PDA

مشاهده نسخه کامل : یک ماشین حساب با حال برای شبکه کارها!!!!

Saeed-Milan
21-06-10, 23:45
اونهایی که با شبکه سرو کار دارن حتماً از IP وSubnet و بدست آوردن Host ها و Net ها برای یک IP و مشکلات اون خبر دارن خب همیشه یکی قبل از ما کار رو راحت کرده با دانلود BosonSubnetCalculator مشکلات شما ها هم حل میشه.

Page Link (Only the registered members can see the link)

Direct DL (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

EhsanHF
22-06-10, 11:32
خداوند بهت خیر و برکت عنایت کنه !
اینقدر از محاسبه سابنت منتفرم که نگو !
~~~~~~~~~~~~
پ.ن : میشه لینک داونلود رو چک کنین ؟ Not Found میده !

Saeed-Milan
22-06-10, 19:39
خداوند بهت خیر و برکت عنایت کنه !
اینقدر از محاسبه سابنت منتفرم که نگو !
~~~~~~~~~~~~
پ.ن : میشه لینک داونلود رو چک کنین ؟ Not Found میده !

دعا برای کار بکن اون رو لازم دارم البته اون ماشین حساب Class less رو محاسبه نمی کنه که اگر شد از اون نوعش رو میزارم البته پیشنهاد من اینه که خودت حل کنی هم برای مغز خوبه هم حرفه ای میشی. اگه فیل کش داری با اون برو دانلود میکنه اگه هم نداری بگو تا برات تو رپید آپ کنم دادا.

Saeed-Milan
22-06-10, 19:53
اینم یک نوع Portable که Wild card mask رو برات حساب میکنه.

MoBiN.R
22-06-10, 20:23
سعید جان حسابی زدی تو خط کمپانی Boson .. چه خبره ؟ قراره استخدام بشی اونجا ؟ :Love-PCN~!:

Saeed-Milan
22-06-10, 21:25
سعید جان حسابی زدی تو خط کمپانی Boson .. چه خبره ؟ قراره استخدام بشی اونجا ؟ :Love-PCN~!:

جون مبین اگر برای آبدارچی یا تیکش بخوان با کله میرم ولی متاسفانه فعلاً خبری نیست البته یه پیشنهاد هایی از طرف مایکروسافت داشتم ولی علاقه ای ندارم ولی من دارم اینقدر شبکه می خونم که از تو کلم کابل RJ45 در اومده مثل وایمکس ایرانسل برای اثبات حرف هام هم همین چرت و پرت هایی که گفتم کفایت می کنه:1. (4):