PDA

مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد اين فلش مموري چيه ؟

K1LOU
10-05-10, 19:14
اين مدل hp v 125 w با 2 گيگ حجم كيفيتش چطوره و قيمتش در چه حده . نياز مبرم داشتيم فعلا گرفتيم هنوز حساب نكرديم
يه راهنمايي كنيد
با تشكر

Saeed-Milan
10-05-10, 20:50
دوست من در مورد طول عمر و دوام چیزی نمی دونم ولی برای تست سرعت خوندن و نوشتن می تونید از این نرم افزار استفاده کنید حجمش خیلی کمه.

Only the registered members can see the link

Password:pcnetwork.ir

AMD>INTEL
11-05-10, 23:39
موافق نيستم . twinmos l2 يا q7

nima_hl
12-05-10, 03:05
اين مدل hp v 125 w با 2 گيگ حجم كيفيتش چطوره و قيمتش در چه حده . نياز مبرم داشتيم فعلا گرفتيم هنوز حساب نكرديم
يه راهنمايي كنيد
با تشكر

سلام کیوان جان

شرکت هولت پاکارد یکی از قدیمترین و خوشنامترین شرکتهای (در ضمینه کامپیوتر ) دنیاست ، خیلی بعید میدونم به خاطر یه فلش آبروی خودش رو به خطر بندازه و جنس ضعیف به بازار عرضه کنه

اگر از میشنوی همون دربش به هیکل فلشهای متفرقه که این روزها مثل نقل و نبات تو بازار ریخته میارزه :wink:

K1LOU
12-05-10, 18:33
سلام کیوان جان

شرکت هولت پاکارد یکی از قدیمترین و خوشنامترین شرکتهای (در ضمینه کامپیوتر ) دنیاست ، خیلی بعید میدونم به خاطر یه فلش آبروی خودش رو به خطر بندازه و جنس ضعیف به بازار عرضه کنه

اگر از میشنوی همون دربش به هیکل فلشهای متفرقه که این روزها مثل نقل و نبات تو بازار ریخته میارزه :wink:

با سلام
در اينكه hp جزو بهترينها در ضمينه كامپيوتر است شكي نيست . من چون تا به حال فلش از اين برند نديده بودم فكر كردم كه شايد مدلهاي تقلبي باشه و با باز برادران كمونيست در چين توش دستي برده باشن . در هر صوت اگر اصلي باشه فكر كنم خوب بايد جواب بده البته هنوز نرسيدم تستش كنم
راستي نيما جان از اين مدل توي بازار پيدا ميشه . روي رايان صبا كه موجود نيست . هر جا گشتم نبوده
patriot xporter xt 4g
با تشكر

davidmt
28-08-13, 15:25
سلام و خسته نباشید
به نظر من یکی از بهترین فلش های در حاضر درایران سیلیکون پاور و اپیسر میباشد به چند دلیل
1- استفاده از چیپ در جه یک (GARDE ONE) میباشد:great:
2- دارای گارانتی معتبر به نام شرکت داده پرداز رایانه متین میباشد و دفاتر گارانتی در تمامی استانهای بزرگ بر پا کرده (اهواز-اصفهان-شیراز-مشهد-تبریز-گیلان-مازنداران):gasp:
3-پاسخگو در قبال گارانتی و مشتری مداری:1. (5):