PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور های 5010

arezoojoon
20-06-10, 14:14
من امروز یک لب تاپ 5010 خریدم . ویندوز 7 نصب کردم اما درایورها شناسایی نشده
کسی لینک مستقیم درایورهاش رو داره/
Only the registered members can see the link تمام راه اندازهای DELL 5010 بالینک مستقیم رپیدشیر هر چی که باشه

خیلی فوری ممنون

AMD>INTEL
20-06-10, 14:55
زیر دستگاه شما . یک لیبل هست به نام سرویس تگ اون رو وارد میکنید تو ساپورت دل صفحه دانلودش رو باز میکنه . فقط WIN 7 شما باید 64 بیتی باشه
Only the registered members can see the link

arezoojoon
20-06-10, 15:24
خوب من دارم از نسخه 32 بیت استفاده میکنم
64 بیت هم مشکل این رو داره که هر نرم افزاری روش نصب نمیشه
این لینک هم یک برنامه میده برای سرچ درایور ولی رو کامپیوتر کار نمیکنه فکر کنم حتما باید رو خود لب تاب باشه تا دانلود کنه

AMD>INTEL
20-06-10, 15:46
دوست من دقت نکردی . شما باید سرویس تگ رو وارد کنید . زیر لبتاپ نوشته سرویس تگ رو .

AMD>INTEL
20-06-10, 15:48
شما درایور 64 بیتی رو بگیر . فقط تو وایرلس ممکنه مشکل بخوری که دستی میتونی بشناسونی . برنامه های جدید با 64 بیت مشکل ندارن . تو فولدر 32 بیت نصب میشن .

arezoojoon
20-06-10, 16:44
دوست من دقت نکردی . شما باید سرویس تگ رو وارد کنید . زیر لبتاپ نوشته سرویس تگ رو .

شما درایور 64 بیتی رو بگیر . فقط تو وایرلس ممکنه مشکل بخوری که دستی میتونی بشناسونی . برنامه های جدید با 64 بیت مشکل ندارن . تو فولدر 32 بیت نصب میشن .

نه تا اونجا مشکلی نبود
تو صفحه ای که درایور ها رو نشون میده اول یک برنامه با حجم کم به نام DellDriverDownloadManager رو باید دانلود کنیم بعد که اجراش می کنم مینویسه
there are not files to download. please go to drivers and download to select file(s)
چه رو کامپیوتر خانگی چه رو لب تاب 32 بیتی

AMD>INTEL
20-06-10, 16:53
Find Downloads رو باید بزنید
شما سرویس تگ رو بزنید بعد از روی لیست بین ویستا 64 و 7 64 هست . بعد یک لیست میاد

AMD>INTEL
20-06-10, 16:54
Find Downloads رو باید بزنید
شما سرویس تگ رو بزنید بعد از روی لیست بین ویستا 64 و 7 64 هست . بعد یک لیست میاد

arezoojoon
20-06-10, 16:59
مشکل از اینجا بود که حتما باید روی خود اون سیستم باشه
دوم مشکل ای پی ایران رو داری
باید بگردم دنبال لینک مستقیم

pc_hex
20-06-10, 22:14
خوب من دارم از نسخه 32 بیت استفاده میکنم
64 بیت هم مشکل این رو داره که هر نرم افزاری روش نصب نمیشه
این لینک هم یک برنامه میده برای سرچ درایور ولی رو کامپیوتر کار نمیکنه فکر کنم حتما باید رو خود لب تاب باشه تا دانلود کنه

دوست عزیز من خودم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی روی نوت بوکم نصب هستش . قصد تعویض ویندوز داشتم ولی دیدم سایتش فقط 64 بیت رو ساپورت میکنه.
ولی فهمیدم که 95درصد نرم افزارهای 32 بیتی در نسخه 64بیتی هم به خوبی کار میکنه.
با نسخه 64 بیتی از حداکثر توانایی دستگاهتون استفاده میکنید!!!

AMD>INTEL
20-06-10, 23:20
دوست من شما حتما يكجا اشتباه ميكنيد . چون خودم هميشه با pc دانلود ميكنه ببينيد كجا كار اشتباه ميزنيد

AMD>INTEL
20-06-10, 23:23
شما بيا دريا من سيدي درايورهاش رو تقديم ميكنم بهت

amir ghayour
21-06-10, 12:13
سلام
اولا منم با این مشکل مواجه بودم و فکر میکردم نمیشه این کارو کرد تا فهمیدم مشکل از کجاست شما اگه از مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنی نمیتونی درایورهای لپ تاپ DLL رو مستقیما از سایت دل دانلود کنی تنها راهش اینه که با اینترنت اکسپلورر این کارو بکنی و باید تو سایت دل دونه دونه روی گزینه دانلود کلیک کنی و نباید گزینه اد تو دانلود لیست رو انتخاب کنی بعداز کلیک روی گزینه دانلود یه پیغام میاد که میپرسه که با نرمافزار دانلود منیجر خود دل این کارو بکنید یا مستقیما که شما این گزینه رو که نوشتم انتخاب کنین" Download via your Internet Browser "مشکل حله فقط شما نباید دانلود منیجر خود دل رو دانلود و نصب بکنید توصیه میکنم که یه نرمافزار دانلود منیجر رو سیستمت نصب کنی مثل اینترنت دانلود منیجر که سریعتر اینکارو برات بکنه.

دوما منم با نصب درایور وایرلس این لپ تاپ مشکل دارم میشه اون دوستمون که گفت باید دستی نصبش کنیم بگه چطور اینکارو بکنم .

AMD>INTEL
21-06-10, 12:38
من با فایر فاکس بی مشکل میگیرم . مشکل از مرورگر نیست

arezoojoon
21-06-10, 13:27
اين درايور 32 بيتي وايرلس

amir ghayour
21-06-10, 16:48
من با فایر فاکس بی مشکل میگیرم . مشکل از مرورگر نیست
نمیدونم علت چیه ولی تو فایرفاکس من این دوگزینه نمیاد و یه راست میره سراغ دانلود دانلود منیجر خود دل حالا علت چیه خدا داند حتی با تعویض ویندوز هم درست نمیشه ولی خوب این دلیل نمیشه سایر دوستان قید این مرورگر خوب رو بزنن چون یکی از بهترین مرورگرهای دنیاست و من همچنان ازش استفاده میکنم شاید سیستم من مشکلی داره .

AMD>INTEL
21-06-10, 16:54
چون من دو سیستم جلومه . به خاطر کارم همیشه با درایور دل سرکار دارم . ورژن فایر فاکست چنده ؟

amir ghayour
22-06-10, 16:50
ببخشید دیر جواب میدم من از اخرین ورژ نش استفاده میکنم که 3.6.3 میباشد.
راستی اگه میشه این روش دستی نصب وایرلس رو که میگفتی هم لطفا توضیح بده میخوام یاد بگیرم لازم میشه.

hossein_gorgan
23-10-10, 16:20
دوست عزیز اگه امکانش هست آدرس درایورهای گرافیک با مادربوردش رو برام بذار.و هر چیزی که لازمه بعد از نصب ویندوز نصب کرد به عنوان درایور.
اگه جایی آپلود کنی که در حق همه دوستان لطف بسیار بزرگی کردی.
گرافیک من ati radeon HD 4570 هست.درایور اینو پیدا نکردم فکر کنم باید مدل بالاترش مثلا 5470 رو نصب کنم درسته؟

hossein_gorgan
23-10-10, 21:02
دوستان اگه میشه فقط بگید کدوم درایورهای این صفحه رو باید دانلود کنم.اسم تک تکشون رو بگید.چون وقت ادم میخواد دانلود کنه بدونه تکلیفش چیه.و کدوم رو باید دانلود کنه.ممنون.این بهترین کمکه.
بازم ممنون