PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی و آموزش بازی های موجود در کلوب بازی!

Shahryar
20-04-07, 11:54
سلام دوستان عزیز با وجود کلوب بازی بسیاری از دوستان از من خواستند این بازی ها را معرفی کنیم و آموزش بازی آن ها و در کل کار کردن با این بازی ها را هم بگیم . بنابراین در این تاپیک به معرفی این بازی ها و آموزش مختصری در باره ی آن ها به کمک دوستان عزیز به خصوص Quick عزیز خواهیم پرداخت .

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Quick
20-04-07, 12:34
ممنون شهریار جان تایپک خوبیه در ضمن بازی ها هم قشنگن به زودی با کمک شما معرفی و آموزششون رو میزاریم...

Shahryar
20-04-07, 12:36
بازی جذاب و معروف Snake! :

این بازی شبیه بازی مار در نوکیا می باشد و با این تفاوت که از شما به دیوار ها بخورید می بازید . در این بازی شما باید بوسیله ی جهت ها بر روی صفحه کلید به سمت دانه ها ( خود بازی آن ها را سیب نامیدخ ) برید و آن ها را بخورید این بازی در سه قسمت Slug و Worm و Python استفاده میشه که به ترتیب سخت تر میشه یعنی سرعت مار بیشتر میشه . در ضمن این بازی زمان داره و در صورت وجود امتیاز مشابه اون کسی که زمان کمتری داره برنده میشه !

این هم لینک بازی :

لینک بازی Snake (Only the registered members can see the link)

موفق باشید
شهریار:1. (26):

M A H R A D
21-04-07, 14:33
من تخصصم توی این بازیه !

آخرین بار سوم شده بودم ( با امتیاز 1799) که ایشالله میریم واسه قهرمانی ! Only the registered members can see the link

Hooshi
31-05-07, 13:34
من تخصصم توی این بازیه !

آخرین بار سوم شده بودم ( با امتیاز 1799) که ایشالله میریم واسه قهرمانی !

من هم همين فکر را مي کردم ولي من تو يه هفته رکورد 1604 را زدم رفيقم (warload) دو روزه رکورد 2047 را زد اين که ما نا اميد شديم!

M A H R A D
31-05-07, 13:47
من هم همين فکر را مي کردم ولي من تو يه هفته رکورد 1604 را زدم رفيقم (warload) دو روزه رکورد 2047 را زد اين که ما نا اميد شديم!
ناامید نشو ... مشکل همینجاست که نباید ناامید بشی !

Keep on

Hooshi
31-05-07, 17:13
ناامید نشو ... مشکل همینجاست که نباید ناامید بشی !

Keep on

آقا يه سوال اينجا براي آموزش بازي يا ابراز احساسات من و شما؟