PDA

مشاهده نسخه کامل : همياري براي رونق بيشتر سايت

AMD>INTEL
11-07-10, 16:42
متاسفانه دوستان هيچكدوم مثل سابق فعاليت نميكنند . فكر ميكنم اگر روزي 1 پست هم بزنيد خيلي به سمت جلو حركت ميكنيم . اين سايت از اهداف اوليه اش دور شد احتياج به شوك داره

Fusion
13-07-10, 00:07
من که کلا از وقتی عماد و چندتا دوستان رفتن اصلا حال کار کردن ندارم :1. (36)::cry:
یادش بخیر با عماد و چندتا دوستان چه خبر های ای که ترجمعه میکردیم ومیزاشتیم تو انجمن :1. (28):
شهریار که کلا خودش 1 ماه یکبار میاد یک بار ریفلش میکنه میره :whistle: :lol:
فروم وقتی میادی تو مثل بیابون میمونه اسمپمر هم که کلا تو تایپنگ زیاد شده و کلا الان بعضی هاشونم کاربر فعال گرفتن :whistle:

AMD>INTEL
13-07-10, 00:13
بالاخره بايد شروع كرد

K1LOU
13-07-10, 06:41
بالاخره بايد شروع كرد

پس منتظر شروعی دوباره هستیم

من که کلا از وقتی عماد و چندتا دوستان رفتن اصلا حال کار کردن ندارم :1. (36)::cry:
یادش بخیر با عماد و چندتا دوستان چه خبر های ای که ترجمعه میکردیم ومیزاشتیم تو انجمن :1. (28):
فروم وقتی میادی تو مثل بیابون میمونه اسمپمر هم که کلا تو تایپنگ زیاد شده و کلا الان بعضی هاشونم کاربر فعال گرفتن :whistle:

من هم همینطور فکر می کنم بچه ها کمتر شدن و کمتر پستهای مفید میدن یادم هست یه بار آقای موسوی در پستی گفتن که هیچ سئوالی در pcnetwork بی جواب نمی مونه ولی حالا می بینم سئوالهای بی جواب هم در انجمن داریم
امیدوارم با تلاش دوباره شما انجمن به روال قبلش برگرده
با تشکر

amirpcp30
13-07-10, 07:09
سلام
وقتی پست میدیم پاک می شه چیکار کنیم دیگه
یادش بخیر یک سال پیش همین موقع ها بود چه فعالیتی میکردم
الان میام 2 تا تاپیک میزنم روز بعدش هر دوش نیستند خب من چیکار کنم دیگه
مثلا همین یک خفته پیش اومدم یک فیلم گزاشتم دو روز بعدش تاپیک نبود خب آدم دلسرد میشه خب میگه چرا فعالیت کنم وقتی تشکر که هیچ حالتو هم یگیرن

AMD>INTEL
13-07-10, 11:16
روي سخنم با اون دسته كاربراني هستند مثل اين sniper هاي بازي call of duty منتظر هستند كه يكي يك چيزي بنويسه پيراهن عثمونش كنن . لطفا اين پست رو پاك نكنيد . خبر من كپي پيست خودم جاعل باطل ولي سعي ميكنم چيزي منتقل كنم . دليل پيشرفت چين چيه به جاي چوب لاي چرخ هم اينداختن كمك ميكنند . بيخيال شيد به خدا من خودم اعتراف ميكنم من جاعل و آدم مزخرفي هستم . ولي سعي ميكنم سايت تحرك داشته باشه نه يك روز نميام 1 پست هم زده نميشه .

خود شيفتگي بددرديه :1. (5):
خود شكن . من خيلي وقت پيش خودم رو شكستم .

mzz
13-07-10, 11:57
دوستان اول باید مشکلات سایت حل شه
من که الان اینترنت 1 مگ دارم حدود 1دقیقه طول کشید که این صفحه باز شه(سایتا دیگه با یه اینتر) صفحه ها معمولا سنگینن من قبلا با یه اینتر صفحه باز میشد خوب مشحصه تا بخواد صفحه باز شه طرف خسته میشه کلوز میکنه میاد بیرون
مورد دوم اینه که باز جابه جای بین تب های صفحه اول مربوط به پست های جدید قسمت های سایت به کندی انجام میشه اونم مشخصه صفحه فلش یا جاوایی که ساختن سنگینه
کل مشکلات سایت همینه
برا باز کردن یه صفحه باید 1 دقیقه صبر کنیم تا باز بشه
بیچاره دیال آپ دار ها اونا جه زجری میکشن

AMD>INTEL
13-07-10, 12:05
دوستان تلاش كنيد . متاسفانه غرور دشمن موفقيته

ViViD
13-07-10, 12:58
دوستان اول باید مشکلات سایت حل شه
من که الان اینترنت 1 مگ دارم حدود 1دقیقه طول کشید که این صفحه باز شه(سایتا دیگه با یه اینتر) صفحه ها معمولا سنگینن من قبلا با یه اینتر صفحه باز میشد خوب مشحصه تا بخواد صفحه باز شه طرف خسته میشه کلوز میکنه میاد بیرون
مورد دوم اینه که باز جابه جای بین تب های صفحه اول مربوط به پست های جدید قسمت های سایت به کندی انجام میشه اونم مشخصه صفحه فلش یا جاوایی که ساختن سنگینه
کل مشکلات سایت همینه
برا باز کردن یه صفحه باید 1 دقیقه صبر کنیم تا باز بشه
بیچاره دیال آپ دار ها اونا جه زجری میکشن

من اینترنت 256 دارم اما واقعاً سرعت بالا آمدن سایت با فایرفاکس موزیلا عالیه مشکلی ندارم.......

SOHR@B
13-07-10, 13:20
چون این ویبلتین 4 هست یکمی سرعت رو میاره پایین ولی خوب به ظاهر جدیدش میرزه
برای پیشترفت یکمی نیاز هست که فروم رو گسترده تر کنیم
و یه سری بخش ها رو به اون اضافه کنیم تا دامنه اطلاعات بالا بره

AMD>INTEL
13-07-10, 13:31
هدف مهم بوده گرايش ها هميشه فرق داشته

PUMAOC
13-07-10, 13:45
من فقط از یه چیزی ناراحتم اونم حضور بسیار بسیار کمرنگ مدیران سایت هست به خصوص شهریار جان.:love:
:1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1):
:Love-PCN~!:

Hamid2547
13-07-10, 14:43
همه ی مشکلات از وقتی شروع شد که ورژن 4 ویبولتین نصب شد،درسته ورژن چهار وی بی اومده ولی خیلی سایت ها به خاطر بعضی مشکلاتش هنوز ازش استفاده نمیکنند،سانسور شدن پست ها هم که به خودی خود اینجا حال ادمو میگرفت،دیگه با وجود کندی صفحه ها با این نور الا نور شد

AMD>INTEL
13-07-10, 15:04
سانس^ور رو من مواجه نشدم . فقط من تو بازارچه نميتونم تاپيك بزنم . نميدونم چرا

AMD>INTEL
13-07-10, 16:44
يك روز گرم تابستون بود سال 2004 بود . قبلش نت زياد ميومدم . قبلش شبكه هاي BBS هم تجربه كرده بودم . با فروم پرشين آشنا شدم . وقت زيادي براي فروم هاي مختلف گذاشتم . ساعتهائي كه ميتونستم كار ديگه كنم . علاقم HELP TO HELP بود . هر كي سوالي ميپرسيد سعي ميكردم جواب بدم . خيلي چيزها تو فروم ياد گرفتم سعي كردم هر چي ياد گرفتم به بقيه هم ياد بدم . ولي الان نگاه ميكنم شايد يك فرم ميزدم وضعيت بهتري داشتم . شايد بعضي ديگه به خودشون اجازه نميدادن با جعل مطلب و .... من رو تحقير كنند. همه فقط 2 سالي ميبينند من براي گذران زندگي جائي مشغولم رو ميبينند. من براي عشقم كردم . تاوانش هم دارم ميدم . شايد سال 2005 خيلي از افراد فعلي نبودند . ولي بهتون قول ميدم هر جاي ديگه بودم الان توسط شركت ها حمايت ميشدم . بيخال اينارو گفتم كه فروم جاي اشتراك گذاري معلومات هست . تمام عنوانهاكشكه احترام آدمها به چيزي هست كه دارند نه به عنوانشون

AMD>INTEL
13-07-10, 16:48
هر روز به عشق دوستاني كه هنوز منو قبول دارند پست ميزنم .

amirpcp30
13-07-10, 17:28
سلام

من خودم 100 درصد قبولت دارم
توی هر فروم آموزش مثل همین جا رفتم شما هم دیدم هستی یا مثلا یک چیزی توی گوگل سرچ کردم دیدم مال شما (حالا اسم فروم ها رو نمی برم ولی شما رو توی بیش از 3-4 فروم دیدم که فعالیت می کنید و آموزش می دید)
همین یک ماه پیش بود که فک کنم شما از مدیر بازنشسته شدید به خدا خیلی ناراحت شدم اون موقع دیگه فهمیدم همه از اینجا رفتن
مثلا گلادیاتور (ژنرال) هر روز میومدم یک خبر گزاشته بود اما الان خیلی وقته یک خبر ندیدم
خیلی ها اینجا بودن ولی نیستن الان
هر روز هم یک نفر میبینم که شهریار جان میاد مینویسه فلان نفر بدلیل مشکلات شخصی دیگه در کنار ما نیستند
همه چیز هم از وی بی 4 شروع نشد فیل شدن سایت هم دخالت کرد
:1. (21):

mehrdad_ab
13-07-10, 20:02

درسته من تازه اومدم ، ولی منم قبولت دارم ،
اینکه بعضی دوستان راجب فلان شرکت بعضی حرفها رو تو این جمع مطرح می کنن کار درستی نیست ، بهتره راجب کیفیت کالا بحث بشه ، نه شرکت ، یا شرکت های خاص
من و امثال من که تازه وارد این بازار شدیم از شما مدیران عزیز و استادان انتظار داریم که جنس خوب و با کیفیت رو بهمون معرفی کنید نه اینکه برای دریافت پورسانت و یا رکورد شکنیه بازاری فروم رو تبدیل به بازار بورس کنید.
پست های آقا امید رو من زیاد بررسی کردم ، اکثراً جهت آشنایی بوده که مثلاً فلان شرکت فلان جنس با این کیفیت رو تولید کرده و یا پاسخ دادن به سئوال هایی بوده که هیشکی بهش جواب ندادن.

Jagvar
13-07-10, 20:12
شاید مشکلاتی زیادی دست به دست هم داده باشن
ولی همیشه قرار نیست افرادی اموزش بگذارند و افرادی دیگر استفاده کنند!
همیشه اقتضا می کنه که افراد جدید وارد میدان بشن!
شاید توقع ما اینه که دیگران فعالیت کنیم! به شخصه من کلی وقته عضو این فروم هستم ولی بجز در مواردی محدود سعی در اطلاع رسانی نکردم
اما جناب بهادر جان شما اگر یکم در نحوه پست هاتون تغیر اعمال کنید دیگه هیچ حرفی برای گفتن نمی مونه
من به شخصه روی شما و دیگر دوستان حساب وا می کنم و اصلا قرار نیست اینجا کسی به کس دیگه تظکر بده، هر فردی می تونه طرظ فکرش رو تغییر بده
مثلا اگر شما می بینید که بعضی از افراد گله مند هستند نیاز نیست خودتون رو ناراحت کنید، بلعکس نگاه کنید کجای کار مشکل داشه که این نگرانی پیش اومده.
نباید به دمبال این باشیم که دیگران کار کنند و خودمون بی حرکت بمونیم

AMD>INTEL
13-07-10, 22:15
من كارشناس ارشذ تحقيقات دريا هستم . كساني هم از شركتهاي شاب و انفورماتيك گستر هستند . من بيشتر بهم حمله ميشه . من مجبور به دفاع به خاطر روي گل رفقا چشم

AMD>INTEL
13-07-10, 22:24
براي فرومي اسمنميبرم فقط تا ساعت 3 مطلب ميذاشتم . فردا يكي از مديراشر كه كاربران اينجاست به من ميگه تا و رو نندازم ببرون ديروز بنم كردن دليل جعل پست اونم ***** تو اين كاره . بارها گفتم من كاربر آزادم
-------
لطفا قسمت بازارچه دسترسي داشته باشم
-------
1-هر كاربر يك خبر بذاره
2-از مظالب سايتهاي ديگه استفاده كنيد

amirpcp30
13-07-10, 23:42
1-هر كاربر يك خبر بذاره
2-از مظالب سايتهاي ديگه استفاده كنيد
نمیشه خب من گرفتم فیلم توی سایتم گزاشتم گفتم الا اینجا هم بزارم گزاشتم بعد 2 روز هم پاک شد
من نمی فهم من اینجا تاپیک میزنم مگه بهم چیزی میدن که بعضی ها فک می کنن من برای منفعت شخصی اینکار رو کردم و پاک می کنن

AMD>INTEL
13-07-10, 23:52
دست به دست هم فروم رو دوباره راه بندازيم

Fusion
13-07-10, 23:57
خودت خسته نکن بهادر جان تا چند وقت دیگه فروم به سرونوشت بقیه فروم های مشابه میره :great:
فقط در صورتی که همه چی مثل اول بشه که تو پست قبلی گفتم :whistle:

Labyrinth
14-07-10, 00:45
من چند مورد رو متذکر بشم و یکسری مسایل رو برای بعضی ها روشن کنم

در حال حاضر چند مشکل هست که بزودی رفع میشه ولی من قبلش یک صحبت کلی با همه ی کاربر ها دارم :

در ایران ، در فروم ها چند نکته هست که با بقیه کشور ها فرق میکنه

یک از اون ها اینه که بعضی ها فقط دوست دارن یکی بهشون یاد بده و اصلا نمیخوان چیزی به کسی یاد بدهند !!

ببینید دوستان یک چیزی رو رک بگم ، اینکه فروم همیشه تعداد زیادی پست داشته باشه ملاک نیست و گرنه میشه روزانه کلی پست زد مثل خیلی انجمن های دیگه که اصلا هیچ ارزشی ندارند

- هرکسی فقط میتونن توی همون زمینه جواب بدهند که تخصص داره خودم رو مثال میزنم اگر موردی باشه که بلد باشه میگم ولی وقتی بلد نباشم نمیگم ، چون عقیده دارم اطلاع ندادن بهتر از اطلاعات غلط دادنه !!

- هرکسی یک زندگی واقعی هم داره و مشکلات واقعی !! تا وقتی طرف درگیر مشکلات خودش هست نباید انتظار داشته باشیم بتونه بصورت کاملا فعال باشه هرچند عده ای هستن که از کار خودشون هم میزنن تا به دیگران کمک کنن

- وقتی کسی به موضوعی علاقه نشون نده کسی که مسول اون موضوع هست دلسرد میشه و ...

- بعضی ها میان بجای اینکه همه ی حرف هاشون رو توی یک پست پشت سر هم بنویسند اقدام به نوشتن چند کلمه در پست های متعدد میکنن و این باعث میشه تعداد صفحه ها بالا بره و دیگران وقت نکنن بخونن و جواب بدند

یک مشکل که توی اکثر جاها دیدم اینه که کاربر وقتی میخواد عضو بشه اصلا نمیاد قوانین رو بخونه و ببینه چه باید ها و نباید هایی وجود داره بعد که پست مخالف قوانین میدهند میگن ....

در آخر یک چیزی رو فراموش نکنیم اونم اینه که ما باید خودمون رو تغییر بدیم بعد از دیگران تغییر رو بخوایم تا وقتی ما منظر باشیم دیگران تغییر کنند وضع تغییر نخواهد کرد

اگر حرفی زدم که از بحث خارج بود به بزرگی خودتون ببخشید

موفق باشید

امیر

vandelin
14-07-10, 01:05
سلام

راستش خیلی موارد بود که بدجوری چند روزه سره دلم مونده ولی نمیدونم چجوری بزنم .

خوشبختانه اکثرش گفته شد ولی یه موردی که خیلی جالبه برام ، تا اونجایی که میدونم تو این انجمن و تقریبا توی هر انجمن حرفه ای دیگه ای ، کپی برداری از سایت های فارسی خلاف قوانین هست و مخصوصا تو همین فرم هم حتی عنوان کردن مطلب از سایت های خارجی بدونه قرار دادن منبع هم مورد داره .
پس برام خیلی جالبه که بدونم چجوریه که بعضی ها علاوه بر انجام این کار ، بقیه رو هم تشویق به این کار میکنن و اسمش هم می ذارن کمک و رونق به سایت !!!

موردی هم که برام جالبه اینه که چرا خیلی ها فکر میکنن فروم ارث پدریشون هست و یه جورایی فروم به خاطر 1000 تا پستی که دادن بهشون مدیون هست ! نمیدونم چرا جدیدا مد شده که هرکی می خواد فعالیت کنه باید یه چیزی این وسط گیرش بیاد حالا یا مالی یا عرفانی ! از پول گرفته تا مقام ! البته کلا همه جا این موضوع هست ، نمیدونم این رنگ کاربری یا دو کلمه ای که زیره یوزر نوشته میشه چه چیزی داره که بعضی ها واسش سر و دست میشکونن و تهدید میکنن ! آخه مگه این همه کاربری که شب تا صبح جون کندن و چهار تا چیز یاد ملت دادن واسه اون دو کلمه بوده ؟؟؟ یعنی واقعا نمیشه با کاربر ساده بودن ، مفید واقع شد ؟
ارزش آدم ها یا به عبراتی یوزر ها به ارزش هر پستشون هست ، نه نام کاربریشون !

عذر می خوام از لهنی که به کار بردم .

Shahryar
14-07-10, 01:13
سلام
وقتی پست میدیم پاک می شه چیکار کنیم دیگه
یادش بخیر یک سال پیش همین موقع ها بود چه فعالیتی میکردم
الان میام 2 تا تاپیک میزنم روز بعدش هر دوش نیستند خب من چیکار کنم دیگه
مثلا همین یک خفته پیش اومدم یک فیلم گزاشتم دو روز بعدش تاپیک نبود خب آدم دلسرد میشه خب میگه چرا فعالیت کنم وقتی تشکر که هیچ حالتو هم یگیرن

بنده به همراه سایر دوستان عزیز پست های این تاپیک را پاسخ میدیم و دوستان هم امیدواریم توی یک بحث موثر شرکت کنند ...

اولین پاسخ مربوط به شما هست امیرجان . اون تاپیکی که شما فرمودید یکیش دانلود سریال Second Chance یا سفری دیگر بود ، درسته ؟

امیرجان شاید از دید عموم این جور مسائل اهمیتی نداشته باشه ولی دانلود این گونه سریال ها باعث ف یل ل ترینگ دوباره انجمن میشه و برای همین تاپیک پاک شد .

البته سیستم ربات ترش را دوباره داریم روش کار میکنیم روی vB4 که وقتی درست بشه بعد از پاک شدن به شما اطلاع میده که چرا پاک شده و این مسائل پیش نمیاد . :love:

من فقط از یه چیزی ناراحتم اونم حضور بسیار بسیار کمرنگ مدیران سایت هست به خصوص شهریار جان.:love:
:1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1)::1~@$S (1):
:Love-PCN~!:

سعید جان بنده درگیر درس خواندن هستم امسال و حضوری کمرنگ دارم برخلاف 4 سال گذشته که در اکثر اوقات بنده حضور داشتم . اما دوستان عزیزم مثل مهراد جان ، ساسان جان ، بهنام جان و ... کار هایی که مربوط به وظیفه کاری بنده بوده را انجام میدند و از این بابت خیالتون راحت باشه . :love:

همه ی مشکلات از وقتی شروع شد که ورژن 4 ویبولتین نصب شد،درسته ورژن چهار وی بی اومده ولی خیلی سایت ها به خاطر بعضی مشکلاتش هنوز ازش استفاده نمیکنند،سانسور شدن پست ها هم که به خودی خود اینجا حال ادمو میگرفت،دیگه با وجود کندی صفحه ها با این نور الا نور شد

حمید جان سانسور شدن پست ها دلیلش خیلی واضح هست ! برای اینکه انجمن همانند 3 مرتبه گذشته ف ی ل تر نشه .

در مورد سرعت صفحات یک نکته ای را باید خدمت دوستان عرض کنم که ما روی این مسئله سرعت کم توی vB4 کار کردیم و بهینه سازی های زیادی از زمان آپگرید انجام شده و مدتی پیش هم که در جریان بودید سرور را عوض کردیم که سرور جدید بسیار قدرتمند هست و سرعت لود صفحات به هیچ وجه دیگه پایین نیست و همچنین لود آخرین ارسال ها و ... که مشکل داشت و بعضی وقت ها با خطا مواجه میشد هم دیگه وجود نداره و مواردی که هنوز بعد از آپگرید هست را داریم روش کار میکنیم که باز هم بهتر بشه .

سانس^ور رو من مواجه نشدم . فقط من تو بازارچه نميتونم تاپيك بزنم . نميدونم چرا

دقیقاً لینک انجمنی را که نمیتونید توش تاپیک بزنید را بگید لطفاً تا رسیدگی بشه .

محمود جان ...

وقتی بلال مرد دیگه کسی اذان نگفت ؟

اولین کسی که تیم خبری را رها کرد شما بودید محمود جان ...

محمود جان شما خودت یک زمانی مسئولیت داشتی در قبال کاربران توی اون زمان که نوبت شما بود واقعاً سعی کردید در پیشرفت انجمن ؟ واقعاً سعی کردید تاپیک های جدید بزنید ، توی بحث ها شرکت کنید و ... ؟

محمود جان توی یک انجمن اینترنتی توی همه جای دنیا توی سال های مختلف افراد زیادی میرند و افراد زیادی میاند که شاید بهتر از قبلی ها باشند . این خیلی طبیعی هست که توی محیطی که فعالیت ها به صورت داوطلبانه هست و حقوقی پرداخت نمیشه افراد به خاطر مشکلاتشون توی زندگی شخصی یا ... برند و فعالیت نکنند . این دلیل میشه که دیگه کسی فعالیت نکنه ؟

خیلی ها رفتند ولی خیلی ها هم اومدند که کم کم جای خالی بقیه را پر کردند . خود شما میتونستید با فعالیت خودتون توی زمینه خبر کمک کنید ولی نکردید . توی انجمن هایی که سابقه کاریشون بیشتر از ما هست توی همین ایران این قضیه را ببینید که چند نسل تیم مدیریت عوض شدند ، کاربران عوض شدند و در مجموع کسی نمیتونه به قاطعیت بگه که اون زمانی بهتر بوده یا الان .

شما واقعاً برای پیشرفت انجمن پیشرفت کنید ببینید آیا بقیه عوامل به کمکتون میاد یا در مقابلتون . :give_rose:

محمود جان تا زمانی که بخوایم روی رفته ها ، نشده ها و ... بحث کنیم به هیچ نتیجه ای نمیرسیم . باید واقعاً هدف را پیشرفت و خدمت گذاشت تا واقعاً تحولی رخ بده .

بهادر جان اگه واقعاً میخوایند برای پیشرفت انجمن کاری کنید توی مسائل حاشیه ای نرید ! مسائل و دعوا های گرین و دریا کامپیوتر کسی که راهش انداخت شما بودید . اگه واقعاً میخوایند باعث پیشرفت بشید سعی کنید با کیفیت پست بزنید و از مسائل حاشیه ای پرهیز کنید . :love:

نباید به دمبال این باشیم که دیگران کار کنند و خودمون بی حرکت بمونیم واقعاً چرا همیشه باید انتقاد کنیم در حالی که خودمون کاری نمیکنیم ؟ چرا باید صبر کنیم همیشه بقیه تاپیک بزنند ، پست بزنند تا ما استفاده کنیم ؟ آیا زمانی نمیشه که ما پست بزنیم و بقیه استفاده کنند ؟

چرا توی انجمن هایی مثل XS تعداد تاپیک هایی مثل این تاپیک کم هست ؟

اگه مضمون این تاپیک هست که واقعاً پیشرفت کنیم باید واقعاً هم کار کنیم ! نمیشه همیشه منتظر باشیم تا بقیه کار کنند و نمیشه هم همیشه منتظر یک فضای ایده آل برای کار کردن باشیم . اگه واقعاً بحث پیشرفت هست ، کسانی که میتونند کمک کنند باید بدون پیش فرض ، شرط و ... شروع کنند به کمک کردن و کار کردن برای پیشرفت .

تحول با کار کردن ، پیشنهاد و انتقاد همزمان ایجاد میشه نه فقط انتقاد بدون عمل ...

Mahdi_Moosavi
14-07-10, 01:29
پس منتظر شروعی دوباره هستیم

من هم همینطور فکر می کنم بچه ها کمتر شدن و کمتر پستهای مفید میدن یادم هست یه بار آقای موسوی در پستی گفتن که هیچ سئوالی در pcnetwork بی جواب نمی مونه ولی حالا می بینم سئوالهای بی جواب هم در انجمن داریم
امیدوارم با تلاش دوباره شما انجمن به روال قبلش برگرده
با تشکر

دوست من متاسفانه یک سری مشکلات شخصی، مجال فعالیت در دنیای مجازی رو نمی داد. انشاالله برگردیم به روزهای اوج گذشته . به کمک همه دوستان برای رسیدن به این هدف نیاز داریم .

vandelin
14-07-10, 01:34
یه موردی فکر میکنم موثر واقع شه ، الان اینجا تیم مشاوره سخت افزاری داریم ، چرا چنین چیزی در مورد بخش های مختلف فروم نداشته باشیم ، مثلا بخش اخبار ، بخش مشکلات سخت افزاری و ...

مثل بخش مشاوره که سرپست مشخص و یک گروه مشخص داره ، بخش های دیگه به چند نفر مشخص سپرده بشه تا فشار روی مدیر بخش کمتر شه .

ایجاد همچین گروه هایی هم فکرنکنم کاره سختی باشه ، نهایت با یه فراخوان و تعهد انجام پذیره .

amirpcp30
14-07-10, 07:32
بنده به همراه سایر دوستان عزیز پست های این تاپیک را پاسخ میدیم و دوستان هم امیدواریم توی یک بحث موثر شرکت کنند ...

اولین پاسخ مربوط به شما هست امیرجان . اون تاپیکی که شما فرمودید یکیش دانلود سریال Second Chance یا سفری دیگر بود ، درسته ؟

امیرجان شاید از دید عموم این جور مسائل اهمیتی نداشته باشه ولی دانلود این گونه سریال ها باعث ف یل ل ترینگ دوباره انجمن میشه و برای همین تاپیک پاک شد .

البته سیستم ربات ترش را دوباره داریم روش کار میکنیم روی vB4 که وقتی درست بشه بعد از پاک شدن به شما اطلاع میده که چرا پاک شده و این مسائل پیش نمیاد .
سلام
دلیلشو مدیر بخش بهم گفتند ولی به خاطر یک چیز کوچیک ولی اگه گفته بودند به خاطر فیل هست خودم قبل از اینکه ایشون پاک کنند ویرایش می کردم (چون خود من هم فیل شدم درست همون روزی که اینجا فیل شد تا دوهفته هم باز نشد)
به من گفتند چون لینک یک فروم دیگه رو هم گزاشتی پاک میشه (یعنی نباید کپی رایت حمایت بشه؟)
ممنون شهیار جان

AMD>INTEL
16-07-10, 22:44
شهريا جان من تو هيچ از تاپيكهاي مربوط به بازارچه دسترسي ندارم . نميتونم تاپيك بزنم لطفا دسترسي به من بده . يك منبغ درآمد واسم هست

مطلب دومي كم شدن استفاده از كلمه تشكر هست . اين ميتونه باعث تشويق مخوصا كاربران تازه وارد هست . در جائي هم ديدم پست طرف هيچ ارزش علمي نداره 10 نفر ازش تشكر ميكنند . عدالت رو رعايت كنيم . ممكنه پست شخص مفيد باشه ولي به دليل مشكلات شخصي ازدن دگمه تشكره بالا بره. به نظر من كسي كه بيشتر تشكر ميكنه كارش درست تره

M A H R A D
17-07-10, 18:01
شهريا جان من تو هيچ از تاپيكهاي مربوط به بازارچه دسترسي ندارم . نميتونم تاپيك بزنم لطفا دسترسي به من بده . يك منبغ درآمد واسم هست

همونطور که گفته شد لینک دقیق انجمن مورد نظرتون رو بدید تا موضوع چک بشه.

سپاس

K1LOU
18-07-10, 07:42
سلام

راستش خیلی موارد بود که بدجوری چند روزه سره دلم مونده ولی نمیدونم چجوری بزنم .

خوشبختانه اکثرش گفته شد ولی یه موردی که خیلی جالبه برام ، تا اونجایی که میدونم تو این انجمن و تقریبا توی هر انجمن حرفه ای دیگه ای ، کپی برداری از سایت های فارسی خلاف قوانین هست و مخصوصا تو همین فرم هم حتی عنوان کردن مطلب از سایت های خارجی بدونه قرار دادن منبع هم مورد داره .
پس برام خیلی جالبه که بدونم چجوریه که بعضی ها علاوه بر انجام این کار ، بقیه رو هم تشویق به این کار میکنن و اسمش هم می ذارن کمک و رونق به سایت !!!

موردی هم که برام جالبه اینه که چرا خیلی ها فکر میکنن فروم ارث پدریشون هست و یه جورایی فروم به خاطر 1000 تا پستی که دادن بهشون مدیون هست ! نمیدونم چرا جدیدا مد شده که هرکی می خواد فعالیت کنه باید یه چیزی این وسط گیرش بیاد حالا یا مالی یا عرفانی ! از پول گرفته تا مقام ! البته کلا همه جا این موضوع هست ، نمیدونم این رنگ کاربری یا دو کلمه ای که زیره یوزر نوشته میشه چه چیزی داره که بعضی ها واسش سر و دست میشکونن و تهدید میکنن ! آخه مگه این همه کاربری که شب تا صبح جون کندن و چهار تا چیز یاد ملت دادن واسه اون دو کلمه بوده ؟؟؟ یعنی واقعا نمیشه با کاربر ساده بودن ، مفید واقع شد ؟
ارزش آدم ها یا به عبراتی یوزر ها به ارزش هر پستشون هست ، نه نام کاربریشون !

عذر می خوام از لهنی که به کار بردم .

با سلام
در مورد اول باید بگم برای کاربرهای تازه کاری مثل من که زبان انگلیسیشون خوب نیست این کپی برداری از سایتهای فارسی میتونه مفید باشه . من وقتی کانکت میشم فقط وقت می کنم که ایمیل رو چک کنم و بعدش pcnetwork رو .حالا اگه از سایر منابع فارسی روی وب مطالبی در انجمن باشه که مفید باشه ( نه صرفا اسپم ) میتونه به افرادی مثل من کمک کنه
و همچنین به نظر در زمانی حرف شما میتونه درست باشه که تیم خبری پی سی نتورک اونقدر فعال باشه که اخرین اطلاعات رو از منابع خارجی بگیره و سریعا در انجمن قرار بده . تازه با رعایت پستی که مهراد عزیز چند وقت پیش دادن مبنی بر این که در درج خبر از منابع خارجی حتما توضیحات فارسی داشته باشه که بعضی وقتها رعایت نمیشه
در مورد دوم هم با شما موافقم انجمن محیطی برای یادگیری و یاد دادن است من از زمانی که وارد این انجمن شدم خیلی چیزها یاد گرفتم و همه رو مدیون بچه های خوب pcnetwork هستم حالا من دو تا ستاره داشته باشم یا 5 تا . برام فرقی نمی کنه مهم برای من یادگیری است
برای همین هم بیشتر سئوال کننده هستم تا پاسخ دهنده
با تشکر از تمام دوستان pcnetwork و به امید موفقیت روز افزون انجمن و وب سایت شهر سخت افزار

Shahryar
18-07-10, 19:58
حسام جان پیشنهاد خوبی هست . تیم پرسش و پاسخ یا Q/A . ما مشکلمون ایجاد تیم ها نیست ، مشکل وجود افرادی هست که مسئولیت پذیر باشند ( یعنی اگه گفتند هستیم واقعاً باشند ! ) در درجه اول و در درجه دوم فعال باشند و با کیفیت جواب بدند .

حالا یک سوال حاضرید توی همچین تیمی اگه تشکیل بشه توش به صورت مستمر فعالیت کنید ؟ :give_rose:

به من گفتند چون لینک یک فروم دیگه رو هم گزاشتی پاک میشه (یعنی نباید کپی رایت حمایت بشه؟)دانلود فیلم اگه آپلود اختصاصی توسط اونجا باشه چرا کپی رایت داره ولی اینکه یک لینک از انجمن های خارجی برداشته بشه توی 100 تا انجمن فارسی گذاشته بشه ، خیر .

مطلب دومي كم شدن استفاده از كلمه تشكر هست . اين ميتونه باعث تشويق مخوصا كاربران تازه وارد هست . در جائي هم ديدم پست طرف هيچ ارزش علمي نداره 10 نفر ازش تشكر ميكنند . عدالت رو رعايت كنيم . موافقم !

جاهایی را دیدیم که پست های اسپم ارسال میشه و از ادمین تا یوزر همه پایش تشکر میزنند ، که خوب این قضیه فقط برای خنده اعضا خوب هست و نیازی به توضیحش نیست ... :1. (35):

توی پی سی نتورک هم قبول دارم ؛ یکم کم استفاده میشه البته توی پست های پرسش و پاسخ این موضوع هست و توی آموزش ها معمولاً در صورتی که پست مفید باشه ، اکثراً دوستان رعایت می کنند . این بحث را نمیشه اجباری پیش برد . قبلاً این بحث شده و بعد از یک مدتی رها شد .

دلیلش هم این هست که توی ایران تصور میشه پست مفید یعنی پستی که طولانی باشه ( البته منظور این نیست که هر چی پست کوتاه هست مفیده ! )

اگه هر کاربر مستمر انجمن در هفته فقط و فقط یک آموزش یا یک خبر حتی ترجمه کنه و بگذاره شما حساب کنید چه حجمی از اطلاعات میتونه تولید بشه . :wink: