PDA

مشاهده نسخه کامل : Sparkle

Trance
21-04-07, 20:03
Sparkle.ایا این شرکت کارش توی مونتاز کردن گرافیک از لحاظ بورد گرافیکی خوب هست یا نه؟با سپاس

M A H R A D
21-04-07, 21:45
در رده کارتهای رده Low-End یکی از افتضاح ترین کارتهاست ... از شرکتی که میاد کارت 32 بیتی میزنه ( اون هم در سالهایی که همه رفتند تو نخ 512 بیت) چه انتظاری میشه داشت ؟ ( بحث روی کارتهای رده پایین هست)

چون قیمتهای Low-Endهاش خیلی پایینه و ملت شریف هم همیشه ارزونترین رو میخرنند ( نمیگم گرونترین بهترینه) موردهای Remark کارتهای اسپارکل در این رده خیلی زیاده ... کولینگش هم مسخره است !

اما در رده High-End یکی از بهترینهاست و جدیدا هم زده تو کار دیزاین برد ( مثل همین 8800)
در این رده قیمتاش واقعا مناسبه و گارانتی خوبی هم داره ( گارانتی فاره)

سپاس

WORYA_SH
21-04-07, 21:48
در کل کلمه متوسط بهترین صفت براش هست.

Shahryar
21-04-07, 21:56
در رده کارتهای رده Low-End یکی از افتضاح ترین کارتهاست ... از شرکتی که میاد کارت 32 بیتی میزنه ( اون هم در سالهایی که همه رفتند تو نخ 512 بیت) چه انتظاری میشه داشت ؟ ( بحث روی کارتهای رده پایین هست)

چون قیمتهای Low-Endهاش خیلی پایینه و ملت شریف هم همیشه ارزونترین رو میخرنند ( نمیگم گرونترین بهترینه) موردهای Remark کارتهای اسپارکل در این رده خیلی زیاده ... کولینگش هم مسخره است !

اما در رده High-End یکی از بهترینهاست و جدیدا هم زده تو کار دیزاین برد ( مثل همین 8800)

سپاس

مهراد جان احساس نمیکنی خیلی تند رفتی ؟

من خودم قبلا یک Sparkle FX 5200 داشتم راضی بودم خیلی زیاد . از نظر اورکلاکینگ ای بدک نبود اما . اما اول از همه یک فن خوب داشت و بعدش هم من باهاش تا اور میکردم به راحتی NMW را به خوبی اجرا میکردم پس نمیشه گفت کارت بدی هست و افتضاحه ! اما در کل به اندازه ی پولی که داده بودم آش خوردم ...

قربانت شهریار:1. (11):

M A H R A D
21-04-07, 22:11
مهراد جان احساس نمیکنی خیلی تند رفتی ؟

من خودم قبلا یک Sparkle FX 5200 داشتم راضی بودم خیلی زیاد . از نظر اورکلاکینگ ای بدک نبود اما . اما اول از همه یک فن خوب داشت و بعدش هم من باهاش تا اور میکردم به راحتی NMW را به خوبی اجرا میکردم پس نمیشه گفت کارت بدی هست و افتضاحه ! اما در کل به اندازه ی پولی که داده بودم آش خوردم ...

قربانت شهریار:1. (11):
توی اور که هیچ حرفی واسه گفتن نداره ! خیلی بد اور میشه ...

شهریار جان شما کارتت مموری اینترفیسش 64 بیت بود ؟

Shahryar
21-04-07, 22:34
توی اور که هیچ حرفی واسه گفتن نداره ! خیلی بد اور میشه ...

شهریار جان شما کارتت مموری اینترفیسش 64 بیت بود ؟

بله فکر کنم ...

:1. (26):

XFXForce
21-04-07, 22:52

سپاس

آره ، انصافا رو کارتهای ارزونش نمیشه حساب کرد.
ولی 8800 Calibre حرف برا گفتن داره هر چند به 8800 XXX Edition باز هم نمیرسه.

M A H R A D
22-04-07, 18:30
آره ، انصافا رو کارتهای ارزونش نمیشه حساب کرد.
ولی 8800 Calibre حرف برا گفتن داره هر چند به 8800 XXX Edition باز هم نمیرسه.
دقیقاً ...

سری کارتهای Calibre خیلی عالی هستند ( ولی درهر صورت به XFX XXX نمیرسند)

M A H R A D
22-04-07, 18:37
بله فکر کنم ...

:1. (26):
خب پس جالبه بدونید که کارتهای FX5200 اسپارکل با مموری اینترفیس 64 بیت اصلا فن ندارند !

سه تا مدل داره 5200 داره که دوتاش 64 بیت هستند و یکیش 128 بیت ...

و فقط همین مدل 128 بیت یک فن کوچولو داره !

بقیه سینک دارن ...

در نتیجه احتمالا اون کارت شما تقلبی بوده ...!!! ( متقلبین روی کارت فن گذاشته اند ! دستشون درد نکنه !)