PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی مادربردهایی از ASUS که Cpu های 45 نانو اینتل و رمهای DDR 3 رو ساپرت میکنند

MOHGOLD
16-04-07, 19:11
با سلام خدمت تمام دوستان

شرکت ایسوز دو مدل مادربرد بر پایه چیپست های Intel G35 و Intel G33 را در نمایشگاه سبیت معرفی کرده است.
PK3-M
برد P5k3-M از چیپست ICH9R و IINTEL G35 بهره گرفته و سرعت گذرگاه پردازنده 1333 مگاهرتز ، DDR 3 1066 دو کاناله ،a1394،کارت شبکه گیگابایتی ، صدای هشت کاناله HD و از درگاه ساتا 2 پشتیبانی می کند.

Only the registered members can see the link

PK3-VM
برد P5K3-VMاز چیپست Intel G33 + ICH9 بهره گرفته و از سرعت گذرگاه پردازنده 1333 مگاهرتز، DDR2-1066 دو کاناله، FireWire، کارت شبکه گیگابیتی‌، صدای 8 کاناله HD برخوردار است وداری کارت گرافیک آنبرد می باشد.

ضمنا مادربردهای فوق در نمایشگاه سبیت معرفی شدند

Dark Devil
16-04-07, 21:07
این ماردبورد یکم عجیب به نظر میرسه به خاطر اینکه با وجود سیستم های متنوع خنک کننده های Silent چرا این ماردبورد فقط هیت سینک معمولی داره؟!؟

M A H R A D
17-04-07, 14:15
ایسوس همینه دیگه ...! Only the registered members can see the link ( شوخی)

باز صد رحمت به گیگا که SilentPipe هاش خیلی ردیفه ...

====

محمد جان دستت درد نکنه ... Only the registered members can see the link

سپاس

MOHGOLD
18-04-07, 09:27
ایسوس همینه دیگه ...! Only the registered members can see the link ( شوخی)

باز صد رحمت به گیگا که SilentPipe هاش خیلی ردیفه ...

====

محمد جان دستت درد نکنه ... Only the registered members can see the link

سپاس

با سلام به تمام دوستان
به نظر من ایسوز مدل های با تکنولوژی خنک کنندگی بالایی داره Strikerو....
ولی هدف ایسوز از ارائه این مادربرد های فوق یک قدم جلوتر بودن از سایر تولید کنندگان مادربرد میباشد و این مادربرد به نظر من DEMO هستند.
ممنونم .

M A H R A D
18-04-07, 17:29
با سلام به تمام دوستان
به نظر من ایسوز مدل های با تکنولوژی خنک کنندگی بالایی داره Strikerو....
ولی هدف ایسوز از ارائه این مادربرد های فوق یک قدم جلوتر بودن از سایر تولید کنندگان مادربرد میباشد و این مادربرد به نظر من DEMO هستند.
ممنونم .
من هم با سطر آخرش موافقم ...

Master
26-04-07, 08:53
بسیار عالی بود .. مشخصه چند چوق قیمتشه ؟
در ضمن این مدل رو صرفا نماینده چینی ایسوز زده ؟ یعنی انقدر پیشرفت کرده ؟ یااینکه سبیت پسرفت کرده ؟ !!

M A H R A D
26-04-07, 14:20
بسیار عالی بود .. مشخصه چند چوق قیمتشه ؟
در ضمن این مدل رو صرفا نماینده چینی ایسوز زده ؟ یعنی انقدر پیشرفت کرده ؟ یااینکه سبیت پسرفت کرده ؟ !!
تا اونجا که من میدونم هنوز قیمتی اعلام نشده ...

MOHGOLD
28-04-07, 18:51
تا اونجا که من میدونم هنوز قیمتی اعلام نشده ...

سلام
حق با مهراد هستش
هنوز قیمتی براش اعلام نشده و حاصل تلاش ایسور (تایوان )هستش اگر چند مرکز تکنیکال Asus در حال حاضر در چین هست
ممنون

reza_jamali
27-06-07, 12:18
در مورد مادربورد جديد شركت ASUS به نام p5k3 deluxe wifi ap توضيح بدهيد كه چگونه مادربوردي است

reza_jamali
27-06-07, 12:18
در مورد مادربورد جديد شركت ASUS به نام p5k3 deluxe wifi ap توضيح بدهيد كه چگونه مادربوردي است

Galaxy
30-06-07, 08:49

رضا جان ضمن تبریک به شما به خاطر عضویت در انجمن ...

این مادربورد حداکثر از سری CPU های Core 2 Quad استفاده می کنه و از DDR3 با باس 800/1066 نیز بهره می برد . اما از لحاظ قدرتی به این لینک که من می دهم برید و مقایسه کنید :

برای دیدن بیشتر مقایسات در پایین و یا بالای صفحه به Next Page برید .

همین طوری که مشاهده می کنید این مادربورد از مادربورد P5K و Asus Commando قوی تر هست .

موفق باشید:1. (14):

reza_jamali
03-07-07, 12:17
ايا مادربورد جديد شركت ASUS به نام p5k3 deluxe wifi ap وارد بازار ايران شده؟ اگه نشده كي وارد بازار ايران ميشه اگه كسي اطلاعي داره خبر بده كه كجاي تهرون گير مياد و حدودا چند قيمته ؟

M A H R A D
03-07-07, 18:59
دوست عزیز ... من ندیدمش ولی ممکنه باشه بصورت تک و توک

قیمتش هم باید حول و حوش 300 تومن باشه ( اگه توی بازار باشه البته)

ولی اگه قصد خرید دارید در این زمان به هیچ وجه این کارو نکنید چون الان تمام قیمتهای مینهای P35 کاذبه

سپاس