PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با سرور ML-370G6

ViViD
18-05-10, 22:18
با درود

ما توی اداره یک سرور داریم که یک پردازنده اون سوخته بدلایل شخصی:whistle:

سرور ما HP ML-370G6 هست که 2 پردازنده سوکت 1366 سوار میشه که پردازنده قبلی Xeon X5560 بوده

حالا سوال من این هست که آیا میتونیم روی این سرور الان 2 تا پردازنده Xeon W3520 بندازیم و آیا کار میکنه؟؟؟

فایل پیوست خلاصه از مشخصات سرور هست :love:

Extreme
19-05-10, 14:37
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد در ساپورت پردازنده !

ما توی اداره یک سرور داریم که یک پردازنده اون سوخته بدلایل شخصی

مگه میشه بسوزه ؟ نکنه 220 وصل کردی ؟ :دی

Shahryar
19-05-10, 23:22
یک تاپیک در این زمینه توی فروم هست که توضیحات دقیق و علمی هم داده شده . ببینید برای ارتباط دو پردازنده توی این پلتفرم باید پردازنده دو تا لینک QPI داشته باشه که یکی از اون ها برای ارتباط دو پردازنده استفاده میشه . مثل سری Xeon 55XX ...

موفق باشید :give_rose:

ViViD
21-05-10, 08:47
فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد در ساپورت پردازنده !

مگه میشه بسوزه ؟ نکنه 220 وصل کردی ؟ :دی
حالا شما فرض بگیر برق 220 زدیم ولی دارم برنامه ریزی میکنم برای آینده :دی

یک تاپیک در این زمینه توی فروم هست که توضیحات دقیق و علمی هم داده شده . ببینید برای ارتباط دو پردازنده توی این پلتفرم باید پردازنده دو تا لینک QPI داشته باشه که یکی از اون ها برای ارتباط دو پردازنده استفاده میشه . مثل سری Xeon 55XX ...

موفق باشید :give_rose:

این یعنی اینکه هر پردازنده ای جوابگوی کار ما نیست درسته؟

Moein
21-05-10, 12:52
با سلام

internal QPI مخصوص مادربورد هایی هست که از دو پردازنده 1366 استفاده می کنند و خوب مسلما شما می بایستی از سی پی یو هایی استفاده کنید که دارای همچین قابلیتی باشند سی پی یو های سری W35XX تنها دارای یک Qpi link هستند و از Qpi داخلی بهره نمی برند پس نمی شه درون همچین سیستم هایی ازشون استفاده کرد راهکارش هم این هست که شما تنها یک سی پی یو از این سری رو بر روی این مادربورد ها سوار کرده و از اون استفاده کنید