PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکلاتی در فید PCNetwork

germ
04-08-10, 20:07
با درود

من اکثرا از فید برای خواندن و دنبال کردن پست های انجمن استفاده میکنم که به مشکلاتی برخوردم و گفتم با مدیران عزیز درمیان بگزارم.

فیدها رو در Opera میخونم و از سمت چپ به راست نشون میده (LTR)، وقتی که در یک خط فارسی و English باشه خوندنش سخت میشه

چه وقتی تاپیک جدیدی ایجاد میشه و چه پست جدید زده بشه همیشه پست اول نشون داده میشه، اگر میشد آخرین پست نمایش داده بشه عالی میشد!

بعضی وقت ها که به صفحه جدیدترین ارسالها (Only the registered members can see the link) سر میزدم متوجه میشدم که بعضی ارسالها در فید نبوده!!! که الان متوجه شدم تاپیک هایی که مهم شده اند به فید اضافه نمیشه.

با تشکر

KING
05-08-10, 01:10
سلام
شما وارد کنترل پنل (Only the registered members can see the link) خود بشید -My Account - تنظیمات شخصی
و گذینه : حالت نمایش موضوعات: را به linear oldest first تغیر دهید و یا هر گذینه دلخواه دیگر ...
مشکلتون حل میشه

Shahryar
05-08-10, 10:50
با درود

من اکثرا از فید برای خواندن و دنبال کردن پست های انجمن استفاده میکنم که به مشکلاتی برخوردم و گفتم با مدیران عزیز درمیان بگزارم.

فیدها رو در Opera میخونم و از سمت چپ به راست نشون میده (LTR)، وقتی که در یک خط فارسی و English باشه خوندنش سخت میشه

چه وقتی تاپیک جدیدی ایجاد میشه و چه پست جدید زده بشه همیشه پست اول نشون داده میشه، اگر میشد آخرین پست نمایش داده بشه عالی میشد!

بعضی وقت ها که به صفحه جدیدترین ارسالها (Only the registered members can see the link) سر میزدم متوجه میشدم که بعضی ارسالها در فید نبوده!!! که الان متوجه شدم تاپیک هایی که مهم شده اند به فید اضافه نمیشه.

با تشکر

سلام

دوست عزیز مورد اول به خاطر RTL نبود فید vB هست . برای تغییر Direction این صفحه به صورت دسترسی باید دکمه ی Ctrl+X+Shift را توی فایرفاکس بزنید یا کلیک راست کنید و Switch Page Direction را انتخاب کنید روی صفحه فید ، مشکل حل میشه ( آپرا را نمیدونم چه جوری میشه توش Direction صفحه را عوض کرد ) .

مورد دوم هم فکر کنم باگ هست ، بنده ریپورت کردم به vB و منتظر پاسخشون هستم .

پیشنهاد : در صورتی که از فایرفاکس میتونید استفاده کنید و از Feed زیاد استفاده می کنید از Add-On های فید در فایرفاکس مثل Feedly حتماً استفاده کنید خیلی لذت بخش هست .

موفق باشید :love:

germ
05-08-10, 11:57
King عزیز همون تنظیماتی که شما فرمودید بود .. فکر نمیکنم این قسمت مربوط به فید بشه!

KING
05-08-10, 12:23
King عزیز همون تنظیماتی که شما فرمودید بود .. فکر نمیکنم این قسمت مربوط به فید بشه!

سلام
روشی که من گفتم برای رفع : اخرین ارسالها به ابتدا تاپیک و یا اخر تاپیک بود
من خودمم از اپرا استفاده میکنم و مشکلی که شما می فرمائید رو ندارم

germ
05-08-10, 15:13
سلام
روشی که من گفتم برای رفع : اخرین ارسالها به ابتدا تاپیک و یا اخر تاپیک بود
من خودمم از اپرا استفاده میکنم و مشکلی که شما می فرمائید رو ندارم

توی web مشکلی نیست، آخرین پست نشون داده میشه .. اما توی فید نشون داده نمیشه (وقتی تاپیکی ایجاد میشه فیدش دریافت میشه اما وقتی پست هایی به اون تاپیک زده میشه تو فید نمیبینم .. بعضی وقت ها هم دو باره پست اول توی فید میاد)

ممنون از پیگیری های شما دوستان :Love-PCN~!: