PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال های ابتدایی در مورد #C

Saeed-Milan
13-06-10, 18:34
دوستان من در گذشته با VB6 (خدا بیامرزتش) کار کردم.
حالا بعد از پرسش و پاسخ های زیاد تصمیم گرفتم که برم و دوباره از #C شروع کنم حالا چند تا سوال.

1- این برنامه در چه سالی ساخته شده و توسط چه شرکت و یا شرکت هایی پشتیبانی و تولید شده.
2-چه فرقی با زبان هایی مانند C++, C داره و تا چه اندازه ای قدرت مانور داره.
3-کار کردن با اون چقدر مشکل هست.
4-از لحاظ کارهایی امنیتی چقدر امکانات در اختیار برنامه نویس قرار میده(هک)
5-تا چه اندازه ای می تونه به سخت افزار دسترسی داشته باشه.
6-اگر ممکنه لینک دانلود نسخه کامل اون رو به همراه کرک قرار بدید.

و در آخر اگر سوالی احمقانه بنظر میاد باید ببخشید

germ
13-06-10, 20:15
ویکی پدیا میتونه بهترین پاسخ به شما بده:
سی شارپ (Only the registered members can see the linkسی‌شارپ) و C sharp (Only the registered members can see the link(programming_language))

2- تا حد زیادی شبه به هم هستند فقط نیاز به فریم ورک داره و راحتر شده

3- اگر آشنایی با c++/c یا java داشته باشید، راحته و فقط به تمرین نیاز داره

6- کافی visual studio یا #visual C نصب کنی (نسخه express رایگانه) + دات نت

Saeed-Milan
14-06-10, 22:00
ویکی پدیا میتونه بهترین پاسخ به شما بده:
سی شارپ (Only the registered members can see the linkسی‌شارپ) و C sharp (Only the registered members can see the link(programming_language))

2- تا حد زیادی شبه به هم هستند فقط نیاز به فریم ورک داره و راحتر شده

3- اگر آشنایی با c++/c یا java داشته باشید، راحته و فقط به تمرین نیاز داره

6- کافی visual studio یا #visual C نصب کنی (نسخه express رایگانه) + دات نت

سپاس گذارم از راهنماییت دوست من.
دوستان اگر ممکنه بگن از کدوم نسخه شروع کنم بهتره اگر اشتباه نکنم الان باید نسخه 3 موجود باشه؟!

germ
14-06-10, 22:49
ورژن های سی شارپ مربوط به فریم ورک دات نت میشه و تاثیری در گرامر زبان نداره

چند سایت معرفی میکنم که میتونه بهتون کمک کنه

functionx (Only the registered members can see the link)

fincher (Only the registered members can see the link)

c-sharpcorner (Only the registered members can see the link)

csharphelp (Only the registered members can see the link)

csharp-station (Only the registered members can see the link)

csharp-online.net (Only the registered members can see the link g)

ravegoat
16-06-10, 20:23
با سلام!

دوست گرامي germ پاسخ كاملي ارائه دادند. بنده ي حقير فقط چند نكته رو اضافه كنم:

در مورد مباحث شبكه در سي شارپ و كلا" دات نت فريم ورك بايد بگم كه خيلي مي تونيد روش حساب كنيد. در دات نت و در مجموعه ي Net و Socket شما ابزاري بسيار خوبي در اختيار داريد. به علاوه كلاس Remoting و Mail خيلي از كار هاي تحت شبكه رو آسون مي كنه. به علاوه دات نت از IPv6 هم بدون مشكل پشتيباني مي كنه.

در مورد دسترسي به سخت افزار بايد بگم كه سي شارپ يه زبان سطح بالا است و به طور مستقيم نمي تونه با سخت افرار در ارتباط باشه. ولي با كنترل ها و كتابخانه هايي كه براي دسترسي به سخت افزار وجود داره با حداقل مشكل مي تونيد با سخت افزار تعامل داشته باشيد.

در ضمن نسخه ي 4 سي شارپ در ماه آوريل 2010 منتشر شد.

با تشكر از سوالاتي كه پرسيديد. به نظر من طرح چنين پرسش هايي خيلي مي تونه مفيد باشه.

آرمين:give_rose:

Saeed-Milan
17-06-10, 22:14
با سلام!

دوست گرامي germ پاسخ كاملي ارائه دادند. بنده ي حقير فقط چند نكته رو اضافه كنم:

در مورد مباحث شبكه در سي شارپ و كلا" دات نت فريم ورك بايد بگم كه خيلي مي تونيد روش حساب كنيد. در دات نت و در مجموعه ي Net و Socket شما ابزاري بسيار خوبي در اختيار داريد. به علاوه كلاس Remoting و Mail خيلي از كار هاي تحت شبكه رو آسون مي كنه. به علاوه دات نت از IPv6 هم بدون مشكل پشتيباني مي كنه.

در مورد دسترسي به سخت افزار بايد بگم كه سي شارپ يه زبان سطح بالا است و به طور مستقيم نمي تونه با سخت افرار در ارتباط باشه. ولي با كنترل ها و كتابخانه هايي كه براي دسترسي به سخت افزار وجود داره با حداقل مشكل مي تونيد با سخت افزار تعامل داشته باشيد.

در ضمن نسخه ي 4 سي شارپ در ماه آوريل 2010 منتشر شد.

با تشكر از سوالاتي كه پرسيديد. به نظر من طرح چنين پرسش هايي خيلي مي تونه مفيد باشه.

آرمين:give_rose:

سپاس از راهنماییت دوست من.
فقط اگر ممکن هست لینک دانلود نسخه 4 اون رو بگذارید من نتونستم گیر بیارم فقط نسخه Enterprise باشه سپاسگذار میشم.
و یک سوال دیگه اینه که مانند نسخه های Visual basic.net این زبان هم راهنماهای ISDN رو داره البته در درست نوشتم کلمه قبلی مطمئن نیستم.

MoBiN.R
19-06-10, 10:33
سعید جان فکر کنم بهتر باشه DVD نسخه 2010 رو بخری بهتر باشه چون لینک درست و حسابی ازش پیدا نمیشه و حجمشم بالاست .. در مورد سوال دومت بله همه زبان های مجموعه Visual Studio به طور کامل MSDN دارن ..