PDA

مشاهده نسخه کامل : MOA 2010 Grand Final با حضور شهر سخت افزار به عنوان نماینده ایـــران

Shahryar
18-08-10, 18:23
با سلام خدمت کاربران محترم مجموعه شهر سخت افزار ؛

سرانجام پس از صحبت های زیادی که انجام شد بین شهر سخت افزار و MSI ، قرار شد معین صامتی ( BaRaN ) به همراه آرمان ندافی ( Devil ) در مسابقه نهایی MOA امسال به عنوان نماینده رسمی کشورمون شرکت کنند و بتونند شانس رقابت با بزرگان اورکلاکینگ دنیا از جمله Elmor ، NickShih و ... را داشته باشند و بنابراین شهر سخت افزار امسال افتخار حضور در هر دو رقابت بزرگ اورکلاکینگ دنیا را داره که به همه دوستان به خاطر این موضوع تبریک میگم . :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

خبر تکمیلی :

Only the registered members can see the link

این تاپیک برای حمایت از این دوستان عزیز و اطلاع رسانی های لازم از تمرینات تیم ایران و ... است .

برای حمایت از معین و آرمان عزیز به :

برید و SSA OC TEAM را انتخاب کنید ! :give_rose:

با وجود مشکلاتی که ساپورت نکردن شرکت محترم ماتریکس از نماینده ایران به وجود آورد ، مشکلی الان وجود نداره و تیم وضعیت خوبی داره ...

:yes: SSA OC TEAM FTW :yes:

با آرزوی بهترین ها برای اورکلاکر های ایران در این مسابقه ؛

شــهـــریـــار :great:

Curtis
18-08-10, 19:23
اسمهارو جابه جا نوشتن

ViViD
18-08-10, 21:30
و رای گیری از امشب آغاز خواهد شد 18 آگوست

Pami
18-08-10, 22:16
دوستان یه سوال ، ساپورت و پشتیبانی مالی این عزیزان بر عهده چه کسی یا شرکتی هست ؟ از جیب خودشون میرن برای مسابقات ؟ امیدوارم موفق باشن :great:

Jagvar
19-08-10, 16:45
سلام به دوستان عزیز
معین و ارمان عزیز شما پتانسیل بالایی در کسب مقام دارین پس مارو تشنه از سر جوب بر نگردونید ها
:love:
فقط کار خودتون رو بکنید اصلا تحت شرایط جو مسابقه قرار نگیرید و بزنید دهن این رقیبان عزیزتون رو سرویس کنید
انشاالله که موفق می شید.

Hessam_7800gtx
19-08-10, 23:59
من به دلم افتاده اول میشین مارو جلو جمع ضایع نکنید :love:

M A H R A D
20-08-10, 01:39
متاسفانه پستهای اخیر پاک شدند.

تنها میتوان تاسف خورد برای افرادی که جبهه گیری های گروهی و تیمی رو چیزی فراتر از مسائل ملی و نام کشورمون میدونند.

حتی اگر تیمی غیر از SSA در مسابقات اورکلاک شرکت کنه شایسته پشتیبانیه. چرا که نام کشورمون در میونه.

حالا که تیم SSA علی رغم تمام محدودیت هایی که براش ایجاد کردند، [ به حق ] جواز حضور در فینال MOA 2010 رو گرفته چرا ازش حمایت نکنیم ؟

آیا میشه با پایین کشیدن دیگران خودمون رو بالا ببریم ؟!

چرا باید کاری کنیم که به ایرانی بودن خودمون و دوستان دیگرمون (که روزگاری در همین PCN باهاشون بودیم) شک کنیم ؟

دوستان عزیز هم تیمی و غیر هم تیمی!

حالا که SSA OC Team با همه نامهربانی ها به این مسابقات راه پیدا کرده، چرا سعی در سنگ اندازی میکنیم ؟

حرف آخر اینکه:

خاطرمون باشه که این تیمی که الان در این مسابقات شرکت میکنه در وهله اول نماینده کشورمون هست و موفقیت اون، موفقیت همه ماست.

سپاس :1. (23):

Moein
20-08-10, 16:25
با سلام

دوستان یه سوال ، ساپورت و پشتیبانی مالی این عزیزان بر عهده چه کسی یا شرکتی هست ؟ از جیب خودشون میرن برای مسابقات ؟ امیدوارم موفق باشن :great:

شرمنده که دیر پاسخ گوی شما هستم

متاسفانه شرکت که محصولات این شرکت رو در ایران وارد می کنه حاظر با ساپورت ما نشده و ما به صورت مستقیم از شرکت محترم MSI ساپورت می شیم و بلیط و تمام هزینه ها ابتدا توسط خودمون پرداخت میشه و به محض ورود به کشور تایوان در اولین فرصت به ما بازپرداخت خواهد شد

با تشکر از حمایت تمامی دوستان با اینا همه لطفی که به من دارند سوزاندن قطعات رو فراموش کردم و روحیه جدیدی گرفتم

متاسفانه افرادی که در این مسابقه شرکت می کنند یکم زیاد کله گنده هستند :دی و حضور ما و بودن در کنار اینها خودش از 100 تا اول شدن بهتره :دی

به زودی منتظر خبر های جدید باشید

saeed_hosseiny
21-08-10, 18:53
درود دوستان گلم
من تازه این خبر رو دیدم . و واقعا خوشحال شدم و از صمیم قلبم براتون ارزوی موفقیت میکنم و چند تا نکته دارم که ته دلم مونده و دلم میخواد واقعا به شما دوستان بگم .
خیلی وقتها تیمهای مختلفی در خیلی از رشته ها وارد مسابقات مختلف میشن ولی مقامی نمی یارن !!!!!!!! میدونید چرا ؟ واسه اینکه میگن ما برامون شرکت کردن مهم بود برد زیاد مهم نبود . ازتون خواهش میکنم کسی رو کله گنده ندونید و واقعا با تمام وجودتون برای رکورد و حفظ ابروی ایرانی برید جلو . باور کنید که میتونید و اینرو باور داشته باشید . در ایران با در آمد متوسط 500 دلار واقعا دوستان اینقدر هزینه میکنن و بدون کوچیکترین ساپورتی کلی کار انجام میدن چون این خاصیت ایرانی هاست . پس تا اینجا که بدون امکانات درست و حسابی به این مرحله رسیدید این رو حفظ کنید و به مرحله بعدی برید و در مرحله بعد خودتون رو دست کم نگیرید چون واقعا رقیبانتون از شما قویتر نیستن .

با ارزوی موفقیت همه کسانیکه میخوان موفق بشن .

بدرود

Shahryar
23-08-10, 14:34
باتشکر از دوست عزیزمون ، سعید عظیمی ( Saeid.aZm ) به خاطر این پست جالبشون : :give_rose:

به امید روزی که کسانی همچون پژمان جان عزیز و صابر جان OverClockers از تیم hotOverclock.com به این گونه از مسابقات اعزام شوند که اگر به نتایج hw بنگرید متوجه موضوع خواهید شد. فقط HotOverClockخیلی خوب هست که فرصت پیش بیاد تا افراد اهداف اصلی و باطنی خودشون را نشون بدند و کاربران از شک و تردید در بیاند :

پس از اتمام مسابقه در وب سایت Futuremark و اعلام سوم شدن شهر سخت افزار در آسیا همین دوستان عزیز به طور غیر مستقیم گزارش کردند که نتیجه SSA بسیار مشکوک هست و بسیار جالب بود که نتیجه ما را چندین سری چک کردند و صحت صحبت های این دوستان تایید نشد !

و اما جالب تر ! با وجود اینکه درستی و صحت نتیجه ما اثبات شد و FutureMark اون را چک کرد این دوستان هنوز که هنوز هست دارند این شایعه را گسترش میدند که شهر سخت افزار نتیجه را خریده !!! :1. (27): به طوری که حتی شرکت ماتریکس نماینده MSI هم با این افراد همسو شده که در نوع خودش بی نظیر هست :1. (27)::1. (27):

باز هم گذشت این موضوع و الان جالب تر هست که بدونیم حتی ماتریکس خواهان این موضوع هست که MSI HQ تایوان نیز شهر سخت افزار را پشتیبانی نکنه برای مسابقه و ماتریکس برای هیچ یک از کار های سفر این عزیزان متاسفانه هیچ اقدامی انجام نداد جز تهمت های زیادی که دلیلی نداره اینجا گفته بشه .

به نظرتون ننگ آور تر از این هم هست که نماینده کشورتون حالا هر کسی که میخواد باشه ، داره برای یک مسابقه بین المللی میره ، به جای پشتیبانی فقط سعی در کار شکنی کنیم ؟

مسابقه بین المللی نه HWBOT هست نه فروم بازی نه وب سایت و ... ؛ یک جایی هست که شرکت کننده بیانگر یک کشور هست و خیلی جالب بود که ببینیم که ماهیت اصلی این افراد چی هست . بهتر نبود اختلافات را در چنین جایی کنار میگذاشتید ؟

این هست ماهیت افرادی که در ظاهر سنگ کشور را به سینه میزنند و در پوشش فعالیت ملی و تخصصی اهدافی ضد ایرانی را دنبال می کنند .

و خیلی جالب هست که با تمام رفتار های ناشایست این افراد ، شهر سخت افزار به عنوان نماینده شایسته کشورمون داره به این مسابقات اعزام میشه . :yes:

در آخر تشکر میکنم از مهراد عزیز که حق مطلب را کامل ادا کرد . :give_rose:

saeed_hosseiny
23-08-10, 15:29
درود
من خیلی وقته که شاهد اینجور بحثها هستم و به عنوان دوست مشترک میشه یه خواهش از همتون بکنم ؟ بگذرید از اینجور مسائل و اینقدر به پرپای هم اینطوری نپیچید . و به نظر من اینجور مشکلات رو اینقدر عمومی نکنید .
به نظر من هر کار و شخصی اگر رقیب نداشته باشه نمیتونه پیشرفت کنه . و در جا میزنه . خددا رو شکر کنید که هر دو سایت و مسئولینش ایرانی هستید . من فکر میکنم اگر دو تا رقییب خوب باشید و در کار به هم قدرت رو نشون بدید هر دو , و در نتیجه سخت افزار ایران پیشرفت میکنه .
یه چیزی بگم شاید واقعا بهش توجه نکردید ( منو ببخشید واقعا ناراحت کنندست که این حرفها وجود داره ) تا به حال فکر کردید که شاید افرادی هستن که ن خوبی این سایت و نه خوبی هات رو بخوان ؟؟؟؟؟؟ بهش فکر کنید واقعا , و اخبار ضد و نقیض رو مثل همیشه برای هر دوی شما میبرن . همانطور که حداد عزیز که جاش خالیه در مورد مسائلی که بنده نگفته بودم ناراحت بود ولی از اونجایی که پسر اقاییه برای رفع سوء تفاهم باهام تماس گرفت و حل شد همه چیز .
در هر دو سایت افراد حرفه ای هستن که دارن علاقه مندانه کار میکنن واقعا حیف نیست وقتتون رو بجای یک رقابت عالی و سر زنده بابت اینجور حرفها صرف میکنید . ؟

ببخشید شاید یکی بگه من پدر بزرگ بازی در اوردم ولی فقط وظیفه خودم دونستم این حرفها رو بزنم و همین .

با ارزوی موفقیت

PUMAOC
23-08-10, 17:25
درود
من خیلی وقته که شاهد اینجور بحثها هستم و به عنوان دوست مشترک میشه یه خواهش از همتون بکنم ؟ بگذرید از اینجور مسائل و اینقدر به پرپای هم اینطوری نپیچید . و به نظر من اینجور مشکلات رو اینقدر عمومی نکنید . آقای حسینی چیزی که این جا هست اینه که ما یعنی SSA اصلا شروع کننده ی این گونه بحث ها و زیر آب زنی ها نیستیم!!! آقای عظیمی بود که یه هو پرید و این بحث رو شروع کرد.

saeed_hosseiny
23-08-10, 17:35
سعید جان من اصلا دنبال مقصر نیستم عزیز و خدای نکرده بیهوده و بدون اطلاعات کسی رو محکوم نمیکنم من حرفهامو به عنوان یک دوست برای هر دو طرف که دوستان ما هستن زدم عزیز و خدای نکرده هیچ قصد و غرضی نسبت به هیچ کسی ندارم . سعید جان همیشه مسائل و مشکلات اینطوری از سوء تفاهمها شروع میشه که باز اصلا مهم نیستش که کی شروع کرده چون اون کسی که شروع نکرده نباید تهت تاثیر قرار بگیره و جو و اروم کنه .
در کل باز هم هممون دوست هستیم و اگر میخوایم دوست نباشیم دشمن هم نباشیم و اگر رقیب میخوایم باشیم خیلی عالی تر میشه ولی رقابتی بدون دشمنی .

ببخشید امیدوارم که حرفهای من ناراحتتون نکنه دوستان و خلاصه باید یه نفر میانجی گری کنه .

Shahryar
23-08-10, 18:50
آقای حسینی عزیز ؛

مطمئن باشید اگه بحث سر سایت های مختلف مثل شهر سخت افزار و ... بود به هیچ وجه همچین پستی را اینجا نمیزدم و وقت بیشتر از این ارزش داره که بخوایم صرف این بحث های بی ارزش بکنیم . :wink:

ولی و ولی ...

این درک باید ایجاد شده باشه که در مسائل بین المللی ، منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت داره . درست نمیگم ؟ حتی تیم های فوتبال ما هم به این درک رسیدند که وقتی استقلال میره به عنوان نماینده ایران توی آسیا طرفدار های تیم های رقیب هم اون را تشویق میکنند چون نماینده کشورشون هست نه اینکه برند توی ورزشگاه مثلاً یک تیم ژاپنی را به جای استقلال تشویق کنند .

دیدگاه شما کاملاً قابل تحسین هست و توی بسیاری از مسائل کاملاً حق با شماست و خود ما هم سعی می کنیم که یک گوشمون در باشه و یک گوشمون دروازه تا بگذریم از این مسائل و جو آروم تری در انجمن ها ببینیم .

ولی این همیشه درست نیست که فکر کنیم گذشتن از یک مشکل اوضاع را بهتر میکنه . بعضی وقت ها توی رو آوردن و برخورد با یک موضوع شاید کار ساز تر باشه .

شاید افرادی هستن که ن خوبی این سایت و نه خوبی هات رو بخوان ؟؟؟؟؟؟

با شما صد در صد موافقم ! قطعاً افرادی هستند که نبودن دو مجموعه برای تطمیع منافعشون بهتر و همین طور افرادی هم بودن دو مجموعه برای تطمیع منافعشون بهتر هست و با شما کاملاً موافقم و نباید با صحبت های این افراد تحت تاثیر قرار گرفت .

به هر حال به امید روزی که شاهد همچین مسائلی حداقل در سطح بین المللی به این شکل نباشیم .

باتشکر از شما :give_rose:

saeed_hosseiny
23-08-10, 19:04
این درک باید ایجاد شده باشه که در مسائل بین المللی ، منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت داره . درست نمیگم ؟ حتی تیم های فوتبال ما هم به این درک رسیدند که وقتی استقلال میره به عنوان نماینده ایران توی آسیا طرفدار های تیم های رقیب هم اون را تشویق میکنند چون نماینده کشورشون هست نه اینکه برند توی ورزشگاه مثلاً یک تیم ژاپنی را به جای استقلال تشویق کنند .
کاملا قبول دارم و باید همه اینطوری فکر کنن و اینجا دیگه رقیب نیستید . چون به اسم یک ملت وارد یک مسابقه میشید و اونجا کسی شما رو شاید به اسم شهر سخت افزار نشناسه .

ولی این همیشه درست نیست که فکر کنیم گذشتن از یک مشکل اوضاع را بهتر میکنه . بعضی وقت ها توی رو آوردن و برخورد با یک موضوع شاید کار ساز تر باشه .این هم درسته فقط در مواقع بسیار ضروری چون زیاد از حدش مشتها وا میشه

ولی با این همه هر دو باید کوتاه بیاد و یک محیط کاملا رقابتی ایجاد کنید تا هیجان بر سخت افزار حاکم بشه . و اینو قبول دارم که اگر هر دو با هم اگر در چنین مسابقاتی بودید 100 درصد با دو تجربه خیلی عالی موفقتر بودید . چون در تیم ملی ایران هم استقلالیها هستن و هم پرسپولیسیها :yes:

در کل بحث رو تموم میکنم و ببخشید که سرتون رو بدرد اوردم و امیدوارم که تیمتون هر کجا که هست اسم ایران رو بر سر زبونها بیاره .:11():

Shahryar
24-08-10, 11:42
پست های مربوط به HWBOT حذف شدند .

دوستان دقت کنید مسابقه بین المللی که شهر سخت افزار عنوان نماینده کشور داره میره خیلی خیلی فرق داره با این موضوعاتی که مطرح کردید و صحبت ما سر کارشکنی در اون رابطه بود . شاید دو باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن خیلی مشکل داشت باشند ولی توی یک مسابقه آسیایی حداقل نمیاند کارشکنی کنند که چرا پرسپولیس شرکت کرده !

اما برای اینکه این دوستان حداقل پاسخ صحبت هاشون را بگیرند و مسائل براشون روشن بشه من در پیغام خصوصی به صورت همزمان برای این عزیزان پاسخشون را ارسال می کنم .

Shahryar
05-09-10, 14:34
معین و آرمان عزیز امروز ظهر رفتند به سمت دبی ...

ایشالله که سفری بی خطر همراه با موفقیت و افتخار برای کشور و تیمشون داشته باشند .

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای دو دوست عزیزمون ؛
شهریار :give_rose:

Moein
05-09-10, 16:04
با سلام

دوستان من و ارمان عزیز امروز بعد از تلاش و کوشش بسیار زیاد و خوب یک سری اشتباهات ارمان عزیز که منجر به نگرانی ما در ابتدای سفر شد خوشبختانه توانستیم وارد دبی بشیم و به دلیل مشکلات سنی حتی برای گرفتن هتل هم ما به مشکل برخورد کردیم امید وارم که یک شرکت کمی در خودش تامل کنه و قبل از اوردن نام هر شخص یا تیمی اسم کشورش رو بیاره و تمامی مشکلات شخصی یا مشکلات فردی رو ترجیح میده و باید برای یک شرکت بزرگ تاسف خورد امید وارم فردا در گرفتن ویزا ما به مشکل بر نخوریم و مشکلات رو حل کنیم

منتظر خبر های جدید باشید

معین

.D3VIL.
08-09-10, 03:55
باز هم پشتیبانی نکردن شرکت ماتریکس کار دست تیم ما داد.این پشتیبانی نکردن باعث از دست رفتن هامید های ما شد و من متاسفانه جواز کسب ویزای کشور تایوان را دربافت نکردم و تنها دلیل این امر پشتیبانی نکردن شرکت مربوطه در ایران بوده و من فردا به تنهایی از دبی به تهران باز خواهم گشت و معین عزیز عازم شهر تایپه خواهد شد.

بهتر بود یک عده به جای کار شکنی و فریب افکار عمومی.. تیم کشورشون رو پشتیبانی بکنند و یک سری از واقعیت هارا درک کنند و حقیقت را بفهمند.

و این موضوع که کشور ما جزو جهان سوم است را به نمایش گذاشته اند.
و امیدوارم لذت آنی بعضی از افراد تبدیل به زهر در گلوی آنها شود..!

به امید موفقت تیم ایران در مسابقات جهانی MSI Master OverClcoking Arena

موفق باشید/آرمان ندافی

Shahryar
08-09-10, 10:53
سلام به دوستان عزیز ؛

دیروز اتقافات زیادی افتاد که برام خیلی جالب بود ! 2 تا از هارد هام سوخت ! خبر رسید که آرمان جان این طوری شده و ... .

من در جریان دقیق مشکل آرمان عزیز نبودم و منتظریم که ایشون بیایند و ریز جزئیات قضیه را ازشون جویا بشیم .ولی به هر حال دیروز پس از اینکه نتونستیم با هنگ کنگ و جاهای دیگه به نتیجه برسیم که آرمان جان برند اونجا برای گرفتن ویزای تایوان ، مجبور شدیم با توافق MSI یک اورکلاکر دیگه را به عنوان هم تیمی جدید معین عزیز معرفی کنیم و پس از صحبت هایی که کردم با اورکلاکر های مختلف قرار شد miahallen به عنوان عضو افتخاری تیم ما در مسابقه به همراه معین عزیز شرکت کنه .

Over_Cracker
08-09-10, 11:59
درود بر بچه های تیم ,باعث افتخار وطن هستید.

این کارشکنی هایی هم که برخی افراد میکنند ,فقط و فقط نشانه ضعف و حقارت انهاست و از اونطرف دلیل اشکاری بر عظمت SSA OC TEAM

Extreme
08-09-10, 13:03
واقعا از شنیدن این خبر خیلی شکه شدم .

نمیدونم دیگه باید چی گفت از یک شرکت ایرانی که این همه وقتی میری اونجا کلاس میزارن واسه تعویض یک قطعه ولی همه اینها ظاهری هست و فقط به فکر منافع خودشون هستن نه کشورشون و نه هیچ کس دیگری !

اونهایی که دوست داشتند تیم شهر سخت افزار با اینکه نماینده کشورشان بود از دوره مسابقات حذف بشه و اصلا به این مسابقات راه پیدا نکنه بالاخره چهره واقعی خودشون رو نشان دادن و از ابتدا بعد از مسابقات و ریپورت هایی که Result مارو دادند و بعد به نتیجه نرسیدن شروع به ادامه کار شکنی ها کردند که آرمان عزیز در این میان آسیب دید.

دنیا همینطور نمیمونه..؟! امیدوارم در آینده بفهمند(واقعا بفهمند و اگه بفهمند !!!) که چه اشتباهات رو مرتکب شدند!

با تشکر نیما

saeed_hosseiny
08-09-10, 14:13
درود
این مطلب رو امروز دیدم و ناراحت شدم از اینک ارمان عزیز نتونست بره ولی معین جان اینرو برای تو مینویسم وقتی تیم فوتبالی یک عضوش اخراج میشه اون 10 نفر به جای 11 نفر بازی نمیکنن اگر به خودشون بیان مطمئن باش که بجای 15 نفر سعی میکنن , این ثابت شده .

دوستان از بس که تو این مسائل حاشیه درست شده باعث بدگمانی برای طرفین شده و پای صحبت هر طرف که بشینید دلایلی برای کارش داره . در سته بدون چون و چرا اگر بنده بودم از تیم حمایت میکردم ( از تیم ایران ) خوب بنده نمیدونم که دقیقا بین شما ها چه اتفاقی افتاده که مسئله اینقدر بد شده که تیم ایرانیه ما نباید با قدرت بیشتری وارد مسابقه بشه . شاید ماتریکس با تیمی که خودش مد نظرش بود میخواست این کار و بکنه . واقعا نمیدونم .

در کل حالا وضعیت اینطوریه و باید و باید با این وضعیت پیش رفت . فقط سعی کنید با حرفهای مایوس کننده معین رو ناراحت نکنید و بهش انرژی بدید تا بهتر و قویتر کار کنه .

نتیجه خوبی بیار معین جان تا ثابت کنی که ..................................

بدرود

sAsAn.K
08-09-10, 15:43
دوستانی که پست های بی مورد و بی منطق و نامرتبط با تاپیک میزنن ، بدون هشدار Lifetime Ban میشن ، هر چه قدر تا حالا مدارا شد با بعضی ها بسه ، من نمیخواستم تا حالا دخالت کنم توی این بحث ولی مثل اینکه نمیشه عادی برخورد کرد با بعضی ها ، این تاپیک و تاپیک های مربوطه رو شدیدا زیر نظر دارم از این به بعد ، پس هر کسی متوجه پستی که میزنه باشه .

جسارت نیست به دوستان عزیز .

موفق باشید .

hamedy12
08-09-10, 20:32
امیدوارم اقا معین موفق باشن

ولی از قدیم گفتن از هر دست بدید از همون دست میگیرید...

اقا شهریار شما پست منو پاک کردید و پاسخی برای من ارسال نکردید و نگفتید دلیل بی احترامی و بقیه قضایا چی بوده...

Shahryar
10-09-10, 14:23
به نظر من نیازی به این بحث های بی ارزش الان دیگه نیست . ما هر چه قدر هم بگیم اینجا شهر سخت افزار تنها نماینده کشورتون هست ، بی فایده هست . فردا مسابقه هست و بدون هیچ بحثی فقط و فقط باید بچه ها را ساپورت کنیم . وقت برای این جور بحث ها زیاد هست بعداً :

دوستان میتونند مسابقه را به صورت زنده از لینک بالا مشاهده کنید . :give_rose:

Moein
11-09-10, 09:39
با سلام
دوستان من الان توی محل مسابقه هستم متاسفانه به دلیل مشکلات که از قبل وجود داشته و من نگران اون بودم در تبادل سخن ها و حرف ها به ما گفته نشد که مادر بوردی که قبلا به ما داده شده رو بیاریم و در اینجا یک مادربورد در اختیار ما قرار گرفت و متاسفانه مادربورد هم سوخت!!!!!!!

متاسفانه به ما مادربورد دیگری نخواهند داد و ما از مسابقه خارج شدیم

به امید موفقیت در سال اینده

خارج از موضوع : از تمامی دوستان که من رو ساپورت کردند ممنونم همچنین از جرمی هم تیمی جدید من

و در اخر هم انقدر کار شکنی شد انقدر به ما فشار اورده شد تا این اتفاق برای ما افتاد دست همشون درد نکنه واقعا لطف خیلی بزرگی به ما کردند.

با تشکر
معین

Over_Cracker
11-09-10, 12:01
بسیار عالی بود ,همینکه با این همه مشکلات ,جسارت شرکت و مبارزه رو داشتید ,کمتر از پیروزی نیست.

فقط سعی کنید تمامی تجارب و اتفاقاتی رو که افتاد یادداشت کنید (مثل کارشکنی ها-ماتریکس- مادربرد-هم تیمی جدید...)و برسی کنید تا در دوره های بعد بتونید ازشون استفاده و مقابله کنید.

و برنامه ریزی و مطالعه و تمرین های بیشتر برای شرکت در مسابقات بعد.

انشالله با قدرت بیشتری پا به مسابقات بعدی میزارید و مطمئن باشید رقبا از SSA OC TEAM وحشت خواهند داشت.

Shahryar
11-09-10, 12:18
خسته نباشی معین جان . همیشه بدون تلاش مهم تر از نتیجه هست ...

همین که با وجود از دست دادن هم تیمی ثابت ، کارشکنی ها ، عدم اطلاع رسانی ها ، عدم پشتیبانی ها و هزار و یک مشکل دیگه تونستی اونجا امروز حضور پیدا کنی و رقابت بدی ، عالی بود ! تجربه این حضور خیلی خیلی توی مسابقه های بعدی کمکت میکنه .

آرمان جان شما هم خسته نباشی ، شاید به خاطر این مشکلات نتونستی بری تایوان ولی بدون که از نظر ما همین که با این همه مشکل جنگیدی و رفتی ارزشمند هست .

همه مسائل گذشت ، تموم شد ولی یک نگاهی به رنکینگ بندازید :

توی این لیست دراز و فقط یک جاییش هست که لغتی نوشته شده ! دقت کنید نوشته Iran ، نه ؟!

نتیجه کارتون این شد که این اسم در نهایت در رنکینگ همچین وضعیتی پیدا کنه ! به کی ضربه زدید ؟!

اتحاد بچه های شهر سخت افزار توی پشتیبانی از این دو عزیز واقعاً ستودنی بود با همه مشکلاتی که پیش اومد ، تبریک میگم دوستان ...:give_rose:

ViViD
11-09-10, 14:56
خیلی عالی بود من همش رو آنلاین نگاه کردم واقعاً بودن در اونجا افتخار بزرگی بود معین رو هم آخر روی سن دیدیم و خیلی خوشحال شدم از دیدنش

ایشالله همیشه موفق باشه

نفر اول از تیم سوئد » Elmor ME4ME

نفرات دوم از تیم اوکراین cyclone t0lsty

نفرات سوم از تیم لهستان ryba BORKO که هم تیمی ایشون دختر بود Borko دختر بود :دی

ایشالله باز هم حضور تیم کشورمون رو در این مسابقات ببینیم

nasiban
11-09-10, 21:29
من هم به نوبه خودم به معین عزیز و تمامی بچه های ایران زمین خصوصاً پی سی نتورکی ها تبریک میگم این حضور خود برگ سبزی بود ولی خوب با وجود بعضی مشکلات نمیشه امید خود رو از دست داد .
تمامی تلاش های شما بوده که اسم کشورمون به این سطح برسه ، نتیجه هیچ مهم نیست مهم تلاش هاش مستمر شماست که مارو به آینده ای روشن نزدیک میکنه . ان شاءالله موفقیت های آینده و سرفرازی ایران زمین .

MARINE
12-09-10, 00:35
خسته نباشید. عالی بوده.

mamehdi
12-09-10, 10:05
واقعا خسته نباشي معين جان نماينده كشور عزيزمون ايران
لينك امتيازها

و در آخر سخن من با بعضيها

من و تو از اين خاكيم زبانمون فارسي دينمون اسلام پس چرا بچه مسلمون ؟!

sAsAn.K
13-09-10, 11:15
خسته نباشی معین جان ، همچنین شما آرمان جان ، بالاخره همه تلاش خودشون رو کردم و چیزی که مهمه همین هستش ، نتیجه به اندازه ی تلاش مهم نیست به نظر من .

آرزوی موفقیت برای تمام ایرانی های عرصه ی اورکلاکینگ ...

Moein
24-09-10, 12:45
با سلام

یک گذر ساده از تمام رخداد ها تا به حال

خیلی ها از من سوال کردن که چرا توی مسابقه MSI شرکت کردی ؟

بعد از مسائلی که در GOOC برای من پیش اومد و به دلایل اشتباهی که انجام دادم دنبال راهی بودم که این اشتباهات رو جبران کنم و خوب تا خبر از این اومد که شرکت msi مسابقه انتخابی نداره مجبور شدم برای مسابقه hwbot که قرار بود برگذار بشه خودم رو اماده کنم من یک هفته مونده به شروع مسابقه hwbot برد رو به مبلغ بیش از 600 هزار تومان از ebay خریداری کردم و به همراه اون 2 سی پی یو جدید گرفتم که متاسفانه به دلایل مشکلات کشورمون ایران در جهت تحریم ها برد به من 5 روز مونده به پایان مسابقه Lord Of OverClocking رسید من قبلا سی پی یو ها رو با مادربورد EVGA تست کرده بودم و تمامی رفتار ها سی پی یو ها رو می دونستم

من با یک منبع 300 لیتری نیتروژن شروع به تست کردم و به مدت 5 روز که فکر کنم 15 ساعت هم نخوابیدم داشتم تست می زدم همه راه و وری رو رفتم تا تونستم ریزالت رو ثبت کنم که موفق هم شدم

در این بین افراده زیادی به من از جمله شهریار که دائم پی گیر کار های من بود به من خیلی کمک کرد که در پایان باعث شد ما بتونم رکورد 3وم اسیا رو ثبت کنیم و با کمی خوش شانسی موفق به جواز شرکت در مسابقه نهایی رو کسب کردیم و به عنوان اولین تیم ایرانی و اولین تیم از middle east در این مسابقات شرکت کنیم

تمامی مشکلات و چالش هایی که برای من درست شد تنها شد یک کوه تجربه برای من و از همه اون ها تشکر می کنم چون اگر این مشکلات درست نمی شد شاید الان من این همه تجربه رو نداشتم!

به دلیل مشکلات سربازی شهریار تصمیم بر این شد که فرد دیگری جای گزین شود که بین چند نفر سرانجام ارمان ندافی به عنوان هم تیمی من انتخاب شد

چرا ارمان به این مسابقه راه پیدا نکرد

نزدیک به 20 روز قبل از سفر قصد تهیه بلیط رو داشتم که ارمان عزیز گفتن یک اشنا در جهت گرفتن ارزان تر بلیط سراغ دارند که متاسفانه اسودگی خیال خود ارمان موضوع رو تا 4 روز قبل از سفر ادامه داشت که من از اصفهان اخر بلیط سفر رو تهیه کردم و متاسفانه به دلیل سن ارمان جان ویزا ایشون به مشکل خورد اون روز من حدود 2 ساعت با دوبی صحبت تلفنی داشتم تمامی راه ها رو سوال کردم تا بلاخره متوجه شدیم در صورتی که برای پدر ایشون ویزا تهیه کنیم ایشون می تونن وارد امارات بشن(برای تهیه ویزای تایوان چون در ایران سفارت تایوان وجود نداره)

والا صبح روز یک شنبه که من راهی بودم ارمان به دلیل نداشتن ویزا نمی تونست من رو همراهی کنه اما با هزار زحمت یک ساعت قبل از پرواز ویزا ارمان اماده شد و ایشون حتی وسائل خودش رو هم جمع نکرده بود که ایراد کار از همین جا شروع شد !!! خلاصه با هزار تلاش و زحمت ارمان به هواپیما دوبی رسید و ما راهی دوبی شدیم البته 15 دقیقه مونده به پرواز

صبح روز بعد به سفارت تایوان مراجعه کردیم و بعد از حل یک سری از مشکلات مدارک رو تحویل دادیم اما به دلیل اینکه ارمان وسائل خود رو اماده نکرده بود عکس خود رو فراموش کرده بود برای اوردن و با دو عکسی که در کیف خود داشت مدارک خود رو تحویل داد روز بعد ساعت 1 به بعد به وقت محلی می بایستی که برای گرفتن ویزا دوباره مراجعه می کردیم که مطلع شدیم به عکس ایشون گیر دادن و سر کنسول گری هم وقت کاریش تموم شده بود و رفته بود و به دلیل اینکه فردا اون روز به دلیل تعطیلات روز عید تا دوشنبه تعطیل بود و من اینجا ارمان رو از دست دادم!!!!:1. (27):

اون روز بد ترین روز زندگی من بود به دلیل اینکه شما تمامی برنامه ها رو با یک نفر برنامه ریزی میکنی بعد متوجه میشی که تمام پل های رو که ساختی فقط سر یک اشتباهی که حتی اقای عمرانی 4 5 بار به من تاکید کرد و من بیش از 10 بار به ارمان گفتم چه پشت تلفن چه در یاهو رو انجام دادی و تمامی حرفها رو به ...

به هر حال می بایستی نام تیم ایران در این مسابقه وجود می داشت بعد از بازگشت به هتل و کمتر از 40 ساعت به شروع مسابقه شهریار شروع به پیدا کردن فردی از کشور های که بدون روادید می تونن به تایوان سفر کنند رو کرد که تمام روز وقتش رو گذاشت و من ممنونم این همه تلاش رو برای من انجام داده و این کار اون از هر کار دیگه ای برای من ارزش مند تر بود که ایشون MIAHALLEN رو به عنوان هم تیمی من پیدا کردن ایشون متولد امریکا و ساکن ژاپن هستند

صبح روز بعد من راهی هنگ کنگ و ارمان راهی ایران شد من متاسفانه بار خود رو در فرودگاه هنگ کنگ گم کردم و برای پیدا کردنش حدود 2 ساعت از وقت خود رو برای پیدا کردن بار گذاشتم که در پایان با پیدا شدن راهی تایوان شدم

تا اینجا به اندازه کافی سختی مسابقه رو کشیده بودم

روز مسابقه چه گذشت!!!

دیدن این همه اسم و افرادی با کوه اطلاعات به اندازه کافی روحیه من رو کم کرده بود و مشکلات به وجود امده قبل از اون هم دیگه هیچ روحیه خوبی برای من نگذاشته بود!!

صبح روز مسابقه بعد از شروع مسابقه 1 ساعت نگذشته بود که تیم ایران از مسابقه خدافظی کرد به دلیل مشکلاتی که در ترجمه به وجود اومده بود من بردی که در ایران برای من ارسال شده بود رو به تایوان نبرده بودم البته این اشتباه هم از جانب msi بود هم از جانب من به دلیل اینکه من منظورم بردی بود که برای LOC خریده بودم و انها به اشتباه بردی که برای من ارسال کرده بودند رو تصور کرده بودند و ما در اونجا یک برد داشتیم که متاسفانه برد رو با اتیش زیبایی از دست دادیم من اینا همه برد سوزانده بودم انقدر زد حال نخورده بودم که این برد سوخت بعد هم که داور مسابقه از همه سوال کرد متاسفانه یک تیم اجازه اینکه برد دیگری به ما بدند رو اجازه نداد و ما از دور مسابقه کنار رفتیم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

در بالا تصویر بردی رو می بینید که PWM اون اتیش گرفت :دی

ما تنها با اسکور اولی که ثبت کرده بودیم تونستیم در مکان 18 قرار بگیریم و خوب نتیجه ما خیلی خوب نبود

بعد از اینکه ما از مسابقه کنار رفتیم برای اینکه وقت زیاد داشتیم به ما یک برد دادند که اونجا لذت ببریم و از اونجایی که اصلا مهم نبود دیگه ما شروع به تست کردیم که نتیجه اون 32k در قسمت 3D بود و 6 دقیقه و 4xx هم در قسمت pi32 بود اما چون ما از دور مسابقه کنار رفته بودیم دیگر فایده ای نداشت

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

فردی که من رو واقعا در این مسابقه کمک کرد به نام Ian از MSI بود که واقعا به طور کامل من رو ساپورت کرد

نکته مهم
روز اخر که من داشتم هتل رو ترک می کردم متوجه شدم اسم فردی از ایران به عنوان مدیا شدم که روی اسم اون خط کشیده شده بود بعد که سوال کردم متوجه شدم ایشون هم ویزای تایوان رو موفق نشده اند دریافت کنند

حال یک سوال دارم اگر این فرد که فکر کنم از مدیران ماتریکس باشند چون اسم شون اشنا بود با ما هماهنگ بودند به ما کمک می کردند 3 فکر بهتر از یک فکر می شد و اون موقع بسیاری از مشکل ها رو نه من داشتم نه ایشون پس بهتره ادم هر تفکری از هر فردی که داره رو کنار بگذاره و تجربه حضوری دیدن رو به گفته ها ترجیه نده

به هر حال من از تمامی دوستانم عذر خواهی می کنم چون که نباید این طور این مسابقه تموم می شد

خوشحالم از اینکه تجربه بسیار بزرگی به دست اوردم که مطمعنا در سال های اینده به کمک من خواهد اومد و از تمامی دوستانی که من رو کمک و یاری کردند تشکر ویژه ای می کنم مخصوصا شهریار که به عنوان استاد من تمامی درس ها رو به من داد تا من بتونم موفق باشم

از شرکت msi به دلیل اینکه پرچم کشورمون رو در روی میز ما قرار دادند تشکر ویژه ای دارم این مهم تر از برنده شدن من در این مسابقه بود

به امید پیروزی در MOA 2011 برای هر فرد ایرانی

با تشکر
SSA MEMBER

Jagvar
24-09-10, 21:05
معین جان واقعا خسته نباشید عرض می کنم
دکمه تشکر رو زدم اما دیدم کافی نیست گفتم حد اقل یه خسته نباشید بگم شاید خستگی از تنت بیرون بره.
من در جریان کارا نبودم متعسفانه و شیراز بودم و 21 روز تقریبا بی خبر از سایت و فقط وحید عزیز (dj vahid) گفتن که شما قراره فلان تاریخ اعضام بشید.
که بعدا متوجه مشکلات شما شدم، راستش شاید الان بی فایده باشه ولی اگر اونموقه مطلع می شدم حد اقل توی دبی این قد غریب نمی شدین، دوستانی رو معرفی می کردم که بتونن راهنماییتون کنن
سر قضیه شهریار برای خمیر سیلیکن هم باز بعدا متوجه شدم، انشاالله که مشکل پسشنیاد ولی اگر پیش اومد بتونم به موقه به درد بخور باشم.
برای شما و تمام هم تیمیا و بخصوص شهریار عزیز که این قد زحمت می کشن ارزوی موفقیت می کنم.