PDA

مشاهده نسخه کامل : نور صفحه لپ تاپم هی کم و زیاد میشه مشکل از چیه؟

sooory
26-07-10, 01:29
سلام

من لپ تاپم رو دست دوم از کسی خریدم که خودش از خارج از ایران خریده بود و مارکش هم medion . ...سیم شارژر لپ تاپم اتصالی داشت و من اونو خودم تعمیر کردم و حالا باید حتما به برق وصل شه تا کارکنه وگرنه صفحه خاموش میشه ....در ضمن موقع کار کردن مدام نور صفحه ضعیف و قوی میشه تا حتی چند بار خاموش میشه و من همش با کلیدهای Fn +F7 صفحه رو روشن میکنم..... تا حتی بعضی اوقات روشن نمیشه من باید چند بار این کار و انجام بدم. ....حالا به نظر شما من باید چی کار کنم و این اشکال از چیه و اگه ممکنه بهم بگین تعمیرش حدودا چقدر هزینه برمیداره .؟! ...

از همه دوستان ممنونم:great:

Pami
26-07-10, 02:20
لپ تاپ medion ؟؟ کجایی هست ؟! :دی
کم شدن ناگهانی نور صفحه و خاموش شدنش یا به High Voltage برمیگرده یا به تموم شدن عمر مفید لامپ ال سی دی ، هرچند تو ایران پیدا کردن قطعات اینجور مدلهامثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه هست ولی خب حتما ببرید تعمیرگاه بازبینی بشه .

sooory
26-07-10, 18:14
سلام ممنون از پاسخت
نمیدونم کجاییه اما انگار از آلمان خریده بود

شما چه جایی رو واسه تعمیر پیشنهاد میدین؟

بازه ممنونم:wink:

Pami
26-07-10, 18:52
تعمیرات لپ تاپ رو من در مجتمع پاییتخت پیشنهاد میدم، باز اونجا بار علم الکترونیکی دارن ، یه عکس ازش میزاشتی ببینم چه شکلی هست ( لپ تاپ رو میگم )

pc_hex
26-07-10, 22:29
سلام

من لپ تاپم رو دست دوم از کسی خریدم که خودش از خارج از ایران خریده بود و مارکش هم medion . ...سیم شارژر لپ تاپم اتصالی داشت و من اونو خودم تعمیر کردم و حالا باید حتما به برق وصل شه تا کارکنه وگرنه صفحه خاموش میشه ....در ضمن موقع کار کردن مدام نور صفحه ضعیف و قوی میشه تا حتی چند بار خاموش میشه و من همش با کلیدهای Fn +F7 صفحه رو روشن میکنم..... تا حتی بعضی اوقات روشن نمیشه من باید چند بار این کار و انجام بدم. ....حالا به نظر شما من باید چی کار کنم و این اشکال از چیه و اگه ممکنه بهم بگین تعمیرش حدودا چقدر هزینه برمیداره .؟! ...

از همه دوستان ممنونم:great:

دوست عزیز تا باز نکنند و بررسی دقیق صورت نگیره هیچ نظری نمیشه در موردش گفت.
ببرپایتخت تعمیرکاران پرسابقه ای اونجا هستند و تخصصشون همینجورکارهاست. خیلی هم منصف هستن.
موفق باشید.