PDA

مشاهده نسخه کامل : پرذازنده گمنام

Trance
16-04-07, 18:09
اگه می شه یک مقدار درباره پردازنده cyrix (سایر یکس ) بصورت مختصر توضیح بزارید؟چرا اسمی از این پر دازنده توی بازار نیست.ایا این پردازنده تحت لیسانس ساخته می شه یا یک شرکت مستقله؟با سپاس

Shahryar
16-04-07, 19:47
اگه می شه یک مقدار درباره پردازنده cyrix (سایر یکس ) بصورت مختصر توضیح بزارید؟چرا اسمی از این پر دازنده توی بازار نیست.ایا این پردازنده تحت لیسانس ساخته می شه یا یک شرکت مستقله؟با سپاس

سلام دوست عزیز خوبی ؟

ببین تا اونجایی که من میدونم این شرکت سابقه ی درازی داره و با تمامی شرکت به خصوص ای ام دی و VIA همکاری داره . این شرکت تولید کننده یFPU پردازنده ها هست که در نوع خودش بهترین هست در جهان . در ضمن قدیمی ترین پردازنده های شرکت ها را هم برای کارهای محاسباتیشون کامل کامل از این شرکت کمک گرفته شده !

در مورد FPU هم باید بگم که مخفف floating point unit هست و به عبارتی پردازشگر محسابات عددی پردازنده هست .

در ضمن انگار اومده جزوئی از شکرت VIA شده ( شک دارم البته ! )

ممنون
شهریار:1. (26):

M A H R A D
17-04-07, 14:33
با تشکر از شهریار جان ...

Cyrix یک کمپانی تولید CPU بود که در سال 1988 تاسیس شد و و پردازنده های سیستمهای 286 و 386 ( قبل از پنیتوم !) رو میساخت ...

در ضمن انگار اومده جزوئی از شکرت VIA شده ( شک دارم البته ! )

نه عزیز نشده ! این شرکت در سال 1997 با شرکت National Semiconductor که کارش تولید رگولاتور و میکروکنترلر و مدارهای صوتی و .... است ادغام شد ...

سپاس

Shahryar
17-04-07, 16:29
ممنون من شک داشتم که الان بر طرف شد ...

موفق باشید
شهریار