PDA

مشاهده نسخه کامل : پردازنده های سری b از خانواده phenom ii ؟

K1LOU
20-07-10, 08:59
با سلام
دوستان این سری B که بین پردازنده های PHENOM II هستند چه تفوتی با سایر پردازنده های PHENOM II دارند من این چند مورد رو دیدم برام سئوال ایجاد شد

AMD PHENOM II X3 B73
با تشکر

ViViD
20-07-10, 09:13
اگر سری BE منظورت هست تفاوتشون در ضریب مالتی پلیر باز برای پردازنده می باشد

یعنی شما بدون افزایش باس پردازنده و تنها با تغییر ضریب میتونید اورکلاک کنید

این مدلی که شما گفتی رو ندیدم تا حالا Phenom II X3 720 BE شنیده بودم ولی این رو نه!!! :1. (27):

nima_hl
20-07-10, 10:01

این مدلی که شما گفتی رو ندیدم تا حالا Phenom II X3 720 BE شنیده بودم ولی این رو نه!!! :1. (27):

سلام بر داش وحید گل و یه خسته نباشید بابت زحماتی که میکشی :give_rose:

کیوان جان خودت که دیگه میدونی پردازنده خودت وقتی آنلاک میشه مدلش چی میشه ؟

میشه b50 هر سری از پردازنده های amd بعد از آنلاک یه اسمی پیدا میکنند که هیچ ربطی به اسم اصلی ندارند

حتی بعضی از athlon ها بعد از آنلاک به اسم opteron شناسائی میشن :wink:

K1LOU
20-07-10, 11:01

با تشکر
نه سری بلک ادیشن رو که می شناسم

سلام بر داش وحید گل و یه خسته نباشید بابت زحماتی که میکشی :give_rose:

کیوان جان خودت که دیگه میدونی پردازنده خودت وقتی آنلاک میشه مدلش چی میشه ؟

میشه b50 هر سری از پردازنده های amd بعد از آنلاک یه اسمی پیدا میکنند که هیچ ربطی به اسم اصلی ندارند

حتی بعضی از athlon ها بعد از آنلاک به اسم opteron شناسائی میشن :wink:

نیما جان این مدلی که گفتم ارتباطی به انلاک کردن نداره در سایت amd حدود 4 مدل از این پردازنده ها وجود دارد با حرف مشخص b در اسم مدل . یک مقایسه الان انجام دادم دیدم این مدلها یک مشخصه داشتن که جلوش کلمه yes رو زده بود business
حالا منظور از تجاری بودن چیه من نمی دونم
در این ادرس
Only the registered members can see the link
با تشکر

mamehdi
20-07-10, 11:37
با تشکر

نیما جان این مدلی که گفتم ارتباطی به انلاک کردن نداره در سایت amd حدود 4 مدل از این پردازنده ها وجود دارد با حرف مشخص b در اسم مدل . یک مقایسه الان انجام دادم دیدم این مدلها یک مشخصه داشتن که جلوش کلمه yes رو زده بود business
در این ادرس
با تشکر
لينك فارسي
Only the registered members can see the link D9%8A%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%8A%D8%A8%D8%B1 %D9%86%D8%AF+AMD+%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8 %B4%D8%AF.htm
فكر كنم مثل تكنولوژي vpro اينتل باشه

nima_hl
20-07-10, 14:30
با تشکر

در این ادرس
با تشکر

سلام

ببخشید امروز این اینترنت منو کشت :1. (12):

ببین کیوان شما میخوای بری یه کامپیوتر dell بخری مشخصات رو نگاه میکنی میبینی زده مثلا phenom ii x3 720 همون موقع تو نت میچرخی قیمتش رو در میاری و حساب میکنی سیستم چند در میاد :wink:

ولی وقتی ببینی زده b73 هر چی سرچ کنی نمیتونی پیدا کنی چون این پردازنده در بازار خرده فروشی عرضه نمیشه و پیش خودت میگی حتما یه چیز خفنیه

ولی اینجا فقط یه اسم عوض شده برای شرکتهای بزرگ و تفاوتی فاحشی با پردازنده های معمولی نداره

JEskandari
20-07-10, 19:37
تفاوت فاحش که چه عرض کنم معمولا تفاوت غیر فاحش هم ندارن

nima_hl
20-07-10, 19:59
تفاوت فاحش که چه عرض کنم معمولا تفاوت غیر فاحش هم ندارن

چرا عزیز معمولا یکم ولتاژ یا فرکانس رو بالا پائین میکنن که خیلی تابلو نباشه :wink: