PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال به اینترنت با دیال اپ درxp

bhi
27-08-10, 10:41
وقتی می خواهم وصل شوم ارور می دهد error680:there was no dial tone ولی ولی دوبار وصل شد در سون هم وصل می شود

mehrdad_ab
27-08-10, 11:06
وقتی می خواهم وصل شوم ارور می دهد error680:there was no dial tone ولی ولی دوبار وصل شد در سون هم وصل می شود
من متوجه منظورتون نشدم!
میشه یه کم بیشتر توضیح بدین ؟

bhi
27-08-10, 12:30
وقتی می خواهم به اینترنت وصل شوم ارور بالا را میدهد ولی روز اولی که ویتدوزم را نصب کردم وصل شد ولی بعدا نشد 5روز بعد شد دیگه نشد دیروز همر شد امروز نشد

Over_Cracker
27-08-10, 13:59
سلام.

درایور درست نصب هستش؟

این اخطار به این دلیل هستش که ارتباط مودم با خط تلفن برقرار نیست به هر دلیلی.

اولین کار وقتی این ارور را داد » سوکت rj11 پشت مودم به تلفن وصل کنید ببینید وصل هست یا خیر.

اگه وصل نبود که مشکل از کابل هست که قطعی پیدا میکنه و اگر وصل بود» مودم را از درگاه pci بیرون بکش و در یک اسلات دیگه جا بزن و بعد هم درایور رو حذف و دوباره نصب کنید.

کانکشن رو هم برسی کنید که دقیق بر روی مودم ست شده باشه.

در ضمن نیاز به توضیحات بیشتری هست تا بشه عیب رو تشخیص داد.

دقیق از چه زمانی اینطور شد؟ چه نرم افزار یا سیستم عاملی نصب کردید؟ الان هم سون دارید هم XP ؟

اگه هر دو سیستم عامل ها رو نصب کردید احتمالا مشکل از همین هست که تداخل پیدا میکنند.

bhi
28-08-10, 17:34
با سلام
هم سون دارم هم ايكس پي . درايكس پي بيشتر اوقات ارور error680:there was no dial tone ميدهد اماگاهي به اينترنت وصل مي شود.ولي درسون به اينترنت وصل مي شود . اين مشكل ازهمان روز اولي كه اين كامپيوتر را خريدم .وجود داشت.

mehrdad_ab
28-08-10, 18:13
شما یه بار ویندوزت رو عوض کن ،(ویندوز رو از یه شرکت دیگه تهیه کن ، سرویس پک 2 بدون دستکاری ) درایور مودمت رو هم قبل از تعویض ویندوز و یا به کمک یکی از کافینت ها دانلود کن و با اون نصبش کن شاید مشکلت حل بشه ( البته با تعویض ویندوز xp ویندوز سونت هم میره هوا که باید دوباره نصبش کنی )