PDA

مشاهده نسخه کامل : Green Fusion را از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟فوری!!!!

sadeghros.1
12-06-10, 19:07
با سلام،کیس Green Fusion را کجامیتونم پیدا کنم ؟با گارانتی آینده سیما

Moein
13-06-10, 11:21
با سلام مگه کیس های گرین بدون گارانتی اینده سیما عرضه هم میشه؟

شما می تونید با مراجعه به سایت این شرکت و پیدا کردن نمایندگی در شهر مربوط به خود جهت سفارش محصولات گرین اقدام کنید

Only the registered members can see the link

موفق باشید

Moein
13-06-10, 11:21
با سلام مگه کیس های گرین بدون گارانتی اینده سیما عرضه هم میشه؟

شما می تونید با مراجعه به سایت این شرکت و پیدا کردن نمایندگی در شهر مربوط به خود جهت سفارش محصولات گرین اقدام کنید

Only the registered members can see the link

موفق باشید

f.monhasery
23-06-10, 22:35
من خریدم 92 تومن بود البته نمایندگی شهرستان یکمی گرون تر بود و در کل با هزینه ارسال هم باز برام ارزون تر در اومد

ttvtt
24-06-10, 10:48
دوستان خمیر tx3 گرین رو میشه از کجا گیر اورد نماینده شهر ما نداشت

LiveRecord
16-08-10, 08:37
من هر جا رفتم كيس Fusion رو پيدا نكردم ! شما نمي دونيد كدوم نمايندگي داره؟

hostironi
16-08-10, 18:07
من هر جا رفتم كيس Fusion رو پيدا نكردم ! شما نمي دونيد كدوم نمايندگي داره؟

هیچ کدوم
اگرم تک و توک باشه می خوان یک تیغ اساسی به ملت بزنن.
گیرین بازار سیاه درست کرده. عده ای سودجو هم این وسط می خوان سو استفاده کنن
پیشنهاد اصلا نخرید برید سراغ برند دیگه

nima_hl
16-08-10, 18:16
همونطور که دوستان فرمودند تنوع کیسها در بازار زیاد هستند و اگر عجله دارید میتونید از مدلها یا برندهای دیگه کیس انتخاب کنید

ولی اگر حتما همین کیس رو میخواهید باید حدود 2 هفته صبر کنید تا بار جدید این محصول برسه :give_rose:

J.Omrani
17-08-10, 12:04
هیچ کدوم

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست
دوست خوب من؛
سلام،
.
گرین بیش از هشتاد مدل محصول دارد که از نظر تعدادی ، برنامه پیش بینی فروش کیس فیوژن ، تقریبا معادل یک بر هزار و پانصد مابقی محصولاتش در سال است و اگر شما دستی بر برنامه ریزی با این حجم بالا داشتید، مطمئنا متوجه می شدید که ممکن است برای برخی مدل محصولات دربرخی زمانها، یک شرایط ویژه به وجود آید.

داستان کیس فیوژن هم همین گونه بود. به عبارتی با توجه به اینکه این کیس در ابتدای عرضه به بازار بود، ما مجبور به سفارش یک رقم خاص بودیم. چرا که هیچ نوع بازخورد و شناختی از اینکه بازار آن چگونه خواهد بود، نداشتیم. ولی این کیس با توجه به امکانات ، قیمت و ظاهر متفاوت خود، توانست در مدت زمان محدودی ، بازار خاصی برای خود ایجاد نماید که از پیش بینی ما بسیار فراتر بود. (یعنی در اوایل تیرماه 1389)

در این زمان بنده شخصا درخواست یک سفارش مجزا و خارج از برنامه برای این کیس گذاشتم که پس از انجام مراحل بازرگانی ، تقریبا یک ماه زمان نیاز است تا کمپانی GMC اقدام به تولید و اعمال تغییرات گرین برروی مدل کیس خود نماید (یعنی تولید کیس H-80 به اضافه پورت IEEE 1394 و تغییر رنگ فن سقف و چاپ جعبه و چاپ لوگوی گرین برروی پنل) و نهایتا سفارش جدید این کیس در اواسط مردادماه آماده بار گیری شد و تقریبا بیست روز زمان حمل به علاوه دو هفته زمان ترخیص گمرکی (انشاا.. بدون حرف پیش) به این مدت اضافه خواهد شد. یعنی تقریبا اواسط شهریور ماه 89 سری جدید این کیس بدون هیچگونه تغییر قیمتی به بازار خواهد آمد.

امیدوارم که این توضیحات موجب رفع سوءتفاهمات شده باشد.

با تقدیم احترام

M-1389
17-08-10, 15:16
هیچ کدوم

با سلام
دوست عزیز شما که می گویید گرین بازار سیاه درست کرده باید با مدرک ودلیل باشد وگرنه به صرف ازاد بودن بیان که نمی شود شرکت یا شخصی را متهم کرد و اعتبار شرکتی را که سالها تلاش کرده تا اعتبار لازم را به دست بیاورد زیر سوال برد

در ضمن شاید اشتباه کنم ولی بازار سخت افزار کامپیوتر رقابتی است پس دلیلی برای بازار سیاه درست شدن وجود ندارد

hostironi
18-08-10, 23:15
با سلام
دوست عزیز شما که می گویید گرین بازار سیاه درست کرده باید با مدرک ودلیل باشد وگرنه به صرف ازاد بودن بیان که نمی شود شرکت یا شخصی را متهم کرد و اعتبار شرکتی را که سالها تلاش کرده تا اعتبار لازم را به دست بیاورد زیر سوال برد

در ضمن شاید اشتباه کنم ولی بازار سخت افزار کامپیوتر رقابتی است پس دلیلی برای بازار سیاه درست شدن وجود ندارد

خودم تا چند هفته پیش خیلی دنبال این کیس بودم
اکثر جاها که نداشتن به خاطر همین شروع کردم کل نمایندگی های تهران که تو سایت گیرین موجود بود از اول تا اخر زنگ زدم. اکثرا نداشتن اما بعضی ها گفتن داریم اما کیس 90 تومنی قیمت 100-105-110. می گم این که 90 تومنه چرا گرون می دی می گه حتما خودت می دونی دیگه تو بازار نیست. وقتی خود نماینده هاش که تو سایتش هستن دارن با قیمت بالاتر می دن من مصرف کننده چه فکری باید بکنم؟ خود شرکت که به طور مستقیم فروش نداره می ده به نماینده هاش

بازم من هیچ قصدی برای تخریب این شرکت یا قصد جسارت خدمت جناب مهندس عمرانی ندارم. این شرکت انقدر با سابقه و خوش نام هست که با همچین چیزهای کوچیکی بدنام نشه. اما حداقل کاری که این شرکت می تونه بکنه نمی گم کل بازار ولی حداقل می تونه روی نماینده های فروش خودش یک نظارتی داشته باشه که شروع به احتکار و گرونفروشی محصولات این شرکت نکنن. تا کل شرکت به خاطر یک نماینده خرده فروش بدنام نشه

در ضمن درسته بازار سخت افزار رقابتی هست ولی در کل چه سخت افزار چه هر محصول دیگه ای که تقاضا زیاد داشته باشه ولی عرضه 0 , بازار سیاه درست می شه و یک سری سودجو این وسط سو استفاده می کنن و فقط به فکر پر کردن جیب خودشون می افتن

09370541239
24-08-10, 09:26
سلام کیس گرین fusion کجایی است ساخت چه کشوری است چون یکی گفت ایرانی است متشکرم:love:

amirpcp30
30-10-10, 09:12
سلام
من شنیده بودم نیمه ی اول آبان این کیس تولید میشه
الان موجود هست؟ اگه هنوز تولید نشده کی قراره تولید بشه؟ من خیلی جا ها رو گشتم ندیدم الان یک ماه دنبال این کیسم الان هم که فن v10 گرفتم حتما باید این کیسو بگیرم
کجا موجود هست برم بخرم؟ بالاتر از قیمتش هم خریدارم
ممنون

amirpcp30
08-11-10, 14:35
سلام
کسی نمی دونه این کیس کی عرضه میشه؟
نیمه ی اول آبان هم تموم شد که
سپاس