PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای مود 8600gt 512mb

Curtis
29-07-10, 15:20
سلام خدمت دوستان

منم میخواستم این کارت رو مد کنم
یه مقدار دنبالش گشتم و یه چیزایی پیدا کردم ولی کامل نبود.
این عکس هست که پیدا کردم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

1- ایا لازمه که هم از مقاومت متغیر اسفاده بشه و هم از pencil mod
2- اگه جواب سوال اول مثبت از چه نوع مدادی و چگونه ؟
3- اون قسمت که زده ground فرقی نداره که به کدوم gnd روی برد وصل بشه؟
4- برای خوندن ولتاژ باید پراب دیگه ی مولی مترو رو به gnd وصل کنم؟
اینم عکس از خود کارت ؟؟
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Curtis
29-07-10, 23:49
کسی نیست جواب مارو بده؟

Curtis
01-08-10, 21:02
up..................

shayan08
02-08-10, 16:47
1 خیر نیار به پنسیل مد نیست
3 برای تعین گراند مثبت مولتی مترو روی نقطه های اندازه گیری قرار بدین و منفی مولتی مترو روی گراند اگه ولتاژ درست بود گراند مناسبه.
یه کار دیگه میتونید بکنید مدل آی سی رو بخونید و دینا شیتش رو پیدا کنید و از گراند خود آی سی استفاده کنید. بهتره پین fb رو هم از روی دیتا شیت چک کنید.

Curtis
02-08-10, 18:19
مشکلات قبلیم حل شد.
ولی الان مشکل جدید دارم
وقتی مقاومت دیفالت fb ای سی gpu و mem رو اندازه میگیرم
به ترتیب 0.666کیلو اهم و 0.324کیو اهمه ولی وقتی مقامت متغیر رو وصل میکنم و تنظیمش میکنم مقامت پایه ی fb میاد پایین
مثلا میشه 0.654 و 0.319 .

PUMAOC
02-08-10, 20:24
سلام:give_rose:
این مد تصویری :

باید از مقاومت متغییر استفاده حتما.

توصیه می کنم طرف پنسیل نری چون کارتت می سوزه .(2 تا 4850 تجربه من هست)

همه ی ground یکی هست حتی بدنه ی کیس.!

برای خوندن ولتاژ باید پراب دیگه ی مولی مترو رو به gnd وصل کنم؟

آره .

Curtis
02-08-10, 20:32
ممنون از شایان و سعید عزیز
راجع به سوال دومم چه کار باید بکنم که مقاومت با حالت دیفالت برابر بشه

PUMAOC
02-08-10, 22:12
به ترتیب 0.666کیلو اهم و 0.324کیو اهمه ولی وقتی مقامت متغیر رو وصل میکنم و تنظیمش میکنم مقامت پایه ی fb میاد پایین
مثلا میشه 0.654 و 0.319 .

در یه کلام. تو هر چی مقاومت بین فید بک و منفی رو کم کنی ولتاژ زیااااااااااااااااااد می شه. دقت کن.

مثلا برای استارت مقاومت رو رو مقداری بزار که معادلش ( که با مقاومت رو ی بورد موازی می شه) بشه همون مقاومت اولیه ( منظورم همون 0.666 هست) بعد کم کم مقاومتو کم کن تا ولتاژ زیاد بشه. اگه یه هو از 1.35 ببریش رو 1.9 ! یه سوتی مکشه و بعد!!!!!!!!!!!!!..... اگه شانس بیاری فقط off سیستم.

Curtis
02-08-10, 22:29
من مشکلم اینجاست که مقاومت برابر مقاومت اولیه نمیشه
یعنی بدون مقاومت متغییر 0.666 ولی با مقاومت میشه 0.654

PUMAOC
02-08-10, 22:40
اشکال نداره. کمتر که می شه با تغییر مقاومت؟!!! مهم همینه. این چن اهم موردی نداره. :wink: