PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید فلش مموری

behrouz8
24-04-10, 19:54
سلام
میخواستم فلش مموری 8 گیگ بخرم چند تا سوال داشتم.
1. چه مارکی بخرم ؟؟
2.قیمتش چه حدودیه ؟؟؟
3.ایا 8 گیگ قابل اطمینانه یا 4 گیگ بگیرم ؟؟
4.بدون گارانتی بخرم یا گارنتی دار ؟؟
اگر دوستان نظر دیگری هم دارند عنوان کنند.
ممنون

JEskandari
24-04-10, 20:51
خوب من خودم به شخصه به transcend علاقه دارم البته باید از نمایندگی بگیرید که تقلبی اونرا بهتون ندن.
هم هشت گیگ قابل اطمینان هست هم چهار گیگ ولی باید از جای درست بگیرید.
مثلما با گارانتی معتبر .

mohammad1985
24-04-10, 22:02
هشت گیگ سری V ترنسند پیدا کردی یا این جدیدا یه مدل زده سرعتش بالاست بگیر

behrouz8
24-04-10, 22:55
سلام
متاسفانه از ترنسند خوشم نمیادو
یه چیز دیگه معرفی کنید.
ممنون

amir ghayour
25-04-10, 10:19
سلام
دوست عزیز از من میشنوی یکی از بهترین مارکهای فلش با قابلیتهای بالا و مورد اطمینان فلشهای پاتریوت هستش اگه برات سرعت هم مسئله باشه مدلهای اکس پورتر اکس تی از همین مارک پاتریوت رو بهت پیشنهاد میدم که خودم هم ازش استفاده میکنم هم ضد آبه هم پر سرعت هستش هم ضد ضربه و مهمتر از همه با گارانتی مادام العمر البته مدلهای مینی اکسپورتر هم از همین مارک پاتریوت هم خوب هستن ولی از لحاظ سرعت یکم پایینتر هستند بدنه داخلیشون فلزی یعنی زیر ماشین هم بره هیچیش نمیشه و اینکه گارنتی این مدل دائمی نیست نمیدونم چند سال بود یادم رفته ولی فکر کنم 5 سال باشه و برای دوستانم خریدم که ازش خیلی هم راضی هستن. البته مارک سونی هم بد نیست ولی ازشون خرابی زیاد دیدم البته گارانتی خوبی داره و تعویض کردن.از گارانتی پاتریوت هم اصلا نگران نباش چون من همین فلش رو که گفتم از پاریوت دارم سوزوندم نه اینکه خود بخود بسوزه یا مارک بدی باشه بخاطر این بود که من داشتم روی یه سیستم کار میکردم و ویندوز زده بودم میخواستم یه تعداد از برنامه های مهم رو از رو فلش بزنم بخاط همین فلش رو زدم به یکی از ورودیهای جلوی کیس دیدم خبری نشد بعد دیگه هر کاری کردم دیدم خبری نیست فهمیدم سوخته بعد فهمیدم طرف خودش هم فلشش رو همین کیس سوخته بلافاصله شک کردم زود در کیس رو باز کردم دیدم بله کسی که سیستم رو سرهم کرده کابل یواس بی رو درست 180 درجه برعکس زده و بخاطر همین بوده که فلشم سوخته وگرنه دوسال بود هیچ مشکلی نداشتم و بعدش هم که فرستادم گارانتی اونم بلافاصله عوضش کردن و یه تازش رو دادن.

hapalii
25-04-10, 12:27
سلام

منم Xporter XT دارم از پاترویت سوای کیفیت که خوب هر کسی یه نظر داره من از اندازه و جنس روکش این سری از فلاش ها خیلی خوشم امد پلاستیک نرم اون خیلی چیز خوبی مخصوصا اگر مثل من همیشه تو جیبتون یا کیفتون بازار شام باشه و پر از کلید و چیز های دیگه اندازه اش هم خیلی ریز نیست که هی گم و گور بشه خیلی هم بزرگ نیست که اذیت کنه در کل فکر کنم به دست گرفتنش هس خیلی بهتری به ادم میده تا فلاش های دیگه ای که داشتم شاید الان خیلی ها بگن مگه قرار به دست گرفتن فلاش هم حس خوب یا بد داشته باشه مثل موس .

در کل برای من که اینطوری یه فلاش مثل یه جا کلیدی خوش دست باید باشه که توی دست راحت بگیریش سر نباشه دائم هم نگران گم شدنش نباشی . قیمت 8 گیگ این سری 22 هزار تومان قیمت مدل های دیگه هم مثلا از کینگ مکس 19 هزار تومان همه اینها هم با گارنتی معتبر ضمن این که Xporter XT توی تست های که بچه های همین فروم از فلاش هاشون گذاشته بودن سرعت خوبی داشت نسبت به بقیه .

hapalii
25-04-10, 12:28
سلام

منم Xporter XT دارم از پاترویت سوای کیفیت که خوب هر کسی یه نظر داره من از اندازه و جنس روکش این سری از فلاش ها خیلی خوشم امد پلاستیک نرم اون خیلی چیز خوبی مخصوصا اگر مثل من همیشه تو جیبتون یا کیفتون بازار شام باشه و پر از کلید و چیز های دیگه اندازه اش هم خیلی ریز نیست که هی گم و گور بشه خیلی هم بزرگ نیست که اذیت کنه در کل فکر کنم به دست گرفتنش حس خیلی بهتری به ادم میده تا فلاش های دیگه ای که داشتم شاید الان خیلی ها بگن مگه قرار به دست گرفتن فلاش هم حس خوب یا بد داشته باشه مثل موس .

در کل برای من که اینطوری یه فلاش مثل یه جا کلیدی خوش دست باید باشه که توی دست راحت بگیریش سر نباشه دائم هم نگران گم شدنش نباشی . قیمت 8 گیگ این سری 22 هزار تومان قیمت مدل های دیگه هم مثلا از کینگ مکس 19 هزار تومان همه اینها هم با گارنتی معتبر ضمن این که Xporter XT توی تست های که بچه های همین فروم از فلاش هاشون گذاشته بودن سرعت خوبی داشت نسبت به بقیه .

mohammad1985
26-04-10, 02:48
البته ترنسند مارک بدی نیست و تمام فلشهایی که ازش من باز کردم دارای چیپ سامسونگ بودن مثل خیلی های دیگه مثل سونی و ...

reza76622201
26-04-10, 07:13
سلام
میخواستم فلش مموری 8 گیگ بخرم چند تا سوال داشتم.
1. چه مارکی بخرم ؟؟
2.قیمتش چه حدودیه ؟؟؟
3.ایا 8 گیگ قابل اطمینانه یا 4 گیگ بگیرم ؟؟
4.بدون گارانتی بخرم یا گارنتی دار ؟؟
اگر دوستان نظر دیگری هم دارند عنوان کنند.
ممنون

سلام. بنده به شما سه مدل زير رو پيشنهاد مي کنم:
1) SanDisk Extreme Ducati Edition USB 8GB قيمتش 35000 تومان(من دوستام به سختي و با سفارش گير آ.ردن(سرعتش در حد 20MB/Sec Write و 40MB/Sec Read هست و بينظيره).
2) Sony Micro Vault 8GB قيمت 33000 تومان.
3) Patriot X-Porter 8GB قيمت حدود 24000 تومان.

سوالي بود در خدمتم.

K1LOU
26-04-10, 13:16
سلام

منم Xporter XT دارم از پاترویت سوای کیفیت که خوب هر کسی یه نظر داره من از اندازه و جنس روکش این سری از فلاش ها خیلی خوشم امد پلاستیک نرم اون خیلی چیز خوبی مخصوصا اگر مثل من همیشه تو جیبتون یا کیفتون بازار شام باشه و پر از کلید و چیز های دیگه اندازه اش هم خیلی ریز نیست که هی گم و گور بشه خیلی هم بزرگ نیست که اذیت کنه در کل فکر کنم به دست گرفتنش حس خیلی بهتری به ادم میده تا فلاش های دیگه ای که داشتم شاید الان خیلی ها بگن مگه قرار به دست گرفتن فلاش هم حس خوب یا بد داشته باشه مثل موس .

با سلام
اين مدل xporter xt که شما داريد گارانتيش براي کدوم شرکته ؟
من ميخوام بخرم ولي انجاها گير نمي ياد ادرس سايت شرکت گارانتي کننده ؟ و يا اگر مي تونم از طريق اينترنت خريداري کنم لطفا راهنمايي کنيد
با تشکر

reza76622201
27-04-10, 10:45
عزيز از رايان سبا مي تونيد خريد کنيد. براتون به هر جاي ايران که بخواين مي فرسته. اينم لينک فلش هاش:
Only the registered members can see the link

K1LOU
27-04-10, 13:38
با تشکر رضا جان
Patriot Xporter Mini 8GB (Only the registered members can see the link)

Patriot Xporter XT Boost 16GB (Only the registered members can see the link)

اين مدلها همون مدل مورد نظر من هست رضا جان؟

اين boost و mini ديگه چيه ؟ چرا اون اولي xt رو نداره ؟

reza76622201
29-04-10, 10:02
عزيز. مدل Boost از نظر فيزيکي حجيم تره و سرعت بيشتري داره. اما Mini از نظر فيزيکي کوچکتره اما سرعت پايينتري داره.

saman87
02-05-10, 12:05
رایان صبا که نوشته xporter موجود نیست.
یه جای خوب رو برای خرید این فلش مموری معرفی کنید لطفا
adel28
28-05-11, 23:23
نظر دوستان در مورد Patriot Xporter XT Range چیه؟
سرعتش از Patriot XT Boost بالاتر هست؟
از کجا میشه خریداری کرد؟

mohamadreza58
31-05-11, 13:32
من به شخصه از فلشهای سیلیکون خوشم میاد. هر مدلی با هر ویژه گی که مد نطرت هستو داره. گارانتیشم شرکت داده پرداز رایانه متین ساپورت میکنه. مادام العمره. هر وقت به مشکلی برخوردم واسه گارانتیش در جا عوضش کردن و یه آکشو بهم دادن. واسه مدلاشم میتونی این سایتو چک کنی: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) تلفن: 021- 87706

mohammad1985
31-05-11, 13:57
سری های سرعت بالای ترنسند هم خوبه چیپهاش هم سامسونگه قیمتهاشم مناسبه سیلیکن پاورها اکثرا من دیدم سرعتشون کم بود

majid7
04-06-11, 08:40
دوست گرامی اگر براتون مهم که در اینده دوباره پول ندی از مموری استفاده کن که از تکنولوژی USB3.0 استفاده میکنه .
هم از USB2.0 و هم از USB3.0 میتونی استفاده کنی .هنگام استفاده از USB3.0سرعت انتقال اطلاعات تا 10 برابر هم میرسه.
الان انواعشون تا بازار ایران با مارکهای متفاوت کمه ولی هست.اینجوری اینده نگری هم میکنی

mohammad1985
04-06-11, 10:35
در حال حاضر قیمت فلشهای USB3 بالاست و زیاد به صرفه نیست !

AMD>INTEL
05-06-11, 01:21
من خودم TWINMOS Q7 دارم واقعا عاليه چون نسبت به كمنترلر هاي فلشها آشنائي دارم اين مدل رو بهت پيشنهاد ميدم . البته مدل TWINMOS L2 16GB هم خوبه

mohamadreza58
07-06-11, 14:01
من به شخصه از فلشهای سیلیکون خوشم میاد. هر مدلی با هر ویژه گی که مد نطرت هستو داره. گارانتیشم شرکت داده پرداز رایانه متین ساپورت میکنه. مادام العمره. هر وقت به مشکلی برخوردم واسه گارانتیش در جا عوضش کردن و یه آکشو بهم دادن. واسه مدلاشم میتونی این سایتو چک کنی: Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Pami
08-06-11, 01:09
من همه برند ها رو امتحان کردم ، تقریبا میشه گفت کیفیت تمام مدلهایی که قیمت و امکانات یکسان دارن یکسانه
چون همه اینها چیپ ها رو از سامسونگ میخرن ، حتی سونی
فقط کیفیت اسمبل مطرح هست و سرعت انتقال اطلاعات که بستگی به کنترلر فلش مموری داره

اما یکبار هم یه فلش دیسک MicroVault سونی 8 گیگ برای دوستم خریدم ، هنوز سرعت در حد اون بین USB 2.0 ها ندیدم .

mohammad1985
08-06-11, 11:20
همه هم سامسونگ نیست ! اینتل و توشیبا و ... هم هست البته اگه اینتل باشه بهتره به نظرم تکنولوژی ساختش از سامسونگ بالاتره ولی چیپ کنترلر هم خیلی مهمه

mohamadreza58
13-06-11, 12:31
من فلشهای سیلیکون پادر رو ترجیح میدم. اگه سرعت بالا می خوای یه مدل جدیدش که usb 3.0 این اواخر به بازار اومده. گارانتیشم شرکت متین میده. اگه خواستی مشخصاتشو ببینی میتونی وارد لینک زیر بشی. حتما خوشت میاد، یه ویژگی ای هم که داره حین کار با تغییر دما رنگشم عوض می شه. خیلی جالبه. من که خوشم میاد ازش.: Only the registered members can see the link

mohsan93
25-10-16, 17:23
سلام منم دنبال یه فلش خیلی خوب بودم و میشه گفت تا حالا از هر مارکی امتحان کردم از پت ریوت گرفته تا مارک های مختلف ولی اخرش یه فلش پیدا کردم که رد خور نداره هم اوتی جی هستش وهم یو اس بی تری همین که قیمتش مناسبه و جنس بندش خیلی خوبه
اتفاقا پایین ترین قیمتی هم که پیدا کردم مربوط به یه سایتی به اسم دی خرید بود من که این فلش وخریدم وازش راضیم :love: اینم عکس فلش Only the registered members can see the link

ata-gh
28-11-16, 18:55
سلام ، دوستان من یکی دو ماه پیش یه فلش usb3 32 خریدم ADATA DashDrive Durable UD311 Flash Memory - 32GB
ولی اصلا از سرعتش راضی نیستم ، حتی یه تاپیک هم تو همین انجمن زدم در مورد سرعتش ... این همه میگفتن adata خوبه ولی من که تو این فلش چیزی ندیدم .. کیفیت بدنه فلش هم تعریفی نداره ....
الان لازم شده یه فلش 32 دیگه بگیرم ، گفتم قبلش بیام از شما اساتید راهنمایی بگیرم ، بالاخره هرچی باشه یه چند تا پیرهن ( فلش ) :lol: بیشتر از من پاره کردید .

با توجه به اینکه مدل های فلش خیلی زیاده تو بازار و فهمیدن این که خوبه یا نه بستگی به تجربه داره ... به نظرتون یه فلش 32 usb3 می خوام بگیرم ، چه مارک و مدلی بگیرم ؟؟؟
مثلا من فکر می کنم مارک های پاتریوت و کینگستون و ای دیتا و سیلیکون پاور و سن دیسک خوبن ولی حتی همینا هم چندین و چند مدل 32 دارن که آدم نمیدونه کدوم رو انتخاب کنه ... واسه من بیشتر سرعت مهمه و استحکام و زیبایی فلش و خراب نشدن چون اطلاعات مهمه که از بین نره ، البته اگه با کوچک بودم فلش از کیفیت ساخت و سرعتش کم نمیشه کوچک باشه هم بد نیست ... لطفا اگه کسی تجربه یا اطلاع داره که چه مارکی و مدلیش خوبه ، لطف کنه و راهنمایی کنه . مرسی :give_rose::11()::11()::11()::11():

AMD>INTEL
28-11-16, 19:11
این فلش حرف نداره
Patriot USB 3.0 Supersonic Boost XT Flash 32GB

ata-gh
28-11-16, 21:15
این فلش حرف نداره
Patriot USB 3.0 Supersonic Boost XT Flash 32GB

خیلی ممنون ، ولی قیمت این حدودا چنده ؟ الان تو اینترنت سرچ کردم یه فروشگاه زده بود 79 یکیش زده بود 99 یکیش زده بود 109 :lol:
بعد اینکه این خیلی گنده نیست ؟ شما استفاده کردی ازش ؟ بدنه پلاستیکیش جدا نمیشه که ؟ چون من قبلا این فلش ترنسد Transcend JetFlash 810 Flash Memory - 8GBرو داشتم که بعد یه مدت بدنه پلاستیکیش جدا شد ، یا دوستمم ADATA Durable S107 USB 3.0 Flash Memoryاین رو داشت که بعد یه مدت بدنه پلاستیکیش جا باز کرد و دل و روده فلش این ور اونور میرفت توش .و نظرتون راجع به فلش های لسی مخصوصا مدل LaCie PetiteKey Flash Memory - 32GB که شبیه کلید هم هست و نسبت به فلش های دیگه خیلی هم گرون تره چیه ؟ تا حالا استفاده کردین ؟:11():

AMD>INTEL
28-11-16, 21:32
فلش خوبیه . برای چند نفر خریدم . قیمت هم فعلا به روز شده نمیشه چیزی گفت . این کیفیت ساختش خیلی بهتره از ترنسنده

fivefboy
15-10-18, 10:56
با سلام-می خواستم نظرات دوستان را در مورد فلش مموری کینگ مکس usb 2.0 بداتم

AMD>INTEL
15-10-18, 12:55
با سلام-می خواستم نظرات دوستان را در مورد فلش مموری کینگ مکس usb 2.0 بداتم

لطفا تاپیک قدیمی را بالا بیارید .