PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای پاک کردن یه برنامه

mohsen_bak
07-05-10, 11:54
سلام. این اولین پست منه.Only the registered members can see the link
این فرومه پی سی نتورک اندازه 1000 تا کتاب اطلاعات آموزشی و اینا توشه ....Only the registered members can see the link من یه مدتیه میام اینجا تاپیکا رو میخونم هی چیز یاد میگیرم.....Only the registered members can see the link بعد تو دلم هم هی میگم دسشون درد نکنه....Only the registered members can see the link
حالا بگزریم......
یه خورده گشتم یه تاپیک مرتبط پیدا کنم که تو اون سوال کنم ولی پیدا نشد.تاپیک سوال و کمک و اینا زیدا بود ولی در باره این نبود...شایدم بود من ندیدم...Only the registered members can see the link

آقا من فتو شاپ بلد نیستم...بعد خواستم یاد بگیرم رو سیستم نصب کردم اینقدر بهش ور رفتم که خراب شد...!! بعد خواستم پاکش کنم دوباره نصبش کنم....هر کاریش کردم پاک نشد....عصبانی شدم رفتم از تو program file پوشه فتوشاپ رو پاک کردمOnly the registered members can see the link بعد رفتم دوباره نصبش کنم نصب نشد.....
الان 2-3 روزه دارم تو اینترنت میگردم برای جواب این سوال ولی پیدا نکردم.....Only the registered members can see the link
برنامه ای که از تو قسمت add or remove program حذف نشده و فقط فولدرش رو پاک کردیم چطوری کاملا از رو سیستم حذفش کنم که بتونم دوباره نصبش کنم؟Only the registered members can see the link

javadshahvand
07-05-10, 12:03
اینو برنامهرو نصب و از طریق این برنامه فتوشاپ رو پاک کن
Only the registered members can see the link

mohsen_bak
07-05-10, 12:52
اینو برنامهرو نصب و از طریق این برنامه فتوشاپ رو پاک کن

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link آقا پاک شد.....
دست درد نکنهOnly the registered members can see the link

ویرایش از من در نیم ساعت بعدOnly the registered members can see the link

این یورزر و شماره سریال نداشت براش پیدا کردم:

Name : John Kennedy
Serial : 000017-6YFWWR-1U7TDC-KQN0CN-R9FU5W-W7HRXW-ZK3HCE-YX8TWZ-EJQ9CW-8UVFWB

تشکر مجدد هم داریم از راه نمایی بسیار کارگشای شماOnly the registered members can see the link