PDA

مشاهده نسخه کامل : نود32 یا اویرا ؟

behrouz8
02-05-10, 19:42
سلام
می خواستم بدونم چه انتی ویروسی بهتره ؟ نود32 یا اویرا ؟؟

JEskandari
03-05-10, 07:10
هر کدوم طرفدارهای خودش را داره من به شخصه طرفدار NOD32 Smart Security هستم
البته یک چیز واظح هست و اون اینکه فایروالی که همراه NOD32 Smart Security هست
خیلی قویتر هست و زمانی که کرم conficter.c تمام دنیا را گرفت تنها کامپیوترهایی که مبتلا
نشدن اونهایی بودن که از ESET NOD32 Smart Security استفاده میکردن.

D J V A H I D
03-05-10, 09:19
از بین این دو esset smart security 4 بهتره و من هم همینو استفاده میکنم ... البته Norton Internet security نسخه 2010 خیلی قدرتمند و کارا شده و سرعت سیستم رو هم بر خلاف نسخه های پیشینش پائین نمیاره ... :great:

MoBiN.R
03-05-10, 11:51
از بین این دو esset smart security 4 بهتره و من هم همینو استفاده میکنم ... البته Norton Internet security نسخه 2010 خیلی قدرتمند و کارا شده و سرعت سیستم رو هم بر خلاف نسخه های پیشینش پائین نمیاره ... :great:

تایید میشه

K1LOU
03-05-10, 16:27
با سلام
خوب من هم خيلي وقت است كه از eset smart security 4استفاده مي كنم و خيلي از اون راضي هستن بسيار سريع . كمترين استفاده از منابع سيستم . ابديت بسيار خوب و اسان حتي با دايل اپ
يكبار هم اويرا را نصب كردم اما در دانلود افلاينش دچار مشكل شدم كه بي خيالش شدم

behrouz8
03-05-10, 19:42
البته خودم فکر میکنم اویرا امنیت بیشتری داره چون از هر کس پرسیدم میگند نود32 تروجان ها را درست نمیشناسه. تو سیستم دانشگاه هم نود32 بود و بعد کل شبکه ویروسی شده !!

D J V A H I D
03-05-10, 21:33
البته خودم فکر میکنم اویرا امنیت بیشتری داره چون از هر کس پرسیدم میگند نود32 تروجان ها را درست نمیشناسه. تو سیستم دانشگاه هم نود32 بود و بعد کل شبکه ویروسی شده !!

خب شما اگه نظرت رو آویرا هست ... دیگه چرا سوال میکنی ؟!

behrouz8
03-05-10, 22:53
خب شما اگه نظرت رو آویرا هست ... دیگه چرا سوال میکنی ؟!
وحید جان گفتم نظر دوستان را هم جویا بشم.
به هر حال ممنون از همه
مخلصم
بهروز

mzz
03-05-10, 23:21
من از هر دو استفاده کردم قدرت نود32 بالاست اما آویرا گارد قوی تره
اگه وضعیت مالی خوبه بهتره یه نود 32 اورجینال بگیرید که حدود 50 هزار تومنه از نمایندگی اصلیش تو ایران
اگه نه مثل ما نسخه رایگان آویرا رو دانلود کنید واستفاده کنید

JEskandari
04-05-10, 03:34
خوب معلومه اگه آنتی ویروس 8-9 ماه آپدیت نشه سیستم ویروسی میشه.

K1LOU
04-05-10, 17:03

با سلام
خوب شما از ما هم پرسيدين و ما هم نظرمون رو گفتيم و ما هم كه از ناد استفاده مي كنيم تا به حال با اين مشكل كه اصلا تروجانها رو نشناسه مواجه نشديم .( مشكلات رو بيش از حد بزرگ نكنيم شايد شناسايي ديرتر يك تروجان باعث اينجور تصمي گيري شده ) و همچنين به قول اقاي اسكندري انتي ويروسي كه ابديت نباشه ديگه نميشه ازش انتظاري داشت اونم در جايي مثل دانشگاه يا كافي نت كه اون همه فلش و وب سايت الوده و ...
البته اويرا هم انتي ويروس خيلي خوبيه كه امتيازات advanced + زيادي رو اورده . و اين كه شما از كدوميك استفاده كنيد ميل خودتون است . البته اگه بتونيد نسخه اصلي رو خريداري كنيد خيلي خوب ميشه .
كم كم بيايم حق كپي رايت رو رعايت كنيم .
البته جايي مطلبي رو خوندم كه شركتهاي توليد كننده انتي ويروس نسخه هاي كرك شده و تقلبي رو به راحتي شناسايي مي كنند و ابديتهاي كه به اين نسخه ها مي دن به صورت بتا و غير كار آمد است
موفق باشيد

K1LOU
05-05-10, 12:40
عذرخواهي مي کنم به خاطر اين پست اضافه
پست قبلي تا زماني که اين پست رو نزدم ديده نمي شد

kimia.k
18-08-10, 21:54
سلام.من مدتها از اسمارت سكوريتي نود استفاده ميكردم امابا اينكه بطور آنلاين آپديت ميشد بارها دچار ويروسهايي شدم كه به اجبار هارد را فرمت كردم تا اينكه به پيشنهاديكي از اقوام كه در شركت ماكروسافت امريكا دستي دارد از آويرا البته نسخه غير رايگان استفاده كردم وتا الان كه يكسال ميگذرد هيچ مشكلي نه در اينترنت ونه باويروسهاي جديد نداشته ام.