PDA

مشاهده نسخه کامل : ساپورت نکردن شرکت ماتریکس از مسابقه اورکلاک

Moein
27-06-10, 00:31
با سلام

مدتی هست که مسابقات انتخابی MOA به صورت جهانی داره برگزار میشه و بنده چندین مرتبه از طریق تلفن تماس گرفتم با نماینده این شرکت در ایران ( شرکت ماتریکس ) ولی میگند مادربرد را نداریم . :1. (27):

لطفاً یکی به من بگه منی که CPU را دارم گرافیک را هم میتونم تهیه کنم مادربرد ندارم باید چی کار کنم آخه ؟

با تشکر
معین

nasiban
27-06-10, 16:36
من میتونم بگم معین جان شرکت دریه پیتی مثله ماتریکس هم شد شرکت وقتی 1 دونه مینبورد High End هم ندارن ، تنها راه تهیه از خارج از کشور هست . قابل توجه بعضی ها که در پس تبلیغات برای این شرکت ... هستند .

Extreme
27-06-10, 17:48
من هم قصد تهیه این مادربرد رو داشتم ولی نتونستم تهیه کنم . واقعا ساپورت ضعیفی دارن و طبق معمول کسی جوابگو نیست .

با تشکر نیما :11():

Moein
28-06-10, 00:58
سلام دوستان

متاسفانه وقت برای این مسابقه بسیار کم هست اگر میشد برد رو میشه با مبلغ 330 تومان از خارج از ایران تهیه کرد

باز هم باید منتظر جواب شرکت ماتریکس بود

K1LOU
28-06-10, 08:10
با سلام

باز هم باید منتظر جواب شرکت ماتریکس بود

نميشه زياد به اين شرکتها اميد بست مثل اينه که شما از ...... خودرو انتظار داشته باشي کيفيت پرايد خوب باشه :love:
پس بايد خودتون دست به کار شيد

واقعا ساپورت ضعیفی دارن و طبق معمول کسی جوابگو نیست
ما ديگه به اين عدم جوابگويي عادت کرديم انگار واقعا اين موارد عادي است با خونسردي تمام
:1. (29):
موفق باشيد

AMD>INTEL
28-06-10, 10:07
بهتره یک نامه بنویسید و چند تن از دوستان اورکلاکر امضا کنند و برای مدیریت این شرکت ارسال کنید . بهترین راه حل اقدام کتبی هست .

Moein
28-06-10, 12:35
من از طرف یکی از فروشندگان باز هم پیگیر شدم و تنها جوابی که از شرکت گرفته بودند این بود که از اورکلاک پشتیبانی می کنند ولی نتیجه ای که می رسیم انگار تنها افرادی که سود براشون دارند و به هر محصولشون یک نشانی می دهند! را ساپورت می کنند

وقتی یک شرکت حرفه ای هم باشه حتی در صورتی که شما عیب محصولشون رو بگید پشتیبانی می کنه نه اینکه چرا عیب محصول رو ذکر کردید

به هر حال شرکت ها به سوی پیشرفته شدن پیش می رن و باید منتظر بود که این شرکت ها هم پیشرفته بشن

AMD>INTEL
28-06-10, 12:50
باید مطممئن بشیم . به هر حال درخواست کتبی به نظرم خیلی بهتره :give_rose:

JEskandari
29-06-10, 05:23
شما درخواست کتبی کن تا اونها برات مثل چی بایگانیش کنن

K1LOU
29-06-10, 07:56
شما درخواست کتبی کن تا اونها برات مثل چی بایگانیش کنن
اونگه صد در صد . ميکن باشه رسيدگي مي کنيم و بعدش ....

باید مطممئن بشیم . به هر حال درخواست کتبی به نظرم خیلی بهتره
خوب البته ميگن " تلاش بيهوده به از خفتگي "
در هر صورت اميدوارم معين عزيز بتونن در اين اوضاع اين مادربرد رو گير بيارن
موفق باشيد

Moein
30-06-10, 01:22
با سلام

دوستان فکر کنم ما ارتباطاتمون بهتر از شرکت ماتریکس با Msi باشه طبق صحبتی که با روابطمون در خارج از ایران انجام شده می تونیم مادر بورد بدون هزینه گمرک 500 هزار تومان با پول پست خریداری کنیم مبلغ گمرک به این مبلغ اضافه میشه

K1LOU
03-07-10, 19:32
با سلام
تبريک ميگم بالاخره موفق شديد معين جان

دوستان فکر کنم ما ارتباطاتمون بهتر از شرکت ماتریکس با Msi باشه طبق صحبتی که با روابطمون در خارج از ایران انجام شده می تونیم مادر بورد بدون هزینه گمرک 500 هزار تومان با پول پست خریداری کنیم مبلغ گمرک به این مبلغ اضافه میشه
قيمت دلاري اين مادربرد چقدر هست ؟ چقدر گرون تموم ميشه . اگه با هزينه گمرگ حساب کنيد قيمت کل تمام شده چقدر در مياد ؟
از کجا خريد انجام گرفت ؟ با مساله ت ح ر ي م مشکلي نداره ؟
لينکي از مشخصات کامل مادربرد لطف کنيد
موفق باشيد

Moein
04-07-10, 13:22
خوب دوستان برد خریداری شد و امروز ارسال شده متاسفانه هیچ یک از دوستان تا به حال درخواست نکرده اند بعد که برد رسید دوستان گله ای نداشته باشند!

با تشکر

SSA MEMBER

K1LOU
04-07-10, 13:29
خوب دوستان برد خریداری شد و امروز ارسال شده متاسفانه هیچ یک از دوستان تا به حال درخواست نکرده اند بعد که برد رسید دوستان گله ای نداشته باشند!

با تشکر

SSA MEMBER

با سلام
همين كه مشكل شما حل شد جاي خوشحالي داره . و جاي گله اي نمي مونه
موفق باشيد

Moein
15-07-10, 21:35
سلام تنها 3 روز به پایان مسابقات مونده و مادربورد امروز صبح به دست ما رسید که تیم شهر سخت افزار شروع به گرفتن تست کرده متاسفانه مادربورد خیلی خوبی نیست و در حال حاظر برای اولین بار هست که من دارم با MSI کار می کنم و امید وارم که بتونم نتیجه راضی کننده ای رو بتونم کسب کنم

نتایج به زودی در این تاپیک منتظر خبر های خوب باشید

سیستم تست

MSi X58 X power
Core i7 980x
Kingston Hyperx 3*2 (Shahryar Technology )
Unknown 5870 (SSA Technology)
Enermax 1250
SSA ultra Cool pot

PUMAOC
15-07-10, 22:18
آفرین معین جان.:party:

Moein
19-07-10, 19:17
با سلام مسابقه تمام شد و ما منتظر هستیم رکورد ها بررسی بشه و نتایج نهایی در وبسایت اصلی قرار بگیره لینک (Only the registered members can see the link)به سایت مورد نظر

دوستان خبر های خوبی برای شهر سخت افزار دارم با وجود تحریم های شرکت ماتریکس و ساپورت نکردن اما اتفاقات بسیار خوش و بسی جالب

منتظر باشید

ViViD
19-07-10, 22:27
مبارکت باشه معین جان شما نشون دادی که با حداقل زمان میتونی کارهای بزرگی انجام بدی جدای از بحثهای متفرقه در مورد دغدغه برد که داشتید ایشالله که خبرهایی خوبی بشنویم در آینده :Love-ssa~! (1):

K1LOU
20-07-10, 13:29
با سلام مسابقه تمام شد و ما منتظر هستیم رکورد ها بررسی بشه و نتایج نهایی در وبسایت اصلی قرار بگیره لینک (Only the registered members can see the link)به سایت مورد نظر

دوستان خبر های خوبی برای شهر سخت افزار دارم با وجود تحریم های شرکت ماتریکس و ساپورت نکردن اما اتفاقات بسیار خوش و بسی جالب

منتظر باشید
با سلام و عرض خسته نباشید
خوب معین جان پس منتظر خبرهای خوب شما هستیم
موفق باشید

Shahryar
20-07-10, 13:58
و باز هم بهتر ... :yes:

اول از همه تبریک میگم به معین عزیز و همه دوستان عزیزمون در شهر سخت افزار و البته سایر عزیزانی که از پیشرفت کشورشون خوشحال میشند ! :1. (35): .

من متاسفانه به دلیل مشغله های درسی نتونستم توی تست های 3D پیش معین عزیز باشم اما واقعاً خوشحالم که این اتفاق افتاد چون اصلاً انتظار نداشتم که با تایم کمی که بود بشه کاری انجام داد .

ضمن عالی بودن اورکلاک ، CPU و ... نباید از اسلحه مخفی ما که توی GOOC Pan-Aisia هم به دردمون خورد را نباید فراموش کرد :دی Kingston Memories On LN2 :1. (35):

امیدوارم GOOC فاینال با MOA فاینال در یک زمان باشه چون حسن و نیک بلیط فاینال را دارند تا جایی که من میدونم و به طبع سهمیه فاینال به ما میرسه .

باید منتظر باشیم که FutureMark نتیجه نهایی را اعلام کنه تا رسماً ایرانی ها و شهر سخت افزار در یک فینال دیگه حضور داشته باشند . :1. (21):

serpens13
20-07-10, 23:53
سلام
من هم تبريك ميگم معين جان گرچه يه جاي ديگه هم گفتم:دي
اين كار آسوني نيست كه در همچين مسابقاتي اين چنين مقامي بدست بياري
معين لياقتشو داشتي براش زياد زحمت كشيدي دمت گرم :ايكس
اميدوارم در FINAL هم موفق باشي
تا اينجا شد 2 تا سوري :دي

.D3VIL.
21-07-10, 01:24
سلام..
معین جان واقعا بهت تبریک میگم کارت واقعا عالی و بی نظیر بود.. منتظر فینال هستیم.....ایشلا توی اون مسابقات هم مقام و رنک عالی کسب کنی.....و باعث سربلندی ایران و SSA باشید....

موفق باشید./ آرمان

Extreme
21-07-10, 11:15
آفرین برادر بهت تبریک میگم - امیدوارم تو فینال هم بترکانی :دی

:11():

Shahryar
22-07-10, 15:12
من الان با بچه های تایوان صحبت میکردم و تایید این قضیه را گرفتم که SSA OC TEAM به عنوان نماینده اول آسیا در این مسابقه در MOA Final ( مورخ 10 Sep. ) شرکت میکنه .

حسن و نیک بلیط داشتند .

به زودی خبر مفصلش را هم میزنم . تبریک میگم به همگی ... :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

P A R H A M
22-07-10, 15:28
درود
آقا من زیاد شما رو نمیشناسم همین که واسه ایران افتخار کسب میکنی دمت گرم:party::gasp:

Curtis
22-07-10, 16:47
اکانت andre yang و hiwa به دلیل تقلب در مسابقات lord of overclock بن شده.

PUMAOC
24-07-10, 22:32
اکانت andre yang و hiwa به دلیل تقلب در مسابقات lord of overclock بن شده.

تکبیر :1. (27): اینا هم بندو آب دادن......... از هیوا بعید بود... اندره یانگ اخفالش کرده.:whistle:

Shahryar
25-07-10, 14:34
یک چیزی را میخواستم بگم :

همون طوری که میدونید توی مسابقه LOC نتایجی Share شد و افراد زیادی حذف شدند از جمله HIWA جان .

به دنبالش دیدیم که توی انجمن های خارجی و متاسفانه توی انجمن های ایرانی شروع شد که آره شما ایتالیایی نیستی ، شما ایرانی نیستید و ... .

جداً چرا این قدر ما انسان ها باید نامرد باشیم و زود رنگ عوض کنیم ؟ کسی از Share Result دفاع نمیکنه و قطعاً این اشتباه بزرگی هست ولی آیا ما هیچ وقت اشتباه نمیکنیم ؟ پای ما نمی لغزه هیچ وقت ؟

قطعاً همه ما توی زمینه های مختلف اشتباهات زیادی داشتیم ، داریم و خواهیم داشت که ممکنه بعضی هاش اشتباهات بزرگی هم باشه ولی این دلیل نمیشه که سابقه شخص و کار های قبلیش از جلوی چشم ما بره . میگند ای کاش ایرانی نبود !

سوال من این هست زمانی که رکورد های جهانی میزد ایشون چه طوره ایرانی بود ولی حالا ایشون ایرانی نیست ؟ اگه ایشون از پرچم ایتالیا استفاده می کرد دلیل خاصی داشته که نمیشه گفت .

در آخر هم متاسفم برای دوستانی که توی ایران نتیجه ما را گزارش کردند به Futuremark که البته نتیجه دوباره هم چک شد و طبق انتظار هیچ مشکلی هم توش پیدا نشد . بهتره به جای سعی در کارشکنی در جاهای بین المللی، سعی در تقویت خودمون و کمک به هم دیگه داشته باشیم . :give_rose:

nasiban
25-07-10, 23:29
من هم به نوبه خودم تبریک میگم البته کمی دیر هست چون چندی از نت دور بودم

Beny
29-07-10, 11:16
تبريک ميگم ...
موفق باشيد همتون ...

Moein
30-07-10, 00:53
با سلام

دوستان با توجه به اینکه دو نفر اول مسابقه قبلا به فینال راه پیدا کرده بودند و با توجه به قوانین مسابقه

In case a user qualified for several prizes, he wins the Grand Prize if applicable or the first weekly prize he qualified for. The other prizes pass down to the next eligible contestant.

جایزه مسابقه فینال هم به ما رسید و شهر سخت افزار اولین تیم ایرانی خواهد بود که در مسابقات MOA شرکت کرده و توانسته به مسابقه فینال راه پیدا کنه در صورتی که یک سری مشکلات سر راه ما قرار داشت باز هم شرکت ماتریکس بعد از ثابت شدن توانایی ما در این مسابقات به عنوان شهر سخت افزار قوی ترین تیم اورکلاک ایران و منطقه هست باز هم قبول نکردند برد رو برای گارانتی و من برد رو برای شخصی که از اون برد رو خریداری کردم فرستادم برای اعمال گارانتی

حال می بایست صبر کرد و دید شرکت ماتریکس چه عکس العملی در مقابل اماده سازی ما برای مسابقه فینال نشون میده و ما این بار منتظر ساپورت این شرکت خواهیم بود

امسال سال افتخار اورکلاک ایران هست کسب مقام نایب قهرمانی اسیا در مسبقات GOOC و کسب مقام سوم مسابقات Lord Of Overclocking بهترین سال اورکلاک ایران رو رقم زده و باعث خوشحالی تمامی ایرانی های عزیز به غیر از عده خاصی شده این پیروزی رو به تمامی دوستانم تبریک می گم

امید وارم که تونسته باشم درسی که از تمامی اساتیدم در این سایت یاد گرفتم رو با سر بلندی پاسخ داده باشم و جا داره از شهریار عزیز - ساسان - مهراد - مهدی - پیام - ارمان و تمامی دوستانی که به ما با صبر نکاتی رو یاد دادند تشکر ویژه ای داشته باشم

با تشکر معین

SSA MEMBER

.D3VIL.
30-07-10, 01:10
سلام...
باز هم تبریک میگم معین جان..
درسته یک عده خوشحال نشدند و حداقل به خاطر نام ایران هم که شده هیچی نگفتند و سکوت رو ترجیح دادند(با وجود اینکه نام کشور ایران رو یدک مکشند) و شروع به ایجاد مشکل و یک سری تهمت کردند که من واقعا برای این افراد متاسف هستم .شرکت ماتریک هم که واقعا چهره واقعی خودش رو نشون داد .
امسال واقعا سال خوبی برای OverClocking ایران و SSA OC Team بود و ما توستیم با وجود مشکلات که وجود داشت برای تهیه قطعه (بر خلاف یک عده) یک سری مقام نسبتا عالی بدست بیاریم و این نکات نشانه این هست که داشتن قطعه در OverClock ملاک نیست بلکه علم و دانش افراد هست که مهمه و با این علم و تجربه هست که این مقام ها بدست میاد و SSA رو در میان تیم های دنیا (نمیگم ایران چون تیمی در حد SSA وجود نداره ) مطرح میکنه .

در هر صورت باز این مقام هارو (GOOC / MOA ) رو به تمامی اعضا SSA تبریک میگم.

موفق باشید/آرمان

SSA Member

Labyrinth
30-07-10, 09:56
تبریک میگم و خوشحالم که باز هم مثل همیشه حق به حق دار رسید !!

توی چند تا تیم دیگه هم چند نفر بن شدن و فقط اون دو نفر نبودن و اینجا مشخص میشه چه کسانی علم و تخصص بیشتری داشتند

همیشه فراموش نکنیم گل نیلوفر توی مرداب رشد میکنه و به این سادگی ها هم قابل دسترس نیست :1. (35):

امیدوارم همیشه موفق باشید

با تشکر امیر