PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک

shah994
25-06-10, 16:44
ببخشید دوستان من زیاد با قوانین این انجمن آشنا نیستم و نمیدونم تایپکی برای بیان کردن مشکلات سخت افزاری دارید یا نه!؟ اما مشکلی برای من پیش آمده که تقریبا 2 ماهی میشه که حسابی اعصابم را خورد کرده!!!!
داستان از این جریان است که من 2 ماه پیش یک گرافیک geforce gts250 خریدم و پس از نصب اولین بازی که just cuse2 بود متوجه خط های سیاهی در بعضی مواقع سفید در صفحه بازی شدم که سریع روی صفحه می آمدند و میرفتند این قضیه برای بازیTom Clancy's Splinter Cell Conviction وCrysis WARHEAD صادق است در ضمن برند گرافیک من sparkel است بنظر شما مشکل چیست یا آیا شما دچار آن بوده اید و راه حل چیست؟
مدل مانیتور: LG W2042S

Khornaf
25-06-10, 16:53
شما آخرین درایور های مادربرد و کارت گرافیکتو بگیر و نصب بکن و بعد نتیجرو اعلام کن اگر مشکل درایوری نباشه اساتید کمکتون میکنن کشکلو حل کنی.

shah994
25-06-10, 16:58
شما آخرین درایور های مادربرد و کارت گرافیکتو بگیر و نصب بکن و بعد نتیجرو اعلام کن اگر مشکل درایوری نباشه اساتید کمکتون میکنن کشکلو حل کنی.
من امروز آخرین نسخه درایور گرافیکم را دانلود کردم و نصب کردم اما نتیجه ای حاصل نشد!!!
درایور های مادربوردم را میرم همین الآن دانلود کنم.....
با تشکر

JEskandari
25-06-10, 16:59
من که تا حالا این مشکل را نداشتم ولی شبیه مشکلاتی است که با حافظه کارت گرافیک پیش میاد.
ببینم آیا کارت گرافیک را اورکلاک کرده اید ؟

در ضمن اگر ممکن است درایور جدید گرافیکتان را از سایت NVIDIA داونلود کرده و اونرا نصب کنید ببینید درست میشه یانه؟

البته اگه یک مقدار بیشتر در مورد ماهیت این خطها توضیح میدادید خیلی بهتر بود .و اینکه بیشتر در چه صحنه هایی ایجاد میشند.
موقع حرکت هستند یا اینکه زمانی که یک جا هم ایستادید باز ایجاد میشوند.

hapalii
25-06-10, 17:06
سایر قطعات و مدل پاور تون هم اگر ذکر می کردید بد نبود بعضی وقتها گرافیک به خاطر پاور ضعیف هم به مشکل می خوره البته تو این موارد معمولا پردازش GPU به مشکل می خوره صفحه مانتور در بعضی نقاط بصورت شطرنجی رنگی در میاد شاید مشکل شما هم چیزی شبیه همین باشه

shah994
25-06-10, 17:07
من که تا حالا این مشکل را نداشتم ولی شبیه مشکلاتی است که با حافظه کارت گرافیک پیش میاد.
ببینم آیا کارت گرافیک را اورکلاک کرده اید ؟

در ضمن اگر ممکن است درایور جدید گرافیکتان را از سایت NVIDIA داونلود کرده و اونرا نصب کنید ببینید درست میشه یانه؟

البته اگه یک مقدار بیشتر در مورد ماهیت این خطها توضیح میدادید خیلی بهتر بود .و اینکه بیشتر در چه صحنه هایی ایجاد میشند.
موقع حرکت هستند یا اینکه زمانی که یک جا هم ایستادید باز ایجاد میشوند.
در JUST CUSE هنگامی که در نزیکی آب قرار میگیرد اتفاق می افتد و وقتی داخل آب میروید وجود خط ها به اوج خود میرسند در مورد خط ها باید بگم که مانند فیلم های قدیمی که خط هاهی در آن دیده میشود ولی پر رنگ تر و کلفت تر

Curtis
25-06-10, 22:34
چند وقت پیش چنین مشکلی برام پیش اومد که بردم گارانت و گفتن مشکل از مموری ها هست و درست نمیشه .

shah994
25-06-10, 22:58
چند وقت پیش چنین مشکلی برام پیش اومد که بردم گارانت و گفتن مشکل از مموری ها هست و درست نمیشه .
بعدش چیکارش کردین گرافیک را عوض کردید؟