PDA

مشاهده نسخه کامل : تبدیل rgbبهav

raminbm
11-06-10, 00:03
سلام به دوستان. یه عرضی داشتم آقا من سه تا استانو گشتم این تبدیل rgb بهav رو پیدا نکردم ممنئن میشم اگه کسی چیزی ازش میدونه جواب منو بده

JEskandari
11-06-10, 13:31
خوب من نمیدونم که کدوم استانها را گشتید ولی اگه منظورتان همین تبدیلها ست که خروجی دستگاههایی را که سیم صدا و تصویرشان
جدا است را به جای آنتن تلوزیونهای قدیمی متصل میکنند که من توی زنجان و تهران فراوان دیدم زمان سربازیم هم توی سیستان و بلوچستان
راحت گیر میامد.

vandelin
11-06-10, 14:26
فکر کنم منظورشون تبدیل خروجی مانیتور به فیش های سه تایی (یک تصویر و دوتا صدا) یا همون av باشه .

منم یه دو سه سالی هست دنبالشم ولی هر مدلی که گرفتم کار نکرده . فکر کنم مشکل با یه تبدیل و کابل حل نشه و نیاز به یه جور کانورتور باشه .

بعد شما برای چه استفاده ای می خواید چون اکثر کارت های گرافیک خروجی s-video دارن و کابل مربوطش هم همه جا فراوون هست . مگه اینکه یا کارتتون s-video نداره یا برای استفاده لپ تاپ بخواید .

amirpcp30
11-06-10, 16:14
فکر کنم منظورشون تبدیل خروجی مانیتور به فیش های سه تایی (یک تصویر و دوتا صدا) یا همون av باشه .

منم یه دو سه سالی هست دنبالشم ولی هر مدلی که گرفتم کار نکرده . فکر کنم مشکل با یه تبدیل و کابل حل نشه و نیاز به یه جور کانورتور باشه .

بعد شما برای چه استفاده ای می خواید چون اکثر کارت های گرافیک خروجی s-video دارن و کابل مربوطش هم همه جا فراوون هست . مگه اینکه یا کارتتون s-video نداره یا برای استفاده لپ تاپ بخواید .
سلام
منم همین طور
برای لپ تاپ می خواستم
چند تایی خریدم از 4 تومن تا 16 تومن هیچ کدوم تصویر نمیدن

pc_hex
20-07-10, 00:07
سلام . این تبدیل که توی شهرستانه هم پیدا میشه.

amirpcp30
20-07-10, 08:29
پیدا میشه ولی کار نمی کنه
کسی تا حالا خریده کار هم بکنه؟