PDA

مشاهده نسخه کامل : کدام یک بهتر رندر می کنه

Trance
16-04-07, 20:38
ایکس باکس 360 کارش توی رندر تصویر بهتره یا پلی استیشن3 ؟ایا هر دوی اینها به مانیتور وصل می شه ؟البته ما نیتور های ال سی دی ؟بوسله چه قطعه ای؟ با سپاس

Mehdi_Full
16-04-07, 22:17
بله تاپیك خوبی میتونه باشه و اگه میشه یه اطلاعات كامل از این دوتا كنسول گذاشته بشه
و اینكه این كنسولها ، پردازنده هم مطمئنا باید داشته باشن و آیا دارن ؟
ممنون

Dark Devil
17-04-07, 08:48
ایکس باکس 360 کارش توی رندر تصویر بهتره یا پلی استیشن3 ؟ایا هر دوی اینها به مانیتور وصل می شه ؟البته ما نیتور های ال سی دی ؟بوسله چه قطعه ای؟ با سپاس

از نظر قدرت پردازش و قدرت گرافیکی این دو کنسول تقریبا ر یک حد هستن ولی Xbox360 رو میشه بهتر در نظر گرفت چون مایکروسافت قول داده به زودی این کنسول به طور کامل از DirectX10 پشتیبانی کنه که این یعنی شکست PS3
ولی از نظر حجم هارد دیسک و اون BlueRay های خوشگل PS3 برتری داره:1. (7):
در مورد وصل شدن به مانیتور هم نمیدونم ولی احتمالا این کنسول ها وصل شدنشون زیاد مهم نیست مهم اینه که بازی از حالت نمایشی مانیتور یا TV پشتیبانی کنه که بعید میدونم به خاطر اینکه اکثر بازی های این دو کنسول 720P به بالا هستن حالا کسانی که این کنسول هارو دارن هم یه توضیحی بدن بد نیست
:1. (11):

Quick
17-04-07, 12:16
بله تاپیك خوبی میتونه باشه و اگه میشه یه اطلاعات كامل از این دوتا كنسول گذاشته بشه
و اینكه این كنسولها ، پردازنده هم مطمئنا باید داشته باشن و آیا دارن ؟
ممنون

مهدی جان اگه بری به بخش کنسولها میبینی که از اکثرکونسولها اطلاعاتی قرار داده شده...

Quick
17-04-07, 12:22
PS3 فقط به تلویزین های LCD وصل میشه که باعث ضررش شد ولی Xbox360 هم به CTR و هم به LCD وصل میشه....

M A H R A D
17-04-07, 13:41
PS3 فقط به تلویزین های LCD وصل میشه که باعث ضررش شد ولی Xbox360 هم به CTR و هم به LCD وصل میشه....
مگه مبدل نداره ؟

Quick
17-04-07, 18:03
کلا Ps3 برای این نوع تلویزین ها طراحی شده واسه همین یکی از دلایل ضرر کردنش بود....

Emperatour
17-04-07, 18:22
من شنيدم كه كه تو پي اس3 وقتي دسته بيسيم رو به طرف خودت ميكشي ادم تو بازي هم مياد عقب

Mehdi_Full
17-04-07, 20:38
بله منم شنیدم سعید جان
یعنی وقتی میخوایم تو یك جهت حركت كنیم كافیه دسته رو به اون جهت حركت بدیم
خیلی جالبه

Quick
17-04-07, 22:07
درست مثل Wii ولی من چیزی دربارش نشنیدم...

XFXForce
18-04-07, 14:15
ولی من فکر می کنم کارت RSX PS3 قویتر باشه. حتی اگه ضعیف تر هم باشه پردازنده ی غول پیکر Cell که پردازنده ی XBOX360 رو می خوره.
من هم شنیدم که PS3 فقط خروجی HDTV داره. در ضمن تبدیل DVI به HDMI هم هست یعنی خروجی دیجیتال به آنالوگ.

Dark Devil
18-04-07, 15:48
من شنيدم كه كه تو پي اس3 وقتي دسته بيسيم رو به طرف خودت ميكشي ادم تو بازي هم مياد عقب

بله اصل این طرح همونطور که دوستان گفتن ماله Wii بوده که اولش سونی از این دسته ها داشته بد گویی میکرده و میگفته که خیلی الکیه و کارایی نداره بعد که دید بیشترا جذب همین دسته های Wii شدن دسته های PS3 رو عوض کرد و از اینا گذاشت:1. (27):

SOHR@B
18-04-07, 18:22
اقا من از استید معذرت میخوام ولی اگه میخاهید از بازی با کنسول های این نسل لذت ببرید باید یکمی سر کیسرو شل کنید و یک hdtv بخرید اون موقع میفهمید x box 360 یعنی چی
واقعا قابل مقایسه نیست سونی محکوم به شکست هست البته تا اینجا
با این سبک عرضه بازی های سونی (البته تا حالا ) حداقل تو کشورهایی که از کنسولهای کپی شده استفاده میکنن محکوم به شکست هست

Master
26-04-07, 09:30
با سلام
عذر میخوام که پا برهنه وارد بحث اساتید شدم ...
در مورد مشخصات سخت افزاری ...پی اس 3 بسیار سرتره از ایکس باکسه ... تجربههای قبلی در زطمینه کنسول ها بسیار تو این امر به سونی کمک کرده تا منسول قدرتمندی رو روانه بازار کنه ..اونقدر قدرتمند که کنسولی یارای مقابله با مارایی اونو نداشته باشه ...
تنها ضعف فعلیش سوئمدیریت هست فعلی هست ... عدم سازگاری زیاد برای قشر گله گشنه و مستضعف دنیا .. و نبود تعداد زیاد دستگا ه ها ...
در حال حاضر اکس باکس 360 بخاطر بازی هاش در صدره .که باید منتظر بمونید تا عناوین مطرح پی اس 3 هم روانه بازار بشه ...
متاسفانه دو چند بازی قلیلی که برایهر دو کنسول زده شده نسخه پی اس 3 کمی پایین تر از اکس باکس عمل کرد که همه نگاهاه را معطوف به این دیدگاه که اکس باکس از نظر سخت افزاری قویترست کرد ... متاسفانه اصلا درست نیست ...
تنها منتظر باشید و ببینید که سونی چگونه معجزه خواهد کرد ( با پردازنده 256 بیتی پی اس 3و..)

M A H R A D
26-04-07, 14:13
با سلام
عذر میخوام که پا برهنه وارد بحث اساتید شدم ...
در مورد مشخصات سخت افزاری ...پی اس 3 بسیار سرتره از ایکس باکسه ... تجربههای قبلی در زطمینه کنسول ها بسیار تو این امر به سونی کمک کرده تا منسول قدرتمندی رو روانه بازار کنه ..اونقدر قدرتمند که کنسولی یارای مقابله با مارایی اونو نداشته باشه ...
تنها ضعف فعلیش سوئمدیریت هست فعلی هست ... عدم سازگاری زیاد برای قشر گله گشنه و مستضعف دنیا .. و نبود تعداد زیاد دستگا ه ها ...
در حال حاضر اکس باکس 360 بخاطر بازی هاش در صدره .که باید منتظر بمونید تا عناوین مطرح پی اس 3 هم روانه بازار بشه ...
متاسفانه دو چند بازی قلیلی که برایهر دو کنسول زده شده نسخه پی اس 3 کمی پایین تر از اکس باکس عمل کرد که همه نگاهاه را معطوف به این دیدگاه که اکس باکس از نظر سخت افزاری قویترست کرد ... متاسفانه اصلا درست نیست ...
تنها منتظر باشید و ببینید که سونی چگونه معجزه خواهد کرد ( با پردازنده 256 بیتی پی اس 3و..)
چشم حسین جان ، حتما منتظر میمونیم ...

سپاس

Trance
26-04-07, 16:08
اگه چیپست xbox 360 ابدیت بشه و بتونه دایرکت ایکس 10 روی شبیه سازی بکونه سونی دیکه حرفی برای گفتن نداره .چون این قابلیت توی سایت ها در مورد xbox 360 خیلی بحث داغ شده.سونی فقط روی پر سسور کار کرده که فکر کنم تا چند سال شرکت های بازی ساز نتونند بهترین کار رو از اون بکشن چون خیلی پیچیده هست. احتمال داره مایکروسافت تا اون موقع روی چیزی دیگه از قابلیتهای کنسول خود کار کنه که دوباره سونی عقب بمونه.البته هدف از ساخت این کنسول های ارائه نسل جدید بازیهاست و هر شرکت روی موارد خاصی از کنسول بیشتر کار میکنه مثلا سونی روی پرسسور زیاد کار کرده و ایکس باکس روی جی پی یو یا همن کارت گرافیک. با سپاس

Master
30-04-07, 05:35
درسته ...مشخصه مایکروسافت مدیریت عالی اونه ... که باعث رونق ویندوزو سپس سایر محصولاتششد ...وگرنه همه میدونند که داس مایکرسافت در مقابل مک اپل اصلل بحساب نمی اومد ..سیستم عاملی که رابط گرافیکی داشت و بسیار پیشرفته بود در زمیان خودش ...به زبان عامیانه مایکروسافت داشت غاز میچروند وقت یال داشت ماه و تسخیر میکرد Only the registered members can see the link
و الان هم بنوعی تاریخ داره تکرار میشه در تمامی ابعادش ..هر روز ... پی اس سه از نظر سخت افزاری و تجربه بازی سازی بسیار سر تر از مابقی رقباست .. اما مدیریت حرف اول رو میزنه ... استفاده از شرایط خاص ومنحصر به فرد ...

اما این بین پی سی از همه سر تره (:دی ) (پی سی گازوییلی خودمان رو عشق است ..Only the registered members can see the link)