PDA

مشاهده نسخه کامل : ایا بابیلون در سیستم ما جاسوسی میکنه؟

K1LOU
21-04-10, 22:48
با سلام
دوستان نظرتون در مورد موضوع جدیدی که درباره نرم افزار بابیلون مطرح شده که این نرم افزار در سیستمها جاسوسی میکنه و نباید از اون استفاده کرد چیه ؟
با تشکر

mohammad1985
22-04-10, 02:45
شما میتونی با یه دیوار آتش قوی مثل زون الارم تمام دسترسی این برنامه رو به شبکه قطع کنی

Saeed-Milan
22-04-10, 11:54
من شنیدم که این برنامه یک پورت روی سیستم باز میکنه که با هیچ پورت اسکنری هم قبل شناسایی نیست و بعد محترمانه......

mohammad1985
22-04-10, 12:21
فکر نکنم ! قبلا داشتم اینو بعد از اینکه بلاکش میکردم هیچ سند و رسیوی به شبکه نداشت سیستم ! در ضمن مگه میشه فایروال قدرتمند باشه و برنامه هر غلطی دلش خواست بکنه !

JEskandari
22-04-10, 13:32
من شنیدم که این برنامه یک پورت روی سیستم باز میکنه که با هیچ پورت اسکنری هم قبل شناسایی نیست و بعد محترمانه......
این دیگه از اون حرفهاست .
اون فایروالها احتمالا فایروال نبودن در ضمن فواید بابیلون برای من به حدی هستش که اگه جاسوسی هم کنه من ندیده میگیرمش . به قول معروف سودش از
ضررش بیشتر هست. در ضمن به احتمال 99% اینم از اون شایعات الکی که برای ترسوندن مردم توی اینترنت درست میکنند .

K1LOU
22-04-10, 16:37
اون فایروالها احتمالا فایروال نبودن در ضمن فواید بابیلون برای من به حدی هستش که اگه جاسوسی هم کنه من ندیده میگیرمش . به قول معروف سودش از
ضررش بیشتر هست. در ضمن به احتمال 99% اینم از اون شایعات الکی که برای ترسوندن مردم توی اینترنت درست میکنند .

با سلام
خوب راستش شايعات در مورد اين نرم افزار و جاسوسي اون خيلي زياد شد شنيدم در ادارات دولتي هم اجازه نصب اون داده نميشه
حالا تا چه حد واقعيت داشته باشه يا نه . ديگران دانند

mohammad1985
22-04-10, 20:47
دلیل اصلی این شایعات اسراییلی بودن این برنامه هست !!!

K1LOU
23-04-10, 09:21
دلیل اصلی این شایعات اسراییلی بودن این برنامه هست !!!

با سلام و تشکر
بله اینو میشه حدس زد به خاطر اسرائیلی بودن حساسیت زیادی پیدا کرده ولی خوب چون ما عادت کردیم از نرم افزارهای کرک شده استفاده کنم در واقع با استفاده از کرکها راهی رو برای سوء استفاده از سیستم خودمون باز می کنیم . البته تا زمانی که ما با این اینترنت زغالی کار کنیم خطری ما رو تهدید نمی کنه چون هیچ کاری رو با این اینترنت نمیشه انجام داد که نمی دونم نگران خالی شدن حساب بانکی مون باشیم البته برای همه صدق نمی کنه ( خودم رو گفتم )

Saeed-Milan
23-04-10, 11:18

دوست عزیز از کدوم حرف هاست ؟!
در جواب اون دوست خوبم که میگه هیچ سند و رسیوی نداره قرار نیست که در هر ثانیه تمام پهنای باند سند رو بگیره و شروع کنه به ارسال داده ها.
در ضمن من همه جا این بحث رو شنیدم که این نرم افزار جاسوسی می کنه ولی اولین باره که اینجا شنیدم کسی با این حرف مخالفه:1. (27):
فکر نکنم برای ترسوندن مردم باشه چون توی فضای سایبر چیزهای ترسناک تری هم وجود داره دوست من.