PDA

مشاهده نسخه کامل : به نظرتون بین 23500 سامسونگ و ms236 ایسوس کدوم بهتره؟

hostironi
23-06-10, 12:52
من اگه مشکلی پیش نیاد تا اخر این ماه می خوام یه مانیتور 23 اینچ بگیرم. ولی بدجور بین اینا گیر کردم. شما اگه بودین کدوم انتخاب می کردین؟
زاویه دید سامسونگ بهتره یا ایسوس؟
گارانتی زیاد برام مهم نیست بیشتر کیفیت مانیتور مثل کیفیت پنل- زاویه دید- شفافیت تصویر برام مهم. قطعه ای خوب نیست که هی خراب بشه گارانتی هی عوض کنه قطعه ای خوبه که زیاد به گارانتی نیاز نداشته باشه. پس به نظرتون کیفیت کدوم یکی از اینا بهتره؟
فقط بین همین 2 تا نظر بدین
اونایی که تو کار فروش هستن هم پایین ترین قیمتی که می تونن این مانیتور ها رو بدن بگن

hostironi
07-07-10, 13:29
چقدر نظر دادین :1. (28):

nima_hl
08-07-10, 02:21
من اگه مشکلی پیش نیاد تا اخر این ماه می خوام یه مانیتور 23 اینچ بگیرم. ولی بدجور بین اینا گیر کردم. شما اگه بودین کدوم انتخاب می کردین؟
گارانتی زیاد برام مهم نیست بیشتر کیفیت مانیتور مثل کیفیت پنل- زاویه دید- شفافیت تصویر برام مهم. قطعه ای خوب نیست که هی خراب بشه گارانتی هی عوض کنه قطعه ای خوبه که زیاد به گارانتی نیاز نداشته باشه. پس به نظرتون کیفیت کدوم یکی از اینا بهتره؟
اونایی که تو کار فروش هستن هم پایین ترین قیمتی که می تونن این مانیتور ها رو بدن بگن

ظاهرا هر دو مونیتور مشخصات یکسانی دارند

پارامتر قیمت و ظاهر رو توجه کن و یکی رو بخر :give_rose:

HellBoy1245
16-08-10, 15:49

من از نزديك جفتشو ديدم و مقايسه كردم asus يه چيز ديگس. واقعا كيفيتش خيلي خوبه
ضمن اينكه پنل هاي جديد ساموسنگ همه آشغالي و چيني هستن

MasterLCD
05-09-10, 09:07
مشخصا ايسوس كيفيت بهتري داره
ولي تعريفت از گارانتي اشتاهه
ممكنه كالاي شما تو بار آسيب ديده باشه و پيكسلش سوخته باشه
اونجاست كه گارانتي به كارت مياد
گارانتي فقط براي خراب شدن و ايراد نيست. گاهي براي حادثه هم هست