PDA

مشاهده نسخه کامل : چرا اخیرا تعداد کاربران PCN کم شدند؟! (اگه PCN رو دوست داری بیا تو)

NVIDIA>ATI
29-04-10, 19:19
دوستان شاید از عنوانی که برای این تاپیک گذاشتم تعجب کنید که این چیه گذاشتم.راستش من الان حدود یه ماهه تعداد کاربرانی که از مطالب سایت دیدن می کنند رو زیر نظر دارم(کاربران عضو و غیر عضو ).و دیدم سایت شور و اشتیاق مثل قبل رو دیگه نداره و یادمه زمانی نه چندان دور این سایت خیلی فعال بود و بازدید از انجمن PCN خیلی بالا بود.اما اخیرا از زمانی که استایل سایت یه تغییری کرد دیگه از تعداد افراد (عضو و غیر عضو) کاسته شده.حتی برای خودم هم این اتفاق افتاده.که که راحتی که قبلا با سایت PCN داشتم دیگه ندارم.و یه مقدار آزار دهنده هست.خلاصه دوستان این تاپیک رو زدم که عیب و ایرادی که این اخیرا باعث شد از کاربران سایت کاسته شده رو اینجا بازگو کنند و مدیران محترم بتونند این عیب ها رو برطرف کنند و سایت شور و اشتیاق گذشته که داشت برگرده و کاربران بیشتری بتونند از این سایت استفاده کنند.

پس دوستان آستین رو بالا بزنید و اینجا مسائل و مشکلات رو بیان کنید تا مدیران بتونند بهتر تصمیم بگیرند:Love-PCN~!:

**************************** دلایل مطرح شده توسط دوستان ( آپدیت میشه ) ******************************

1 : امتحانات ( کنکور ، میان ترم ، ... )

2 : استایل جدید سایت ( وجود برخی ایرادات در استایل سایت ) --- >> این مورد به مدیریت سایت مربوط میشه ( امیدوارم توسط مدیران بررسی بشه)

3 : عدم عرضه سخت افزار های جدید به بازار

************************************************** ************************************************** **************************

دوستان مسائلی و مشکلاتی که اینجا توسط دوستان PCN مطرح میشه سعی می کنم تو پست اول بیارم تا در آخر یه نتیجه گیری کلی بشه و مسائلی رو مربوط به مدیران میشه تا اونا رو رفع کنند مشخص بشه.:11():

به امید پیشرفت هر چه بیشتر سایت PCN

Bahador
29-04-10, 19:42
من 2تا نظریه دارم.
یک اینکه بعد از عید شده و بعضی ها امتحان و میان ترم دارن و بعضیا برای کنکور تلاش میکنن که اوایل تابستان این به حالت عادی بر میگرده

دوم اینکه راحت نبودن با تم جدید. نمیگم تم بده ها!!! منظورم اینه که چون مدرن تر شده هنوز نتونستن ارتباط خوبی باهاش بر قرار کنن.

roben
29-04-10, 21:16
به نظرم بچه ها هنوز با این تم جدید خو نگرفتند
دلیل دوم هم اینکه هنوز رکود عید تموم نشده و کلا به نظرم بازار سیستم محصول جدیدی نداشته و قیمت ها هم که ماشاا... بیشتر شده
و.....

sibsabz
29-04-10, 21:32
سلام
شايد جاش اينجا نباشه ولي دكمه ذخيره يوزر و پسورد ظاهرا وجود نداره و هر بار وارد ميشويم بايد يكبار يوزر و پس وارد كنيم (با فاير فاكس راحت تر است ولي باز هم كامل اتوماتيك نيست)

NVIDIA>ATI
29-04-10, 22:06
دوستان پست اول ویرایش شد.( نظرات دوستان تو پست اول نوشته تا زودتر توسط مدیریت بررسی و حل بشه ):11():

PUMAOC
29-04-10, 22:24
سلام

منم دقیقا 1 ماه پیش می خواستم یه همچین تاپیکی بزنم...:Love-PCN~!:. منم موندم چه خبره ؟!!!!!

arash79
30-04-10, 02:09
قالب قبلي واقعا بهتر بود ، هرچقدر ساده‌تر بهتر.

bynam
30-04-10, 02:31
به نظر من هم اصلا فعالیت و شلوغی قبل دیده نمیشه .من هم قالب قبلی را بیشتر دوست داشتم .ای کاش مثل قبل میشد

MoBiN.R
30-04-10, 09:02
من فکر میکنم موارد 1 و 2 دلیلشه

Shahryar
30-04-10, 10:21
ضمن تشکر از دوستان عزیزمون که با نظرات سازنده خودشون به ما کمک می کنند . در این رابطه چند نکته را لازم هست بهش اشاره کنم :

1) آمار بازدید انجمن طبق آماری که بنده هر روز مانیتور میکنم به هیچ وجه کم نشده و از نظر رنکینگ الکسا ، تعداد اعضا ، افراد آنلاین و ... روال مثل گذشته هست و در بعضی موارد مثل آمار بازدید کل روزانه پیشرفت هم داشتیم .

2) اما موردی که باعث میشه اعضا حس کنند سایت مثل قبل نیست بیشتر از همه بر میگرده به vBulletin 4 که تا مدت زیادی اعضا بهش عادت نمیکنند چون از نظر ظاهری و ... کاملاً متفاوت هست و مهم تر از اون انجمن های فارسی زبان دیگه تعداد بسیار کمیشون از این نسخه استفاده می کنند . در واقع خاص شدن سیستم و قالب و ... انجمن کمی این حس را القا میکنه .

البته لازم به ذکر هم هست که قالب قبلی انجمن که روی vB 3 بود نزدیک به چند سال روش کار شده و از همه جهت بهینه سازی شده بود به طوری که از نظر سرعت ، سازگاری ، زیبایی و ... وضعیت بسیار خوبی داشت . این قضیه برای این نسخه هم امکان پذیر هست فقط زمان زیادی نیاز داره که با عرضه نسخه های جدید vB و ... این وضعیت بهتر خواهد شد .

3) موردی که دوستان هم بهش اشاره کردند ، امتحانات هست . امتحانات باعث میشه از من ادمین تا اعضا و مدیران و ... که دانشجو ، دانش آموز یا ... هستند نتونند بیاند و به طبع با کم شدن بحث ها و مطالب حتی اعضایی که وقت آزاد دارند هم میل و رغبت فعالیت کمتر داشته باشند .

باتشکر :love:

Saeed-Milan
30-04-10, 11:26
بنظر من قالب جدید باعث شده کمی افراد سرد بشن که حتماً درست میشه و بنظر من اگر جدیدترین ارسال های انجمن درست بشه خیل تاثیر گذاره.

K1LOU
30-04-10, 11:47
با سلام
به نظر من هم همون امتحانات . كنكور . درس ميتونه بيشترين تاثير رو بزاره . مخصوصا براي اعضا .
در مورد قالب جديد دررسته كه هنوز بهش عادت نكرديم ولي فكر نمي كنم اعضا به خاطر كمي مشكلات در قالب جديد كل pcnetworkرو كنار بزارن
به اميد موفقيت روز افزون pcnetwork

EhsanHF
30-04-10, 13:46
البته این حس فقط مختص این انجمن نیست و توی خیلی از انجمنهایی که میرم همین بحثها میشه .
ولی در کل من نظرم مثبت هست و فکر نمیکنم بازدیدها اونقدر کم شده باشه .
شاید به نظر کم شده باشه ، اما به خاطر اینه که مطالب حرفه ای تر شده و در نتیجه کاربرهای خاصی رو جذب خودش میکنه . پس نمیشه انتظار داشت مثل هر فرومی شلوغ بشه و در مورد هر چیزی بحث بشه .
اما خداییش این تم جدید واسه من که کلی ادعای فروم بازی دارم هنوز کلی دردسر داره !

arven_andomil
30-04-10, 16:41
از اينايي كه دوستان گفتن من فكر ميكنم منظورشون تعداد كاربرا نيست بلكه تعداد پستهاي كاربرا هست!! در مورد خودم كه آره با اين موافقم از بعد از تعطيلات كمتر توي بخش خودم پست دادم.
ولي با كم شدن تعداد كاربرا موافق نيستم حتي با وجود تمام مسائلي كه براي سايت پيش آوردن!!
راستي من با اين تم جديد مشكل چنداني ندارم . اينقدرا هم بد نيست كه!!! سخت نگيريد... كم كم درست ميشه :Love-PCN~!:

Jagvar
30-04-10, 20:05
منم با سرکار ارون موافقم
یعنی پست کاربران کم شده ، و همچنین این قالب جدید یه جورایی باعث شده ادم از به راه انداختن بحث های جدید صرف نظر کنه!
ولی من به شخصه و چند نفر دیگه که می شناسم مشکل درس و مشق دارن:wink:

vandelin
30-04-10, 20:24
سلام
والا اگه اشتباه نکنم این به اصطلاح افت پارسال تقریبا همین موقع تو یکی دوتا فروم دیگه هم که بودم افتاد . دلیل هایی مثل امتحان و کنکور و ... که گفته شد .
ولی فکر میکنم اگه قرار باشه با یه تغییر تم از زدن تاپیک یا پست صرف نظر کنن , بهتره که کلا از زدن پست یا تاپیک صرف نظر کنن . به نظر من که فعالیت در نت مخصوصا چنین فروم هایی جز تفریحات شبانگاهی محسوب نمیشه و اگر هم مباحثی صورت میگیره مسلما در حیطه راهنمایی و مشاوره و یا بحث های تخصصی هست و ... (و نه شب نشینی ) و به نظر نمیرسه که ظاهر امر مسبب داستان باشه .

reza76622201
01-05-10, 07:47
منم با جناب شهريار موافقم. به نظر من توي بخش مشاوره سخت افزار نه تنها افتي از نظر تعداد بازديدکنندگان نداشتيم بلکه بيشتر هم شده.
به نظر من مشاوره در زمين سيستمهاي صوتي تصويري (نظير بررسي و مشاوره انواع TV و دوربين فيلمبرداري و ديجيتال و موبايل هم اگر توي يه زير بخش فرعي بصورت رسمي افزوده بشه خيلي خوبه. بنده مي تونم اونجا هم فعاليت خوبي داشته باشم.(به نظر من اون مباحث هم از نظر تخصصي شباهت زيادي به کامپيوتر و مباحث اون داره)

باز هم تاکيدم بر اينه که اون قسمتي که در استايل قبلي سايت بود و آخرين پستهاي ايجاد شده رو نشون مي داد حتما ايجاد بشه.
با تشکر مخصوص از مديريت لايق و با تدبير و پيگير سايت جناب شهريار. :give_rose:

mzz
01-05-10, 07:51
من میگم استایل سایت بسیار عالیه با موزیلا بیاین که راحت وارد شید
اما دلیل که من فکر کنم
1-مسابقات آور کلاک که بیشتر اعضا فعال در اون هستند
2-جدی تر شدن درس دانشگاه منظورم امتحانات و ....
3-کم شدن ورود قطعات جدید که بحث سرش کنیم
همین
اما تعداد بازدید کننده ها همونه فقط تعداد ارسالها کم شده

reza76622201
01-05-10, 08:41
م
3-کم شدن ورود قطعات جدید که بحث سرش کنیم

با همه موارد موافقم بجز اين يکي. اتفاقا سرعت ورود قطعات جديد و کمتر شدن فاصله زماني اومدن يه محصول در دنيا و بازار ايران و سرعت بسيار بالاي پيشرفت اين روزهاي تکنولوژيهاي سخت افزار باعث شده قطعات جديد بيشتر بشه و سريعتر بيان توي بازار.
يادمه اون قبلها يه پردانزده Intel Pentium 233MMX چند سال حکومت کرد. اما الان نه تنها يه پردازنده بلکه يه سري مثل Core 2 Quad Intel و يا Athlon X2 شايد تا توليد سري بعدي به 4 ماه هم نکشه.
اينقدر قطعه جديد و برند زياده که به نظرم هميشه جا واسه بحث دارن عزيز. :11():

mamehdi
02-05-10, 10:07
منم موافقم هم پستها كم شده هم جاي عضو افتخاري انجمن كه بسيار با اخلاق و دوست داشتني كه با حوصله بسيار و دقيق جواب ميدادند خيلي خاليست بله درست حدس زديد جناب مهندس عمراني عزيز اميدوارم هرجا كه باشند سلامت و موفق باشند

mamehdi
02-05-10, 10:08
منم موافقم هم پستها كم شده هم جاي عضو افتخاري انجمن كه بسيار با اخلاق و دوست داشتني كه با حوصله بسيار و دقيق جواب ميدادند خيلي خاليست بله درست حدس زديد جناب مهندس عمراني عزيز اميدوارم هرجا كه باشند سلامت و موفق باشند

Hamid2547
02-05-10, 14:53
تازگی ها محیط پی سی نتورک به محیطی خشک و غیر انعطاف پذیر تبدیل شده،از نظر آزادی بیان که اینطور بود و با تغییر غالب و مشکلات سرور سایت و... بترم شده،به طور مثال من تا دو هفته فکر میکردم پی سی نتورک مشکل داره و سرورش داون هست،بعد از نیما پرسیدم بهم گفت سالمه و تونستم با یه ای پی دیگه بیام،از کجا معلوم خیلی ها مثل من نباشند؟از این حرفها گذشته امیدوارم همه چیز به حالت عادی برگرده منظورم از نظر رواج و بازدید کننده هست

sAsAn.K
02-05-10, 19:01
منکر این مساله نمیشم ، ولی قالب جدید فکر نمی کنم تاثیری گذاشته باشه ...

moreb
03-05-10, 13:40
به نظرم افراد خیلی کم شدند:1. (26):

nima_hl
03-05-10, 14:48
سلام

والا سوادم اونقدری نیست که بتونم در مورد استایل جدید ، سرور یا آمار صحبت کنم ولی مشکل شخصی خودم رو مینویسم شاید مشکل دوستان دیگه هم همین باشه

روال کارم اینه که وارد فروم میشم روی ارسالهای جدید کلیک میکنم ، تاپیکهائی که مورد علاقم هستش رو باز میکنم و اونها رو میخونم و اگر بتونم جواب میدم

این سیکل قبل از عید از موقع ورود تا باز کردن کل تاپیکها کمتر از 1 دقیقه طول میکشید و بین کارهام پستها رو میخوندم یا جواب میدادم

ولی حالا وارد فروم میشم ( صفحه اول خیلی دیرتر از گذشته باز میشه )

روی ارسالهای جدید کلیک میکنم ، فایر فاکس برای حداقل ۱ دقیقه فکر میکنه و از هر 10 باز 8-9 بار دیتابیس ارور میده

اگر شانس بیارم و بعد از 1-2 دقیقه ارسالهای جدید رو بهم نشون بده کلی زمان میبره که صفحات انتخابی رو باز کنه

الان خیلی از تاپیکها از دستم در رفته و این داره هر روز بدتر میشه

از دید شخصی قیافه فروم هر جور که میخواد باشه مهم نیست ولی این ارورها و تاخیرها بدترین چیزیه که میتونه مخاطب یه سایت یا فروم رو فراری بده

البته این پستم گلایه از مدیران زحمت کش فروم نیست ، فقط میخواستم نقطه نظرم رو بگم :give_rose:

D J V A H I D
03-05-10, 16:43
ولی حالا وارد فروم میشم ( صفحه اول خیلی دیرتر از گذشته باز میشه )

روی ارسالهای جدید کلیک میکنم ، فایر فاکس برای حداقل ۱ دقیقه فکر میکنه و از هر 10 باز 8-9 بار دیتابیس ارور میده
:give_rose:

منم بارها و بارها گفتم که این مشکل رودارم ... اگه کسی دیگه این مشکل رو داره بگه تا یه فکری به حالش بشه ... :1. (32):

K1LOU
03-05-10, 16:53
منم بارها و بارها گفتم که این مشکل رودارم ... اگه کسی دیگه این مشکل رو داره بگه تا یه فکری به حالش بشه ... :1. (32):

با سلام
در مورد من كه بايد بگم قيد فاير فاكس رو زدم . چون با توجه به سرعت كم اينترنت من اصلا باز نميشه . من حالا فقط با اپرا وارد ميشم و اون هم كه خوب خيلي كند باز ميشه
اميدوارم با پيگيري اين مشكل حل بشه
با تشكر

arven_andomil
03-05-10, 20:24
منم فايرفاكس دارم ولي اصلا مشكلي ندارم ... نه با بالا اومدن صفحه ها نه دير باز شدنشون...
:1. (27):

Hamid2547
03-05-10, 23:36
منم مشکلی که نیما میگه رو دارم،تازه مال من اصلا بدون فیلی تر شکن پی سی نتورک برام باز نمیشه،حالا سریع باز شدنش بماند:whistle:

D J V A H I D
04-05-10, 00:50
منم مشکلی که نیما میگه رو دارم،تازه مال من اصلا بدون فیلی تر شکن پی سی نتورک برام باز نمیشه،حالا سریع باز شدنش بماند:whistle:

موضوع اصلی سر اینه که با کلیک روی ارسالهای جدید ارور دیتابیس ارور و سرویس آن اویلیبل میده و از هر 20 بار یک بارش باز میشه ... از نظر سرعت مشکل نداریم ...

Saeed-Milan
04-05-10, 08:19
موضوع اصلی سر اینه که با کلیک روی ارسالهای جدید ارور دیتابیس ارور و سرویس آن اویلیبل میده و از هر 20 بار یک بارش باز میشه ... از نظر سرعت مشکل نداریم ...

من غیر از مشکل شما برای ارسال پست ها مشکل دارم و همینطور برای سرعت که خیلی کنده تازه بعضی وقتها به مدت چند روز نمی تونم به کنترل پنل خودم وارد بشم و یا ارسال های جدید رو ببینم کلاً زیاد دردسر می کشم تا یک پست بدم ولی میدونم حل میشه.

Agne
05-05-10, 00:54
این قالب مثل یه جزیره ی ناشناخته میمونه که به مراتب بزرگتر از جزیره ی قبلیمونه!
بنده هم فکر میکنم، کنکور و امتحانات عامل مهمیه ولی از کیفیت و تخصص PCN چیزی کم نشده.
:11():