PDA

مشاهده نسخه کامل : آينده در دستان شما با هردهاي فالكون gs.skill

AMD>INTEL
16-07-10, 02:11
Only the registered members can see the link

100GB Capacity N/A DRAM Cache SATA II Interface Type 1500G Shock ( operating) 15G Vibration (operation) 60000ft Altitude (operating) 0C ~+70C Operating Temp. 285MB/sec(Max)(Tested with ATTO 2.43) Read Rate 275MB/sec(Max)(Tested with ATTO 2.43) Write Rate Up to 200MB/s Sustained Write <0.2ms Access Time +2,000,000 Hours MTBF

هاردهاي سوايد در حال جايگزيني با هاردهاي مكانيكال ميباشند . هم اكنون با با بردن ظرفيت پلات ها سرغ=عت بيشتر شده ولي هت=نوز يك قزعه كانيكي خيلي از سرعت سيستم رو ميگيره . اكنون شركتهاي سيگيت و وسترن هم وارد گود ssd شدند . gskill يكي از مطمون ترين حصولات درباره حافظه ميباشد . تو تستها هم چنين تاييد شده است . مطمئن باشيد قيمت بزودي افت ميكنه . محصوات gskill با گارانتي دريا عرضه ميشوند . حداقل عمر كاري اين قطعات عمر اين قطغات 2 ميليون ساعت ميباشد . سرعت رايت اين دستگاه حدود 290 مگابايت بر ثانيه و سرعت توشتن حود 280 مياشد فعلا با ساتا هستند بزودي با استا آماده فروش ميشوند . فلكون آ ينده دخيره سازي امروز در دستان شماست .

touch future

K1LOU
18-07-10, 10:52
سرعت رايت اين دستگاه حدود 290 مگابايت بر ثانيه و سرعت توشتن حود 280 مياشد
با سلام
این سرعتی که شرکتهای تولید کننده بیان می کنن آیا در همه شرایط یکسان است ؟چون من توی مقاله ای خوندم سرعت هایی که شرکتهای تولید کننده رو محصولاتشون می نویسن معمولا در شرایط خاصی انجام می گیره و برای مدت زمان مشخص و کوتاهی
با تشکر

ViViD
18-07-10, 17:27
این بهترین حالتی بود که من با هارد SSD GSkill Falcon 64 گرفتم ویندوز جدید تمام نرم افزارها و حتی اکسپلورر هم بسته بودند:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Stream
18-07-10, 19:22
با سلام
این سرعتی که شرکتهای تولید کننده بیان می کنن آیا در همه شرایط یکسان است ؟چون من توی مقاله ای خوندم سرعت هایی که شرکتهای تولید کننده رو محصولاتشون می نویسن معمولا در شرایط خاصی انجام می گیره و برای مدت زمان مشخص و کوتاهی
با تشکر

خیر ... این عددی که می نویسند کوچکترین ارزشی توی مقایسه Performance دستگاه نداره و اصلا عاملی برای سنجش سرعت SSD در سیستم عامل نیست. می تونید بهش به عنوان یک چیز کاملا تبلیغاتی نگاه کنید.

این بهترین حالتی بود که من با هارد SSD GSkill Falcon 64 گرفتم ویندوز جدید تمام نرم افزارها و حتی اکسپلورر هم بسته بودند:

وحید جان یک تست Random Access هم بگیر تا ببینیم چند مرده حلاجه این فالکون ..!

ممنون.