PDA

مشاهده نسخه کامل : گوشی W700 و مشابه آن

saeid333
28-06-10, 10:05
سلام
من خیلی گوشی باز نیستم تا الان که چهار سال است یک سونی اریکسون W700 داشته ام و از آن راضی بودم

چون هم قشنگ بود هم کاربردهایش کار مرا راه می انداخت

چون خیلی با منوهای نوکیا حال نمیکنم و منوهای این گوشی دستم آمده اگر یک گوشی جدید بخواهم بخرم

که تمام کارهای W700 را انجام دهد و خب گوشی جدید و خوبی باشد با قیمت تا 350 یا نهایتا 400

چه پیشنهاد میکنید

در ضمن اگر کشویی پشنهاد نکید ممنون میشم

در ضمن گوشی چینی هم اگر هست اونم بگین
ممنون

D J V A H I D
28-06-10, 12:13
دور و بر گوشی چینی رو کلا خط قرمز بکش واصلا طرفش نرو ... به هیییییییییچ عنوان ...

تاچ که نمیخوای باشه ؟ چون هزینه ای که داری میکنی یه تاچ خوب میتونی بگیری ... اگه تو مایه های گوشی قبلیت و بهتر میخوای که امکاناتش هم خوب باشه تا 200 نهایت 250 بیشتر لازم نیست بودجه بذاری ... :cool:

saeid333
29-06-10, 12:20
دور و بر گوشی چینی رو کلا خط قرمز بکش واصلا طرفش نرو ... به هیییییییییچ عنوان ...

تاچ که نمیخوای باشه ؟ چون هزینه ای که داری میکنی یه تاچ خوب میتونی بگیری ... اگه تو مایه های گوشی قبلیت و بهتر میخوای که امکاناتش هم خوب باشه تا 200 نهایت 250 بیشتر لازم نیست بودجه بذاری ... :cool:

خب چند تا مدلم ميگفتي ديگه

بعد تاچ چيه

اونوقت مدلايي كه با قيمتي كه گفتم از اونام بگين
ممنون

D J V A H I D
29-06-10, 13:07
خب چند تا مدلم ميگفتي ديگه

بعد تاچ چيه

اونوقت مدلايي كه با قيمتي كه گفتم از اونام بگين
ممنون

خب منظور از تاچ همون گوشیهای لمسیه ... مدلها رو هم تا امشب منتظر باش بهت معرفی میکنم ... :great:

saeid333
29-06-10, 21:37
خب منظور از تاچ همون گوشیهای لمسیه ... مدلها رو هم تا امشب منتظر باش بهت معرفی میکنم ... :great:

ممنون منتظرم

D J V A H I D
29-06-10, 22:50
خب ... با این بودجه تنوع زیادی برای خرید گوشیهای با امکانات نسبتا عالی وجود داره ... در اینجا چند نمونه گوشی لمسی و غیر لمسی رو معرفی میکنم ... البته سونی اریکسون :cool:

اگه میخوای همون کارایی مثل گوشی قبلی داشته باشه میتونی این گوشی رو با قیمت 80 بخری :lol:

Sony Ericsson S312 ~80

Only the registered members can see the link

اگه گوشی ساده با امکانات بالا و دوربین خوب و قابلیت پخش موسیقی خوب میخوای ... این مدلها ...

Sony Ericsson Elm ~210

Sony Ericsson ~173

اگه مدل لمسی میخوای این مدلها ...

Sony Ericsson Vivaz ~400

Sony Ericsson Satio - Idou ~400

پیشنهاد خودم گوشی آخری ... یعنی ساتیو هست ... (Only the registered members can see the link)

برای بررسی و دیدن مشخصات کل گوشیها میتونی به سایت Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) رفته و در قسمت سرچ مدل گوشی رو بزنی و مشخصات رو ببینی ... :give_rose: