PDA

مشاهده نسخه کامل : درواست راهنمائی در مورد اتصال یک سیستم به یک سیستم دیگر از طریق مودم 5 پورته واسه ADSL

D J V A H I D
07-07-10, 08:14
با سلام
آیا این کار راحته که مثلا یک مودم 5 پورته داشته باشیم و بخواییم با کابل شبکه به سیستم دیگری نیز اینترنت شیر کنیم

از یک نفر پرسیدم گفت که باید یوزر و پسورد رو توی مودم روی هر دو سیستم ست کنی ... آیا درست گفته ؟

کلا چکار کنم ؟ من الان یک مودم 5 پورت دارم و 10 متر کابل ... و میخوام از سیستم خودم شیر کنم ... :cool:

D J V A H I D
07-07-10, 11:33
هیچ کدوم از دوستان در این زمینه اطلاع ندارن ؟

mehrdad_ab
07-07-10, 13:16
اگه بجای مودم یه هاب سوئیچ میگرفتی کارت خیلی خیلی راحت بود و کافی بود فقط کابل لن رو به هاب وصل کنی
حالا که مودمت 5 پورت داره هر 5 تا سیستم باید به نحوی کانکت شن که شما باید با ساختن کانکشن این کار رو انجام بدی یا اینکه مودم رو به صورت اتومات کانفیگ کنی و اینترنت رو فقط با اتصال لن بگیری.

D J V A H I D
07-07-10, 16:01
خب الان من باید چکار کنم ؟ دقیقتر توضیج میدین ؟

mehrdad_ab
07-07-10, 16:49
به نظر من بهترین راه اینکه که با پشتیبانی ISP تماس بگیری و مدل دقیق مودمت رو بگی . اونا بهت میگن که چطوری مودمت رو کانفیگ کنی و یوزر پسوردتو وارد کنی . ( یا اینکه از قسمت HELP راه انداز مودمت استفاده کنی به شرطی که قبلش یوزر ، پسوردتو از ISP گرفته باشی )وقتی مودم کانفیگ شد به هر سیستمی وصلش کنی اینترنت داری بدون چون و چرا ! به ظرط اینکه کارت شبکه در سیستمت نصب باشه ...

AMD>INTEL
07-07-10, 23:22
isp مودمت رو بايد ست كنه .