PDA

مشاهده نسخه کامل : کیس htpc

mohsen3310
23-06-10, 20:47
من خیلی وقت دنبال یه کیس htpc میگردم ولی متاسفانه نتونستم ÷یدا کنم شایدم از بد شانسی منه که تو شهرستانم میخوام ببینم کسی تو بازار همچین چیزی دیده یا نه البته کیسی باشه که اگه یه روز خودتون خواستین به جای دی وی دی ÷لیر بزارین زیر تلوزیون مایه آبروریزی نشه(نگن کیس ما از این خوشگلتره) عجله هم دارم اینجام آخرین امیدمه اگه از اینجا چیزی دستگیرم نشه مجبورم از سایتهای خارجی 2 برابر قیمت بخرم البته اونم اگه نیاد تو گمرک گیر کنه بمونه. خیلی ممنون اگه زود جواب بدین

hapalii
23-06-10, 21:30
اگر منظور همان کیس های خوابیده است که گرین دو مدل داره تو سایتش توی بازار تهران هم انواع و اقسامش هست اگر براتون خیلی مهمه بهتر اول خودتون یا یکی از دوستان تون بازار تهران رو هم بگرده اگر نبود بعد اقدام خرید از سایت خارجی کنید.

Only the registered members can see the link

JEskandari
24-06-10, 04:49
البته اگه اشتباه نکنم کیسهای گرین فقط Mini ITX را ساپورت میکنن.

mohsen3310
24-06-10, 20:02
ممنون از ÷اسختون ولی همون طور که دوستمون گفتن کیسای گرین itx هستن که به درد این کار نمیخوره. یه چیزی هم هست شما اون دو مدلی که گفتین میزارین خونتون زیر تلوزیون؟ تو برندها COOLER MASTER و Thermaltake و nmedia و antec مدل های خوبی هست ولی یا نمایندگی ندارن یا اون مدلای خاصو نمیارن. ولی بازم ممنون که جواب دادین

mohsen3310
27-06-10, 16:56
اگه کسی از این کیسها تو ایران دیده یا جاشو بلده اطلاع بده لطفا Antec Veris Fusion Black; Zalman HD160 HTPC; Antec NSK2400; Thermaltake Mozart VC4000; NZXT Duet;; Silverstone LC10B-E ; Silverstone Crown CW03; Thermaltake DH101; Thermaltake Luxa2 LM200; Thermaltake DH-202; Thermaltake Luxa² LM300 Touch Pro; Thermaltake DH-101; Thermaltake Mozart IP; nMEDIAPC HTPC 2000B Media Center Case