PDA

مشاهده نسخه کامل : شعبده بازی با 5800 توسط نرم افزار EyeCall

D J V A H I D
24-06-10, 15:46
سلام دوستان

از همین اولش این پیام تاریخی رو به شما بدم تا تکلیفتون رو تو این تاپیک بدونید

" لذتی که در سرکار گذاشتن خلق الله ، وجود داره با هیچ لدتی قابل مقایسه نیست حتی خوردن کله پاچه در ساعت 6 بعد 12 ساعت بازی شلم "

باور ندارید ؟

به ادامه مطلب توجه کنید

فرض کنید...

بعله فرض کنید ، رفتید توی یه مهمونی و همه اعضای فک و فامیل جمع هستند و هر کسی به کاری مشغول

اونوقت شما با صدای بلند گوشی 5800 تون رو به همه نشون میدید و میگید :" یا ایهالناس !!!..بیائید تا براتون شعبده بازی کنم ...اون هم با 5800 "

بعد به یکی میگید که براتون زنگ بزنه و اونوقت گوشیتون رو که رو میز قرار داره و جیرینگ جیرینگ داره زنگ میخوره رو ....بدون دست زدن و با خوندن یه ورد "اجی مجی لاترجی " با حرکت دستتون از روی گوشی اونو سایلنت و بی صدا میکنید و تازه بعد اون چشمهارو بسته و درحالی که فشار خاصی به عضلات صورتتون میارید و از ته دل میشه رنج و درد رو از چهرهتون خوند....دستتون رو روی گوشیتون میذارید و بدون فشردن دگمه ای یه پیغام برای تماس گیرنده از طریق مسیج میفرستید که چی ؟ " من مشغولم و بعداً باهات تماس میگیرم " جل الخالق !!!Only the registered members can see the link

حالا بیائید از سرکار گذاشتن دست ورداریم و پسر خوبی بشیم و مثل یه آدم مسئول و متعهد بریم سر یک جلسه اداری و خودمون رو بزنیم به اون راه ، که مثلاً یادمون رفته گوشیمونوم بذاریم رو سایلنت

در حین جلسه یهو یه نفر بهتون زنگ میزنه و در همون حال تمام افراد حاضر تو جلسه با نگاه " عاقل اندر صفی " و با نگاهشون بهتون میگند "آخه مرد مومن ، قبل جلسه حداقل موبایلت رو سایلنت کن ..تو اصلاً شخصیت حضور در یک جلسه مهم و حساس رو نداری آخه "

اما ...

اما...

و باز هم اما...

شما با اعتماد به نفس خاصی که غیر قابل انتظار هستش ، نه فقط عرق شرم رو پیشونیتون نمیشینه ، بلکه یه جورائی خودتون رو جمع و جور میکنید و با طمئنینه خاصی و با وقار خاصی آستینتون رو میزنید بالا و بدون لمس کردن موبایلتون ، دستی از روی صفحه نمایشش رد میکنید و یهو موبایلتون سایلنت و بی صدا میشه و اوقت میتونید " لوزه کوچیک تک تک حضار را از ورای اون دهان های باز شده از تعجب رو مشاهده کنیدOnly the registered members can see the link " و از ته دل احساس رضایت کنید ،
تازه میتونید یه بار دیگه در همون حال دست بزارید رو صفحه نمایش موبایلتون و از این طریق یه مسیج واسه طرف بفرستید که :" فعلاً کار دارم و بعداً باهات تماس میگیرم " بابا تو دیگه کی هستی ؟!!!Only the registered members can see the link

آره دوستان ...

تمام این تردستی ها با نرم افزار زیر قابل انجامه

EyeCall v1.04

نرم افزار نیاز به ساین کردن داره

بعد نصبش اونو اجرا کنید و :

eyeCall is را روی ON بذارید

در Settings تمام گزینه هارو تیک دار کنید

در Edite Text Message اون پیغامی که قراره برای تماس گیرنده بفرستید رو تایپ کنید

در قسمت Help و بعد Watch Video برید فیلم نحوه کارکرد نرم افزار رو ببینید

و در انتها اگه حال کردید با این نرم افزار یه نیمچه دعائی بکنید مارو تا خدا از سر تقصیر گناه سرکار گذاشتن خلق الله ما بگذره

من که خیلی با این نرم افزار دارم حال میکنم و مطمئنم که شما هم ازش خوشتون میاد ، پس حتماً و حتماً نصبش کنید و برخلاف من به نحو احسنت و در راه خیر ازش استفاده کنید

منبع : عصر جوان ... توسط ramikoh