PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید ن پردازنده

Trance
17-04-07, 13:00
به نظر شما قویترین مدل سی پی یو Amd که در بازار ایران البته سری Fx یا X2 می شه پیدا کرد وخرید چی؟از کدوم شرکت راحتر می شه خرید.قیمت زیاد برام مهم نیست؟با سپاس

WORYA_SH
17-04-07, 13:29
تقریبا همشون مو جود هستند به هر کدوم از نمایندگی ها مراجعه کنی برات تهیه می کنند فقط مواظب باش حتما باکس بگیر تا فن تقلبی بهت نندازن.

M A H R A D
17-04-07, 13:32
بله ، همانطور که وریای عزیز گفت شما یه سر اگه برید نمایندگیهای این شرکتها براتون جور میکنن ...

البته مواظب باش از AMD Iran نگیری که فنهاش تقلبیه !

سپاس

WORYA_SH
17-04-07, 13:49
مهراد جان amd iran هم 2 نوع باکس داره اگه روش شناسایی هولوگرام اصل از تقلبی را بدونی میشه از اونجا هم باکس اصلی گرفت.

Shahryar
17-04-07, 14:17
مهراد جان amd iran هم 2 نوع باکس داره اگه روش شناسایی هولوگرام اصل از تقلبی را بدونی میشه از اونجا هم باکس اصلی گرفت.

من تا حالا دو نوعش را ندیدم ممکنه جدید این کار را کرده باشه ولی همین طوری که توی خبری که گفته بودم نوشته ای ام دی ایران فن های پردازنده های عمده که به شرکت هایی توشیبا و ... میده را باکس میکنه میفروشه . اما من زنگ زدم و رسما بهشون گفتم شما دزدید :1. (23): طرف هم بعد از دو دقیقه بدو بیرا و اینکه آقا شما که نمیدونی نگو و کی گفته و ... گفت که ما دزدی نمیکنیم بلکه زرنگی میکنیم در کارمون و این کار با مجوز وزارت ارشاد و AMD هست چراکه این فن ها از نظر کارایی چیزی ار فن های اصل کم ندارند . من هم دیگه باهاش نکشیدم و قطع کردم . اما راست میگه ماله من هم ای ام دی ایرانه ولی دما و ... همه چیزش عادی و خیلی خوبه...

در مورد اینکه کدوم مدل ازه مه قوی تر هست به نظر من FX-74 قوی ترین مدلی هست که میتونید توی ایران بخرید . ممکنه ولی نداشته باشند توی خود مغازه برای همین باید سفارش بدین تا براتون بیارند .

در مورد X2 Dual Core هم 6000+ از همه قوی تر هست که توی بازار رضا به راحتی گیر میاد...

موفق باشید
شهریار:1. (26):

WORYA_SH
17-04-07, 14:24
جدید وقدیمش را نمیدونم از کی داره این کار را می کنه الان من خودم 3500 موجود دارم که 2تاش باکس تقلبی 1 اصلی و تنها روش شناسایی همون قضیه هولوگرام هستش.

M A H R A D
17-04-07, 15:15
فکر کنم جدیداً این کارو کرده ...