PDA

مشاهده نسخه کامل : GOOC Asia-Africa Qualification با حضور دوباره ایران | GO OC 2010

Overclock yourself
10-06-10, 11:58
سلام خدمت بچه های عزیز اورکلاکر :1. (23):

بالاخره با وجود همه مسائلی که بود انتخابی ایران به اتمام رسید و طبق قول داده شده یک تیم دو نفره امسال نیز به مسابقات انتخابی آسیا - آفریقا اعزام میشه که با توجه به رنکینگ و ... مسابقه تیم اعزامی امسال سیاوش شجاعی و شهریار بارانی هست که 27 خرداد برای مسابقات آسیا - آفریقا به Jakarta اعزام می شوند .

با وجود وقت کمی که برای تمرین باقی مونده امیدوارم که بچه ها بتونند به وضعیت مطلوبی برسند و توی مسابقه انتخابی امسال نتیجه خوبی را کسب کنند .

سایت رسمی مسابقه :

Only the registered members can see the link

امسال مسابقات اورکلاک کارت گرافیک نداره متاسفانه و فقط تست های 2 بعدی هست .

پی نوشت : برنامه های خوبی برای جوایز و مسائل مربوط به مسابقه ایران داریم ، نگران نباشید ! ما تلاش بچه های اورکلاکر و به خصوص اورکلاکر های شهر سخت افزار را توی مسابقه فراموش نکردیم . من الان تهران نیستم ، برگردم شرکت برنامه جوایز را اعلام می کنم .

موفق باشید . :great:

Shahryar
14-06-10, 11:36
سلام خدمت دوستان عزیز :1. (29):

تست ها و هماهنگی های اولیه برای مسابقه طی دو روز گذشته انجام گرفت که در زیر نکات ، نتایج و ... مربوط به این تست ها را خدمت دوستان اعلام می کنیم تا بقیه عزیزانی که از این پردازنده ، مادربرد و ... استفاده می کنند بتونند بهره ببرند :

ُSystem Details :

CPU : Intel Core i7 980X ( 3005F210) CBB @ -95 CB @ -110
Motherboard : Gigabyte X58A-UD7 F6 BIOS ( OCP Modded )
RAM : Kingston 2000CL8 3*2GB ( KHX16000D3ULT1K3/6GX)
Power : ENERMAX Revolution 1250W

توضیح قسمت های قرمز :

با توجه به دمای Cold Bug و Cold Boot نباید انتظار زیادی از پردازنده داشت ... :wink:

اما UD7 و مسائل مربوطه :

شاید اولین سوالی که ایجاد بشه در رابطه با OCP مود هست. این مود برای تغییر مقدار OCP یا Over Current Protection هست که اجازه عبور جریان بیشتری را از پردازنده میده . این مودینگ به Gulftown Mod هم مشهور هست چراکه بیشتر در پردازنده های GulfTown که جریان زیادی مورد نیاز هست به این مود احتیاج پیدا می کنید .

برای انجام این مود با خیال راحت نیاز به تایید افراد در ارتباط با گیگابایت هست که این نقشه مودی هست که توسط HiCookie کارمند شرکت گیگابایت منتشر شده و کاملاً قابل اعتماد هست و ما هم از همین مود استفاده کردیم :

Only the registered members can see the link 1.jpg (Only the registered members can see the link .jpg.html)

همون طوری که مشاهده می کنید برای انجام این مود باید یک مقاومت متغیر را با مقاومت مشخص شده که مقداری برابر 15.4 کیلو اهم داره به صورت موازی ببندید تا با این کار مقاومت معادل کم بشه .

ما برای مودینگ از مقاومت 20 کیلو اهمی استفاده کردیم که مقاومت معادلی برابر 8 کیلو اهم ایجاد میکنه و میشه در فرکانس های بالا بدون هیچ مشکلی از مادربرد با این پردازنده استفاده کرد .

ماکزیمم مقداری ولتاژی هم که در این بایوس یعنی F6 میشه به پردازنده داد 1.9 ولت هست ( با Load Line Calibration Level2 این مقدار در حالت IDLE 1.936v و در لود 1.92v هست ) .

نکات جالبی که در رابطه با این مادربرد هست و کاربرد مناسبی داره یکیش سنسور دمای این مادربرد هست که توی بایوس میشه تا 88- را به صورت دقیق مانیتور کرد .

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

مورد دیگه ای که میتونه کاربرد زیادی داشته باشه به خصوص برای اورکلاک کاربردی DVID یا Dynamic VID هست که شما ولتاژ پردازنده را در حالت Normal و پایه تنظیم می کنید و مقداری را به عنوان ولتاژ داینامیک برای VID تنظیم می کنید ( مثلاً 0.1v ) . پردازنده را اورکلاک می کنید و خارج میشید . حالا در سیستم عامل و برنامه ها تنها در صورتی این ولتاژ ست میشه ( مثال 1.2==> 1.3 ولت ) که پردازنده به اون نیاز داشته باشه و به این توان کمتری مصرف میشه .

دمای NB در این مادربرد بالا هست و برای استفاده باید از هیت سینک جدا این مادربرد یا WaterCooling استفاده کرد که WaterBlock مورد نیاز روی مادربرد هست .

و اما نتایج :

پردازنده تا فرکانس 6080 تست SuperPI1M و تا فرکانس 5800 تست wPrime 32m پاس کرد که اسکرینی نگرفتم اما نتیجه جالب با نرم افزار تازه وارد MaxxMEM که زمان زیادی روی این پردازنده گذاشته شد :

2270
3rd WR | رکورد سوم جهان

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

UnCore : 5220 | 2160CL7 | X58A-UD7

( دوستان لطفاً در رابطه با این نتیجه در انجمن های خارجی و ... صحبتی نکنید تا بعد از مسابقه که در HWBOT ثبت بشه) .

نیازی به توضیح نیست خود اسکرین شات میتونه تمامی نکات این بنچ مارک را بگه به جز اینکه فرکانس پردازنده به اندازه UnCore و فرکانس رم موثر نیست .

ماکزیمم UnCore تست شده 5350 بود که واقعاً برای مقدار بالایی برای این مادربرد و پردازنده هست .

منتظر عکس هایی زیبا از سیستم تست باشید .

به امید موفقیت تیم و سربلندی کشور عزیزمون :Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!:

شاد باشید
شــهــریــار :give_rose:

AMD>INTEL
14-06-10, 12:37
:Love-ssa~! (1): همگی موفق باشین البته اگر حرف من مهم باشه :wink:

ViViD
14-06-10, 17:29
به امید موفقیت دو عزیزمون تنها کاری که از دست ما در طول نبود شماست پیگیری و دعای خیر همه دوستان برای به نتیجه رسیدن تلاشهای شما 2 دوست عزیزمون هست

ایشالله دست پر باز گردید و این کشور رو رو سفید گردانید

Extreme
14-06-10, 18:07
آفرین بچه ها - اطمینان دارم که امسال حتما شما یک رتبه ای کسب میکنید .

خیلی دوست داشتم که منم حضور داشته باشم ولی به خاطر مشکل خروج از کشور برام ممکن نبود که باشم . امیدوارم بتونید بهترین رتبه رو کسب کنید و همه ما رو سربلند تر از همیشه کنید .

مرسی سیاوش - مرسی شهریار .

و در آخر هم از سامان حیدری عزیز تشکر ویژه دارم که من در طول مسابقه میدیدم فکرش بیشتر از هرکدوم ما مشغول بود و میخواست که مسابقه به بهترین نحو برگذار بشه که واقعا این اتفاق افتاد و من بهش تبریک میگم به خاطر این پشتکار و پیگیری که در این مسابقات گذاشت .

امیدوارم همیشه بیش از پیش به اورکلاک اهمیت داده شه و یک گوشه نگاهی هم به ماها باشه .

با تشکر - نیما :11():

Extreme
14-06-10, 18:21
چرا در این (Only the registered members can see the link) صفحه فقط عکس شهریار هست ؟ و عکس از سیاوش گذاشته نشده ؟

شهریار جدا عکس بهتر از این نداشتی ؟ :1. (38):

K1LOU
14-06-10, 18:52
با سلام
اميدوارم شهريار و سياوش عزيز بتونن با موفقيت اين مسابقه رو به پايان برسونن . با اميد موفقيت شما
اما عجب رقيباي دارين :1. (27): چه عكسهايي گذاشتن :gasp:
شهريار هم كه عكس دوران دبيرستان رو گذاشته .
چرا عكس سياوش نيست ؟
موفق باشيد

Shahryar
14-06-10, 20:13
والا دوستان ما سر سایت این مسابقه کلی دعوا کردیم با گیگابایت که متاسفانه به نتیجه ای هم نرسید و بی خیالش شدیم .

عکس هم گفتند یک عکس پرسنلی بدید که من همین عکس اون موقع همراهم بود مجبور بودم بدم که گویا میتونه پرسنلی هم نباشه !

:Love-PCN~!:Team IRAN FTW :Love-ssa~! (1):

Jagvar
15-06-10, 10:00
امسال در درون رگ های من شور و هیجان ویژه ای هستش . می دونم که سیاوش جان با شهریار خان یه طوفانی چیزی حالا سونامی هم باشه کافیه ، به پا می کنند.:love:

این DVID بورد گیگا داره؟ کلسیفاید نداره؟
5350 :gasp: این بورد گیگا هم عجب چیز خوف ناکی هستش:whistle:
مثل این که بچ نامبر خوبی نیستش این بچ که با 1.9 فرکانس 6.3 ولید گرفتین.
اما یه سوال فنی ، PLL رو چند می دادین زمان تست مثلا همون super-pi که تست گرفتین؟

---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:30 ----------

امسال در درون رگ های من شور و هیجان ویژه ای هستش . می دونم که سیاوش جان با شهریار خان یه طوفانی چیزی حالا سونامی هم باشه کافیه ، به پا می کنند.:love:

این DVID بورد گیگا داره؟ کلسیفاید نداره؟
5350 :gasp: این بورد گیگا هم عجب چیز خوف ناکی هستش:whistle:
مثل این که بچ نامبر خوبی نیستش این بچ که با 1.9 فرکانس 6.3 ولید گرفتین.
اما یه سوال فنی ، PLL رو چند می دادین زمان تست مثلا همون super-pi که تست گرفتین؟

WORYA_SH
15-06-10, 10:43
برای هر 2 تا دوست عزیزم ارزوی موفقیت می کنم .

nasiban
15-06-10, 11:58
به امید موفقیت و سربلندی بچه های شهر سخت افزار و پی سی نتورک آرزوی موفقیت و سربلندی برای دو دوست عزیزمون رو دارم امیدوارم بهرتین نتایج رو برای ایران عزیزمان به ارمغان بیاورید .

AMD>INTEL
15-06-10, 12:37
موفق باشین دوستان . :give_rose:

PUMAOC
15-06-10, 20:11
همه آرزوی موفقیت کردن من نکردم!:1. (35):

شهریار و سیاوش جان ان شا الله موفق باشید و امسال یه مقام توپ کسب کنید هم برا iran هم برا شهر سخت افزار .

Extreme
16-06-10, 12:58
منتظر عکس هایی زیبا از سیستم تست باشید .

آقا یه 2 تا عکس بزارید یه شوری ایجاد شه :دی

Shahryar
16-06-10, 15:28
سلام خدمت دوستان عزیز :11():

دیروز سیاوش جان اومدند اصفهان و تست های نهایی را باهم زدیم :great:

دیروز رم ها را زیر نیتروژن مایع تست کردیم و نتایج بسیار خوبی گرفتیم :

رکورد MaxxMEM جهان :

2510

این رکورد پس از اتمام مسابقه آسیا-آفریقا به صورت جهانی پابلیک میشه .

و برای تفریح و رفع خستگی یک تست رم هم سریع گرفتیم که :

2520
CL7
Triple Channel
رکورد دوم جهان ؟؟ ( با استناد به اینجا (Only the registered members can see the link))

6313

پی نوشت : بنده 10 تا فایل را با هم ثبت کردم که چند تاش از دست رفت از جمله ولید 6417 و یکسری از دامپ ها هم با یک آی دی ولید ثبت شدند ! از جمله همین رکورد و بنده مجبور شدم از اکانت خودم ثبتش کنم . از طریق CanardPC پیگیرش میشیم که این مشکل را رفع کنند و این دو تا رکورد توی جای خودشون ثبت بشند .

یک ولید جالب 2400 با تایمینگ 20-7-7-7 هم بود که اون هم به همین مشکل بالا دچار شد و در صورتی که مشکل را رفع کنند اون هم لینکش را میگذhرم .

------------------------------

بنده امشب میرم تهران که فردا از تهران با سیاوش عزیز بریم .

لازم هست از تمامی افرادی که در این مدت ما را به هر شکل یاری کردند به خصوص شرکت آواژنگ که با تهیه قطعات و پشتیبانی مناسب خودش باعث شد امسال وضعیت بسیار بهتری به نسبت سال گذشته داشته باشیم و معین عزیز که با وجود وقت کم بسیاری از وسائل مورد نیاز را تهیه و تدارکات تیم را انجام دادند کمال تشکر را داشته باشیم . :1. (29):

با وجود این وقت کم و ... تیم وضعیت خوبی را داره و امیدواریم که اونجا مشکلی پیش نیاد و به خصوص پردازنده مناسبی داشته باشیم تا بتونیم مقامی در خور ایران کسب کنیم . :yes:

این رکورد را به همه دوستان عزیز به خصوص دوستان عزیز در شهر سخت افزار تبریک میگم و امیدوارم که همانند گذشته همه دوستان روز به روز پیشرفت کنند . :party:

در آخر یکسری از بهترین عکس هایی که از این دوران گرفته شد :

به امید موفقیت تیم ایران ...
شــهــــریــــار :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

ALIRE7A
16-06-10, 15:43
با آرزوی موفقیت برای شما به ویژه تیم ایران :love:

امیدوارم که مثل سال پیش بچه ها به مشکل نخورن

AMD>INTEL
16-06-10, 15:51
:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):
شهریار نشون بدین ایرانی یعنی چی :great:

AMD>INTEL
16-06-10, 15:52
:Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):
شهریار نشون بدین ایرانی یعنی چی :great:

.D3VIL.
16-06-10, 15:56
شهریار و سیاوش عزیز...
کارتون واقعا عالی بود هم رکورد Maxxmem و هم رکورد DDR3 ....امیدوارم مسابقات GOOC رو با موفقیت پشت سر بذارید و باعث سربلندی تیم SSA و ایران بشید.

موفق باشید/آرمان

Moein
16-06-10, 16:35
با سلام

دوستان فوق العاده بوده کارتون بتون تبریک میگم امیدوارم اونجا نتایجی بهتر از این رو ثبت کنید

دیگر دوستان یک لطفی کنند که یک رای گیری در سایت گیگا بایت قرار داده شده به دوستانمون رای بدید برای اینکه روحیه بهتری بگیرند و با تمام تلاش در مسابقه شرکت کنند

لینک : Only the registered members can see the link

Overclock yourself
16-06-10, 16:36
سلام به همه دوستان عزيز

فوق العاده است. من به اين تيم خيلي اميد دارم و مطمئن هستم كه با مقام بر مي گردند.
بچه ها فقط يادتون نره از سفر جا بمونيد!!!
ساعت 10 شب پنج شنبه هواپيماي شما به سمت دبي پرواز مي كنه، جمعه 4 عصر هم جاكارتا هستيد. از ساعت 2 تا 6 عصر بچه هاي گيگابايت براي پذيرش و انتقال شما به هتل منتظرتون هستند.
محمد رضا پناهي هم تو فرودگاه امام خميني به شما ملحق مي شه.

هر مسئله اي پيش اومد، به من اطلاع بدين.

PUMAOC
16-06-10, 18:20
آقای پناهی ؟!!!!!! جالب شد:give_rose:. یه بزرگتر با خودتون می برید . خوبه دیگه گم نمی شید (شوخی).

فقط یه سوال علت حضور آقای پناهی چی هست؟!:1. (26):

Shahryar
16-06-10, 19:52
آقای پناهی ؟!!!!!! جالب شد:give_rose:. یه بزرگتر با خودتون می برید . خوبه دیگه گم نمی شید (شوخی).

فقط یه سوال علت حضور آقای پناهی چی هست؟!:1. (26):

سعید جان چیش جالب شد ؟؟؟

هر مسابقه جدایی از شرکت کننده هاش نیاز به پوشش خبری و رسانه ای داره که گیگابایت از هر کشوری ضمن اورکلاکر ها یکی یا دو نفر را هم به عنوان Media یا رسانه از نماینده گیگابایت در هر کشور میخواد که معرفی کنه .

PUMAOC
16-06-10, 20:48
آها جنبه ی خبری و اطلاع رسانی داره. می دونی برا چی جالب هست شهریار جان!؟:give_rose:

همین آقای پناهی طی صحبتی که تو الکامپ تو غرفه ی عصر شبکه باش داشتم وقتی گفتم اورکلاک و LN2 فورا یه سری حرفایی زد مثل : اورکلاک مین رو می پو------ه ( به طور خلاصه) , اور با LN2 وقتی معنا می ده که کشرکتی مثل EVGA پشتت باشه و ... . کلا مخالف اور حرفه ای با نیترو بود! واسه همین تعجب کردم گفتم شاید حرفش برگشته باشه ! .

Xtreme
16-06-10, 21:17
سلام ..

شهریار و سیاوش عزیز ..

امیدوارم در پناه حق موفق و سربلند باشید. مدتی بود فرصت نداشتم به PCN سر بزنم و از اخبار فروم از دور با خبر می شدم. امروز فرصتی دست داد تا مجددا سر بزنم و نتایج جالب و امیدوار کننده شما را ببینم.
در نهایت آرزوی سربلندی برای شما دارم و امیدوارم تجربه حضور دوباره شهر سخت افزار در مسابقات جهانی برای ایران سودمند و هراه با نتیجه باشد.

موفق باشید .. :)

vandelin
16-06-10, 22:50
سلام

خیلی دوست داشتم خصوصی تر ( :d ) خدمت برسیم و آرزوی موفقیت کنیم ولی خب ....
امیدوارم سلامت برید و موفق برگردید . و نه فقط این سری مسابقات ، بلکه تو تمام مراحل زندگی مثل همیشه پیروز و موفق باشید .
برای خود من هیچ وقت نتیجه و پایان مهم نبوده و نیست ولی زحمتی که میکشید و عشقی که میبینم تو تیم SSA هست همیشه به نظرم قابل ستایش بوده و شاید به چشم بعضی ها خودبینی و جوگیری و زیاد بینی باشه ، ولی دید من همیشه همون چیزی بوده و هست که بار اول بوجود اومد .

سیاوش و شهریار عزیز ، موفق و پیروز باشید .

(شرمنده دییر پیغام دادم ، وقت امتحاناست و میدونی که دوروی سکه من زیاد خوشایند نیست . از طرفی هم دوست داشتم یه دو سال زودتر با مجید آشنا میشدم ، اونوقت دیگه اینجور شرمندتون نبودم )

:give_rose:

D J V A H I D
16-06-10, 23:45
تنها جمله ای که میتونم بگم اینه که ... با توکل به خدا ... قدرتمندانه و مستحکم جلو برید ... از تمام قدرت و نیروتون استفاده کنید ...الان یه ایرانی هست و یه شهریار و سیاوش ... پس محکم باشید و سربلند ... سالم برگردید ... :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Moein
17-06-10, 00:20
امسال دوستان هر نتیجه رو ثبت کنند مهم نیست ! مهم این هست که ما مطمعن هستیم دوستانمون علمشون حتی از مسابقات GOOC هم بیشتر هست و تجربه بیشتری دارند پس توانایی کسب رتبه ی خوب رو دارند در صورتی که قطعات خوب بشون بدند

با امید بهترین ها برای تیم ایران در GOOC امسال

R EZ A
17-06-10, 13:38
چرا کشور شهریار رو (4354Middle East) شناخته؟
یعنی اینقدر ایران رو نمیشناسن؟

Extreme
17-06-10, 16:49
من فکر میکنم کلا یک سهمیه برای Middle East باشه که اونم به ایران اختصاص داده شده . برای همین این اسم رو نوشته . :11():

sAsAn.K
18-06-10, 09:15
ماشاءالله شهریار !
جوون ترین شرکت کنندست ! :Love-ssa~! (1):

به امید موفقیت ایران و تیم شهرسخت افزار در این مسابقه !

ViViD
19-06-10, 09:09
با درود بيکران

الان احتمال زياد طبق برنامه مسابقات شهريار و سياوش عزيز ساعت 10:30 ايران هست و ساعت 12 جاکارتا و بايد مشغول اسمبل سيستمشون باشند

نتايج بصورت آنلاين گزارش ميشود و از اين طريق ميتوانيد پيگيري کنيد (البته به شرطي که واقعاً آنلاين ثبت در سايت هم بشود)

موفق باشيد

nima_hl
19-06-10, 11:47
با درود بيکران

الان احتمال زياد طبق برنامه مسابقات شهريار و سياوش عزيز ساعت 10:30 ايران هست و ساعت 12 جاکارتا و بايد مشغول اسمبل سيستمشون باشند

نتايج بصورت آنلاين گزارش ميشود و از اين طريق ميتوانيد پيگيري کنيد (البته به شرطي که واقعاً آنلاين ثبت در سايت هم بشود)

موفق باشيد

سلام

تا این لحظه شهریار عزیز با 48 پوینت در مقام دوم قرار داره

شهریار و سیاوش عزیز خسته نباشید و امیدوارم با نتایج عالی مسابفه رو به پایان برسونید :give_rose:

ViViD
19-06-10, 12:54
شهريار و سياوش عزيز با 64 امتياز در مکان دوم هستند فعلاً

همانطور که نيما عزيز گفتند MAXXMAM memory 27K واقعاً دور از ديگران هست و خيلي سخت هست کسي به اين رکورد برسه

اميدوارم همينطور پيش بروند

Extreme
19-06-10, 12:54
دوستان WOW .

Maxmem : 27664
.

من اطمینان دارم اگه شانس بیارن 100 % اول هستن .

هنوز 1 ساعت از مسابقه مونده .

ViViD
19-06-10, 13:10
و حالا به توجه به تست Wprime که گرفتند امتيازشون با نفر اول برابر شد 76 امتياز

احتمال ميدم با توجه به اسکوري که در تست Wprime گرفتند فرکانسي که کار ميکنند 5.5 بايد باشه که به نظر زياد بالا نيست شايد مشکل از پردازنده باشه که بچ نامبر خوبي نداشته.....

Moein
19-06-10, 13:14
عجب رقابتی شده با توجه به مشکلاتی که براشون اونجا درست کردن ولی شهریار باز هم داره سعی و تلاش می کنه فوق العاده هست

این پیروزی رو پیشاپیش به تمامی بچه های شهر سخت افزار و ایران تبریک می گم

Moein
19-06-10, 13:41

Overclock yourself
19-06-10, 14:05
سلام

15:30 رقابت تمومه بچه ها. كمتر از يك ساعت باقي مونده... شهريار دومه ...

اگر بتونه super Pi رو اول بشه اول شدن كليش حتمي ميشه

Overclock yourself
19-06-10, 14:30
سلامممممممممممممم

فقط نيم ساعت ديگه مونده!

فوق العاده است. اميدورام هيچ اتفاق غير منتظره اي نيفته و تيم بتونه جزو سه مقام اول باشه . . .

Overclock yourself
19-06-10, 14:40
فقط 20 دقيقه

PUMAOC
19-06-10, 14:50
وات د فا.........:1. (27):

چی شد تو 2 ثانیه !!!! آوخ.

بابا ایول ایول :1. (5)::1. (5)::1. (5): ما شا الله شهریار ماشا الله سیاوش جان بتر------ید همه رو .......

Overclock yourself
19-06-10, 14:55
فقط 6 دقيقه

PUMAOC
19-06-10, 14:59
ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووو............. END

Overclock yourself
19-06-10, 15:02
بايد تمام شده باشه
زمان جاكارتا از ساعت 6 عصر گذشته

ساعت مسابقه قانئني تمومه. دوم شديم. تو دو تا ركورد اول :party:

كسي خبر داره؟

Overclock yourself
19-06-10, 15:12
سلامممم

تمام
دوم شديم

دمتون گرم بچه ها... رفتيم فينال . . .

شهريار و محمد رضا خان پناهي، با من تماس بگيرين لطفا. واجبه. مخصوصا شهريار.
من منتظرم

Moein
19-06-10, 16:54
ُسلام

همون طوری که قبل از مسابقه هم با بچه ها صحبت شده بود بچه ها توانایی جز برترین ها بودن رو داشتند و خوب اینجا معلوم میشه گیگا بایت شرکتی هست که حتی با وجود تحریم ها باز هم براش تفاوت نمی کنه که از کدام کشور شرکت کننده داره

اینجا جا داره از شرکت اواژنگ و از اون مهم تر تمامی بچه های شهر سخت افزار این برد رو تبریک بگم

شهریار و سیاوش جان با وجود مشکلاتی که براتون درست کردند گل کاشتی فوق العاده عالی عمل کردید حال باید این دو عزیز برگردند تا از خاطراتشون و اتفاقاتی که در اونجا افتاده تعریف کنند

جدول پایانی این مسابقات و همه چیز بهتر نمایش داده شده :

باز هم تشکر می کنم از این دو دوست عزیز

SSA MEMBER

.D3VIL.
19-06-10, 20:37
بچه ها واقعا گل کاشتند...! با اقتدار و با اختلاف امتیاز 26 امتایز نسبت به نفر سوم و اختلاف امتیاز اندک با نفر اول ..مقام دوم رو کسب کردند که وقعا عالیه.....
یک خسته نباشید حسابی به سیاوش عزیز و شهریار عزیز باید گفت با این مقام عالی.....

موفق باشید....

nasiban
19-06-10, 22:17
به همه دوستان و بچه های تیم تبریک .میگم خصوصاً شهریار و سیاوش عزیز که خیلی زحمت کشیدن .

Curtis
19-06-10, 22:41
منم این برد رو به تمامی دوستان تبریک میگم و جا داره به شهریار و سیاوش عزیز یه خسته نباشید بگم

Labyrinth
19-06-10, 23:05
بچه ها شما فوق العاده هستید

امیدوارم هر چه زودتر بیان تا ...

با تشکر و سپاس

امیر :give_rose:

lorn
20-06-10, 00:05
nice
you make us happy

ايشا الله سال بعى رتبه اول رو كسب كنيى

Extreme
20-06-10, 11:38
چرا سال بعدی ؟ :دی ایشالا در فینال اول میشن .

دمتون گرم بچه ها عالی بود .

D J V A H I D
20-06-10, 12:06
مسابقات فینال کی برگذار میشه ؟ :1. (27):

Overclock yourself
20-06-10, 13:07
سلام

مسابقه فينال اواخر مرداد ماه امسال در شهر تايپه برگزار ميشه

ViViD
20-06-10, 13:15
عزیزانمون کی بر میگردند از سفر موفقیت آمیزشون؟ بریم یعنی استقبال و حلقه گل و قهرمانان قهرمانان بخونیم؟ :whistle:

Hessam_7800gtx
20-06-10, 13:50
:party::Love-ssa~! (1)::Love-PCN~!::great: انشااله فینال رو دیگه اول میشند !!:cool:

Overclock yourself
20-06-10, 14:23
بچه ها امروز رو مهمون گیگابایت هستند. یه دوری اینور و اونور میزنن و چند تا برنامه

فردا از 11 صبح به بعد آزاد هستند که برن سراغ خرید و گردش خودشون

و همون فردا 5:05 دقیق با هواپیمایی امارت سفر می کنن به دبی و انشاالله پس فردا صبح فرودگاه امام خمینی هستند

اگر برنامه تغییر کنه من مجدد خبر می دم

sAsAn.K
21-06-10, 09:24
این هم از قدرت ایرانیان و شهر سخت افزار !
تبریک به همه ی عزیزان و خصوصا شهریار عزیز ، گل کاشتی ...

Moein
21-06-10, 14:07
با سلام

متاسفانه خطوط اندونزی دچار مشکل هست من با دوستانمون در اونجا تماس داشتیم اما متاسفانه نمی دونم چرا بعد از 10 ثانیه قطع می شد !!

و نتونستم تماس داشته باشم با بچه ها انشا ا... وقتی تشریف اوردن ایران خبر های کلی رو از بچه ها می گیریم

باز هم تبریک می گم به دوستانمون فوق العاده بود

اما یک سوالی برای من پیش اومد که هر چی با خودم صحبت کردم نتونستم موضوع رو برای خودم حل کنم مثل اینکه یک سری از دوستان اصلا خوشحال نشدند که شهریار و سیاوش جان تونستند در اسیا مقام بیارند و نمی دونم دلیل این موضوع چی هست؟:1~@$S (8):

به هر حال

شهریار و سیاوش جان برای بار 1000000000 به شما تبریک میگم فوق العاده بود گل کاشتید

amir123
21-06-10, 15:36
برای هر 2 تا دوست عزیز و گلم آرزوی موفقیتهای بیشتر رو دارم .

انشالله در بقیه مراحل زندگی هم به همین صورت موفق و سر افراز باشند.

WORYA_SH
21-06-10, 15:41
آفرین به تلاش هر 2 تا دوست عزیزم که با همت و تلاش خودشون تونستن تمام مراحل موفقیت رو پشت سر بگذارند.

من از روز اول شاهد تلاش شهریار بودم که خودش با همت بلندش تونست به اینجا برسه .

با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای تمام بچه ها ی فروم.

AMD>INTEL
21-06-10, 15:45
تبریک میگم به شهریار عزیز و سیاوش عزیز . این افتخاریه برای تمام اورکلاکر های ایرانی . همیشه موفق و سر باند باشید .

ViViD
21-06-10, 22:18
2 تا عکس از این مسابقات بالاخره یافت شد :دی

تاپیکی که در سایت XS به همین مناسبت گذاشته شد که قرار عکسهای بیشتری در روزهای آتی قرار بگیره:

واقعاً دیدن تیم ایران باعث شگفتی همه شده لذت بخش هست وقتی میبینید از تمام کشورها بهتون تبریک میگن

ماشالله به شهریار و سیاوش عزیز :love:

ViViD
21-06-10, 22:33
عکسهای بیشتر ولی برای زیر 18 سال توصیه نمیشود البته خوبهاش رو براتون داخل فایل پیوست قرار دادم:whistle:

ViViD
22-06-10, 08:17
با درود

تستهایی که دوستان عزیزمون انجام دادند:

AMD>INTEL
22-06-10, 08:48
اگر تو ایران امکانات در دسترس تر بود . ایران در این زمینه اولین در سایت HWBOT بود . البته الان وضعیت خیلی بهتر شده .

sAsAn.K
22-06-10, 09:24
به به ، 2500 دلارم که گرفتین عزیزان :Love-ssa~! (1):
نوش جونت شهریار !

AMD>INTEL
22-06-10, 10:36
:whistle: شهریار مایه دار شد :1. (5):

Moein
22-06-10, 12:26
به به ، 2500 دلارم که گرفتین عزیزان :Love-ssa~! (1):
نوش جونت شهریار !

تنها 300 دلار به عنوان جایزه به نفر دوم داده میشه و به نفر اول 500 دلار و این مبلغی که ذکر شده مربوط به اسپانسر ها میشه یعنی به اونها قطعه می دند برای مسابقه فینال و تست برای امادگی در مسابقات! نه پول نقد!

Jagvar
22-06-10, 13:03
سلام
جناب شهریار خان و جناب سیاوش جان دستتون در نکنه واقعا خوشحال شدم.
[همه با هم]
دو دورو دو دو
شهریار :love:
دو دورو دو دو
سیاوش:love:
----------------
دوستان بی وژدان از قبیل نیما جان و سعید جان اگر یه تماس می گرفتین چی می شود آخه :گریه
من از هیجان بدور موندم :گریه
واییییییییییییییییییی که الان جوگیر شدم(بعد از اتمام همه چی):party::party:
:1. (21)::1. (21):

D J V A H I D
22-06-10, 13:06
تنها 300 دلار به عنوان جایزه به نفر دوم داده میشه و به نفر اول 500 دلار و این مبلغی که ذکر شده مربوط به اسپانسر ها میشه یعنی به اونها قطعه می دند برای مسابقه فینال و تست برای امادگی در مسابقات! نه پول نقد!

خب به نظرمن بسیار بیشتر از این مبالغ حقشونه که بهشون تعلق بگیره ... ولی خب افتخار اینکه جزو سه تیم برتر بودن و از همه مهمتر به فینال راه پیدا کردن و کسب افتخار کردن از پول و این چیزا ارزشش بیشتره ... بازم تبریک ... :1. (21):

Overclock yourself
22-06-10, 13:33
سلام

سلام به همه دوستان

خیلی خوشحالم که تلاش های شبانه روزی این چند ماه اخیر بچه ها و پیگیری و البته شیطنت های خاص خودشون بالاخره نتیجه داد و تونستیم به فینال مسابقات راه پیدا کنیم.

با این رکرودها فکر می کنم در فینال هم بچه ها بتونن به رتبه های بالا فکر کنن و باز هم جزو مدعی ها باشن.
خوشحالم که شهریار تونست از تجربه دوره پیش استفاده کنه.

پیشروفت و همت خود بچه ها و البته تجربه اونها و همینطور درک درست موقعیت و ماهیتی که این گونه از مسابقات داره، کمک می کنه تا هم شرکت های پشتیبان نظیز گیگابایت و آواژنگ و هم خود بچه ها، با تعاملی سازنده تر و پویا تر قدم به مسابقات و فستیوال های بعدی بگرارند.

بچه ها 6 امروز به سمت دبی پرواز دارن و ساعت 1 شب از دبی به سمت تهران پرواز می کنن. ساعت 4 صبح هم فرودگاه امام هستند

J.Omrani
22-06-10, 13:39
به نام آانکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛
سلام،
بنده نیز بابت این افتخار ارزشمند، بسیار خرسند شدم و این موفقیت را ابتدا به دو دوست عزیزمان "شهریار" و "سیاوش" و سپس به تمامی اورکلاکرهای ایرانی تبریک عرض می نمایم.
ضمن اینکه می بایست همگی ما، یک تشکر ویژه از شرکت محترم آواژنگ و علی الخصوص نماینده دوست داشتنی اشان "جناب آقای حیدری" بابت فراهم آوردن شرایط و امکانات داشته باشیم.
امیدوارم که شاهد موفقیت بیش از پیش دوستان عزیزمان در مراحل بعدی باشیم.

با تقدیم احترام

sAsAn.K
22-06-10, 13:42
چه زشت ! تویه همچین مسابقه ای شرکت می کنن دوم میشن فقط 300 دلار ؟!
پول اصلا مهم نیست ، ولی نه دیگه انقدر کم ! ..

serpens13
23-06-10, 05:52
سلام به همه دوستان :دي
ما اومديم :دي
1 ساعت پيش رسيديم
خيلي خستم بعد از 12 13 ساعت پرواز و سر ماخورده :دي
تبريك ميگم به همه ي دوستان اين مقام رو

از دوستاني كه واسه آماده سازي مسابقات كمك كردن تشكر ميكنم :love:
من برم بخوابم كلي داستان داريم براتون بگيم كه كف كنيد :دي :lol:

AMD>INTEL
23-06-10, 08:46
خسته نباشید دوستان :great:

D J V A H I D
23-06-10, 09:19
من برم بخوابم كلي داستان داريم براتون بگيم كه كف كنيد :دي :lol:

ُسلام ... جیگر تو ... خسته نباشی کاکو ... خب میتونی واسه امنیت بیشتر داستانها رو به صورت پ.خ واسمون ارسال کنی ... چطوره ؟! :na:

ViViD
23-06-10, 09:35
من یکی اصلاً امنیت سرم نمیشه

عکسهای جدیدتر از بعضیها :whistle:

البته در لینک زیر میتونید ببینید تا زیاد بهتون خوش نگذره

D J V A H I D
23-06-10, 10:12
عکسی از عزیزان ما : شهریار و سیاوش در این مسابقه ... :great:

mamehdi
23-06-10, 13:45
من یکی اصلاً امنیت سرم نمیشه

عکسهای جدیدتر از بعضیها :whistle:

البته در لینک زیر میتونید ببینید تا زیاد بهتون خوش نگذره

دسته شما بابت لينك جالبتون درد نكنه و يك خسته نباشيد هم به شهريار و سياوش عزيز بابت رقابت خوبوش ميگم در لينك شما صفحه 4 شهريار مثله اينكه داره با هويه كار ميكنه همچنين يكنفر ديگه 1شت مادربرد روي اسلاتهاي رم مايعي رو ميمالد در صفحه هفت هم تيم ژاين
رو مادربرد داربست زده و يك ميله رو عمود توي كانتينر كرده ميشه راجه به اينها بيشتر توضيح بدبد با تشكر
---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

Moein
23-06-10, 14:42
دسته شما بابت لينك جالبتون درد نكنه و يك خسته نباشيد هم به شهريار و سياوش عزيز بابت رقابت خوبوش ميگم در لينك شما صفحه 4 شهريار مثله اينكه داره با هويه كار ميكنه همچنين يكنفر ديگه 1شت مادربرد روي اسلاتهاي رم مايعي رو ميمالد در صفحه هفت هم تيم ژاين
رو مادربرد داربست زده و يك ميله رو عمود توي كانتينر كرده ميشه راجه به اينها بيشتر توضيح بدبد با تشكر
---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 14:14 ----------
سلام در سوال اولتون داشتن مادربورد رو OCP مد می کردند همونطوری که مدش قبلا در تاپیک پاپلیک شده بود داشتند مادربورد رو مد می کردند

و همچنین شخص دیگری از لاک برای عایق بندی استفاده می کنه

و اون بست کانتیر هست شما می تونید کانتیر خود رو به صورت مستقیم وصل کنید می تونید هم همانند چیزی که در عکس نمایش داده شده کانتیر خودتون رو فیکس کنید و ازش استفاده کنید

برای اینکه بر روی رم نیتروژن مایع بسته بشه بایستی مادربورد استفاده با استفاده از مواد عایق بندی عایق بندی بشه تا از رسانایی جلوگیری بشه که این موضوع با استفاده از لوازمی مانند وازلین - لاک ناخن - چسب اسفالت - خمیر بازی یا هر ماده نا رسانایی امکان پذیر هست که در این عکس ها نمایش داده شده

deremel400
23-06-10, 16:51
منم به همه ایرانی ها و اصفهانی ها این موفقیت بچه ها را تبریک میگم
یه سوال داشتم این بود که چه ابزار و وسایلی تومسابقه در اختیار بچه ها هست یعنی مثلا اون کانتیر همه ی تیم ها یکی هست؟یا هر تیمی شخصی خودش میاره؟یه چیزی مثل سشوار هم تو عکس دیدم اون چیه؟ چه فایده ای داره؟:party::love:

Jagvar
23-06-10, 19:26
یه شعر از دوران کودکی یادم اومد گفتم با هم دیگه بسراییم تا دل این تازه رسیده های ما شاد بشه
شهریار دست طلایی کاپیتان تیم مایی :کیس
توپ تانک فشفشه سیاوش ما حریفه :جیگرتو

Labyrinth
23-06-10, 19:40
یه شعر از دوران کودکی یادم اومد گفتم با هم دیگه بسراییم تا دل این تازه رسیده های ما شاد بشه
شهریار دست طلایی کاپیتان تیم مایی :کیس
توپ تانک فشفشه سیاوش ما حریفه :جیگرتو

دوستان این رو خواستم بگم شعر بالا یک سبک جدید هست به نام شعر مونده :whistle: و برادر محمد علی توی این نوع شعر ها 100 ها جایزه بین المللی داره !!

موفق باشید و همچنین شاد :wink:

Moein
23-06-10, 20:00
منم به همه ایرانی ها و اصفهانی ها این موفقیت بچه ها را تبریک میگم
یه سوال داشتم این بود که چه ابزار و وسایلی تومسابقه در اختیار بچه ها هست یعنی مثلا اون کانتیر همه ی تیم ها یکی هست؟یا هر تیمی شخصی خودش میاره؟یه چیزی مثل سشوار هم تو عکس دیدم اون چیه؟ چه فایده ای داره؟:party::love:

تنها قطعات پایه به صورت مشترک در بین تیم ها قرار می گیره و بقیه وسائل از جمله کانتیر خمیر حرارتی و وسائل مربوط به مد کردن به صورت شخصی هست و هر فرد تنها می تواند از وسائل مورد استفاده خودش استفاده کنه!

ViViD
24-06-10, 01:17
این هم یک سری عکس دیگر قبل از اینکه بچه ها بیان خودشون توضیحات رو بدهند:

Moein
24-06-10, 01:20
توی این عکس معلوم هست شهریار و سیاوش به دیگر تیم ها هم کمک زیادی کردند جالب هست من این وازلین ها رو از 200 متری می شناسم

بابا مرام ایرانی ها رو ببین به بقیه تیم ها هم کمک می کنند :دی (فردین بازی گل کرده بوده )

ViViD
24-06-10, 01:34
آره منم از این وازلین دارم واسه خودم:

ولی شاید این مدلش چینی بوده :دی

lorn
24-06-10, 01:35
معين جان ايشاالله روزي برسه خودت بري مسابقات و براي ايران افتخار كسب كني از زحماتت كه در راستاي اگاهيه بچه ها بود نهايت تشكر رو دارم اميدوارم همينجوري سطح علمي كيفي انجمن رو بالا ببري بعضي از توضيحات واقعا عاليه و به علم ما كه افزود نظرم اينكه تاپيك فوت و فن اور حرفه اي رو راه بندازي كه همه بيان چيز هاي جديد ياد بگيرن البته بخاطره اين عرض مي كنم كه به نظر بنده ضريب رشد كيفي و علمي سايت يكم پاين امده و مديران بايد به فكر باشن ( با زدن تاپيك هاي حرفه اي تر )

Moein
24-06-10, 01:37
آره منم از این وازلین دارم واسه خودم:

ولی شاید این مدلش چینی بوده :دی

والا من از اینجا مطمعن هستم که 5تا از این پک وازلین ها رو واسه شهریار خریدم و بش دادم و وازلین ها ایرانی هست :دی

بعدش هم از نحوه استفاده فرد معلوم می کنه که طرف بار اولش هست داره از وازلین استفاده می کنه :دی

Moein
24-06-10, 01:52
معين جان ايشاالله روزي برسه خودت بري مسابقات و براي ايران افتخار كسب كني از زحماتت كه در راستاي اگاهيه بچه ها بود نهايت تشكر رو دارم اميدوارم همينجوري سطح علمي كيفي انجمن رو بالا ببري بعضي از توضيحات واقعا عاليه و به علم ما كه افزود نظرم اينكه تاپيك فوت و فن اور حرفه اي رو راه بندازي كه همه بيان چيز هاي جديد ياد بگيرن البته بخاطره اين عرض مي كنم كه به نظر بنده ضريب رشد كيفي و علمي سايت يكم پاين امده و مديران بايد به فكر باشن ( با زدن تاپيك هاي حرفه اي تر )

والا فکر کنم این حرف یکم نا حقی باشه مدیران همه بچه ها رو سطح علمیشون رو انقدر اوردن بالا که بتونند خودشون به افراد جدید مسائل جدید رو اموزش بدند من خودم یکی از اون افراد هستم ولی متاسفانه افرادی مثل خود من هستند که تنبلی می کنند و این کار رو انجام نمیدند و اگر افرادی مثل من که اموزش دیده توسط مدیران همین سایت هستند بیاند و چیز های ساده ای که افراد ازشون می خواهند رو تا مقداری که بلد هستند توضیح بدند فکر کنم از این سکوت سایت در بیاد البته دوستان همه درگیر مسابقات و الان امتحانات هستند و بعد از ازاد شدن وقت مطمعن باشید با استارت مجددی باز خواهند گشت

و خوب متاسفانه در ایران یک قاعده ای هست که ما بار ها در همین انجمن دیدم شهر سخت افزار اولین انجمنی بود که توش بحث اورکلاک در این سطح حرفه ای مطرح شد و تمامی افرادی که به صورت حرفه ای الان این موضوع رو دارند پی گیری می کنند از این سایت بودند ولی خوب متاسفانه اون هایی که جدا شدند حرمت استادی و شاگردی رو رعایت نکردند و منکر موضوع شدند که اصلا هنگام بدو ورود حتی معنی اورکلاک رو نمی دونستند و این موضوع ها کمی باعث دلسردی بزرگان انجمن شده !

امید وارم که به زودی این مسائل حل بشه همیشه افرادی که بزرگ می اندیشند کار های بزرگ هم انجام میدند و افرادی هم که به فکر ساعت بعدی خود هستند درگیر مسائل و پیدا کردن افرادی برای گناهکار خطاب کردن و خراب کردن شخصیت دیگران!

خواهشن دوستان اگر در زمینه پیشرفت موضوع اورکلاک افراد ایرانی راهکاری دارند با من به صورت پیغام خصوصی در میان بگزارند که من موضوع رو به مدیران اطلاع بدم من فوق العاده خوشحال میشم که باعثی بشم برای پیشرفت افراد ایرانی

sAsAn.K
24-06-10, 07:39
وقت امتحاناته دوستان ، خیلی از بچه ها از جمله خودم هنوز امتحان زیاد داریم ، تابستون یه برنامه برای فوروم حتما مد نظرمون هست ...

Shahryar
24-06-10, 10:37
سلام :11():

بالاخره رسیدم اصفهان ! :1. (35):

خیلی خیلی ممنون بابت تبریک های همه دوستان عزیز که با پشتیبانی روحی و ... خودشون قبل و بعد از مسابقه ما را خوشحال و به ما کمک کردند .

همه چیز GOOC امسال عالی بود یعنی نمیشه حتی تخفیف داد و گفت که خوب بود ! از برنامه ریزی بی نظیر گیگابایت برای هتل ، برنامه های جانبی ، مسابقه و ... بگیر تا پرواز و ... . اگه بخوام امتیاز بدم امتیازی جز 10 از 10 نمیتونم به این مسابقه و قبل و بعدش بدم . خوشبختانه آماده سازی بسیار قوی تیم ، تیم Media و اورکلاکینگ قوی ایران ، تجربه سال پیش ، برنامه ریزی و زحمت ها و کمک های همه دوستان و همکاران نتیجه داد و بالاخره تونستیم مقامی در خور نام کشورمون کسب کنیم که جای شکر و سپاس گزاری داره . :1. (21):

محیط مسابقه و ... خیلی خیلی صمیمی بود و افراد ضمن رقابت سنگین به هم کمک می کردند و همه و همه این موارد دست در دست هم دادند تا یک رویداد و مسابقه به یاد ماندنی و موفق را تجربه کنیم که این موفقیت را به همه ایرانی های عزیز به خصوص بچه های دوست داشنتی شهر سخت افزار که همیشه با پشتیبانی و ... خودشون ما را یاری می کنند ، تبریک میگم .

منتظر گزارش کامل + عکس ها باشید . :1. (21):

باتشکر از همه ی دوستان عزیز :give_rose:

serpens13
24-06-10, 11:43
سلام

ما براي اين مسابقه خيلي زحمت كشيديم شب هاي زيادي نخوابيديم

ميتونم با اطمينان بگم هماهنگي من و شهريار از كل تيم هاي شركت كننده بالاتر بود

طوري كه crash كردن سيستم ما انگشت شمار بود :great:

در مورد دوم شدن شايد 1 دقيقه بيشتر وقت داشتيم اول بوديم يعني 100% اول بوديم:yes:

جا داره همينجا از معيين عزيز تشكر كنم كه به ما خيلي تو آماده سازي مسابقه كمك كرد :love:

نيما وحيد سعيد محمد nasiban و تمام بچه هايي كه اينجا يادم رفت اسمشون رو بيارم جاي همتون خالي بود اونجا:11():

همونطور كه شهريار عزيز گفت منتظر گزارش كامل + عكس هايي كه واقعا" ديدني هست باشيد:lol::rules:

پي نوشت: به احتمال زياد من يه چند مدتي بن خواهم شد :rofl:

lorn
24-06-10, 12:08
والا فکر کنم این حرف یکم نا حقی باشه مدیران همه بچه ها رو سطح علمیشون رو انقدر اوردن بالا که بتونند خودشون به افراد جدید مسائل جدید رو اموزش بدند من خودم ی.............................

با تشكر از شما و بقيه البته حرف واسه گفتن زياده درباره ي ضريب كيفي انجمن و ........ كه انشا الله بعد امتحانات دانشگاه و كنكور در تاپيك انتقادات و پيشنهاد ها مطرح بشه و بتونيم انجمن رو به اوج برسوونيم

با تشكر از جواب دوستان

K1LOU
24-06-10, 17:20
سلام :11():

بالاخره رسیدم اصفهان ! :1. (35):

خیلی خیلی ممنون بابت تبریک های همه دوستان عزیز که با پشتیبانی روحی و ... خودشون قبل و بعد از مسابقه ما را خوشحال و به ما کمک کردند .

همه چیز GOOC امسال عالی بود یعنی نمیشه حتی تخفیف داد و گفت که خوب بود ! از برنامه ریزی بی نظیر گیگابایت برای هتل ، برنامه های جانبی ، مسابقه و ... بگیر تا پرواز و ... . اگه بخوام امتیاز بدم امتیازی جز 10 از 10 نمیتونم به این مسابقه و قبل و بعدش بدم . خوشبختانه آماده سازی بسیار قوی تیم ، تیم Media و اورکلاکینگ قوی ایران ، تجربه سال پیش ، برنامه ریزی و زحمت ها و کمک های همه دوستان و همکاران نتیجه داد و بالاخره تونستیم مقامی در خور نام کشورمون کسب کنیم که جای شکر و سپاس گزاری داره . :1. (21):

محیط مسابقه و ... خیلی خیلی صمیمی بود و افراد ضمن رقابت سنگین به هم کمک می کردند و همه و همه این موارد دست در دست هم دادند تا یک رویداد و مسابقه به یاد ماندنی و موفق را تجربه کنیم که این موفقیت را به همه ایرانی های عزیز به خصوص بچه های دوست داشنتی شهر سخت افزار که همیشه با پشتیبانی و ... خودشون ما را یاری می کنند ، تبریک میگم .

منتظر گزارش کامل + عکس ها باشید . :1. (21):

باتشکر از همه ی دوستان عزیز :give_rose:

با سلام
خوب شهريار عزيز خسته نباشين و رسيدن به خير .تبريك مي گم و اميدوارم در تمامي مراحل موفق و مويد باشيد
من تازه امروز تونستم درست و حسابي كانكت بشم پس اگه كمي ديره ببخشيد
راستي شيريني بچه هاي pcnetwork يادتون نره :love:
هر چند كه موفقيتتون براي ما خوشايند ترين چيزه
خسته نوباشيد

K1LOU
26-06-10, 12:00
این یکی واقعا فوق العاده بود ... حس کردم اونجام ... پیشنهاد میکنم حتما ببینند دوستان :great:

با سلام
وحيد جان حجمش چقدره ؟ نميشه جاي ديگه اي آپ بشه ؟
با تشكر

ViViD
26-06-10, 12:20
این هم آپدیت فایل زیپ شده در یک سایت دیگر که باز میشه:

GOOC Asia.rar (Only the registered members can see the link)

D J V A H I D
26-06-10, 13:02
با سلام
وحيد جان حجمش چقدره ؟ نميشه جاي ديگه اي آپ بشه ؟
با تشكر

34 مگه حجمش :great:

Shahryar
26-06-10, 15:30
پس از 19 ساعت انتخاب عکس ها ، نوشتن گزارش و ... تموم شد و گزارش را دوستان میتونند روی وب سایت شهر سخت افزار بخونند :

گزارش کامل GOOC 2010 PAN-Asia و موفقیت ایــــران

:Love-ssa~! (1): (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link :Love-PCN~!: (Only the registered members can see the link)

باتشکر از همه دوستانی که ما را یاری کردند تا بتونیم مقامی درخور نام کشورمون کسب کنیم .

به امید موفقیت و پیروزی ایران در مسابقه Final ...

شاد باشید
شــهریـــار :Love-PCN~!::Love-ssa~! (1):

Moein
28-06-10, 12:56
با سلام

تمامی دوستانمون اومدن و تشکر کردند از شهریار و سیاوش عزیز اما متاسفانه هیچ فردی از شرکت اواژنگ و شخص اقای سامان حیدری تشکری نکرد

تمامی دوستان قطعاتی رو برای مسابقه به قیمت فوق العاده دریافت کردند که حتی خواب خریدنش رو هم با این قیمت ها نمی دیدند که حتی با اینکه از این قطعات استفاده کردند و بعد به فروش رسوندند باز هم سود کردند!!!

این پست تشکری بود از شرکت اواژنگ و شخص اقای حیدری که واقعا با زحمات بی وقفه خودشون موجب و باعث شدند که تیم شهر سخت افزار بتونه رتبه ای در خور کشور عزیزمون ایران رو کسب کنه و این با توجه به علم بچه ها و ساپورت شرکت محترم اواژنگ در راستای اماده سازی بود و امید وارم با ساپورت بیشتر بچه ها کمک کنه که دوستانمون بتونند در مسابقه فینال هم رتبه ای کسب کنند که مطمعن باشید با این تلاش بچه ها این امر دور از دست رس نیست!

این پیروزی بزرگ رو می بایستی به تمامی بچه های اواژنگ که به عنوان حرفه ای ترین شرکت در ساپورت و فروش قطعات داره فعالیت می کنه تبریک گفت و باز هم از دوستان خودمون برای ساپورت تشکر می کنم و فوق العاده عمل کردند

با تشکر از تمامی دوستان

SSA MEMBER

AMD>INTEL
28-06-10, 13:34
من هم از سامان عزیز و کورش عزیز تشکر میکنم . همیشه برای من دوستان خوبی هستند

nasiban
18-08-10, 23:54
چندی است از پایان مسابقات GOOC میگزره ولی خبری از جوایز مسابقه نیست ما که انتظار زیادی نداشتیم حداقل به نفرات اول و دوم جوایز ناچیزی اهدا میشد . :lol:

جا داره از تیم آواژنگ به خاطر این فعالیت دقیق و مستمرشون تشکر کنم که اینقدر به فکر تشویق بچه ها هستن . ولی بهتره از سال آینده مسایقه ای تشکیل داده نشه یا به فکر تمام جوانب برنامه باشن یا حداقل قولی در این رابطه داده نشه .:whistle:

Shahryar
19-08-10, 10:27
چندی است از پایان مسابقات GOOC میگزره ولی خبری از جوایز مسابقه نیست ما که انتظار زیادی نداشتیم حداقل به نفرات اول و دوم جوایز ناچیزی اهدا میشد . :lol:

جا داره از تیم آواژنگ به خاطر این فعالیت دقیق و مستمرشون تشکر کنم که اینقدر به فکر تشویق بچه ها هستن . ولی بهتره از سال آینده مسایقه ای تشکیل داده نشه یا به فکر تمام جوانب برنامه باشن یا حداقل قولی در این رابطه داده نشه .:whistle:

ببخشید محسن جان اون تخفیفی که بچه ها گرفتند ( به خصوص 5870 ) و بعد برد و کارت را زیر LN2 نبرده ، فروختند و صرفاً سودش را گذاشتند توی جبیشون چی بود ؟!

نباید بی انصاف باشیم ولی با این حال لازم هست که اعلام کنم :

7 ام شهریور ماه کنفرانس خبری آواژنگ در تهران هست و اعضای برتر مسابقه به همراه اعضای فعال شهر سخت افزار و مسابقه ( سیاوش - نیما - آرمان - شما - وحید و معین ) دعوت هستند و در اونجا فکر کنم آواژنگ برنامه تقدیر هم داره .

موفق باشید :give_rose:

PUMAOC
19-08-10, 15:05
منم هم پوینت شدم با نسیبن تکلیف من چی ؟ :دی:wink: تقدیر نخواستم اما مهم بود بگم!

نه که ریزم دیدنم سخته !:lol:

Shahryar
21-08-10, 13:47
منم هم پوینت شدم با نسیبن تکلیف من چی ؟ :دی:wink: تقدیر نخواستم اما مهم بود بگم!

نه که ریزم دیدنم سخته !:lol:

صحبت شما کاملاً منطقی هست . :great:

بنده مطرح کردم و شما هم دعوت هستید . :give_rose:

در ضمن کنفرانس عصر 7 ام هست . :love:

PUMAOC
21-08-10, 14:00
شهریار جان خودتم می آی من اونجا غریبم:126fs3186991::126fs3186991:

Shahryar
28-08-10, 20:35
کنفرانس فردا ساعت 5 و در آدرس زیر هست :

تهران - میدان ونک - خیابان عطار - مجتمع نارنجستان

به امید دیدار دوستان عزیز ؛
شهریار :give_rose:

PUMAOC
28-08-10, 23:04
سلام دوستان.

متاسفانه یا خوشبختانه من بلیط گیرم نیومد ! حتی 5 شنبه هم که رفتم همه ی بلیط ها به مقصد تهران رزرو شده بود!

ان شا الله دوستان جای ما رو خالی کنن.

سعیدOnly the registered members can see the link