PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ و ماجرای سی پی یو 128 بیت

Amir.Mansoury
05-08-10, 00:20
سلام دوستان.من قصد دارم نوت بوک بخرم ولی یکی از دوستانم گفت که cpu 128 بیت قرار بیاد و ویندوز 8 مایکروسافت و از آن تاریخ به بعد از cpu های 128 بیت به بتلا ساپورت میکنه. من 2 ماهه درگیر اینم.

به اینتل و مایکروسافت ایمیل زدم ولی فقط اینتل جواب داد که من چیزی ازش نفهمیدم.

من چیکار کنم؟

متن ایمیل:

Important Note: When replying to our Emails please click REPLY only and DO NOT
create a new email this will enable us to track your case history and provide faster solutions

Service Ticket: 8000079184

Hello Sir/Madam,

Thank you for contacting Intel Customer Support.

I understand from your mail that you wish to have the information on the windows operating systems supporting the processors

I will be glad to assist you in this concern.

Sir/Madam,please find the below mentioned web link for more Information.

Link: Only the registered members can see the link

You are a valued customer of Intel.

Intel Support and Service team also has information available to you online at the following Web site: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Please feel free to call us or email to us should you need further assistance.
Telephone: 080-28542105
E-mail: sasupport@mailbox.intel.com

We are available from Monday through Friday 10:00 A.M. - 7:00 P.M.

We will be assisting you in the best possible way we could.

Intel Support and Service team also has information available to you online at the following Web site: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

This site has general and technical information about product features, and upgrades.

Thank you for using Intel products and services.

Have a nice day!

Regards,

Prashant Kashyap
Technical Customer Support Engineer- Asia Pacific Region
sasupport@mailbox.intel.com
Intel Website: support.intel.com

======
Intel Customer Support

Intel is a registered trademark of Intel Corporation or its subsidiaries in the United States and other countries. *Other names and brands may be claimed as the property of others.

A representative of Intel may subsequently contact you by email in order to obtain your feedback on the quality ofthe support you received. If you do not wish to participate, simply delete the survey email.

*********************PLEASE DO NOT DELETE*********************
Your service ticket reference number is: {ticketno:[8000079184]}
You must include this text in any reply to this email. Thank you.

nima_hl
05-08-10, 01:32
سلام دوستان.من قصد دارم نوت بوک بخرم ولی یکی از دوستانم گفت که cpu 128 بیت قرار بیاد و ویندوز 8 مایکروسافت و از آن تاریخ به بعد از cpu های 128 بیت به بتلا ساپورت میکنه. من 2 ماهه درگیر اینم.

به اینتل و مایکروسافت ایمیل زدم ولی فقط اینتل جواب داد که من چیزی ازش نفهمیدم.

من چیکار کنم؟

متن ایمیل:

Important Note: When replying to our Emails please click REPLY only and DO NOT
create a new email this will enable us to track your case history and provide faster solutions

Service Ticket: 8000079184

Hello Sir/Madam,

Thank you for contacting Intel Customer Support.

I understand from your mail that you wish to have the information on the windows operating systems supporting the processors

I will be glad to assist you in this concern.

Sir/Madam,please find the below mentioned web link for more Information.

Link: Only the registered members can see the link

You are a valued customer of Intel.

Please feel free to call us or email to us should you need further assistance.
Telephone: 080-28542105
E-mail: sasupport@mailbox.intel.com

We are available from Monday through Friday 10:00 A.M. - 7:00 P.M.

We will be assisting you in the best possible way we could.

This site has general and technical information about product features, and upgrades.

Thank you for using Intel products and services.

Have a nice day!

Regards,

Prashant Kashyap
Technical Customer Support Engineer- Asia Pacific Region
sasupport@mailbox.intel.com
Intel Website: support.intel.com

======
Intel Customer Support

Intel is a registered trademark of Intel Corporation or its subsidiaries in the United States and other countries. *Other names and brands may be claimed as the property of others.

A representative of Intel may subsequently contact you by email in order to obtain your feedback on the quality ofthe support you received. If you do not wish to participate, simply delete the survey email.

Your service ticket reference number is: {ticketno:[8000079184]}
You must include this text in any reply to this email. Thank you.

سلام

انگار این جکهائی که برای ماکروسافت نقل میشه بی دلیل هم نیست :lol:

اینها که شما رو فرستادند دنبال نخود سیاه

اما در مورد نظر دوستتون در مورد پردازنده 128 بیتی و ویندوز 8 فکر میکنم در بهترین حالت تا 2 سال دیگه در دسترس عموم قرار نگیره

شما اگر میتونید تا اون موقع صبر کنید ، در غیر اینصورت نسبت به نیاز و بودجتون یه نوت بوک تهیه کنید

Pami
05-08-10, 15:09
معماری 128 بیت ؟؟؟ کسی که این ادعا رو مطرح کرده شاید اطلاعات درستی از سخت افزار نداشته باشه ! انتقال معماری ساخت سخت افزار ها از 64 بیت به 128 بیت کاری بسیار عظیم و پیچیده ای هست ، نوشتن سیستم عامل سازگار با این نسخه و تهیه سخت افزار ها و چیپست ها و بخصوص پردازنده همه تحت تاثیر خواهند بود . هزینه پروژه ، راه اندازی خط تولید برای اینگونه پردازنده خیلی شرکت ها و سازمان های کامپیوتری رو درگیر خواهد کرد که فعلا شدنی نیست

alborz_k
05-08-10, 15:18
علاوه بر تمام این مسائل ، فعلأ نیازی به این معماری وجود نداره !!!
فعلأ پردزانده ها و در کل معماری 64 بیتی دارن به بهترین شکل عمل می کنند و هنوز هم جای پیشرفت دارن ....
منم با دیدن عنوان تاپیک خیلی تعجب کردم .

JEskandari
05-08-10, 23:16
خوب توی برنامه اینتل حتی برای سال 2012 هم خبری از CPU های 128 بیت حتی برای دسکتاپ نیست چه برسه
برای نوت بوک و لپتاپ.

راستی این طرف توی اینتل هم حسابی شماره گذاشته سرکار . :gasp:

IranianKing
05-08-10, 23:47
فعلا که برنامه ای برای تولید CPU های 128 بیتی در آینده نزدیک وجود نداره ولی نه تکنولوژی پیچیده ای میخواهد نه خیلی راه درازی در پیش داریم برای رسیدن بهش
همانطور که دوستمون هم گفتن ویندوز8 قراره در دو نسخه 64 و 128 بیتی ارائه بشه یعنی قبل از ورودش حداقل چند مدل اشرافی 128 بیتی خواهیم داشت

aadam
06-08-10, 02:36
مایکروسافت دنبال جریان سازیه. یعنی اونا دوست دارن دنیای سخت افزار رو به دنبال خودشون بکشن نه این که پیرو کمپانی های سخت افزاری مثل اینتل وای ام دی باشن.در واقع مایکروسافت قصد داره قبل از اینکه این کمپانی ها سی پی یو های 128 بیت تولید کنن خودش این تکنولوژی رو به عرصه نرم افزار و سیستم عامل وارد کنه تا همچنان پیپیشتازی و در واقع نقش لیدر گونه خودش رو تو دنیای کامپیوتر حفظ کنه.برای مایکروسافت بیش از این که اهمیت داشته باشه که سی پی یو های 128 بیت کی وارد بازار میشن این اهمیت داره که خودش اول از همه از جمله لینوکس یا مکینتاش سیستم عامل این تکنولوژی رو عرضه کنه.در اصل این تصمیم مایکروسافت نه از روی حماقت یا ساده انگاری که در واقع با دور اندیشی والبته کمی جاه طلبی برای حفظ پیشتازی وکنترلش بر بازارهای اینده گرفته شده!

Amir.Mansoury
06-08-10, 09:22
مرسی دوستان. یعنی اینجور که شما میفرمایید،حداقل تا سال 2012 چیزی به نام cpu 128 بیتی و ویندوز 8 وجود ندارد درسته؟

ولی من کمی شک دارم. فکر کنم ویندوز 8 زودتر از اینها به بازار بیاید

Amir.Mansoury
06-08-10, 09:51
دوستان حالا من صبر کنم تا آذر و دی ماه ممکنه خبری بشه یا کلا قیدشو بزنم و بخرم؟

IranianKing
06-08-10, 10:55
دوستان حالا من صبر کنم تا آذر و دی ماه ممکنه خبری بشه یا کلا قیدشو بزنم و بخرم؟

صبر نکن تا 6 ماه دیگه خبری نمیشه
اگه میتونی 1 سال یا 1.5 سال دیگه صبر کن شاید واسه PC خبری شد ولی بازم واسه لپ تاپ خبری نیست

Amir.Mansoury
06-08-10, 10:59
مرسی از پاسخها. پس من شروع میکنم روی تحقیق درمورد لپ تاپها و انتخاب یک خوبش :D

aadam
06-08-10, 16:04
مرسی دوستان. یعنی اینجور که شما میفرمایید،حداقل تا سال 2012 چیزی به نام cpu 128 بیتی و ویندوز 8 وجود ندارد درسته؟

ولی من کمی شک دارم. فکر کنم ویندوز 8 زودتر از اینها به بازار بیاید

دوست عزیز تا جایی که من میدونم ویندوز 8 البته اولین نسخه ها و در واقع نسخه های ازمایشیش احتمالا ( دقت کنید احتمالا) اواخر 2011 یا اوائل 2012 بیرون میاد و احتمالا تا جا افتادنش بین مردم هم حداقل 1 سالی طول می کشه.در مورد سی پی یو هم هیچ اطلاعی ندارم ولی حقیقتا بعید می دونم به این زودیها خبری از این مدل ها اون هم برای لپ تاب بشه

esyoo
06-08-10, 19:47
سلام
دوست عزیز تنها نسخه موجود روی نت فقط یک نسخه چینی هست.
نمی دونم چطور لو رفته بود(البته فکر کنم خیلی قبل از alpha بود)
این موضوع برای تقریبا یک سال پیش هست.

طرح‌های ساخت ویندوز 8 مایکروسافت فاش شد

Only the registered members can see the linkمجموعه اسنادی که ظاهرا طرح‌هایی برای سیستم عامل 8 مایکروسافت هستند، فاش و در اینترنت منتشر شد.
بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، وبلاگ‌های متعدد اسلایدهایی را که ظاهرا مربوط به پرزنتیشن مایکروسافت درباره نسل بعدی سیستم عامل این شرکت است، منتشر کردند؛ این اسلایدها به سیستم عاملی برای رایانه‌های لوحی نظیر آی‌پد اپل اشاره دارند.
مایکروسافت ژورنال و مایکروسافت کیچن، دو وبلاگی که درباره این شرکت می‌نویسند، از جمله سایت‌هایی بودند که به انتشار این اسناد اقدام کردند؛ سخنگوی مایکروسافت درباره این اسناد یا تایید واقعی بودن آن‌ها حاضر به اظهارنظر نشد.
اسناد لو رفته مایکروسافت به سیستم عاملی مربوط است که سریع‌تر راه‌اندازی شده و راحت‌تر به دستگاه‌های دیگر متصل می‌شود و به منظور دسترسی خودکار کاربران به سیستم چهره آن‌ها را تشخیص می‌دهد.

8 قابلیت ویندوز 8 معرفی شد Only the registered members can see the linkاز هم‌اکنون تا زمان تکمیل ویندوز 8 و عرضه آن به بازار حدود 2 سال باقی مانده است و از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که مایکروسافت برای ویندوز 8 در نظر گرفته، سازگاری این محصول برای به‌اشتراک‌گذاری فایل‌ها با محصولات HP، OEM و دیگر شرکای مایکروسافت است.
بر اساس آخرین برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت، 8 قابلیت کاربردی که قرار است در ویندوز 8 به کار گرفته شوند در زیر آورده شده است:
- ورود به رایانه با تشخیص چهره کاربر به جای رمز عبور: در سال 2012 میلادی حسگرهای به‌کار رفته در دستگاه‌هایی مانند میکروفون‌ها، دوربین‌های دیجیتالی، گیرنده ماهوره‌ای GPS، سیستم‌های سرعت‌سنج، دماسنج و حسگرهای مغناطیسی که با رایانه‌های شخصی سازگار هستند، به ویندوز 8 امکان می‌دهند که پس از تشخیص چهره کاربر اجازه ورود به رایانه را صادر کند.
- امکان پیروی ویندوز 8 از دستگاه‌های الکترونیکی: مایکروسافت در نظر دارد نسخه جدید سیستم‌عامل خود را از حالت ماشین-محور خارج کرده و به صورت کاربر-محور ارایه دهد. این مسئله به این معنی خواهد بود که ویندوز 8 می‌تواند زمانی که شما از رایانه شخصی به لپ‌تاپ و به دستگاه‌های دیجیتالی کوچک‌تر منتقل می‌شوید، خدمات متناسب با شما را ارایه دهد.

- پشتیبانی از نمایشگر لمسی مانند iPad: مایکروسافت به همکاران خود توضیح داده است که ویندوز 8 را با قابلیتی بهتر از نمایشگر لمسی iPad اپل عرضه می‌کند. این سیستم‌عامل همچنین می‌تواند از سیستم‌های سرعت‌سنج، سیستم هوشمند شناسایی محل استقرار کاربر، سیستم تشخیص نور محیط و ... پشتیبانی کند.

- تماشای فیلم‌های HD در تلویزیون‌های بی‌سیم: ویندوز 8 قابلیت سازگاری با انواع دستگاه‌های الکترونیکی از جمله گیرنده‌های تلویزیونی را دارد و می‌تواند امکان تماشای فیلم‌ها با کیفیت بسیار بالای HD را فراهم کند. بر این اساس کاربر می‌تواند لپ‌تاپ خود را روشن کند،‌ فیلم مورد نظر خود را در اینترنت بیابد، و با یک کلیک آن را به صورت بی‌سیم به تلویزیون خود انتقال داده و آن را تماشا کند.

- بارگذاری ابزارهای مورد نیاز از فروشگاه Windows App Store: مایکروسافت مانند فروشگاه اینترنتی که اپل هم‌اکنون برای آیفون و iPad عرضه کرده، مرکز اینترنتی ویژه‌ای عرضه می‌کند که کاربران در سراسر دنیا می‌توانند کلیه ابزارها و برنامه‌های مورد علاقه خود متناسب با سیستم‌عامل ویندوز 8 را از آن بارگذاری کند.

- کشتن ویروس و حفظ اطلاعات کاربران: ویروس‌ها معمولا با قابلیت تخریب اطلاعات ذخیره شده روی رایانه‌ها عرضه می‌شوند، اما ویندوز 8 به گونه‌ای ساخته می‌شود که بدون آسیب رساندن به اطلاعات می‌تواند کلیه ویروس‌ها و برنامه‌های مخرب را از بین ببرد.

- بوت شدن رایانه بدون درنگ: یک بررسی که در مارس 2010 انجام شد نشان داد که زمان صرف شده برای بالا آمدن ویندوز مهم‌ترین عامل نارضایتی کاربران محسوب می‌شود. بر این اساس مایکروسافت قصد دارد ویندوز 8 را به گونه‌ای طراحی کند که بالا آمدن آن طول نکشد و از زمان روشن کردن رایانه تا بالا آمدن سیستم هیچ زمانی صرف نشود. در ویندوز ویستا زمان بوت شدن رایانه 40 ثانیه بود که در ویندوز 7 این رقم به 37 ثانیه رسید. اما مایکروسافت قصد دارد آن را در ویندوز 8 صفر کند.

- امکان کنترل بیشتر بر رایانه: یکی از مهم‌ترین اهدافی که مایکروسافت در ویندوز 8 دنبال می‌کند، آسان‌سازی استفاده از ابزارها و ارتقا تجربیات رایانه‌ای کاربران است. مایکروسافت در این سیستم‌عامل روش‌های جدید ارتباط با رایانه را در اختیار کاربران می‌گذارد و امکان کنترل بیشتر رایانه را برای کاربران فراهم می‌آورد.

esyoo
06-08-10, 19:50
تازه‌های ویندوز؛ ویندوز 8
محمد ترکیان‌فر
شرکت مایکروسافت که یکی از بزرگترین شرکت‌های موجود در زمینه نرم‌افزار و سخت‌افزارهای کامپیوتری است پس از ارائه Windows XP و موفقیت در اجرای آن پروژه، اقدام به عرضه ویندوز Vista نمود که البته در اجرا و سرویس‌دهی آن با مشکلات کیفی بسیاری مواجه گشت. این شرکت پس از شکست در پروژه Vista با ارائه ویندوز 7 که از لحاظ سیستمی و گرافیکی بسیار بهتر از Vista عمل نمود مجددا نبض بازارهای جهانی را در اختیار گرفت.

ویندوز Vista به سرعت جای خود را به ویندوز 7 داد و این نرم‌افزار توانست بسیاری از حفره‌های ویندوز Vista را پوشانده و عملکرد قابل قبولی داشته باشد. اتفاق جالبی که در این اواخر در این شرکت بزرگ افتاده است این است که با وجود اینکه ویندوز 7 کار خود را در بازار جهانی به تازگی شروع کرده است با این حال پروژه جدیدی به نام ویندوز 8 بر سر زبان‌ها افتاده است، البته خالی از لطف نیست بدانیم که این پروژه قرار است در سال 2012 عرضه گردد. مطلبی که قرار است به آن بپردازیم این است که با وجود این که شرکت مایکروسافت تمام سعی خود را بر سری ماندن این پروژه دارد، یکسری اطلاعات جالب موجود است که آنها را بیان خواهیم کرد.
8 موردی که نیاز است درباره ویندوز 8 بدانیم
ما مطالبی را که قبلا در مورد ویندوز 8 می دانستیم را جمع‌آوری کرده و به این نتیجه رسیدیم که تعجبی ندارد که شرکت مایکروسافت از مدتی قبل بر روی ویندوز 8 کار می‌کرده است. البته این پروژه ابتدا یک طرح کلی بوده که در همین بهار تبدیل به بحث‌های عمیق‌تر و جدی‌تری شده است. اوایل ماه اکتبر تیم Windows از شرکت مایکروسافت سناریوهای کلیدی را در این مورد به پایان رسانده است. البته این تصمیم‌گیری به خاطر نارضایتی از ویندوز 7 نیست؛ بلکه همیشه شرکت مایکروسافت به محض این که برایش مشخص شود که چیزی قرار است محصولش را تبدیل به نسخه غیرپیشرفته کند، شروع به نقشه کشیدن درباره نسخه جدیدتر و کامل‌تر می‌کند.

از این مرحله به بعد هیچگونه اطلاعات رسمی‌ای وجود ندارد و تا یک سال یا بیشتر هم وجود نخواهد داشت. ولی چیزهایی وجود دارند که ما می‌دانیم.

بهتر است این 8 مورد را بیان و بررسی کنیم:
1 . تاریخ انتشار ویندوز 8 اواخر سال 2011 یا اوایل 2012 است.
این تاریخ 2 الی 3 سال بعد از ارائه ویندوز 7 است؛ بدون در نظر گرفتن اشتباه Vista از طرف شرکت مایکروسافت، این زمان در مورد انتشار Windowsها زمان معمولی است و این با تاریخ 2012 جور در می‌آید. البته این تا زمانی است که Steven Sinofsky ، رئیس تیم Windows می‌گوید که نمی‌خواهد زیر قولش بزند و پروژه ویندوز 8 را زودتر از موعد آن فاش کند، احتمالا مایکروسافت تاریخ دیرتری اعلام خواهد کرد و زودتر محصول خود را تحویل بازار می‌دهد.
2 . گستره دانستنی‌های ما درباره adهای کار و Profileهاست.
در این مرحله گفتن این که چه چیزهایی در ویندوز 8 خواهد بود ویا نخواهد بود غیرممکن است، زیرا هیچکس نمی‌داند ؛ حتی تیم ویندوز. سناریوهای زیادی برای پروژه ویندوز اتخاذ شده‌اند و تمام ویژگی‌ها باید بر یکی از آن سناریوها سوار شوند. البته لیست ویژگی‌ها در اواخر سال 2010 نهایی می‌شود که این زمانی است که ما اولین نسخه عمومی (Public beta) و اولین جزئیات رسمی را خواهیم دید. به یاد داشته باشید که مایکروسافت باطنا از ویندوز 8 برای پوشش سیستم عامل‌های سرویس دهنده (Server) و رومیزی (Desktop) استفاده می‌کند و بسیاری از آن قابلیت‌های برچیده شده از آگهی‌های کار، ویژگی‌های Server هستند، مانند فناوری ذخیره انعکاس سیستم‌های توزیع شده فایل (DFSR) و جایگاه سرویس دهنده فایل. اگر شایعه حمایت 128 بیتی درست باشد، پس ویندوز 8 دارای 128 ثبات (Register) برای پردازش داده در سیستم‌های سرویس دهنده است.
3 . Hibernate (به خواب رفتن) و Resume (آغاز مجدد) یک موتور جدید خواهد داشت.
با استناد به Profile یک کارآموز در تیم ویندوز قرار است یک API جمع‌آوری Hibernate/Resume جدید وجود داشته باشد که از چیزی که او " TLZ جدید، موتور به هم فشرنده فایل" می‌نامد، استفاده کند. یعنی حتی می‌تواند Hibernate شدن در زمان‌های Resume سریع‌تر باشد، اگر آن را تبدیل به کد نهایی کند.
4 . ویندوز 8 قابلیت‌های امنیتی و شبکه‌ای جدید را دارا خواهد بود.
یک کارآموز دیگر از "ویژگی‌های جدید شبکه‌ای" گزارش می‌دهد؛ البته به ما در حد همان مهندس امنیت نرم‌افزاری می‌گوید که درباره Profileها به ما اطلاعاتی داده است. تغییرات در امنیت شبکه که Encryption کد با جزئیات در پروفایل مهندس طراحی نرم‌افزار وجود دارد، احتمالا باز هم مرتبط با Server در پروژه ویندوز است. یک رزومه Online دیگر به یک پیگیری مجدد در Patch Ground System (سیستم نگهبانی پیوسته) اشاره می‌کند که ویروس‌هایی را که فایل‌های سیستمی را تغییر می‌دهند را متوقف می‌کند، که این قابلیت در ویندوز 7 اعمال نشده بود.
5 . Sea Dragon? شاید . . .
تیم پشتیبانی Sea Dragon و قابلیت Deep Zoom در Silver light در حال به خدمت گرفتن یک توسعه دهنده رهبری (Lead Developer) است. اما این خبر فقط می‌گوید که آنها می‌خواهند آن را به ویندوز 8 ببرند. (مانند Windows mobile 7 ، XNA برای Xbox ،WPF برای Vista و ویندوز 7)
6 . ویندوز 8 حمایت بهتری از چند نمایشگری خواهد داشت .
استیون سینوفسکی قبلا گفته بود که در گذشته زمان برای انجام کار بیشتر برروی User Interface با مانیتورهای چندگانه نبوده ولی این قابلیت برای ویندوز 8 در لیست اجرا و پیاده‌سازی قرار دارد و همه گروه از آن در ویندوز استفاده می‌کنند. انتظار پیاده‌سازی سناریوهایی برای هدایت سه صفحه نمایش یا بیشتر در چینش‌های متنوع وجود دارد.
7 . ممکن است ویندوز 8 برروی ARM اجرا شود.
این احتمال وجود دارد که ویندوز 8 روی ARM اجرا شود و یا حداقل هسته این ویندوز را روی ARM اجرا کنند و البته Chipهای Qualcomm Snapdragon درون تلفن‌های هوشمند پیدا شدند که احتمالا از یک Hypervisor استفاده می‌کنند. البته این نمی‌تواند معنای نسخه کامل ویندوز 8 را داشته باشد. اما این یک نسخه آتی متحرک ویندوز را که می‌تواند روی سیستم‌هایی با Specهای خیلی پایین‌تر از PCهای امروزی اجرا شود را فعال‌سازی کند.
8 . مسئولیت اجرای این پروژه با Steven Sinofsky است.
این مسئله از دو بعد قابل بررسی است:
- او مسئول این بود که ویندوز 7 را سر موقع و با کارایی خوب تحویل بازار دهد.
- تخصص سینوفسکی بیشتر اجرایی است تا نظارتی و برای ویندوز 8 می‌تواند مجموعه پیاده‌روهایی از اصلاحات باشد تا احتمالا هر تغییر بازی، و ویندوز 7 عملکرد بهتری نسبت به Vista داشته است ولی این یک اجرای خوب از تغییرات معماری Vista است. با کمی دقت متوجه می‌شویم که بند اول می‌تواند مثبت و کارا باشد ولی موردی که در بند دوم به آن اشاره شده است ممکن است باعث ایجاد چارچوب خاصی (چارچوب سینوفسکی) در پروژه ویندوز 8 شود. البته باید بدانیم که ویندوز 8 برای رقابت با Windows f باید خیلی بیشتر از اینها جالب باشد.

منبع : Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)