PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک: 2 مشکل اساسی و وحشتناک به وجود آمده برای من

D J V A H I D
28-04-10, 09:55
سیستمم خیلی شلوغ شده بود ... این بود که وارد add/remove شدم و یه سری برنامه ها و بازی و چیزهای آن یوز رو پاک کردم ... ریستارت که کردم دیگه سیستم بالا نیومد و با پیغام NTLDR is missing مواجه شدم که در ادامه هم نوشته بود Press ctrl+Alt +Del to Restart ... هر سری هم که ریستارت میکردم با همین پیغام مواجه شدم ...

به دلیل اینکه اطلاعات بسیار مهم و حیاتی توی دسکتاپ و مای داکیومنت دارم ... هاردم رو درآوردم و به یه سیستم دیگه زدم ولی ... ولی همه درایوا رو راحت میخوند ... وارد قسمت درایو c خودم که شدم قسمت desktop و my documente غیر فعال بود ... یعنی Acces is denied ...

حتی اون ارور NTLDR is missing قبل از F8 و گزینه safe mode هست ... یعنی اگه میشد با سیف مود داخل بری ... میشد اطلاعات رو در درایو دیگه ذخیره کرد ...

حالا سوالی که من دارم و با توجه به اون اطلاعات بسیار بسیار مهم و حیاتی چطور میتونم به اون اطلاعاتم دسترسی پیدا کنم و ذخیرشون کنم ؟ دستم به دامنتون ... خیلی واجبه ... دارم دق مرگ میشم ... :cry:

JEskandari
28-04-10, 11:45
دیسک نصب ویندوزت را بگذار برو داخل نصب و گزینه Recover را انتخاب کن اونجا هم bootloader را تعمیر کن
مشکل مهمی نیست خیلی راحت درست میشه شما فقط تصادفی یک فایل NT Bootloader را پاک کردید
خیلی راحت درست میشه

JEskandari
28-04-10, 11:47
در ضمن اینجوری داشتیم ؟
یک تعداد فایلهای درایو C هم پاک کردید ولی میگید فقط توی Add/Remove بودید.

R EZ A
28-04-10, 15:11
فایل های hidden توی درایو c که مسئول راه اندازی ویندوز بودن پاک شدن و حالا ویندوز نمیدونه چطور بالا بیاد
شما باید اون فایل های مخفی رو از یه سیستم دیگه به درایو c سیستم خودتون از طریق dos یا ویندوز های live انتقال بدین

D J V A H I D
28-04-10, 18:15
دیسک نصب ویندوزت را بگذار برو داخل نصب و گزینه Recover را انتخاب کن اونجا هم bootloader را تعمیر کن
مشکل مهمی نیست خیلی راحت درست میشه شما فقط تصادفی یک فایل NT Bootloader را پاک کردید
خیلی راحت درست میشه

با سلام ... من اصلا فایلی رو از C پاک نکردم ... حتی آنتی ویروسمم آپدیت به روز هست ... اصلا درایو c رو واسه خودم غیر فعال کردم :دی ... الان هم تو کافی نت هستم ... گزینه recover هم زدم که یعنی آپدیت و بازسازی کنم ... ولی غیرفعال بود ... :1. (28):

در ضمن اینجوری داشتیم ؟
یک تعداد فایلهای درایو C هم پاک کردید ولی میگید فقط توی Add/Remove بودید.
به خدا من چیزی مربوط به ویندوز پاک نکردم ... خودش شده ... :1. (32):

فایل های hidden توی درایو c که مسئول راه اندازی ویندوز بودن پاک شدن و حالا ویندوز نمیدونه چطور بالا بیاد
شما باید اون فایل های مخفی رو از یه سیستم دیگه به درایو c سیستم خودتون از طریق dos یا ویندوز های live انتقال بدین

اینو هم امتحان کردم ... جواب نداد ... البته ویندوز Live هم تست کردم ... به اطلاعاتم هم دسترسی پیدا کردم ... ولی هر بار که خواستم توی درایو دیگه کپی کنم ارور داد و وسط راه قطع میشد ... :1. (36):گزینه رایت هم نداشت که حداقل رایت کنم ... حتی فلش هم قبول نمیکرد که بریزم تو فلش ...

دیگه موندم چیکار کنم ... دارم دیوونه میشم... :cry:

nima_hl
28-04-10, 18:22
با سلام ... من اصلا فایلی رو از C پاک نکردم ... حتی آنتی ویروسمم آپدیت به روز هست ... اصلا درایو c رو واسه خودم غیر فعال کردم :دی ... الان هم تو کافی نت هستم ... گزینه recover هم زدم که یعنی آپدیت و بازسازی کنم ... ولی غیرفعال بود ... :1. (28):

به خدا من چیزی مربوط به ویندوز پاک نکردم ... خودش شده ... :1. (32):

اینو هم امتحان کردم ... جواب نداد ... البته ویندوز Live هم تست کردم ... به اطلاعاتم هم دسترسی پیدا کردم ... ولی هر بار که خواستم توی درایو دیگه کپی کنم ارور داد و وسط راه قطع میشد ... :1. (36):گزینه رایت هم نداشت که حداقل رایت کنم ... حتی فلش هم قبول نمیکرد که بریزم تو فلش ...

دیگه موندم چیکار کنم ... دارم دیوونه میشم... :cry:

با یه لینوکس لایو مثل اوبونتو امتحان کن احتمالا مشکلت حل میشه ( اگر اون یوزرت فایل اینکریپت نباشه راحت کپی میشه )

D J V A H I D
28-04-10, 18:29
یه چیزی پیدا کردم ... شاید جواب بده ...

Only the registered members can see the link

D J V A H I D
28-04-10, 19:40
سلام ... حامل خبرهای بسیار خوبی هستم ... امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود ... باور کنید ... :1. (5): طبق این (Only the registered members can see the link) پیش رفتم ... یعنی هاردم رو به یه سیستم دیگه وصل کردم ومحتویات رو در درایو c خودم کپی کردم ... راحت سیستم اومد بالا ... تشکر ویژه از تمام دوستانی که وقتی رو صرف کردند ... تشکر ... :party::give_rose: