PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره خرید پرینتر 3 کاره + هارد اکسترنال+دی وی دی رایتر

hfsoft2
08-07-10, 12:48
سلام دوستان من قصد خرید 1 پرینتر 3 کاره و یک هارد اکسترنال و 1 دی وی دی رایتر دارم

اگه میشه راهنمایی کنید چه مارکی بهتره و قیمتها شم اگر حدودی دارید بهم بگیدممنون میشم

قراره از 3 تاشم زیاد کار بکشم.یعنی در طی روز کارم باهاشون زیاده

در مورد هارد اکسترنال 500 قیمت چنده یک ترابایت چطور؟

Curtis
08-07-10, 14:46
در مورد دیویدی رایتر plextor , liton بهترین انتخاب liton حدود 30 تومنه و plextor مدل px-810

در مورد پرینتر هم hp خوبه ولی گارانتی نداره بعد از hp هم epson خوبه که گارانتی داره(مادیران)
هارد هم
1- western digital

2- seagate-

3- silicon power
500gb از 70 تومن شروع میشه به بالا
1tb هم از 90 به بالا

hapalii
08-07-10, 15:21
اکثر پرینتر های سه کاره پرینتر جوهر افشان دارند که اصلا مناسب نیست مخصوصا برای شما که می گید از هر 3 کار زیاد خواهید کشید معمولا هم برای 3 کاره بشترین کار از پرینتر کشیده میشه نه از اسکن و کپی پس اگر واقعا کارتون زیاده باید یه پرینتر جدا تهیه کنید کلا سه کاره ها چیز جالبی نیستند جز یک گروه که برای مصارف اداری طراحی شده و پرینتر انها هم لیزری سیاه و سفید قیمت هاش هم چندان پایین نیست و از 250 هزار تومان شروع میشه و بعضی هاشون فکس هم داره . اگر فکر می کنید با 150 هزار تومان یه سه کاره که مارک های مختلفش هم زیاد تو بازار تهیه می کنید که هر سه این کار ها رو براتون به راحتی انجام میده اشتباه می کنید و پول و اعصاب خودتون رو دور خواهید ریخت .

Curtis
08-07-10, 15:48
hapalii جان منظور ایشون از سه قطعه ی که گفتند هست نه از پرینتر

javadshahvand
08-07-10, 15:57
در مورد پرینتر میتونی چهار کاره اپسون txfn با گارانتی مادایران حدود 190 بگیری

دوی دی رایتر هم پایونیر خوبه با گارانتی سریر حدود 29

هارد 500 سیکیت هم 75 یک ترا هم 165 هستش

hapalii
09-07-10, 15:52
hapalii جان منظور ایشون از سه قطعه ی که گفتند هست نه از پرینتر

والا من منظور ایشون رو فکر کنم فهمیدم منظور شما رو الان نمی فهمم راستش ایشون 3 قطعه گفتند که می خواهند بخرند که یکی اش پرینتر 3 کاره است و گفتند از هر سه تا قطعه می خواند کار زیاد بکشند منم هم درباه دو قطعه دیگه نظری نداشتم فقط گفتم که یک پرینتر 3 کاره مناسب کار زیاد نیست توی همین پرینتر 3 کاره هم چون اکثرا با بخش پرینتر اش کار میشه گفتم که نوع جوهر افشان این سه کاره ها اصلا مناسب کار زیاد نیست و تنها 3 کاره های که پرینتر لیزری سیاه و سفید دارند مناسب هستند تا حدی.