PDA

مشاهده نسخه کامل : کدوم مانیتور؟ 2262TQ یا W2261VP

PUMAOC
15-07-10, 15:35
سلام دوستان من بین خرید این دو تا مانیتور موندم کدوم رو انتخا ب کنم!؟ از امکانات بیشتر W2261VP بیشتر خوشم می آد!:give_rose:

Only the registered members can see the link
یا

Only the registered members can see the link

در مورد پیکسل سوخته هم نمی دونم! قبل خرید باید تست کنم؟ همه ی فروشنده ها این امکان رو می دن؟ :1. (23):

ViViD
15-07-10, 17:26
سعید جان چرا از LED ها خرید نمیکنی؟

hapalii
15-07-10, 20:39
سلام

کلا سری T ال جی از بهترین سری های ال جی و توی همین سری T هم مانیتور های TQ بالاترین رده این سری هستن شما مطمئن باشید کیفیت این سری خصوصا کیفیت پنل انها از مدلی مثل W2261VP بیشتر اما خوب آن مدل هم امکاناتی توش هست که باعث شد برای مدت زیادی از مانتور های پرفروش باش امکاناتی مثل HDMI یا امکانات جزئی تر مثل خروجی صدا روی مانیتور اگر اشتباه نکرده باشم از لحاظ کیفیت به نظر من قطعا TQ بهتره ولی خوب تفاوت کیفیت این دو هم در حد فاجعه باری نیست و با توجه به امکانات VP این دیگه به خود شما بستگی داره که ببینید اون امکانات چقدر برای شما کاربردی هست .

PUMAOC
15-07-10, 22:24
وحید جان من فقط می خوام تصویر بده و امکاناتش زیاد باشه برای وصل کردنش به سیستم های مختلف. یه LCD 17 دارم دیگه کور شدم نمی بینم توش!

Curtis
15-07-10, 22:52
سلام سعید جان
ببین من مدل 2261vp رو پیشنهاد میکنم که خودمم دارم
واقعا کیفیتش عالیه
خوراک کنسول هست
در ضمن full hd هست و یکی از بهترین مزیت هاش داشتن پورت hdmi هست
نگاه به کنتراستشون نکن
در مورد پیکسل سوخته هم نگران نباش امکانش کمه

راستی میتونی هم زمان به سه تا سیستم با پورتهای مختلف وصل کنی

AMD>INTEL
15-07-10, 23:49
:Love-ssa~! (1)::give_rose:

W2261VP

SAEED FTO
16-07-10, 14:52
سلام آقا سعید .
باتوجه به تجربه ای که تو زمینه LCD دارم من پیشنهاد میکنم یه مدلی بگیر که full hd نباشه اگه اهل بازی کردن هستی.
چون یکی از دوستام 2261VPمیخواست ومن براش گرفتم و متاسفانه مشکلشو نمیدونستم .بعد فهمیدم مشکلش اینه که بازی هایی که full hd ساپورت نیستند رو رفرش نمیکنه .
به نظر من یه 22700 سامسونگ بگیری بهتره چون هم خودم دارم هم برای خیلی از نزدیکان همین مدل رو گرفتم .
راجب پیکسل هم هیچ فروشنده ای تو مغازه lcd رو باز نمیکنه که تست کنه چون با برچسب گارانتی پلمپ شده و تو کارخانه تست شده و خیلی کم به مشکل میخوره ولی اگه از آشنا بخری خیالت راحت تره.
به هر حال هر مدلی خواستی من با قیمت خوب در خدمتم.

PUMAOC
16-07-10, 15:27
سلام.مشکل رفرش فک نکنم مال مانیتور باشه مال کارت باید باشه! افت فریم. همه ی LCD های بازار رو 1080 60 هرتز رفرش دارن.

من کارم بازی نیست! فقط دنبال امکاناتم. ممنونم که نظرتو گفتی ئر مورد پیکسل های سوخته روشن تر شدم :دی

22700 چه قیمتی هست؟ امکاناتش چه طوره؟

(در ضمن گارانتی برام زیاد مهم نیست! فقط سالم تحویل بگیرم حله) :ایکس:love:

SAEED FTO
16-07-10, 20:53
خوب اگه دنبال بازی نیستی همون مدل خوبه. به نظر من این LCD های جدید تفاوت چندانی از نظر کیفیت نداره ولی هر مدل و طرحی که خوشت اومده حالا یا سامسونگ یا LG همونو بگیر.
22700 الان 230 تا 240 (قیمت دقیقشو فردا بهت میگم) اگر هم زیاد نمیخوای هزینه کنی 20700 بگیر اونم 200تا 210.
LG هم هر مودلی خواستی بگو فردا قیمتشو بهت میگم.

M@STER
16-07-10, 22:38
سلام سعید جان, به نظر من W2262TQ بگیر....

چون هم زاویه دید بیشتری داره و هم کابینت شکیلتر و دکمه های فینگر تاچ...
زاویه ورتیکال 2261 حدود 160 درجست ولی 2262 حدود 170 درجه...
زاویه هوریزانتال 2261 حدود 170 درجست ولی 2262 حدود 178 درجه ...

Curtis
17-07-10, 00:09
مستر جان اون زاویه ای که شما فرمودید چندان قابل احساس نیست چون کسی که با مانیتور کار میکنه نمیخواد تمام مدت از زوایای بسته به مانیتور نگاه کنه

HellBoy1245
16-08-10, 15:59
سلام آقا سعید .
باتوجه به تجربه ای که تو زمینه LCD دارم من پیشنهاد میکنم یه مدلی بگیر که full hd نباشه اگه اهل بازی کردن هستی.
چون یکی از دوستام 2261VPمیخواست ومن براش گرفتم و متاسفانه مشکلشو نمیدونستم .بعد فهمیدم مشکلش اینه که بازی هایی که full hd ساپورت نیستند رو رفرش نمیکنه .
به نظر من یه 22700 سامسونگ بگیری بهتره چون هم خودم دارم هم برای خیلی از نزدیکان همین مدل رو گرفتم .
راجب پیکسل هم هیچ فروشنده ای تو مغازه lcd رو باز نمیکنه که تست کنه چون با برچسب گارانتی پلمپ شده و تو کارخانه تست شده و خیلی کم به مشکل میخوره ولی اگه از آشنا بخری خیالت راحت تره.
به هر حال هر مدلی خواستی من با قیمت خوب در خدمتم.

مشكا مانيتور نبوده مشكل كارت گرافيك دوست شما بوده كه انقدر ضعيف بوده نميتونسته خوب نشون بده
2261 جزو بهترين مانيتور هاست
البته با گرافيك ضعيف اگر بازي ميكنيد بايد يه ماينتور غير hd بگيريد مثل 2286

MasterLCD
05-09-10, 09:05
مستر جان اون زاویه ای که شما فرمودید چندان قابل احساس نیست چون کسی که با مانیتور کار میکنه نمیخواد تمام مدت از زوایای بسته به مانیتور نگاه کنه
آره دوست عزيزم
موافقم
ولي بعضي عا خيلي حساسن. خيلي از دوستاني كه از من سئوال ميكنن براشون يه ذره هم مهمه. وگرنه من نظم به نظر شما نزديكتره:دي