PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی Prince of Persia: The Forrgotten Sands 2010 با لینک مستقیم (pop 5)

amirpcp30
11-06-10, 01:07
با سلام
همان طور که میدانید نسخه ی جدید pop منتشر شده است
امروز لینک هایی از این بازی را در نت پیدا کردم که همراه با کرک هست و گفته شده 100 درصد کار می کند اما این لینک ها غیر مستقیم بوده و هم اکنون برای شما مستقیم شده است.
در 20 قسمت 155 مگابایتی
Only the registered members can see the linkدانلود-بازی-prince-of-persia-the-forrgotten-sands-2010-با-لینک-مستقیم--519
:give_rose:

amirpcp30
11-06-10, 10:07
این نسخه ای که گزاشتم نسخه ی تبدیل wii به pc هست
نسخه ی چند زبانه ی pc هم به محض منتشر شدن مستقیم میشه و براتون میزارم

amirpcp30
11-06-10, 19:28
نسخه ی pc با لینک مستقیم گزاشته شد
اینطوری که من شنیدم بهتره همین چند زبانه رو دان کنید تا اون تبدیل رو

amirpcp30
27-06-10, 14:19
سلام
اومدم یک مژده بدم به دوستداران این بازی
این بازی همین امروز صبح کرک شد من هم تست کردم همین الان قرار دادم (گفتم بیام به شما دوستان عزیز هم بگم نگید تنهایی خوردی)

moh3n_o631
15-07-10, 21:42
سلام کسی فیکس این بازی رو نداره ؟ من یه فیکس گرفتم 5 و خورده ای حجمش بود اما مشکلم و حل نکرد !
مشکلم این بود که تو یه قسمتی از بازی که باید به وسله اب ها بالا بری ، بعد یه دری هست بعد از تیغ ها ، روی شاسی ! میرم اما در باز نمیشه !

amirpcp30
16-07-10, 00:10
من خودم اول کرک نسخه ی 1 رو ریخنم بعد یک جا در باز نشد کرک 2 رو هم ریختم کنارش درست شد

mmohammad
08-04-11, 21:40
سلام ! من محمد قاسمی نژاد هستم !
اگر تا به حال بازی جی تی ای 5 را دیده باشید (gta san andereas ) می توانید با رفتن به سایت من بازی خود را کاملاً پیشرفته و جدید کنید ! تمامی کد های تقلب سایت من در Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

!!!! نظر بدهید !!!!! Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link