PDA

مشاهده نسخه کامل : اگر شما جاي من بوديد چه كيسي مي خريديد؟؟

outfox
28-04-10, 23:35
سلام به همه دوستان و مسئولين محترم ؛
من ميخوام كيس و مونيتور LED بخرم ولي واقعاً سردرگمم :1. (27):
ميشه راهنماييم كنيد؟؟؟ در ضمن قيمت اصلاً مهم نيست، فقط كارايي+ظاهر ساده برام مهمه
1- اگه شما جاي من بوديد چه كيسي ميخريديد؟ بدون در نظر گرفتن بحث قيمت. بايد اينم بگم كه همه چي (cpu, mainboard, ram , ...) رو افراطي انتخاب كردم و كيسم بايد به اندازه كافي قول باشه كه بتونه از پسش بر بياد!:1. (27): ظاهر كيس خييييليييي برام مهمه، تا حد امكان ساده باشه و مشكي مات (حالا اگه يه كم نقره اي هم توش داشت عيبي نداره) تا حالا از بين مدل هاي گرين كه يكي دوستان معرفي كردن از مدل tuniq-3, vista, dragon, zest خوشم اومده كه ويستا full towere و مثل اينكه نگيرم بهتره خيلي درازه :1. (35): اگه مورد ديگه اي مد نظرتونه ممنون ميشم پيشنهاد بديد؟ يا اگه يكي از موارد بالاس يكي رو انتخاب كنيد كه بهتر از بقيه باشه

2- نميدونم مونيتور هم ميتونم همين جا بپرسم يا نه؟! موندم ال جي بگيرم يا سامسونگ! از طرفي نميخواستم از 20 اينج بزرگتر باشه ولي LED با سايز 20 اينچ پيدا نكردم كه خوشم بياد و تا حالا از ظاهر مدل samsung XL2370 خوشم اومده كه 23 اينچه

3- نظرتون راجع به اين دوتا موس سيمي چيه؟ علاوه بر زيبايي راحتي هم مهمه توو انتخاب موسم :

Only the registered members can see the link

nima_hl
28-04-10, 23:42
ميشه راهنماييم كنيد؟؟؟ در ضمن قيمت اصلاً مهم نيست، فقط كارايي+ظاهر ساده برام مهمه
1- اگه شما جاي من بوديد چه كيسي ميخريديد؟ بدون در نظر گرفتن بحث قيمت. بايد اينم بگم كه همه چي (cpu, mainboard, ram , ...) رو افراطي انتخاب كردم و كيسم بايد به اندازه كافي قول باشه كه بتونه از پسش بر بياد!:1. (27): ظاهر كيس خييييليييي برام مهمه، تا حد امكان ساده باشه و مشكي مات (حالا اگه يه كم نقره اي هم توش داشت عيبي نداره) تا حالا از بين مدل هاي گرين كه يكي دوستان معرفي كردن از مدل tuniq-3, vista, dragon خوشم اومده كه ويستا full towere و مثل اينكه نگيرم بهتره خيلي درازه :1. (35): اگه مورد ديگه اي مد نظرتونه ممنون ميشم پيشنهاد بديد؟ يا اگه يكي از موارد بالاس يكي رو انتخاب كنيد كه بهتر از بقيه باشه

2- نميدونم مونيتور هم ميتونم همين جا بپرسم يا نه؟! موندم ال جي بگيرم يا سامسونگ! از طرفي نميخواستم از 20 اينج بزرگتر باشه ولي LED با سايز 20 اينچ پيدا نكردم كه خوشم بياد و تا حالا از ظاهر مدل samsung XL2370 خوشم اومده كه 23 اينچه

3- نظرتون راجع به اين دوتا موس سيمي چيه؟ علاوه بر زيبايي راحتي هم مهمه توو انتخاب موسم :

سلام و خوش اومدید

دوست گرامی شما باید از نزدیک کیس ، مونیتور و ماوس رو ببینید تا بتونید انتخاب کنید ( چون ظاهر براتون مهمه )

پیشنهاد میکنم اگر تهران تشریف دارید یه سر برید ولیعصر دو پاساژ ایران و ولیعصر انواع مانیتور و کیس رو ویترین کردن از نزدیک ببینید و انتخاب کنید :give_rose:

outfox
29-04-10, 00:06
سلام و خوش اومدید

دوست گرامی شما باید از نزدیک کیس ، مونیتور و ماوس رو ببینید تا بتونید انتخاب کنید ( چون ظاهر براتون مهمه )

پیشنهاد میکنم اگر تهران تشریف دارید یه سر برید ولیعصر دو پاساژ ایران و ولیعصر انواع مانیتور و کیس رو ویترین کردن از نزدیک ببینید و انتخاب کنید :give_rose:

ممنون
راستش مشكلم همينه كه ساكن تهران نيستم و قراره يه آدم بد سليقه از تهران برام بخره و بياره :1. (29): و من هم بشدت نگرانم :1. (24):
فعلاً گفتم tuniq_3 ولي گفتن مشكيش نيست حالا دو دل هستم همچنان.....

reza76622201
29-04-10, 09:22
1- اگه شما جاي من بوديد چه كيسي ميخريديد؟ بدون در نظر گرفتن بحث قيمت. بايد اينم بگم كه همه چي (cpu, mainboard, ram , ...) رو افراطي انتخاب كردم و كيسم بايد به اندازه كافي قول باشه كه بتونه از پسش بر بياد!:1. (27): ظاهر كيس خييييليييي برام مهمه، تا حد امكان ساده باشه و مشكي مات (حالا اگه يه كم نقره اي هم توش داشت عيبي نداره) تا حالا از بين مدل هاي گرين كه يكي دوستان معرفي كردن از مدل tuniq-3, vista, dragon, zest خوشم اومده كه ويستا full towere و مثل اينكه نگيرم بهتره خيلي درازه :1. (35): اگه مورد ديگه اي مد نظرتونه ممنون ميشم پيشنهاد بديد؟ يا اگه يكي از موارد بالاس يكي رو انتخاب كنيد كه بهتر از بقيه باشه

سلام دوست عزيز.
1) منم با اين قسمت از فرمايشات نيما جان که کيس رو بايد از نزديک ببينيد تا اتخاب کنيد موافقم. اما مواظب باشيد که کيس فضاي باز جهت اسمبل قطعات داشته باشه و هر چه کيس بازتز باشه جريان هوا بيشتر شده و طبعا مطلوبتر عمل خواهد کرد. کيسهاي در اولويت اول Thermal Take و در اولويت دوم Cooler Master (مخصوصا ورژنهاي Nvidia اون)) به نظر من از سايرين سرترن.
2) عزيز. شما که اومديد و سيستم بالا بستيد طبعيتا بايد از سيستمتون هم توقع اجراي بازي در حداکثر کيفيت و رزولوشن رو داشته باشيد. در حال حاضر ئيگه رزولوشن Full HD يعني 1080*1920 يه چيز عاديه. اين رزولوشن نه تنها بازيها رو عالي پشتيباني مي کنه بلکه فيلمهاي Full HD رو هم با کيفيت عالي پخش مي کنه. پپس اگر مانيتور غير Full HD بگيريد از نظر تخصصي کار اشتباهيه. اما مانيتورهاي FUll HD همگي حداقل سايزشون 22 اينچه و شما ناگزير از خريد 22 اينچي هستيد. حالا مي خواين LED هم باشه. تنها مانيتورهاي توليدي LG و Samsung که LED هم باشه LG Flatron W2286L و Samsung Syncmaster XL2370 هستند. از بين اين دو مدل ساسونگه فقط Full HD هست. پس بهترين انتخاب شما XL2370 هست.
سوالي بود در خدمتم.

outfox
29-04-10, 12:33
ممنون از راهنماييتون، خيلييييي مفيد بود
راستش تصميم گرفتم مدل XL2370 رو بگيرم ولي شما اطلاع داريد كه مدلش توو بازار ايران موجوده يا نه؟؟ يعني وارد شده؟
چون من گفتم بگيرن مسئول خريد گفت هنوز نيومده؟ گفت توو سايت سامسونگ واسه ايران هنوز توو ليستش قرار نگرفته و وارد نشده :1. (28):

در رابطه با كيس نهايتاَ از مدل هاي CM690 كولر مستر و infinity گرين خوشم اومد، نظرتون چيه؟ كدوم بهتره، ديگه الآن سليقه ميره كنار و كيفيت مهمه :1. (35): تعداد فن چند تاست از اول كه ميخريم؟؟ صداي كدوم كمتره؟ 690 رو ديدم يكي از دوستان گفتن از اول 3تا فن داره، infinity چطور؟

يه سوال هم اينكه تفاوت بين كولرمستراي 690، Nvidia و Advanced چي هست؟

باز هم تشكر و شرمنده انقد سوال مي پرسم :1. (29):

reza76622201
29-04-10, 18:25
عزيز. اين مدل توي بازار هست. اما بايد بگرديد. چون تازه اومده گير آوردنش سخته. قيمتشم بين 300000 تا 360000 تومانه.بگرديد گيرتون مياد.
عزيز بايد کيسهايي رو که نام برديد از تزديک ببينيد. همشون خوبن از نظر برند اون ترتيبي که گفتم رو در نظر بگيريد. نهايتا هر کدوم بزرگتر و جادارتره و امکانات روي کيس نظير تعداد پورتهاي USB و Esata و Headphon&Microphone External و 1394 و سنسورهاي حرارتي و ... رو بررسي کنيد. در آخر هم ظاهر کيس رو بررسي کنيد. چون تمام برندهاي ياد شده از نظر کيفيت(به ترتيب اولويتي که گفتم) خوبن ديگه انتخاب مدلش با توجه به چيزهايي که گفتم سليقه ايه و با شماست. تفاوتهاي کيس بيشتر وقتي از نزديک ديده ميشن بيشتر مشخصه.

outfox
29-04-10, 20:42
مرسي و يه دنيا ممنون از لطفي كه داشتيد و جواب سريعتون و بنده رو راهنمايي كرديد :give_rose:

ALIRE7A
29-04-10, 22:28
میشه بگین به چه اساسی اون ترتیب رو برای انتخاب کیس پیشنهاد دادین

reza76622201
01-05-10, 08:00
میشه بگین به چه اساسی اون ترتیب رو برای انتخاب کیس پیشنهاد دادین

بر اساس:
1) کيفيت ساخت.
2) نکات تخصصي و ظريفي که توي ساختشون بکار فته.
3) جنس مواد بکار رفته
4) استحکام بدنه.
5) قابليتهاي داخلي کيس واسه ارتقاء و سيستمهاي تهويه.
و ...

reza76622201
01-05-10, 13:25
Only the registered members can see the link 200933

ALIRE7A
02-05-10, 13:02
بر اساس:
1) کيفيت ساخت.
2) نکات تخصصي و ظريفي که توي ساختشون بکار فته.
3) جنس مواد بکار رفته
4) استحکام بدنه.
5) قابليتهاي داخلي کيس واسه ارتقاء و سيستمهاي تهويه.

1- شما به چی میگی کیفیت ساخت چون خود کیفیت ساخت شامل مواردی هست که بعد از بررسی گفته میشه کیفیت ساختش خوبه .
2- میشه این نکات رو توضیح بدین که دیگر تولید کنندگان از آن بی بهره باشند
3- جنس بدنه آلومینیوم هست یا SECC یا پلاستیک دیگه جنسی به کار نمیره که شما براش ویژگی قائل میشی
4- والا تا جایی که ما میدونیم همین هایی که معرفی کردین ضخامت ورق های کیس هاشون اونقدری نیست که شما براش تبلیغ میکنی با قیمت مثلا 90 میشه برندی رو نام بد که ضخامت ورقش بیشتره
5- شما نذاشتن فن داخل کیس رو برای بعدا ارتقا میدونی در صورتی که خود سازنده باید بیشتر فنها رو قرار بده چیز دیگه ای هم که برای ارتقا نمیمونه مگر واتر کولینگ که الان کیس های رده پائین هم دارن !!!

همین شرکت لیان لی رو شما دست کم گرفتی اون برندهایی که نام بردید میشه به عنوان یکی از زیر مجموعه هاش نام برد

pc_hex
15-07-10, 14:10
کیس فقط الگانس. مدل 702 lcd
با اسپیکر و رم ریدر و ال سی دی و رقص نور استریو...بهمراه سنسور دما و 3فن 12 سانتی هوشمند.و قابلیت تنظیم دما برای شروع بکار فن ها. روی این کیس 4870 x2 بستم راحت جاشد.