PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در شناختن بعضی از پارتیشن ها ی هارد گرین 1ترابایت

m_pixel
07-07-10, 19:40
سلام
من دیروز یه هارد 1 ترابایت وسترن سری گرین خریدم ولی از اولش وقتی به سیستم وصل کردم نشناختش!
اولش من با پارتیشن مجیک هارد رو به سه تا پارتیشن تقسیم کردم وزمانی که خواست اعمال بشه فقط یه پارتیشن درست کرد و فرمت کردو برای بقیه ارور داد.
روی کاور هارد نوشته که برید به این آدرس و Full activate کنید:
Only the registered members can see the link
بعد من رفتم و دوتا از فایل هارو هم گرفتم ویکیش برای اکتیو کردن پارتیشنه!
باز هم یه پارتیشن رو شناخت.
وحتی با disk managment ویندوز هم 3تا پارتیشن کردم و فرمت هم کردم
ولی باز فقط دو تا از پارتیشن ها در my computer نشون میده!

دو تانکته هم بگم :
اول اینکه الان ویندوزم Xp هست و اینکه دو هارد 500 , 80 ide هم به سیستمم وصله.
بگین من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (12):

m_pixel
07-07-10, 21:14
لطفا زود جوابمو بدین عجله دارم!!!

AMD>INTEL
07-07-10, 23:10
توي dvd 1 پك mrt برنامه بوتيبل براي پارتيشين بندي هاردهاي وسترن موجود ميباشد از اون استفاده كنيد . تاثيرش رو به چشم ميبينيد

nima_hl
07-07-10, 23:40
سلام
من دیروز یه هارد 1 ترابایت وسترن سری گرین خریدم ولی از اولش وقتی به سیستم وصل کردم نشناختش!
اولش من با پارتیشن مجیک هارد رو به سه تا پارتیشن تقسیم کردم وزمانی که خواست اعمال بشه فقط یه پارتیشن درست کرد و فرمت کردو برای بقیه ارور داد.
روی کاور هارد نوشته که برید به این آدرس و Full activate کنید:
Only the registered members can see the link
بعد من رفتم و دوتا از فایل هارو هم گرفتم ویکیش برای اکتیو کردن پارتیشنه!
باز هم یه پارتیشن رو شناخت.
وحتی با disk managment ویندوز هم 3تا پارتیشن کردم و فرمت هم کردم
ولی باز فقط دو تا از پارتیشن ها در my computer نشون میده!

دو تانکته هم بگم :
اول اینکه الان ویندوزم Xp هست و اینکه دو هارد 500 , 80 ide هم به سیستمم وصله.
بگین من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:1. (12):

سلام

هارد وسترن گرین کاربری اکسترنال داره و برای نصب سیستم عامل و استفاده معمولی پیشنهاد نمیشه

هارد رو با وسترن بلک یا سیگست تعویض کنید

البته این مشکل فعلی شما بعید میدونم به خاطر گرین بودن این هارد باشه ولی این سری هاردها برای مصارف معمولی مشکل دارن

AMD>INTEL
07-07-10, 23:56
با خود برنامه وسترن پارتيشين بندي كن

rayanak
09-07-10, 12:45
از برنامه acronis disk director استفاده کن مشکلت حل می شه. این برنامه در سی دی هیرن بوت سی دی موجوده مشکلت رو حل می کنه.
اگر مشکلت حل نشد از برنامه smart fdisk استفاده کن این برنامه هم توی اون سی دی است.

AMD>INTEL
09-07-10, 15:28
برنامه خود وسترن بهتره

nasiban
09-07-10, 17:41
دوست عزیز این سری از هارد ها روی خودشون هم نوشته شده باید حتماً توسط ویندوز پارتیشن بندی و فرمت بشن ، در غیر اینصورت به مشکل برمیخورید . در ضمن به خاطر خرید این هارد تسلیت عرض میکنم . :lol:

به نقل از نیما عزیز توصیه میکنم حتماً هاردتون رو عوض کنید این سری از هارد ها مصارف اکسترنال دارند و روی سیستم باعث کاهش سرعت خواهد .

Soltaan
25-07-11, 15:58
من هم از این هارد دیسک یک بار خریدم و کلا پشیمون شدم . تو سایت خود وسترن برنامه پارتیشن بندی این هاردو گذاشته من با خود ویندوز هم پارتیشن بندی کردم با نرم افزار خودش پارتیشن بندی کردم باز هم مشکلات عجیبی مثل کند بودن شدید نوشتن اطلاعات روی ویندوز سون 64 بیتی و از این قبل مشکلات داشتم. بهترین هارد دیسکهای وسترن نسخه Black هست اون هم 32 مگ بافر البته یکم قیمتش بالاتره