PDA

مشاهده نسخه کامل : اندرحکایات گارانتی تعویض پاورهای گرین

M-1389
06-07-10, 17:29
با سلام
حتما دوستان با مشکل کنترل دورفن و صدای زیاد پاورهای مدل 535 و485 ان اشنا هستند

بنده هم یک عدد از این پاورها مدل 535 نصیبم شد ولی به علت مشکلات شخصی و گرفتاری فرصت مراجعه به خدمات اینده سیما را پیدا نکردم چند روز پیش قبل از اینکه گارانتی تمام شود (هنوز چند ماه از گارانتی باقی مانده ) به محل خدمات اینده سیما رفتم و تا مشکل را گفتم سریع پاور را تعویض کردند و من خوشحال از این که پاور من را با یک پاور نو تعویض کردند به جای تعمیر به منزل امدم ولی وقتی پاور را که وکیوم شده در نایلون بود باز کردم متوجه شدم پاوردست دوم وتعمیری است .

از قسمت ظاهر پاور که بگذریم حدودا 30 درصد کهنه تر از مال خودم است معلوم نیست چه مشکل تعمیراتی داشته و تعمیر شده است و چه مدت روی یک سیتم کار کرده

با توجه به اینکه عمر مفید پاور 60 هزار ساعت است

در صورتی که پاور بنده فقط یک هفته روی سیستم کار کرده و من از ان استفاده نکرده بودم و مشکل ان به گفته اقای عمرانی وشرکت اینده سیما فقط تعویض یک دیود در ظرف 10 دقیقه بوده است

ایا نتیجه اعتماد و حمایت خریدار از سرکتهای داخلی این است ؟ با توجه به اينكه اين مشكل صدای زیاد پاور محصول سهل انگاری شرکت است

با تشکر از توجه شما دوستان

J.Omrani
06-07-10, 17:35
با سلام
حتما دوستان با مشکل کنترل دورفن و صدای زیاد پاورهای مدل 535 و485 ان اشنا هستند

بنده هم یک عدد از این پاورها مدل 535 نصیبم شد ولی به علت مشکلات شخصی و گرفتاری فرصت مراجعه به خدمات اینده سیما را پیدا نکردم چند روز پیش قبل از اینکه گارانتی تمام شود (هنوز چند ماه از گارانتی باقی مانده ) به محل خدمات اینده سیما رفتم و تا مشکل را گفتم سریع پاور را تعویض کردند و من خوشحال از این که پاور من را با یک پاور نو تعویض کردند به جای تعمیر به منزل امدم ولی وقتی پاور را که وکیوم شده در نایلون بود باز کردم متوجه شدم پاوردست دوم وتعمیری است .

از قسمت ظاهر پاور که بگذریم حدودا 30 درصد کهنه تر از مال خودم است معلوم نیست چه مشکل تعمیراتی داشته و تعمیر شده است و چه مدت روی یک سیتم کار کرده

با توجه به اینکه عمر مفید پاور 60 هزار ساعت است

در صورتی که پاور بنده فقط یک هفته روی سیستم کار کرده و من از ان استفاده نکرده بودم و مشکل ان به گفته اقای عمرانی وشرکت اینده سیما فقط تعویض یک دیود در ظرف 10 دقیقه بوده است

ایا نتیجه اعتماد و حمایت خریدار از سرکتهای داخلی این است ؟ با توجه به اينكه اين مشكل صدای زیاد پاور محصول سهل انگاری شرکت است

با تشکر از توجه شما دوستان

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
دوست خوب من ؛
سلام،

اگر حقیقتا این اتفاق افتاده ، یک پاور GP685B به شما جایزه خواهم داد. لطفا پاور خود را مستقیما برای بنده بیاورید تا نتیجه بررسی را در همین تاپیک باطلاع سایر دوستان برسانم. (هزینه رفت و برگشت شما هم بر عهده گرین خواهد بود)

با تقدیم احترام

M-1389
07-07-10, 16:49
با سلام

وسلام مخصوص خدمت اقای عمرانی از این که به تایپیک بنده هم توجه کردید ممنون پاوری که گرفتم نصب نکردم وبه علت گرفتاری کاری میخواستم روز جمعه تعویض کنم داخل پاور را نمیدانم چون باید پاور باز شود و با وجود ورچسب گارانتی روی پیچ و اینکه کار تخصصی است اهل فن باید نظر دهند

و اما شواهد ظاهری پاور که نشان از نو نبودن پاور میدهد

1- خوردگی و ساییدگی پیچها که کاملا معلوم است به علت باز و دوباره بسته شدن انها است و همچنین پیچ شدن قبلا این پاور روی یک کیس کاملا مشهود است

2- دوقسمت خراشیدگی کوچک که روی بدنه پاور است و با ماژیک لکه گیری شده و لیبل مشخصات کمی فرسوده شده است

3- زیر ورچسب گارانتی فعلی که روی پیچ است تکه ای کوچک از ورچسب قبلی گارانتی وجود دارد

ایا همین موارد که روی بدنه است از نو نبودن پاور حکایت نمی کند مخصوصا مورد ( سوم ) یا اینکه این موارد روی تمام پاور های نو به چشم میخورد چون پاور قبلی اینطور نبود البته امیدوارم به دروغگویی متهم نشوم
ونگویند پیچها را خودت اینطور کردی و دو خراشیدگی کوچک و لکه گیری ان هم کار خودم است چون بنده مصرف کننده هستم وچه سودی میتوانم از این کار ببرم جز هدر دادن وقت و از بین بردن شکل ظاهری و در نتیجه از بین رفتن گارانتی هم چنین درصدد تهمت و خدشه وارد کردن به هیچ شخص و یا شرکت بزرگی مانند اینده سیما نیستم شرکتی که در این مدت توانسته با زحمت زیاد جایگاه خود را در بین دیگر رقبا و برند های معتبر خارجی باز کند و از دیگران در بسیاری از موارد بهتر و مطمئن تر عمل کند و در جایگاه بالاتری قرار بگیرد

ولی انسان جائزالخطا است و ممکن است پاور تعمیری شخص دیگری اشتباه به من داده شده باشد در هر صورت اقای عمرانی هر طور که خود صلاح میدانید بگویید من همان کار را میکنم ایا این موارد ظاهری دلیل بر باز شدن و دست دوم بودن پاور نیست اگر این موارد را قبول دارید مانعی نیست من خدمت می رسم تا موضوع روشن شود

M-1389
07-07-10, 17:01
امیدوارم این تایپیک به محلی برای افراد سود جو که میخواهند شرکتهای بزرگ وخوشنام مانند اینده سیما را که شاید به خاطر یک خطای انسانی کوچک خدمات که به راحتی قابل حل است نشود

M-1389
07-07-10, 17:41
با سلام
اقای مهندس عمرانی عزیز با اجازه شما تونستم با موبایل البته کیفیت لازم را ندارد چند عکس ازقسمتهای مختلف پاور بگیرم محل نصب پیچها پاور به کیس از همه واضح تر افتاده که لینک اون را برای شما به صورت پیغام خصوصی میفرستم تا اگر خود صلاح دیدید ان را در سایت اپلود کنید و اگر فکر میکنید ممکن است مورد سود جویی قرار گیرد فقط خود نظاره کنید

لطفا به پیچها و محل نصب پیچهای پاور به کیس دقت کنید بقیه پیچها به جز پیچهای فن هم تقریبا به این شکل است البته اگر واضح افتاده باشد با سپاس

J.Omrani
07-07-10, 18:28
به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
دوست خوب من ؛
سلام،

ابتدا از بابت عکسی که برایم ارسال فرمودید، سپاسگزارم. با اجازه شما، عکس ارسالی اتان را در img.shahrsakhtafzar.com آپلود نمودم و همین جا قرار می دهم تا سوء تفاهمی پیش نیاید:

Only the registered members can see the link

دوست خوب من؛ به صورت کلی پاورهایی که کمتر از سه ماه کارکرده باشند، با یک مدل نو تعویض خواهند شد. اما اگر کارکرد آنها بیش از سه ماه باشد (ملاک تاریخ تولید است) با یک پاور تعمیر شده ولی سالم از نظر محتوا و ظاهر و باحداقل سه ماه کارکرد کمتر نسبت به نمونه معیوب تعویض خواهند شد.(و عینا ادامه مدت زمان گارانتی ، به پاور جدید منتقل می گردد)
متاسفانه ممکن است طرح تعویض پاورهای گرین به گونه ای برداشت شود که یک پاور دو سال کارکرده با یک پاور نو تعویض خواهد شد! اما اینگونه نیست. چرا؟ شما خودتان مطمئنا با بازار خاص کشور عزیزمان آشنا هستید. اگر گرین یا هر شرکتی بخواهد اینکار را انجام دهد، مطمئنا و متاسفانه ممکن است با برخی افراد سودجوی روبرو شود که پس از استفاده 2 ساله از پاورشان، به بهانه ای آن را به گارانتی می فرستند تا با یک مدل نو تعویض شوند! و سپس مدل نو را یا به فروش می رسانند و یا با یک مدل بالاتر در بازار تعویض خواهند نمود. (جهت ارتقای سخت افزاری)

اما گرین برای جلوگیری از مدیون شدنش نزد مشتریان خود، تمامی مدت زمان های تاریخ تولید پاورهای معیوب را ثبت می کند و هنگام جابجایی پاور با مشتری ، پاوری را تحویل می دهد که کارکردش سه ماه کمتر از پاور معیوب ایشان باشد. یعنی اگر مصرف کننده ای پاور 24 ماه کارکرده برایش بیاورد، آن را با پاور 21 ماه کارکرده یا کمتر (تعمیر شده و با ظاهر و محتوای سالم) تعویض خواهد نمود و ...

اما در مورد پاور شما و به جهت رفع سوء تفاهم (علی رغم اینکه بنده مشکلی در تصویر فوق نمی بینم که شاید مربوط به کیفیت عکس باشد)، خیلی خیلی خوشحال می شوم اگر افتخار زیارت روی گل شما نصیب بنده حقیر شود. مطمئنا نام و مشخصات اصلی شما نزد بنده محفوظ خواهد ماند و برای رضای خاطر شما، پاورتان با یک مدل آکبند تعویض خواهد شد.

امیدوارم که سوالی بی پاسخ نمانده باشد و امیدوارم جهت رفع سوء تفاهم از پیشنهاد بنده استفاده فرمایید. (البته اگر واقعا نگرانی شما همین موضوع است.)

با تقدیم احترام

masoomiyat
07-07-10, 22:09
این یه چیز عادی هست آواژنگ هم که سه سال میگه Warranty فقط 6 ماه اولش تعویض با نو هست و بیش از این مدت باشه مین یا کارت گرافیک با مدل مشابه کارکرده اما سالم عوض میشه.

AMD>INTEL
07-07-10, 23:07
درسته مهم اين هست جنس سالم باشه . تو اكثر شركتها چنين هست .

M-1389
09-07-10, 17:35
با سلام
وعرض پوزش بابت اینکه دیر به تایپیک مراجعه کردم
اقای مهنس عمرانی بابت سوءتفاهم پیش امده متاسفم و از شما و بقیه دوستان عذرخواهی میکنم

البته همان طور که شما فرمودید ظاهر پاور بنده هم قابل قبول و تمیز است و از نظر محتوا که منظور من هم دقیقا همان قطعات داخلی و مدت کار کرد ان بود نه ظاهر

اما سوءتفاهم پیش امده از انجا بود که من فکر میکردم این پاور به عنوان یک پاور (نو و اکبند) به من تحویل داده شده است چون در دفترچه راهنما نیز راجب شرایط گارانتی چیزی گفته نشده است وبنده پیشنهاد میکنم که در صورت امکان شرایط گارانتی تعویض که شما ان را به خوبی توضیح دادید در محل خدمات گارانتی شرکت نصب گردد تا از بروز مشکلات این چنین برای شرکت اینده سیما جلوگیری گردد و موجب سوءتفاهم و شرمندگی اشخاصی مثل بنده نشود
چون موقع خرید نیز بعضی از فروشندگان میگویند در صورت هر گونه مشکل گارانتی ان را با یک نو تعویض میکند و همین نیز موجب سردرگمی افراد میشود

اقای عمرانی عزیز

از دعوت و پیشنهاد سخاوتمندانه شما ( تعویض پاور با یک آکبند ) بی نهایت سپاسگذارم

درست است که من به خاطر مشکلات شخصی بعد از خرید پاور ان را نصب نکردم و تازه یکماه است که کامپیوتر جدید خود را اسمبل نموده ام اما این خودخواهی است که بخواهم از شما و شرکت اینده سیما به این روش سوءاستفاده کنم

در صورتی که شما به اینجانب لطف کرده و مابلتفاوت انرا از بنده قبول کنید از پیشنهاد شما استقبال میکنم

M-1389
13-07-10, 11:46
با سلام

فقط جهت اطلاع رسانی تایپیک زدم که از سوءتفاهم پیش امده از اقای مهندس عمرانی و همکاران ایشان عذر خواهی کنم

من حضوری خدمت ایشان رسیدم و اقای عمرانی لطف کردند با استقبال گرمی که کردند و با توضیحاتی که دادند با اینکه اشتباه از من بود پاور بنده را تعویض کردند و مرا بیشتر شرمنده خود و همکاران خوبشان در اینده سیما کردند

در ضمن پاورهای 535 و 485 گرین
موجود در بازار دیگر این مشکل کنترل دور فن را ندارند و انهایی که مشکل داشتند توسط شرکت جمع اوری شده است

با تشکر از اقای عمرانی و تمام دوستان

K1LOU
13-07-10, 11:55
با سلام

فقط جهت اطلاع رسانی تایپیک زدم که از سوءتفاهم پیش امده از اقای مهندس عمرانی و همکاران ایشان عذر خواهی کنم

من حضوری خدمت ایشان رسیدم و اقای عمرانی لطف کردند با استقبال گرمی که کردند و با توضیحاتی که دادند با اینکه اشتباه از من بود پاور بنده را تعویض کردند و مرا بیشتر شرمنده خود و همکاران خوبشان در اینده سیما کردند

در ضمن پاورهای 535 و 485 گرین
موجود در بازار دیگر این مشکل کنترل دور فن را ندارند و انهایی که مشکل داشتند توسط شرکت جمع اوری شده است

با تشکر از اقای عمرانی و تمام دوستان

با سلام و تشکر
اطلاع رسانی بجا و مفیدی بود . در واقع نمونه عینی از تعهد یک شرکت نسبت به مشتریان
با تشکر از جناب عمرانی . امیدوارم رابطه گرین با مشتریانشون همیشه به این صورت خوب و مفید باشه

AMD>INTEL
13-07-10, 12:29
:give_rose: خوشحالم مشكل اين دوست خوبمون هم حل شد :give_rose: