PDA

مشاهده نسخه کامل : پسورد لب تاپ

hashem65
12-07-10, 14:15
سلام خسته نباشید

من یک لبتاپ مدل dell d830 latitude دارم پسورد بایوسش رو فراموش کردم میشه راهنمایی کنید که چه کار کنم که پسوردش برداشته بشه ممنون از راهنمایی.

AMD>INTEL
12-07-10, 14:41
بزن DELL بين پسورد آزاد ميشه
-------
دو دگمه موس رو بگير يا دگمه ALT سمت چپ

Pami
12-07-10, 15:22
متاسفانه از شانس بد شما سری Latitude دارای چیپ سکوریتی TPM هست و به این راحتی نمیشه از پسوورد بایوس عبور کرد
حتما باید ببرید گارانتی و بازبینی بشه

AMD>INTEL
12-07-10, 15:53
اين كلمات رو هم امتحان كن شايد جواب داد ولي اون DELL
شنيدم 70% جواب ميده
اين كلمات هم تست بزن
01322222 bios lkw peter
1EAAh BIOS lkwpeter
256256 biostar PASSWORD
589589 biosstar SER
589721 CONCAT setup
?award CONDO SKY_FOX
admin condo SWITCHES_SW
alfarome djonet Sxyz
aLLy efmukl SZYX
aPAf g6PJ t0ch88
award h6BB t0ch20x
award_? HELGA-S ttptha
award.sw HEWITT RAND TTPTHA
AWARD SW HLT TzqF
AWARD_SW j09F wodj
AWARD_PW j256 ZAAADA
award_ps j262 zbaaaca
AWARD?SW j322 zjaaadc
awkward j64 zjaaade

AMI Masterpasswords
ami amiami CMOSPWD
amidecod AMI.KEY KILLCMOS
amipswd AMISETUP 589589
AMIPSWD AMI?SW ami.kez
AMI AMI!SW ami°
A.M.I. AMI_SW helgasss
aammii bios310 HEWITT RAND
AMI~ BIOSPASS

تمام تلاشت كن به بايوس دست پيدا كني پايه 1 به 8 وصل كنيد

Pami
13-07-10, 00:49
مدیر عزیز متاسفانه این راههایی که میفرمایید احتمال کارکردنش در سری هایی مثل Inspiron شاید شاید باشه ولی در سری صنعتی Latitude به هیچ وجه امکان پذیر نیست
یک لپ تاپ صنعتی رو غیر قابل نفوذ میسازن و به این راحتی ها نمیشه از سد پسوورد بایوس گذشت
ببینید تو اینگونه لپ تاپ ها مثل دل لتیتود و لنوو Thinkpad و ... یک واسطه بین سخت افزار و BIOS هست و اون هم چیپ TPM - Trusted Platform Module هست که کنترل کننده اطلاعات بایوس و تامین کننده امنیت اون هست
این هم که پایه 1 که پایه ولتاژ بایوس هست به پایه 8 ( شاید ریست باشه ) وصل بشه تا بایوس ریست بشه بر فرض هم شدنی باشه رمز بایوس از بین نخواهد رفت چون بایوس برای دسترسی به اطلاعات رمز از واسط TPM استفاده میکنه نه اطلاعات مستقیم نوشته شده در بایوس که بر فرض با ریست کردن به پیش فرض کارخانه برگرده .
تا جایی که من میدونم 2 راه برای اینکار هست که هرکسی قادر به انجام دادنش نیست ، اول اینکه چیپ TPM به کل عوض بشه که پیدا شدن تو ایران کار حضرت فیل هست !
دوم هم اینکه چیپ TPM از روی برد با هیتر برداشته بشه و دوباره با پروگرامر مخصوص برنامه ریزی بشه که هرکسی دسترسی به دیتا بیس های نرم افزاری کامل دل رو نداره و شاید زیگورات بتونه این کار رو انجام بده

اینها اطلاعات من بود و ممکنه راه دیگری هم باشه :Love-PCN~!: موفق باشید

AMD>INTEL
13-07-10, 08:24
خوب اون پسورد دل رو شنيدم جواب ميده . من بودم به همين راحتي تسليم نميشدم

mzz
13-07-10, 12:03
سلام خسته نباشید

من یک لبتاپ مدل dell d830 latitude دارم پسورد بایوسش رو فراموش کردم میشه راهنمایی کنید که چه کار کنم که پسوردش برداشته بشه ممنون از راهنمایی.
دوست عزیر زیر لپتاب شما یک کد به اسم DELL service tag هست با این کد و رفتن به قسمت سرویس دهی سایت دل میتونید لپتابتون رو باز کنید
مال من 1564 بود در عرض 1 ربع از گذشتن مشکل تونستم بازش کنم
لینک قسمت سایتش رو یادم رفته تو هیستوری موزیلام هم نیست
خودتون یه سرچی تو سایت دل بزنید پیدا میشه
یه کدی میده اونو وارد میکنید قسمت بایوس باز میشه بعد میرید پسورد رو عوض میکنید
همین به همین سادگی
موفق باشید