PDA

مشاهده نسخه کامل : چیست جدید Eaglelake جایگزین چیپست G35 می شود!

Shahryar
17-04-07, 15:50
شرکت اینتل در حال برنامه ریزی ساخت چیپست جدیدی برای جایگزینی چیپست G35 است . چیپست جدیدی دارای گرافیک مجتمع و پشتیبانی از پردازنده های 4 هسته ای Yorkfield و پردازنده های 2 هسته ای Wolfdale اینتل که هر دو دارای تکنولوژی ساخت 45 نانومتری هستند را دارد .

این چیپست توانایی پشتیبانی از FSB 1333 و DDR3 1333 و یا DDR2 800 مگاهرتز را داراست . این چیپست جدید که توانایی پشتیبانی از HD-DVD و Blu-Ray و پورت DVI و دارای پورت HDMI می باشد . این چیپست از نظر پشتیبانی پورت های گرافیکی جزو قوی ترین چیپست ها محسوب می شود .

لازم به ذکر است این چیپست جدید که " Eaglelake " نام دارد از پل شمالی ICH10 استفاده میکند این در حالی است که که تا به امروز هیچ یک از شرکت ها و کمپانی های سازنده مادربورد و چیپست از تولید محصولاتی با این پل شمالی خبر نداده اند .

این چیپست با قدرتی که در پورت های گرافیکی و در افزایش قدرت پشتیبانی از رم نسبت به چیپست G35 دارد می تواند در نوع محصولی نوآور و جدید باشد که کاربران را با استفاده از این ماژول ها به هیجان آورد و تجربه ای جدید را خلق کند .

این چیپست قرار است دو نوع Eaglelake-P و Eaglelake-G در سه ماهه ی دوم سال 2008 به بازار عرضه شود .

مترجم و نویسنده : بند حقیر بهخ نقل قول از شهر سخت افزار (Only the registered members can see the link)

بچه ها این خبر هایی که این چند روزه میگذارم خیلی داغه ها ! حتی Xbit Labs و Hardware Zone هم ندارند !

موفق باشید
شهریار:1. (3):

M A H R A D
17-04-07, 15:58
بچه ها این خبر هایی که این چند روزه میگذارم خیلی داغه ها ! حتی Xbit Labs و Hardware Zone هم ندارند !

Only the registered members can see the link

Shahryar
17-04-07, 16:12

مهراد حراجش کردی خبر ها رو ؟ :1. (35):

ولی در کل اینتل با این چیپست متاسفانه باز هم نوآور در چیپست و پشتیبانی از DDR3 شد ! :1. (7):

قربانت شهریار:1. (23):

Emperatour
17-04-07, 16:13
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link بابا من دارم ديوونه ميشم ار بس كه هرزو يك چيپست ميدن بيرون. جون هركس دوست داريد مقاله درباره چيپست و انواعش بنويسيد

M A H R A D
17-04-07, 18:20
مهراد حراجش کردی خبر ها رو ؟

نه بابا حراج چیه ! I was clapping for you

ولی در کل اینتل با این چیپست متاسفانه باز هم نوآور در چیپست و پشتیبانی از DDR3 شد

این جمله رو تصحیح میکنم :

ولی در کل اینتل با این چیپست " خوشبختانه " باز هم نوآور در چیپست و پشتیبانی از DDR3 شد و AMD را یک سر فرستاد دم کوزه تا آبش را بخورد ! Only the registered members can see the link

Shahryar
17-04-07, 19:45
نه بابا حراج چیه ! I was clapping for you

این جمله رو تصحیح میکنم :

ولی در کل اینتل با این چیپست " خوشبختانه " باز هم نوآور در چیپست و پشتیبانی از DDR3 شد و AMD را یک سر فرستاد دم کوزه تا آبش را بخورد ! Only the registered members can see the link

:1. (25): :1. (25): اما جالبه بدونید اینتل تنها دلیل اینکه این قدر داره سریع چیپست معرفی میکنه اینه که در مورد Cut Price ای ام دی بد جوری داره شکست میخوره ... :1. (26):

AMD <> Intel :1. (35):

موفق باشید
شهریار:1. (26):