PDA

مشاهده نسخه کامل : اطلاعيه مهم شركت زولتريكس اينترنشنال ليميتد هنگ كنگ

Shahryar
20-04-07, 13:36
بدينوسيله به اطلاع كليه مصرف كنندگان محترم مي رساند كه،فكس مودم معروف Smart Spirit اين كمپاني از اين به بعد با مارك Z-Cyber و طرح وبسته بندي جديد عرضه مي شود.
بدينوسيله به اطلاع كليه مصرف كنندگان محترم مي رساند كه،فكس مودم معروف Smart Spirit اين كمپاني از اين به بعد با مارك Z-Cyber و طرح وبسته بندي جديد عينا مطابق تصوير ذيل به بازار عرضه مي شود.جهت اطمينان از خريد و سهولت در تشخيص فكس مودم اصلي بسته بندي به گونه اي طراحي شده كه بدون باز شدن آن، فكس مودم قابل رويت است. بنابراين اكيدا اعلام ميدارد كه فكس مودم Smart Spirit با هرگونه طراحي و بسته بندي غير از شكل ذيل محصول كمپاني زولتريكس اينترنشنال ليميتد هنگ كنگ نميباشد.

Only the registered members can see the link

قدیمی هست ولی بازم کارایی داره ...

منبع : مهرگان ماشین آسیا!

موفق باشید
شهریار:1. (11):

XFXForce
20-04-07, 16:32
ولی تو دادگاه که معلوم شد مهرگان ماشین آسیا نمایندگی زولتریکس اصلی رو نداره و فقط زولتریکس کیش اصلی هست!؟!؟!

Shahryar
20-04-07, 18:24
ولی تو دادگاه که معلوم شد مهرگان ماشین آسیا نمایندگی زولتریکس اصلی رو نداره و فقط زولتریکس کیش اصلی هست!؟!؟!

من هم با زولتریکس کیش صحبت کردم هم مهرگان . هیچ کدوم تقلبی نیستند ! اما از نظر اصلی بودن من به شخصه مهرگان را قبول دارم ...

قربانت شهریار:1. (23):

Emperatour
20-04-07, 18:32
مال من مهرگان هست. يعني قلابيه؟ فرقي نداره ديگه اي دي اس ال دارم

Shahryar
20-04-07, 18:45
مال من مهرگان هست. يعني قلابيه؟ فرقي نداره ديگه اي دي اس ال دارم

نه اصلا !

قربانت شهریار:1. (29):

M A H R A D
21-04-07, 14:15
من هم مهرگان رو دارم راضی ام ...

یه بنده خدایی زولتریکس کیش داشت راضی نبود ...

خودمونیما ولی این دو تا شرکت چقدر بهم تیکه انداختند !

Shahryar
21-04-07, 15:36
من هم مهرگان رو دارم راضی ام ...

یه بنده خدایی زولتریکس کیش داشت راضی نبود ...

خودمونیما ولی این دو تا شرکت چقدر بهم تیکه انداختند !

اما یک چیزی خیلی خیلی خیلی برای من جالب بود !

توی نمایشگاه الکامپ تهران امسال یک غرفه بیشتر نداشت زولتریکس که توی هم من مدیر مهرگان ماشین آسیای تهران و اصفهان را دیدم ! :1. (27):

موفق باشید
شهریار:1. (23):

M A H R A D
21-04-07, 15:51
اما یک چیزی خیلی خیلی خیلی برای من جالب بود !

توی نمایشگاه الکامپ تهران امسال یک غرفه بیشتر نداشت زولتریکس که توی هم من مدیر مهرگان ماشین آسیای تهران و اصفهان را دیدم ! :1. (27):

موفق باشید
شهریار:1. (23):
یعنی زولتریکس یک غرفه داشت ؟

من که هم غرفه زولتریکس کیش رو دیدم هم مهرگان رو ...

Shahryar
21-04-07, 15:59
یعنی زولتریکس یک غرفه داشت ؟

من که هم غرفه زولتریکس کیش رو دیدم هم مهرگان رو ...

داشته باشه هم بغل هم بود میگی نه ؟ من شماره مدیر اصفهان اگه شد تهران هم میدم بگو شما کجا میشستید توی نمایشگاه ؟

قربانت شهریار:1. (23):