PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در سیستم جدید !

mohammad1985
24-06-10, 01:40
سلام دوستان
مدتی پیش مادر برد و سی پی یو و رم خودم رو عوض کردم و همون چیزهایی که در پایین پستم نوشتم گرفتم . ( گرافیک رو کمی قبل تر گرفته بودم اشکال کارم اینه که سیستم جدید به شدت در بازیها مشکل داره و حتی بازیهای بسیار قدیمی مثل وارکرافت 3 با افت فریم و مکس کردن در حین بازی اجرا می کنه ! Only the registered members can see the link
اعصابم رو خورد کرده ! call of duty و اکثر بازیها هم همین مشکل رو دارن ! قدرت اجرای بازی در حد یک سیستم بسیار ارزان و در حد کارتهای گرافیکی 30 40 تومنی و حتی کمتر هست !
آخرین ورژن بایوس نصب شده
آخرین ورژن ای تی آی کاتالیست رو نصب کردم مشکل حادتر شد !!! افت فریم بیشتر شد!!! اونم به طرز وحشتناکی !
درایورها همه نصبه
روی ویندوز 7 و اکس پی همین مشکل وجود داره
بازیهایی که این سیستم کم میاره با 4670 و سی پی یو X2 240 به راحتی اجرا میشد !
البته همین گرافیک 5750 مدتی روی سیستم قبلی نصب بود و بدون مشکل کار می کرد ! الان سیستم دیگه ای دم دستم نیست تست کنم .
سیستم هیچ مشکلی نداره و در تست رندر تری دی مکس با کمی اور در حد QX6800 رندر میکنه !
تست OCCTPT انجام دادم اولش خوب فریم میداد بعد از چند دقیقه ارور داد VPU recover فعال شد و فریم رسید به 0.4 در ثانیه !!!!
اعصابم رو خورد کرده

nima_hl
24-06-10, 03:51
سلام دوستان
مدتی پیش مادر برد و سی پی یو و رم خودم رو عوض کردم و همون چیزهایی که در پایین پستم نوشتم گرفتم . ( گرافیک رو کمی قبل تر گرفته بودم اشکال کارم اینه که سیستم جدید به شدت در بازیها مشکل داره و حتی بازیهای بسیار قدیمی مثل وارکرافت 3 با افت فریم و مکس کردن در حین بازی اجرا می کنه ! Only the registered members can see the link
اعصابم رو خورد کرده ! call of duty و اکثر بازیها هم همین مشکل رو دارن ! قدرت اجرای بازی در حد یک سیستم بسیار ارزان و در حد کارتهای گرافیکی 30 40 تومنی و حتی کمتر هست !
آخرین ورژن بایوس نصب شده
آخرین ورژن ای تی آی کاتالیست رو نصب کردم مشکل حادتر شد !!! افت فریم بیشتر شد!!! اونم به طرز وحشتناکی !
درایورها همه نصبه
روی ویندوز 7 و اکس پی همین مشکل وجود داره
بازیهایی که این سیستم کم میاره با 4670 و سی پی یو X2 240 به راحتی اجرا میشد !
البته همین گرافیک 5750 مدتی روی سیستم قبلی نصب بود و بدون مشکل کار می کرد ! الان سیستم دیگه ای دم دستم نیست تست کنم .
سیستم هیچ مشکلی نداره و در تست رندر تری دی مکس با کمی اور در حد QX6800 رندر میکنه !
تست OCCTPT انجام دادم اولش خوب فریم میداد بعد از چند دقیقه ارور داد VPU recover فعال شد و فریم رسید به 0.4 در ثانیه !!!!
اعصابم رو خورد کرده

سلام

مشخصات سیستمت چیه ؟ ( من اینجا مشخصاتی نمیبینم )

mohammad1985
24-06-10, 09:08
ببخشید !
سی پی یو : x4 620
مادربرد : گیگا 770t -usb3
رم : 4GB DDR3 1600 2*2 Elixir
گرافیک : Sapphire 5750 1GB
پاور هم گرین : 585
========
نمیا گرافیک همونه که با هم گرفتیم

nima_hl
24-06-10, 10:52
ببخشید !
سی پی یو : x4 620
مادربرد : گیگا 770t -usb3
رم : 4GB DDR3 1600 2*2 Elixir
گرافیک : Sapphire 5750 1GB
پاور هم گرین : 585
========
نمیا گرافیک همونه که با هم گرفتیم

این مین برد بر خلاف برادر بزرگترش (GA-770TA-UD3) در آورکلاک حرفی برای گفتن نداره

شما در تنظیمات دیفالت هم این مشکل رو دارید ؟

موقع تست occ یه برنامه msi after burner و یه برنامه مانیتورینگ دمای پردازنده و چیپستها رو هم اجرا کنید ببینید دماها بیش از اندازه بالا نره

اگر مشکل از کلاک و دما نبود و همچنین هارد دیسکتون وسترن دیجیتال گرین نیست میتونید مشکل کامپتیبل نبودن قطعات داشته باشید ، هماهنگ کنید کیس رو بیارین پاتوق تا قطعات رو یکی یکی تست کنیم ببینیم مشکل از کجاست :give_rose:

WORYA_SH
24-06-10, 11:19
به احتمال زیاد تنظیمات مین بهم خورده . تنظیمات رو دیفالت کنید بعد دوباره تست کنید.