PDA

مشاهده نسخه کامل : کیفیت و گارانتی A4tech

mehrdad_ab
04-08-10, 21:09
با سلام ؛
این تاپیک رو زدم تا نظرتون رو راجب محصولات و کیفیت A4tech بیان کنید
من به شخصه تا دو سال پیش خیلی خیلی راضی بودم ، هم از کیفیت و هم از گارانتیشون
اما کاری که A4tech از پارسال با من کرد ، به نظرم اصلاً جای هیچ بخششی رو نداره
بنا بر اعتمادی که به A4tech داشتم برای شش تا از سیستم هام ماوس A4 و یک کیبورد از همین محصول انتخاب و خریدم.
ماوس ها که بیشتر از دو ماه کار نکردند و چون لیبل گارانتیشون زیر ماوس چسبیده بود و بر اثر کار کردن مخدوش شده بود ، یه جورائی فاقد گارانتی میشد ، در حالی که هنوز از زمان تعیین کرده خود شرکت یعنی یکسال ( تعویض )! نگذشته بود .
یه ماوس برای خودم گرفتم و اون شش تای دیگه رو به حساب استفاده غلط بچه ها در گیم نت گذاشتم
چشتون روز بد نبینه ! بعد دو هفته ماوس از کار افتاد ، با هزارتا خواهش ، ماوس تعویض شد
بعد سه ماه استفاده ، ماوسم دوباره خراب شد و بردم برای گارانتی . اما شرایط سخت زمانی گذاشته بودند. محدوده ای بین ساعت 6 تا 7 که در حال حاضرم توی پاساژ سهند تبریز حاکمه ! منم بر حسب موقعیت شغلیم نمی تونستم تو اون ساعت برم فروشگاه ، با هزار تا تلفنو خواهش مسئول گارانتی قبول کرد که ماوس رو ببرم فروشگاه ، بدم به همکار عزیزشون تا بررسی کنن !
بد دو روز بیان کردن که ماوس تعمیر شده و گارانتیش هم تموم شده ( چون دوبار مراجعه کردم ) در حین ناباوری ماوس بعد دو هفته کار کردن باز هم از کار کردن افتاد و مستقیم شوت شدش توی سطل آشغالی.
ولی ماوس جنیوسی که برای دوتا سیستم دیگم خریده بودم ، هنوز هم که هنوزه بعد 1 یکسال کار کردن زیر دست بچه ها ، داره بخوبی کار میکنه !
از کیبورد بگم براتون :
کیبورد عزیز جمع و جورش 3 ماه واسم بیشتر کار نکرد.
اولین خطائی که میداد در حین کار کردن یکهو دیس میشد و باید کابلش رو جدا کرده و دوباره وصل میکردم
اگر سیستم خاموش بوده و استارت میکردم سیستم بوق های ممتد میزد ، منم بی خبر از مشکل کیبورد ، روی میز سیستم رو کالبد شکافی میکردم ، همه چیز تست شده ، کیس سر جاش باز همان آش و همان کاسه ..
کیبورد رو بردم برای گارانتی( البته با همون شرایط که برای ماوسم پیش اومد ، بازهم مواجه شدم )
بعد یک روز انتظار بیان کردند که کیبورد کاملاً سالم میباشد و 9 ساعت تمام باهاش برنامه حسابداری کار کردند بدون هیچ مشکلی .
تو مغازه با سیستم های دیگه هم امتحان کردم ، این مشکل باز هم پیش اومد ، با گارانتی تماس گرفتم ، گفتن مشکل از سیستم هاست از خیر کیبورد هم گذشتم و خودم کیبورد رو باز کردم و دیددم که بعضی از قسمت هایی که مثل طلق میمونه قهوه ای رنگ شده و بخاطر همین کیبورد قطع و وصل میکرده . اونم شوتش کردم توی سطل آشغال و تصمیم گرفتم دیگه دور و بر a4 نرم و به همه هم توصیه می کنم که بیخیال این مارک شن ( البته بازم میگم قبلا خیلی روش حساب میکردم ولی حالا نه ).
با سپاس:lol:

D J V A H I D
04-08-10, 21:33
من که به شخصه تا بحال هیچ گونه مشکلی با محصولات A4teh نداشتم ... برند خوب ... با کیفیت و خوشنامی هست ...

این مواردی هم که میفرمائید گیم نت معلومه ... شما مایکروسافت و رازر هم که بگیرید درست از محصول مراقبت نکنید باید بندازید سطل زباله ...

mehrdad_ab
05-08-10, 13:00
من که به شخصه تا بحال هیچ گونه مشکلی با محصولات A4teh نداشتم ... برند خوب ... با کیفیت و خوشنامی هست ...

این مواردی هم که میفرمائید گیم نت معلومه ... شما مایکروسافت و رازر هم که بگیرید درست از محصول مراقبت نکنید باید بندازید سطل زباله ...

پس چرا جنیوس و مارکهای دیگه بعد یکسال کار کردن ، هنوز هیچ ایرادی پیدا نکردن ؟ ( میتونین علت این رو هم بگین ؟ )
چرا ماوسی که خودم ازش استفاده میکرد ، برای استفاده معمولی ، نه گیم ! چرا باید سه بار مشکل پیدا کنه ؟ چرا پاور مدیا این مشکل رو نداره ؟ چرا جنیوس این مورد رو نداره ؟ چرا پاور مدیا ، میوا ، ویرا و ... این مورد رو ندارن ؟ ( میتونین علت این رو هم بگین ؟ )
چرا کیبوردی که زیر دست خود من بوده ، نه بچه ها ، همچین مشکلی پیدا کرده و مسئول گارانتی با بیخیالی تمام مشکل رو از سیستم بنده تشخیص داده ؟ ( به نظرتون همچین موردی برای مسئول یک مرکز گارانتی ایراد نیست ؟ ) ( میتونین علت این رو هم بگین ؟ )

amir.45
02-09-10, 13:09
ببخشید دوستان میشه بگید گارانتی a4tech چیه؟

mehrdad_ab
02-09-10, 16:45
ببخشید دوستان میشه بگید گارانتی a4tech چیه؟

نمیدونم ، از بس که خرابی بار آورده ، تو همون مغازه کوچیکی که برای فروش توی پاساژ سهند دارند ساعت 5 تا 6 مسئول گارانتی میاد و قصه بالایی ...

MVP
03-09-10, 08:26
والا از زمانی که یادم میاد دارم از موسهای این برند استفاده میکنم و یکی هم تو محل کار ازش استفاده میکنم که از اون قلطکیهاست و این سال پنجم هست که داره کار میکنه
شاید سری اون مدلی که شما خریدید همشون یه ایراد داشتن و فروشنده هم مطلع بوده
با اینحال میشه بگین مدل موسها و کیبردها چی بوده و گارانتیشون باسه چه شرکتیه ؟

mehrdad_ab
03-09-10, 11:14
والا از زمانی که یادم میاد دارم از موسهای این برند استفاده میکنم و یکی هم تو محل کار ازش استفاده میکنم که از اون قلطکیهاست و این سال پنجم هست که داره کار میکنه
شاید سری اون مدلی که شما خریدید همشون یه ایراد داشتن و فروشنده هم مطلع بوده
با اینحال میشه بگین مدل موسها و کیبردها چی بوده و گارانتیشون باسه چه شرکتیه ؟

منم قبول دارم و تو صحبت هام گفتم که قبلاً خیلی راضی بودم از این شرکت و بنا بر همین اعتماد کلی هزینه کردم از بابت ماوس و کیبرد
ماوسی که زیر دست خودم بود دوتا هستن ، یک رو 3 سال پیش گرفتم ، دو سالی خوب کار کرد ، چند وقت پیش یه کم ادا درآورد که چون گارانتیش تموم شده بود خودم تعمیرش کردم ، ولی اینی که پارسال با وجود دو بار تعویض یهو از کار افتاد به کل منو پشیون کرد از انتخاب این برند.
ماوس زیر دست خودم از سری mop35 بود و کیبورد هم مدلش یادم نیست ، چون قاطی زباله ها رفته بیرون . گارانتی رو هم خود شرکت میده ، میاد لیبل میزنه زیر ماوس ، میگه جنستون یک سال تحت گارانتی A4tech هستش ، ولی اون لیبلی که میزنن زیر ماوس که دووم نمیاره ، بعد دو ماه نه ماوس سالمه نه گارانتی وجود داره ( 8 ماوس بعدیمو میگم )