PDA

مشاهده نسخه کامل : تغييرات office 2010 نسبت به office 2007 ?

K1LOU
07-05-10, 17:16
با سلام خدمت دوستان محترم انجمن pcnetwork

من چند روز پيش نسخه office 2010 رو روي سيستم نصب كردم . اما تغييرات زيادي رو در اين نسخه حس نكردم . به جز قسمت اضافه شده file كه جاي منوي دايره اي قبل رو گرفته و كمي توي تنظيمات پرينت و .. در اين قسمت تغييرات داشته چيز خاصي نديدم البته خوب هنوز تازه نصب كردم و زياد هم كار نكردم
حالا دوستان اگر تجربه اي در اين مورد دارند و مي دونند امكانات جديد اضافه شده چيه لطف كنند در اين تايپيك بيان كنن

ضمنا من امروز داشتم امتحان مي كردم بعد از چند لحظه كه چيزي رو كپي مي كردم با كليك راست نمي تونستم اونو paste كنم و تا كليك راست مي كردم گزينه ها براي يه لحظه معلوم ميشدن و بعدش ناپديد مي شدن :1. (27):

با تشكر از دوستان

K1LOU
14-05-10, 16:51
با سلام
دوستان نظري ندارن ؟
با تشكر

Computex
03-06-10, 15:49
سلام جواد جان. چندبار خواستم جوابتون رو بدم اما به دلیل مشکلات پیش آنده موفق نشدم.

به هر حال از تغییرات این نسخه ار آفیس چندتا لینک براتون میزارم که بهتره یه نگاهی به اونها بندازید.

1. ویژگی های جدید Word 2010 (Only the registered members can see the link)
2. ویژگی های جدید PowePoint 2010 (Only the registered members can see the link)
3. تغییرات در sharepoint 2010 و بقیه اعضا خانواده (Only the registered members can see the link)
4. معرفی OneNote و ویژگیهای آن (Only the registered members can see the link)
5. ویژگی های جدید Excel 2010 (Only the registered members can see the link)
6. قابلیت های جدید Outlook 2010 (Only the registered members can see the link)

K1LOU
06-06-10, 18:41
با سلام و تشكر

ضمنا من امروز داشتم امتحان مي كردم بعد از چند لحظه كه چيزي رو كپي مي كردم با كليك راست نمي تونستم اونو paste كنم و تا كليك راست مي كردم گزينه ها براي يه لحظه معلوم ميشدن و بعدش ناپديد مي شدن
اين مشكل خيلي داره اذيت ميكنه اصلا نميشه چيزي رو paste كرد اونهم با اون امكاناتي كه به paste اضافه شده . در اين مورد نظري نداري حسين جان
با تشكر

Computex
07-06-10, 13:40
سلام.

Only the registered members can see the link

من منظور شما رو درست متوجه نشدم. احتمالا شما با گزینه سمت راستی ( Keep Text Only ) مشکلی ندارید و این مشکل زمانی پدیدار میشه که با گزینه های وسطی یا سمت چپی کپی می کنید. درسته؟!

K1LOU
08-06-10, 17:30
با سلام و تشكر
حسين جان من وقتي كليك راست مي كنم براي يك لحظه تمام option هاي past رو كه در بالا هم گذاشتين دارم ولي هيچكدام رو نمي تونم انتخاب كنم مثلا keep text only و ساير اپشن ها كه وجود دارند براي يك لحظه نمايش داده مي شوند وبعدش ناپديد مي شوند در واقع من از كليك راست نمي تونم هيچ گزينه اي از paste رو انتخاب كنم و بايد براي paste كردن از قسمكت كناري صفحه و يا ctrl +v استفاده كنم . در انجمن p30wprld هم يك نفر اين مشكل رو داشت كه من ديگه نتونستم اونجا پي گيري كنم

Computex
08-06-10, 19:30
میگم نسخه آفیس شما Beta نیست؟