PDA

مشاهده نسخه کامل : فيلك و عكس گرفته شده توسط خودم با گوشي سوني P990i

Emperatour
15-04-07, 19:13
فيلم و عكس گرفته شده توسط خودم با گوشي سوني P990i یا ميتوانيد ببينيد.:1. (3):
Only the registered members can see the link

اينم عكس سايز كوچيك
Only the registered members can see the link
اينم فول 2 مگا پيكسل
Only the registered members can see the link(1).JPG :1. (25):

M A H R A D
15-04-07, 22:50
ممنون

حالا سعید جان در کل نظرت چیه در باره P990 ؟

به قیمتش می ارزه به نظرت ؟

M A H R A D
15-04-07, 23:02
الان فیلم رو دانلود کردم و دیدم !

کیفیتش به نظرم خیلی خیلی خوب بود ...

عکس هم همینطور !

من که خوشم اومد !

Emperatour
15-04-07, 23:32
به نظر من گوشي خيلي كاملي هست و چيزي نيست كه نداشته باشه اما چند عيب داره. سنگين. بسيار گنده و كلفت . سرعت خيلي كم. هنگ. سرعت استارت دوربين بسيار ضعيف. صداش كه بدتريت بخشش هست و در برابر و300 من هم حتي كم مياره . در كل گزينه دوم سوم پيشنهاد من هست و ان73 موزيك خيلي بهتره

Mehdi_Full
16-04-07, 00:34
من هنوز موفق نشدم با این گوشی كار كنم
اما بیشتر دارندگان عمده ضعف این گوشی رو صدای كم ، سرعت کم ، هنگهای موردی ، و بزرگ بودن گوشی میدونن
البته بزرگ بودنش رو چون یه اسمارت فون هست میشه قابل قبول دونست و همینطور بزرگ بودن ال سی دیش رو
ولی صدای کمش رو نمیشه تحمل کرد
راستی سعید گوشی مال خودته ؟
و اینکه صداش از دبلیو 810 هم کمتره ؟
ممنون

Mehdi_Full
16-04-07, 00:37
در ضمن رو این گوشی حیف هست که دوربینش بازم 2مگاپیکسله باید یه 3مگاپیکسلی روش مینداختن
تو این قضیه دبلیو 850 هم واقعا حیف شده به خاط انداختن دوربین 2مگاپیکسلی (البته W850 دوربینش واقعا عالیه)
کیفیت فیلمبرداری هم که بازم 3gp که خدا لعنت کنه کاشف این فرمت رو که تو بین این همه فرمت اومد چی هم درست کرد

Pooya007
19-06-07, 17:20
من هنوز موفق نشدم با این گوشی كار كنم
اما بیشتر دارندگان عمده ضعف این گوشی رو صدای كم ، سرعت کم ، هنگهای موردی ، و بزرگ بودن گوشی میدونن
البته بزرگ بودنش رو چون یه اسمارت فون هست میشه قابل قبول دونست و همینطور بزرگ بودن ال سی دیش رو
ولی صدای کمش رو نمیشه تحمل کرد
راستی سعید گوشی مال خودته ؟
و اینکه صداش از دبلیو 810 هم کمتره ؟
ممنون
باید خدمت دوستان عرض کنم این گوشی خیلی بیشتر از قیمتش میارزه

به نظرم بهترین دوربین رو در بین 2 مگاپیکسلی ها داره( اگه خواستین چنتا عکس رو که باهاش گرفتم رو میذارم)

بحث سرعت و صدای کم هم در فیرم ویرهای قبلی مطرح بود و اب فیرم ویری که من دارم( یکی مونده به آخر)این مشکلات به طور محسوسی حل شدن

در ضمن فیرم ویر جدیدش هم 3-4 روزه ریلیز شده که کسایی که آپدیتش کردن افزایش محسوس صدا و افزایش رم آزاد در نتیجه افزایش سرعت گوشی و بهبود عملکرد دوربین مخصوصا" با اتوفوکوس رو بیان کردن

ضمن اینکه پخش فرمتهای تصویری Wma و Wmv در آپدیت قبلی هم از نقاط قوت این گوشی هستش

در مورد صدای گوشی از اسپیکر به نظرم اصلا" کم نیس و از W810 خودم بلندتر و باکیفیت هستش و مشکل سری W که خش خش اسپیکر تو صدای بلنده رو نداره

صدای پخش موسیقی از هدفون هم از سری W کمبودی نداره

بازهم سوالی بود در خدمتم

Emperatour
19-06-07, 18:37
این ریویو مختصر و من خیلی وقته نوشتم. الان با قیمتی که داره شکی تو خوب بودنش نیست

Pooya007
19-06-07, 19:20
این ریویو مختصر و من خیلی وقته نوشتم. الان با قیمتی که داره شکی تو خوب بودنش نیست
مواردی که گفتی+ورژن جدید فیرم ویر که با اونی که تو بررسی کردی خیلی فرق کرده