PDA

مشاهده نسخه کامل : صفحه مانيتور كاملا سياه شده ؟

K1LOU
12-08-10, 16:25
با سلام خدمت دوستان
يك سيستم رو يك فلش مموري بهش وصل كردن . بعدش گويا برنامه اي اجرا شده و سيستم كاملا بهم ريخته و بعد از ري استارت ويندوز تا صفحه welcom مياد و بعدش در زمان ورود به ويندوز صفحه كاملا سياه ميشه و فقط موس به رنگ سفيد روي صفحه است

خواستم ويندوز رو عوض كنم اما قسمت loading new file مياد و بعد از اون يك صفحه ابي مياد كه پيغامي رو. ميده در پايين خط اول مينويسه bad-pkkl-header
و در قسمت پايين ميگه برين به safe mode و يك سخت افزر جديد رو كه اضافه كنيد حذف كنيد البته فكر كنم مفهومش اينه
اما f8 رو هم كه ميزينم بريم safe mod باز هم يك صفحه آبي مياد

با سي دي ويندوز live رو گذاشتم باز هم پيغام ميداد كه كامپيوتر يك مشكل داره و نياز داره خاموش بشه
كارت گرافيك رو عوض كردم تغييري نكرد . دنبال رم و هارد هستم كه هنوز نتونستم امتحان كنم

دوستان لطفا راهنمايي كنيد

اگه بتون عكسها رو اپ مي كنم الان كه هرچه سعي كردم نشد

با تشكر

mehrdad_ab
12-08-10, 19:25
مشکل ویروس و خرابی سکتور یا سکتورهایی از هارد هست
یه پیشنهاد : شما با یه برنامه بوت مثل پارتیشن مجیک و امثال اون درایو سی رو دیلت و بعد کریت و فرمت کنید . اگر ارور داد که باید هارد بره واسه گارانتی یا تعمیر کار برای رفع عیب ، وگرنه به صورت نرم افزاری از روشی که گفتم مشکل رو حل کنید . البته نرم افزارهای دیگه ای هم هستند که اینجور مشکلات رو حل می کنند.

justice
12-08-10, 21:42
با سيدي بوت avira يا نود سيستم رو اسكن كن . حتما بروز باشه .

f4r80d
12-08-10, 22:44
می تونن با بعضی نرم افزارا که تو hirens boot cd هستن (این دیسک تو کینگ ها هم اکثرا هست) هارد رو کاملا صفر و به حالت اول برگردونین...
بد سکتور داد بهتره ببرین گارانتی رفع عیب کنن

moreb
13-08-10, 12:41
با برنامه maxtor boot یا western digital مه در حالت بوت هستند هارد را فرمت کنید سپس ویندوز را نصب کنید تا حالا این اتفاق برای من هم چند بار پیش اومده که این نرم افزاری حل شده.

K1LOU
13-08-10, 18:22
با سلام و تشکر از تمامی دوستان
خوب با اینت نرم افزارها بوت میشه ؟ چون با هیچ سی دی بوت ویندوز چه ایکس پی و چه 7 بوت نمیشه . با سی دی live هم من اصلا نمی تونم به محیط ویندوز برسم .
امتحان کنم ببینم با این نرم افزارها می تونم وارد محیط هارد بشم
با تشکر

mehrdad_ab
13-08-10, 20:21
شما با برنامه پارتیشن مجیک ، دیسکت بوتیبل درست کن ، یا اینکه سی دی بوتیبلش رو بخر ( یا دانلود کن ) این برنامه کل درایوهات رو نشون میده ، نوع فرمت و کلی امکانات دیگه ، کل درایوها رو دیلت کن و دوباره کریت و فرمت NTFS رو انجام بده و در آخر درایو سی رو ست اکتیو کن . امیدوارم با این روش مشکلت حل بشه .

K1LOU
14-08-10, 16:01
با سلام و تشكر از تمامي دوستان
ديشب هارد رو روي يه سيستم ديگه گذاشتم و با nod32 اسكن كردم يك ويروس رو به نام explorer .exe پيدا و پاك كرد . دو تا درايو با bitlocker قفل بودن كه نتونستم اسكن كنم حالا منتظرم پسورد رو به من بدن تا اون رو هم اسكن كنم و روي سيستم اصلي بزارم ببينم جواب ميده يا نه
نتيجه رو در همين تايپيك ميزارم
با تشكر

K1LOU
15-08-10, 17:09
ّا سلام و تشكر
دوستان با ويروس كشي به راحتي تونستم ويندوز رو نصب كنم و مشكل به كمك شما دوستان حل شد
فقط فكر مي كنم در يكي از درايوها بدسكتور هست
يك نرم افزار كم حجم و خوب براي محيط ويندوز جهت رفع بدسكتور مي خوام اگه دوستان سراغ دارن لطف كنند
با تشكر